دانلود کتاب صوتی گفتگوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گفتگوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گفتگوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی

کتاب صوتی گفتگوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی اثر لارس ام بلودورن، از مجموعه کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی دامیز به شما می‌آموزد که با انتخاب کلمات مناسب در زبان انگلیسی به راحتی با دیگران معاشرت کنید.

امروزه زبان انگلیسی نه تنها یک مهارت، بلکه یک ضرورت است. منابع یادگیری زبان انگلیسی بی‌شمار است و اگر علاقمند و اهل یادگیری باشید به راحتی می‌توانید در مدت زمان کوتاهی به آن مسلط شوید. مجبور نیستید برای یادگیری زبان انگلیسی زمان‌تان را صرف حضور در کلاس و آموزشگاه کنید. اگر فردی هستید که بدون اجبار معلم و کلاس هم می‌توانید پیگیر درس‌هایتان باشید، پس راه‌های یادگیری زبان برای شما بی‌شمار است. فیلم، موسیقی، کتاب، ویدیوهای آموزشی و غیره بسیاری برای یادگیری زبان انگلیسی موجود است. کتاب گفت‌و‌گوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی یکی از همین منابع آموزش زبان است که می‌توانید در جهت بهبود مهارت مکالمه‌تان از آن بهره ببرید.

در کتاب گفتگوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی (Small Talk auf Englisch fur Dummies) شما یاد می‌گیرید که چگونه مکالمات روزمره و خودمانی را با افراد مختلف برقرار کنید، عبارات مناسبی به کار ببرید، چگونه با رئیس‌تان صحبت کنید و چگونه مکاتبات اداری داشته باشید و به طور کلی نیازهای اصلی‌تان به زبان انگلیسی را رفع کنید.

این کتاب شامل چهار بخش است، در بخش یک با عنوان اصول گفت‌وگوهای خودمانی، یاد می‌گیرید که چگونه سر صحبت را باز کنید. همه‌ی راه‌های رسمی و غیررسمی سلام و خداحافظی کردن را که لازم است بدانید یاد می‌گیرید. همچنین با چندین عبارت مودبانه نیز آشنا می‌شوید.

در بخش دو: پای آب‌سردکن، یاد می‌گیرید که در وضعیت‌های مختلف در محیط کار، چگونه با دیگران مکالمه کنید. می‌توانید با یادگیری صحبت‌های کوتاه خودمانی به گفت‌وگوهایتان با مشتری‌ها جان تازه‌ای بدهید. یاد می‌گیرید چگونه در فرصت گپ زدن قبل و بعد از جلسات، مکالماتی صمیمی و مناسب با دیگران برقرار کنید.

در بخش سه: معاشرت، موقعیت‌هایی که معمولا برای گفت‌وگوهای خودمانی پیش می‌آید، توصیه‌های مفیدی در اختیارتان گذاشته شده که به شما نشان می‌دهند چطور می‌توانید با استفاده از گفت‌وگوهای کوتاه خودمانی، وعده‌های غذای کاری یا دور هم جمع شدن‌های بعد از کار را دلچسب‌تر کنید. همچنین یاد می‌گیرید که چگونه با دعوت‌هایی که از شما می‌شود مودبانه برخورد کنید. در نهایت نیز با برخوردهای مناسب در رویدادهای شاد و غمگین آشنا خواهید شد.

در بخش چهار: ده‌تایی‌ها، همه‌ی بایدها و نبایدهای یک گفتگوی موفق را خواهید آموخت.

در بخش ضمیمه‌ی کتاب گفت‌و‌گوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی، اطلاعات مفیدی درباره تلفظ درست لغت‌های انگلیسی آورده شده است. در این بخش همچنین با عبارت‌های کاربردی متعددی آشنا می‌شوید که می‌توانند در مکالمات‌تان به کار بیایند.

کتاب‌های دامیز موضوعات بسیار مختلفی را از بارداری و تغذیه گرفته، تا ستاره‌شناسی و مدیریت پوشش می‌دهند. هدف کتاب‌های دامیز، ارائه‌ی آموزشی ساده، کاربردی و جامع درباره‌ی موضوعات مختلف است.

نکته‌ی مهم در رابطه با کتاب‌های دامیز این است که با هر خواندن یا شنیدن کتاب، مخاطب قرار نیست علامه دهر آن موضوع بشود. بلکه قرار است از موضوع سردربیاورد و الفبای آن را یاد بگیرد تا بعد اگر خواست خودش پیگیر مطالعات بعدی بشود. در این کتاب‌ها مطالب به ساده‌ترین شکل ممکن توضیح داده شده است و برخی مطالب چند بار تکرار شده‌اند تا هرکسی بتواند به سادگی موضوع مورد نظرش را بیاموزد. استفاده از زبانی ساده باعث شده تا کتاب‌های دامیز محبوبیت بسیاری در میان اقشار مختلف پیدا کنند. در ابتدای کتاب‌های این مجموعه، توضیحات کاملی در رابطه با قواعد و نمادهای به کار رفته در آن آمده است. اگر به دنبال یادگیری موضوعی به زبان ساده اما جامع هستید، کتاب‌های دامیز بهترین انتخاب برای شما است.

 ۲ ساعت و ۵۲ دقیقه، ۱۶۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
مقدمه
۱۵ دقیقه
بخش یک - اصول گفت‌وگوهای خودمانی - فصل یک
۱۷ دقیقه
فصل دو - آفتاب در زندگیان، همه چیز درباره‌ی زندگی‌تان و خانواده
۱۵ دقیقه
فصل سه - زمانی برای استراحت کردن
۱۵ دقیقه
بخش دو - پای آبسردکن - گفت‌وگوی کوتاه خودمانی - فصل چهار
۱۲ دقیقه
فصل پنج - روی خط یا رو در روی شرکای کاری
۱۲ دقیقه
فصل شش - برطرف کرد تنش‌ها، استفاده از کلمات برای حل مسائل
۱۵ دقیقه
بخش سه - معاشرت کردن - وضعیت‌های متداول در گفت‌وگوهای کوتاه خودمانی - فصل هفت
۲۱ دقیقه
فصل هشت - رویدادهای ویژه - انتخاب کلمه دعوت‌نامه‌ها و بیشتر از آن
۸ دقیقه
بخش چهار - بخش ده‌تایی‌ها - فصل نه
۷ دقیقه
فصل ده - ده‌چیز که باید از آن‌ها باید در گفت‌وگوهای مودبانه پرهیز کنید
۲۴ دقیقه
ضمیمه

راهنمای دانلود کتاب صوتی گفتگوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی

برای دانلود کتاب صوتی گفتگوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گفتگوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی
Mehdi Mhd
۱۳۹۷/۱۲/۷
با سلام این کتاب بسیار کاربردیه ولی با توجه به اینکه موضوع یادگیری زبان هست حتما دسترسی به متن هم مفیده و کمک میکنه به خاطر سپردن مکالمات اسانتر بشه
لطفا متن نوشتاری کتاب رو هم ارایه کنید با تشکر
مجتبی جعفری نژاد
۱۳۹۷/۱۲/۶
کتاب صوتی مفید و کاربردی‌ای بود، ممنون منتظر کتابهای بیشتری در این زمینه هستم
سیدامیر رضوی
۱۳۹۷/۱۲/۶
عالیست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۲)