دانلود کتاب صوتی نه فردا، نه دیروز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نه فردا، نه دیروز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نه فردا، نه دیروز

کتاب صوتی نه فردا، نه دیروز نوشته‌ی نویسنده شهیر آلمانی اووه تیم، دربردارنده‌ی 6 داستان کوتاه و جذاب است که با نگاهی طنزآلود و غم‌انگیز، موقعیت‌های عادی و روزانه‌ی شخصیت‌های داستان روایت می‌شود.

کتاب صوتی نه فردا، نه دیروز (Nicht morgen, nicht gestern) دارای داستان‌های زیبا، خنده‌دار، غم‌انگیز و جدی است، اووه تیم اغلب بخاطر روایت داستان‌هایش در دوران نازی‌ها در آلمان و بازتاب فضای سال‌های پس از جنگ جهانی، در دنیا شناخته شده است. موضوعاتی مانند متلاشی شدن ارزش‌های اخلاقی، فروپاشی پایه و اساس خانواده و گرفتاری‌های انسان جامعه مدرن از جمله موضوعاتی است که در کتاب‌های تیم به خوبی دیده می‌شود.

این داستان‌ها در تمامی لحظات شما را مجذوب و همراه خود می‌کنند، به گونه‌ای که به شما اجازه می‌دهند سرگرم شوید، لذت ببرید، احساس همدردی کنید و سرتان را در مواجه با برخی وقایع ناباورانه تکان دهید.

اووه تیم را بیشتر بشناسیم:

اووه تیم (Uwe Timm)، نویسنده‌ی برجسته‌ی آلمانی در شهر هامبورگ چشم به جهان گشود و در رشته‌ی زبان و ادبیات آلمانی و فلسفه در دانشگاه‌های مونیخ و پاریس با کسب مدرک دکتری تحصیلات خود را به پایان رساند. در حال حاضر بیش از 20 کتاب داستانی و شعر از او منتشر شده که اغلب آن‌ها به زبان‌های زنده‌ی جهان ترجمه ‌شده‌اند. اوج شکوفایی این نویسنده‌ی درخشان در دهه‌ی 90 میلادی بود.

اووه تیم در این سال‌های فعالیتش توانست سه جایزه‌‎ی ادبی «توکان» از آلمان و «پرمیوناپولی» و «پرمیوموندلو» از کشور ایتالیا را دریافت کند. از دیگر جوایز او می‌توان به جایزه‌ی ادبی شهر برمن، جایزه‌ی ادبی شوبارت، جایزه‌ی ادبی یاکوب واسرمن و جایزه‌ی ادبی آکادمی هنرهای زیبای مونیخ نیز اشاره کرد. کتاب‌های اووه تیم به خاطر ارزش ادبی بالایش در مدارس آلمان به دانش‌آموزان تدریس می‌شود و تعدادی از کتاب‌های او هم به فیلم سینمایی تبدیل‌ شده‌اند. آثاری مانند دام‌گستر، شب تولد یحیی نبی و کشف سوسیس کاری او را به شهرتی جهانی رساندند.

در قسمتی از کتاب صوتی نه فردا نه دیروز می‌شنویم:

«روی نوار الکه هنوز از کلمه مادر استفاده نکرده‌ام. ولی این جوابش است که پریروز گفت: «تصمیمت کودکانه است.» می‌دانی چرا؟ چون به او گفتم که می‌خواهم یک ماه به صومعه‌ای در جنوب آلمان بروم. «و به چه دلیل؟» «مطالعه. گئورگیکا.» «این جا هم می‌توانی مطالعه کنی.» «و آواز بخوانم.» «آواز بخوانی؟» «بله. آدم می‌تواند آن جا با راهب‌ها در گروه کر بخواند.» «کودکانه است.» این را کسی می‌گوید که در جنگل سوت به دهان می‌خزد. پیرزن در راهرو خودش را به دیوار می‌چسباند. ولی او نباید خودش را این چنین به دیوار فشار بدهد، بلکه باید برای افزایش حقوق بازنشستگی به خیابان برود، تظاهرات کند، داد و بیداد کند، اعتراض کند. یادم باشد دفعه بعد از او بپرسم. از قیافه‌اش پیداست که می‌خواهد حرف بزند. یعنی باید حرف بزند. اگر او می‌گفت: «عجب دوچرخه‌ای!» می‌گفتم بله، یک استپن ولف. بهترین تیکو سی‌ای 24 دنده، همه‌اش کار دست، قیمتش 7800. می‌گفتم: دار و ندارم همین است، چیز دیگری ندارم، یک دوچرخه و یک رایانه که آن هم بهترین است، مک 1700 جی ای، چیز دیگری ندارم، واقعا هیچ چیز».

 ۵ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۲۹۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
مقدمه
۴۱ دقیقه
مهمانی شام
۴۹ دقیقه
نه فردا نه دیروز
۷۶ دقیقه
صفحه‌ی نمایش
۴۲ دقیقه
پالتو
۵۴ دقیقه
صندوق امانت
۵۵ دقیقه
قاچاق اسلحه

راهنمای دانلود کتاب صوتی نه فردا، نه دیروز

برای دانلود کتاب صوتی نه فردا، نه دیروز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نه فردا، نه دیروز

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.