دانلود کتاب صوتی هنر فروش کردن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر فروش کردن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر فروش کردن

کتاب صوتی هنر فروش کردن نوشته‌ی برایان تریسی، راهکارهای مفید و کاربردی درباره‌ی مهارت‌های فروش به ویژه در زمینه‌ی قطعی کردن آن به شما ارائه می‌کند که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

درباره‌ی کتاب صوتی هنر فروش کردن:

اگر در حتمی کردن فروش محصول و یا کالای خود از مهارت کافی برخوردار باشید و اگر بتوانید در اتمام کار از مشتری بخواهید سفارش خرید بدهد، باید در برخورد با یافتن مشتری جسارت زیادی به خرج دهید. به این صورت به عزت‌ نفس بیشتری دست می‌یابید و از تصویر ذهنی شفا‌ف‌تری برخوردار می‌شوید. هر روز در فروش فعال‌تر و موفق‌تر خواهید شد، حتی می‌توانید از زمان‌ خود بهتر بهره ببرید.

وقتی بتوانید فروش خود را حتمی نمایید، در خود احساس برنده بودن می‌کنید و اعتماد به نفس شما بیشتر می‌شود و این موضوع روی مشتریان بالقوه شما اثر می‌گذارد تا با احتمال بالاتری از شما خرید نمایند که موجب می‌شود زندگی شغلی شما در زمینه‌ی فروش به صورت عمودی پیشرفت کند.

تنها مانعی که ممکن است جلوی موفقیت شما را بگیرد، این است که بر جریان کار تسلط کافی نداشته باشید. اما زمانیکه با اجرای این راهکارهای تست شده حتمی کردن فروش را یاد بگیرید، می‌توانید مجدد از آن‌ها بهره ببرید و هر روز بهتر از دیروز شوید. پس از مدتی می‌بینید که شما به موفق‌ترین و ثروتمندترین فروشنده در صنعت خود تبدیل شوید و آینده‌ای نامحدود به روی شما باز می‌شود.

کتاب صوتی هنر فروش کردن (Business Strategy) راه‌های کسب درآمد بالاتر در جهان فروش را به شما ارائه می‌کند که حتی برای افراد بی‌تجربه در زمینه‌ی فروش نیز کاربرد دارد. بدون شک شنیدن و فهم دقیق این کتاب کمک می‌کند تا فروش برای شما به یک هنر تبدیل شود و زمینه پیشرفت‌تان را فراهم آورد.

شنیدن کتاب صوتی هنر فروش کردن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن کتاب صوتی هنر فروش کردن به اشخاصی که در زمینه‌ی فروش و بازاریابی مشغول به کار هستند، پیشنهاد می‌شود. اشخاصی که می‌خواهند محصول یا کالای خود را به بدون مرجوعی به فروش برسانند، می‌توانند از این کتاب بهره ببرند.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده‌ای معروف و سخنرانی برجسته در حوزه‌ی موفقیت شخصی و خودیاری است. او سمینارهای گوناگونی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است.

برایان تریسی به مدت 30 سال موضوعاتی مانند: موفقیت شخصی، رسیدن به ثروت، اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه و تحلیل نموده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب نوشته که اغلب آثارش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز به همراه داشته‌اند. بدون اغراق می‌توان گفت غیرممکن است در ایران بخواهید به موفقیت برسید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

در بخشی از کتاب صوتی هنر فروش کردن می‌شنویم:

تی که کار فروشندگی‌ام را شروع کردم، روزها سرزده از این دفتر به آن دفتر و عصرها از این خانه به آن خانه می‌رفتم و همیشه از پایان معامله می‌ترسیدم. هرروز تمام اطلاعاتم را با اشتیاق در اختیار مشتریانم قرار می‌دادم و در پایان می‌پرسیدم، بسیار خوب چه تصمیمی می‌گیرید؟ مشتری نیز معمولاً جواب می‌داد، اجازه بدهید راجع به آن بیشتر فکر کنم. بعدها آموختم معنی این جمله خداحافظی مؤدبانه است و آن‌ها را هرگز دوباره نخواهیم دید. خودم را متقاعد کرده بودم که همه مردم این شهر، زمان بیشتری را برای فکر کردن احتیاج دارند و به زودی سیل تماس‌های تلفنی خریداران مشتاق به سویم روانه خواهد شد؛ اما هیچ‌کس تماسی نگرفت! خیلی فکر کردم تا فهمیدم مشکل کارم کیفیت کالا، قیمت آن، وضعیت بازار و حتی رقبای فروشنده نبود بلکه اشکال از من بود.

 ۶ ساعت و ۱۸ دقیقه، ۳۵۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰۰ ت - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
مقدمه
۱۵ دقیقه
فصل یک: ایجاد شخصیت قدرتمند فروش - بخش اول
۱۵ دقیقه
فصل یک - بخش دوم
۱۵ دقیقه
فصل یک - بخش سوم
۱۵ دقیقه
فصل یک - بخش چهارم
۱۰ دقیقه
فصل یک - بخش پنجم
۱۳ دقیقه
فصل یک - بخش ششم
۱۵ دقیقه
فصل دو: روانشناسی قطعی کردن فروش - بخش اول
۱۶ دقیقه
فصل دو - بخش دوم
۱۴ دقیقه
فصل دو - بخش سوم
۹ دقیقه
فصل دو - بخش چهارم
۱۶ دقیقه
فصل سه: چگونه با اعتراضات و انتقادها روبرو شویم - بخش اول
۹ دقیقه
فصل سه - بخش دوم
۱۱ دقیقه
فصل سه - بخش سوم
۱۳ دقیقه
فصل سه - بخش چهارم
۱۴ دقیقه
فصل چهار: موفقیت در قطعی کردن فروش 1 - بخش اول
۱۵ دقیقه
فصل چهار - بخش دوم
۱۵ دقیقه
فصل چهار - بخش سوم
۱۲ دقیقه
فصل چهار - بخش چهارم
۱۵ دقیقه
فصل پنج: موفقیت در قطعی کردن فروش 2 - بخش اول
۱۳ دقیقه
فصل پنج - بخش دوم
۱۵ دقیقه
فصل پنج - بخش سوم
۷ دقیقه
فصل پنج - بخش چهارم
۱۵ دقیقه
فصل پنج - بخش پنجم
۹ دقیقه
فصل شش: با دو برابر کردن بهره‌وری درآمدتان را به دوبرابر افزایش دهید - بخش اول
۱۴ دقیقه
فصل شش - بخش دوم
۱۱ دقیقه
فصل شش - بخش سوم
۱۲ دقیقه
فصل شش - بخش چهارم
۱۸ دقیقه
فصل شش - بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی هنر فروش کردن

برای دانلود کتاب صوتی هنر فروش کردن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هنر فروش کردن

نظرات کتاب صوتی هنر فروش کردن

سجاد غلامی
۱۳۹۹/۱۱/۱
این کتاب رو حتما گوش کنید؛ نه یک بار بلکه به هر میزان که خودتون خواهان یادگیری مهارتهای فروش هستید.
به عقیده‌ی من مبلغی که برای خرید این کتاب میگذارید، در برابر چیزهایی که یاد میگیرین صفر هست.
مهدی مرادنیا
۱۳۹۹/۹/۴
این روهم اضافه کنم که خانم زاجکانیها بنظر من خیلی بهتر از آقای محمد یزدانی کتاب رو خوندن ولی متاسفانه چون اسم کتاب درست نیست من خیلی اتفاقی چشمم به فهرست کتاب افتاد و دیدم دقیقا همون کتابه
zeinab sarvari
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
کتاب خوبیه و نکات کلیدی داره که واقعا به کار میاد خودم ازش واقعا بهره بردم اگه کسی هست کتاب بهتری هم سراغ داره ممنون میشم معرفی کنید 🙏
مشاهد همه نظرات (۱۴)