دانلود کتاب صوتی یک شروع تازه: از همین امروز شخصیت جدیدت شروع میشه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک شروع تازه: از همین امروز شخصیت جدیدت شروع میشه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی یک شروع تازه: از همین امروز شخصیت جدیدت شروع میشه

کتاب صوتی یک شروع تازه: از همین امروز شخصیت جدیدت شروع میشه نوشته‌ی جول اوستین نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، مناسب تمام کسانی‌ست که می‌خواهند آغازی دوباره داشته باشند و رابطه خود را با خداوند سر و سامان دهند تا از این طریق به لذت، نعمت و آرامش همیشگی دست یابند.

درباره کتاب صوتی یک شروع تازه:

تنها چیزی که می‌تواند شما را در زندگی به موفقیت و کمال برساند، ارتباط با خداوند است؛ چرا که او بزرگ‌ترین منبع قدرت در جهان هستی به شمار می‌رود و اتصال شما به این قدرت لایزال می‌تواند سعادت ابدی را برایتان به ارمغان بیاورد. کتاب صوتی یک شروع تازه: از همین امروز شخصیت جدیدت شروع میشه (Fresh Start Study Guide) به شما آموزش می‌دهد که خداوند را در مرکز زندگی خود قرار دهید و این ارتباط را برای همیشه حفظ کنید تا بتوانید بنده‌ای شکرگذار برایش باشید.

این کتاب براساس تعالیم مسیحیت و اصول معنوی، به شما نشان می‌دهد که خداوند از هر فرصتی استفاده می‌کند تا موهبت‌ها و نعمت‌هایش را به سوی شما روانه کند. همچنین شما در دنیای امروز نیاز دارید به یک رشد معنوی برسید و ارتباط خود را پروردگار از دست ندهید.

جول اوستین به عنوان یک کشیش مسیحی آموزه‌‌های لازم را در اختیارتان قرار می‌دهد و به شما یادآوری می‌کند که وقتی هر روز صبح از خواب بلند می‌شوید، درواقع یک شروع تازه دارید و می‌توانید از تمامی فرصت‌ها و نعمت‌های زندگی‌تان بهترین استفاده را ببرید و یاد و نام خداوند را نیز در تک تک لحظات‌تان فراموش نکنید.

کتاب صوتی یک شروع تازه به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به دنبال آرامش و برکت در زندگی خود هستید و می‌خواهید جنبه‌های معنوی خود را رشد دهید تا ارتباطی عمیق‌تر با پروردگار پیدا کنید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

جول اوستین را بیشتر بشناسیم:

نویسنده، سخنران و کشیش خندانی که خطبه‌های تلویزیونی‌اش در ایالات متحده حدود 70 میلیون بیننده در هفته دارد و بیش از 200 میلیون نفر دیگر در بیش از 100 کشور جهان به سخنرانی‌هایش گوش می‌دهند، کسی جز جول اوستین (Joel Scott Osteen) نیست.

هفت کتابی که تاکنون نوشته در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارند و بعضی از آثارش بیش از 200 هفته در صدر جدول قرار داشتند. همچنین در سال 2006 در لیست ده انسان تاثیرگذار جهان معرفی شد.

اوستین کشیش ارشد کلیسای لیکوود، بزرگ‌ترین کلیسای پروتستان‌هاست؛ عنوان و مسیری که درواقع از پدرش سرچشمه می‌گیرد. او در زمان جوانی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی این کار را انتخاب کند اما سرانجام پس از مرگ پدرش در سال 1999 جانشین او شد و از آن زمان تاکنون ظرفیت کلیسای لیکوود از 5000 نفر به 56000 نفر افزایش یافته است.

سبک موعظه و فن بیان این کشیش خندان آمریکایی منحصر به فرد است. او می‌گوید که ترجیح می‌دهد بیش از اینکه به موضوع گناه انسان‌ها بپردازد، بر خوبی‌ها و مهربانی خداوند و داشتن زندگی شاد و با ایمان تمرکز کند. اوستین سعی دارد اصول کتاب مقدس را به روش ساده و با تأکید بر قدرت عشق و نگرش مثبت بیاموزد.

جملات برگزیده کتاب صوتی یک شروع تازه:

- همیشه رویاهای بزرگ داشته باشین حتی می‌تونید رویاهای تازه‌ای هم بسازین در راه تحقق رویاهاتون به خدا تکیه کنید تا بتونین اون‌ها رو به واقعیت تبدیل کنید.

- برای دعا کردن وقت بیشتری در نظر بگیرین. دعا کنید که خداوند عیب‌های وجودی‌تون رو براتون نمایان کنه و مشکلاتتون رو با خدا در میون بذارین تا خودش شما رو به سمت کمال هدایت کنه.

- خداوند در متون مقدس فرموده که از رگ گردن به ما نزدیک‌تره. خداوند هیچ‌وقت ما رو ول نمی‌کنه پس هیچوقت ناامید نشین. خداوند ما رو به شجاعت و قدرت سفارش می‌کنه و از ما می‌خواد که در زمین از مظلومین دفاع کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی یک شروع تازه می‌شنویم:

قبل از هر کاری برای اینکه زندگی خوبی داشته باشین لازمه که خداوند رو در اولویت بذارین. در واقع خداوند و رضایت اون رو مهم تر از هر چیز دیگه‌ای بدونین. درسته که خداوند همه ی بندههاش رو دوست داره و به همه نعمت میده؛ اما کسانی که همیشه به یاد خدا هستن، نه فقط وقت غصه و مشکلات، جایگاه دیگه‌ای پیش خداوند دارند.

وقتی به خدا نزدیک باشیم و همیشه یادش رو در ذهن و قلب‌مون داشته باشیم، اون هم خواسته‌های ما رو قبل از اینکه بیانشون کنیم آماده می‌کنه. فقط کافیه برای دریافت کردن اون‌ها واجد شرایط باشیم. چطوری؟ با همیشه تشکر کردن و به یاد خدا بودن. همونطور هم که حضرت مسیح فرموده: «اول در پی ملکوت و پرهیزکاری خداوند باش تا همه چیز به زندگی تو سرازیر بشه».

به بیان ساده تر در پی نعمت نباش، بلکه در پی نعمت دهنده باش. در پی شهرت و پول و مسائل دنیوی نباش. در پی خدا باش. خداوند فرموده اگه طالب نعمت باشین بهتون نعمت میدم فقط کافیه خدا رو در راس هرم زندگی‌تون قرار بدین اون وقت می‌تونید بارش موهبت‌ها و نعمت‌ها رو ببینین. هر روز سعی کنید کتب مقدس رو مطالعه کنید و به اماکن مقدس برین.

این کار رو به عنوان عادت در خودتون پرورش بدین. در این صورت نتایج خوبی رو خواهید دید. پدرم وقتی پیر شده بود دیالیز میشد، اون هم یه روز در میون! گاهی از این کار خسته می‌شد و دلش می‌خواست کارهای دیگه‌ای انجام بده اما تو هر شرایطی هم که بود می‌رفت بیمارستان چون اگه نمی‌رفت زندگیش به خطر میفتاد. اون مجبور بود بره، چون انتخاب دیگه ای برای زندگی نداشت.

ما هم باید این طور عمل کنیم و از خدا پیروی کنیم. باید زمانی رو برای صحبت کردن با خدا مشخص کنیم. تحت هیچ شرایطی نباید از این زمان بگذرین، حتی اگه کلی کار روی سرتون ریخته باشه حتی اگه وضعیت‌تون به هم ریخته باشه. شاید هر روز نتونین، اما لازمه که هفته‌ای یه بار از نظر معنوی سیرآب بشین. دعا و راز و نیاز کردن برای روح هم بسیار مفیده و روح ما رو تغذیه می‌کنه.

همونطور هم که در کتاب مقدس نوشته شده خلوت کردن با خدا و راز و نیاز کردن با اون می‌تونه آرامش وصف ناپذیری در دل‌های ما ایجاد کنه. من توصیه می‌کنم صبح زود برای دعا کردن بیدار بشین. این بهترین راه برای مبارزه با یه روز شلوغ و پر مشغله‌ست.

 ۱ ساعت و ۳۵ دقیقه، ۹۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۴۸۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
معرفی
۸ دقیقه
فصل اول: هشت کلید برای متصل ماندن به خدا - بخش یک
۷ دقیقه
فصل اول: هشت کلید برای متصل ماندن به خدا - بخش دو
۷ دقیقه
فصل اول: هشت کلید برای متصل ماندن به خدا - بخش سه
۸ دقیقه
فصل اول: هشت کلید برای متصل ماندن به خدا - بخش چهار
۹ دقیقه
فصل دوم: اصول تازه‌ای مشخص کن
۱۲ دقیقه
نقش قربانی را بازی نکن
۱۰ دقیقه
فصل سوم: با یاد و نام خدا آغاز کنید
۹ دقیقه
تحمل کردن
۱۲ دقیقه
سلامتی
۱۰ دقیقه
فصل چهارم: داستان‌هایی برای کنترل افکار روزمره

راهنمای دانلود کتاب صوتی یک شروع تازه: از همین امروز شخصیت جدیدت شروع میشه

برای دانلود کتاب صوتی یک شروع تازه: از همین امروز شخصیت جدیدت شروع میشه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  یک شروع تازه: از همین امروز شخصیت جدیدت شروع میشه

نظرات کتاب صوتی یک شروع تازه: از همین امروز شخصیت جدیدت شروع میشه

amir a
۱۳۹۹/۱۱/۵
اصلا شنیدن کتاب‌های جول اوستین با صدای اقای قناعت پیشه عزیز یه صفای دیگه داره. ممنون از این که نسخه صوتی این کتاب فوق العاده رو اماده کردید. به همه دوستان توصیه می‌کنم گوش کنن و لذت ببرن.
هادی حبیبی
۱۳۹۹/۱۱/۹
کتاب خوبی به نظر میاد، راوی هم با صدایی گرم و دلنشین شنونده رو به عمق مفاهیم متن میبره، بنظرم از اون کتاب‌هایی هست که میشه چندین بار گوش داد و با اطمینان به دوستانمون معرفی و یا حتی هدیه بدیم.
میترا فلاحی
۱۴۰۰/۱/۱۵
سلام. کتاب فوق العاده بود و صدای راوی و نحوه خوانش وی نیز فوق العاده بود. ممنون از حسن سلیقه کتابراه. تا به حال کتاب صوتی با این درجه از تسلط و گیرایی راوی رو تجربه نکرده بودم. بازهم ممنون. متاسفانه آقای قناعت پیشه انتظارات منو از راویان بالا برده و دیگه نمیتونم هر کتاب صوتی رو گوش بدم.
مشاهد همه نظرات (۱۰۲)