دانلود کتاب صوتی چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم

  • از: جول اوستین
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۶۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم

جول اوستین در کتاب صوتی چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم، به شما می‌آموزد که چگونه با وجود دغدغه‌ها و مشکلات روزمره بتوانید با آرامش و بدون استرس زندگی کنید.

اگر شما دلتان می‌خواهد در آرامش زندگی کنید هرگز این اتفاق، شانسی به وجود نمی‌آید. ما هر روز این فرصت را داریم که ناراحت بشویم یا اذیت بشویم اما باید بدانیم که زندگی جریان دارد. ممکن است مردم شما را عصبانی کنند یا اعضای خانواده‌تان بیمار باشند. اگر شما منتظرید تا زندگی‌تان آرام شود و بعد به آرامش برسید سخت در اشتباهید.

خداوند هرگز قولی نداده که ما را از مشکلات دور نگه می‌دارد. ولی گفته که در دل طوفان، به ما آرامش می‌دهد. خداوند این را آرامشی بالاتر از درک و فهم ما می‌نامد. به این معنی که با وجود مشکلات زندگی، شما هنوز آرامش خود را دارید. مثلا گزارشات پزشکی خوب نبود، اما من نگران نیستم چون می‌دانم که خدا حواسش به من هست. من آن مقامی که برایش زحمت کشیدم را نتوانستم کسب کنم ولی ناراحت نیستم چون می‌دانم که خداوند مقام بالاتری برایم در نظر گرفته است.

شما باید از آرامش زندگی خودتان محافظت کنید. شما برای اینکه نگران باشید، خلق نشدید. به همین دلیل است که خیلی از مردم از لحاظ سلامتی مشکل دارند. مشکل خواب، هضم غذا، زخم معده؛ همه این‌ها به خاطر این است که اجازه نمی‌دهند ذهنشان استراحت بکند. دوستان ذهن شما نیاز به استراحت دارد، نمی‌شود همیشه این طور ادامه داد.

کتاب مقدس می‌گوید: محافظت از قلعه را به خدا بسپارید. شما باید مشکلات را به خدا بسپارید. شما آفریده نشده‌اید که بار سنگینی را به دوش بکشید، چون در نهایت ناامید خواهید شد.

جول اوستین (Joel Osteen)، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده‌رو" می‌شناسند. او تا به حال 7 کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۳۳ دقیقه، ۴۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم

برای دانلود کتاب صوتی چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
آریا متین
۱۳۹۷/۸/۶
متاسفانه نوع گویش اصلا جالب نیست و تا حدی میخی و رباتیک شده انگار.. همکاران کتابراه این باگ تغییر سرعت خواندن هم درست کنید.. رو هر عددی بگذاریم فقط هنگ میکنه
aref sadra
۱۳۹۷/۱۰/۲۹
سلام وقت بخیر، محتوى کتاب خوبه اما سبک گویش گوینده و گویندگى اصلا جالب نیست
رباب عزیزی
۱۳۹۹/۳/۱
محتوای کتاب خیلی خوب و تاثیر گذار بود، ولی متاسفانه بیان گوینده (علی رغم صدای خوب ایشون) چندان جالب نبود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۷)