دانلود کتاب عادت‌های انعطاف پذیر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عادت‌های انعطاف پذیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عادت‌های انعطاف پذیر

عادت‌ها پرنفوذترین جنبه‌های زندگی ما هستند و باید بتوانیم انتخابشان کنیم. کتاب عادت‌های انعطاف پذیر نوشتۀ استفان گایز، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، راهکارهای شگفت‌انگیز و سودمندی را معرفی می‌کند که علاوه بر محیا کردن زمینه‌های موفقیت فردی و اجتماعی، موجب کاهش استرس و انعطاف‌پذیری بیشتر شما با موقعیت‌های گوناگون می‌شود.

درباره کتاب عادت‌های انعطاف پذیر:

با ایجاد و تمرین عادت‌های خوبِ روزانه، به خودتان اطمینان ‌دهید که در بحبوحه‌ی آشوب، روی هسته‌ی مرکزی زندگی‌تان کنترل و تمرکز دارید.

کتاب عادت‌های انعطاف پذیر (Elastic Habits) از اهمیت و قدرت تأثیر عادت‌های روزانه بر کیفیت زندگی، شکست‌ها و موفقیت‌هایمان سخن می‌گوید. ما هر روز سعی می‌کنیم بدون توجه به موقعیت‌هایی که با آن‌ها روبرو می‌شویم، اهداف یکسانی را دنبال کنیم، بنابراین، چگونه می‌توانیم عادت‌های خود را در برابر تلاطم زندگی منعطف سازیم؟

استفان گایز (Stephen Guise) نویسندۀ اثر مشهور و پرفروش خرده‌عادت‌ها، شما را با ایده‌ها، ابزارهای فیزیکی و راهکارهایی آشنا می‌سازد که هرگز قبلاً با آن‌ها روبه‌رو نشده‌ بودید. عادت‌های منعطف به شما قدرت مقاومت در برابر فشار زندگی را می‌دهند؛ همانطور که مواد الاستیک بسیار مقاوم‌تر از مواد سخت و شکننده هستند و تحت فشار خرد نمی‌شوند، عادت‌های ما نیز به همین شکل است. هنگامی که ما یک عادت سنتی تغییرناپذیر داریم و هر روز همان رفتار مشابه را انجام می‌دهیم، ظاهرا همه چیز به درستی پیش می‌رود تا زمانی که فشارهای زندگی مدرن پوسته سخت و شکننده آن را می‌شکنند. اما عادت‌های الاستیک که منعطف هستند، می‌توانند شکل و شدت خود را متناسب با وضعیت پیش آمده تغییر دهند. به طوری که در روزهای پرمشغله، ضعیف‌تر می‌شوند و در موقعیت و روزهای عادی رونق می‌گیرند. عادت‌های انعطاف‌پذیر، تجدیدنظری در مورد نحوۀ رویکرد به عادت‌هاست؛ انعطاف‌پذیری در عادت‌ها کلید طلایی موفقیت‌های فردی است که گایز در تکمیل اثر جادویی و شگفت‌انگیز پیشین خود (خرده عادت‌ها) آن را تشریح می‌کند.

در این کتاب با انواع و سطوح جدیدی از انعطاف‌پذیری در زندگی آشنا ‌شوید که کمک‌تان می‌کند، «جریان‌های گرماییِ انگیزشی» درست را هر روز و در موقعیت‌های گوناگون بیابید.

نکوداشت‌های کتاب عادت‌های انعطاف پذیر:

- بهترین و ساده‌ترین کتاب شکل‌گیری عادت که تاکنون خوانده‌ام! (B. Thomas)

- این اثر، ارزشمندترین کتابی است که من در مورد عادت‌ها و اهداف مطالعه کرده‌ام. (Brenda Cobb Murphy)

- اگر می‌خواهید زندگی خود را به شیوه‌ای مثبت تغییر دهید و از احتمال شکست در کارهای مختلف زندگی‌تان بکاهید، این کتاب فوق‌العاده را بخوانید. (یکی از مشتریان آمازون)

- با وجود راه‌های دیگر برای پیروزی، ایجاد یک عادت روزانه مستمر که منجر به موفقیت شود، هیجان انگیزتر است. من این کتاب را بسیار توصیه می‌کنم. (M. Gonzalez)

خواندن کتاب عادت‌های انعطاف پذیر به چه افرادی پیشنهاد می‌شود؟

تمامی علاقمندان کتاب‌های انگیزشی و دوستداران آثار الهام‌بخش سبک زندگی را به خواندن این اثر شگفت‌انگیز دعوت می‌کنیم.

با نویسنده کتاب عادت‌های انعطاف پذیر بیشتر آشنا شویم:

استفان گایز، نویسنده خلاق و کارآفرین موفق، تاکنون آثاری از خود بر جای گذاشته است که توجه و تحسین طیف گسترده‌ای از مخاطبان را به خود جلب کرده است؛ به طوری که کتاب‌های معروف او از جمله خرده‌عادت‌ها به 18 زبان در سراسر دنیا ترجمه شده‌اند؛ این اثر برای مدت‌ها در فهرست پرفروش‌ترین آثار آمازون و نیویورک تایمز قرار داشت. محتوای آثار این نویسنده خوش‌استعداد به دلیل معرفی سبک جدیدی از زندگی و رفتارهای فردی و اجتماعی در سطح جهانی، هر خواننده‌ای را به خود علاقمند می‌سازد.

جملات برگزیده کتاب عادت‌های انعطاف پذیر:

- «پیروزی رازی نیست که به عده‌ی کمی متعلق باشد، پیروزی چیزی‌ست که می‌توانیم با مطالعه‌ی خودمان، مطالعه‌ی محیط و آماده کردن خودمان برای هرچالش پیشِ‌رویمان، بیاموزیم.» استادبزرگ شطرنج، گری کاسپاروف

- «همه می‌توانند شگرد‌های غلبه‌ی من را ببینند، اما چیزی که هیچ‌کس نمی‌تواند ببیند راهبردی است که از طریق آن پیروزی تکامل می‌یابد. شگردهایی را که برایتان یک پیروزی به ارمغان آورده، تکرار نکنید بلکه اجازه دهید روش‌هایتان را گوناگونی بی‌پایان شرایط تنظیم کند.» سان تزو

- «مردم آن را شنیدند و قوانینش را تأیید کردند و بلافاصله برخلافش عمل کردند.» «کردار خوب به از گفتار خوب.» بنجامین فرانکلین

- «هفتاد درصدِ موفقیت در زندگی، حاضر شدن طبق برنامه است.» وودی آلن

در بخشی از کتاب عادت‌های انعطاف پذیر می‌خوانیم:

هدف‌ «مقصود یا نتیجه‌ا‌ی مطلوب» است. عادت «تمایل یا عمل تعیین شده یا منظم» است. هدف می‌تواند هر مقصود یا نتیجه‌ی مطلوبی باشد، از جمله هدف ساختن یک عادت؛ و عادت‌ها هم با محقق کردن هدفی یکسان در هر روز ساخته می‌شوند. می‌توانید هم‌پوشانی‌شان را ببینید، هدف بلندمدتتان ساختن یک عادت است که خودش با هدف‌های کوچک‌تر روزانه ساخته می‌شود. بنابراین وقتی در مورد هدف‌ها حرف می‌زنم، آگاه باشید که در موردهدف‌های روزانه‌ای که عادت‌ها را می‌سازندصحبت می‌کنم. برای مهارت در ساختن عادت باید در محقق کردن مداوم هدف‌های روزانه مهارت پیدا کنید. اغلب تصور می‌شود که به هدف رسیدن مسئله‌ی قدرتمند شدن از طریق سختی و مشقت است، اما موفقیت همیشه با آسان کردنِ مداومت و پشتکار، شروع می‌شود.

هزاران نفر در دنیا با استفاده از خرده‌عادت‌های روزانه در زندگی‌، رفتار و زندگی‌شان را تغییر داده‌اند. خرده‌عادت «تا حد احمقانه‌ای کوچک» و آسان می‌شود تا انجام شود و خودبه‌خود، ثبات داشتن را در اولویت قرار می‌دهد. بسیاری ادعا خواهند کرد که ثبات برایشان مهم است اما وقتی می‌گویید «باید لااقل دو ساعت در روز گیتار تمرین کنم» با اولویت دادن به کیفیت، غرور، نتایج سریع و موفقیت،ثبات داشتن را مشکل‌تر می‌کنید.

اولویت دادن به ثباتِ قدم به این معناست که هدف خود را به حدکافی پایین انتخاب کنید تا هیچ‌وقت آن را از دست ندهید. یعنی کاری کنید که حداقلِ مورد نیازتان «حاضر شود» به‌جای اینکه «خود را به رخ بکشد». اگر در هر نوع دوره‌ی رخوت و رکودی باشید (یا حتی نباشید) برنامه‌ی خرده‌عادت می‌تواند از نو سرزنده‌تان کند. با هرروز حاضر شدن در برنامه، نیروی حرکتی مثبت و رو به جلو و چشمگیری خلق می‌کنید که خودش را به‌صورت تصاعدی افزایش می‌دهد.

 ۲۷۲ صفحه، ۸۱۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-667374-7 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش‌گفتار
بخش اول: مرده باد سخت‌گیری زنده باد آزادی
1- زندگی‌های سیال، اهداف ثابت
2- قدرت آزادی
بخش دوم: «انعطاف‌پذیری و تغییرپذیری»
3- تغییرپذیری قدرت است
4- بُعد جدیدی از تغییرپذیری
بخش سوم: انگیزه‌: آزادشده از طریق انتخاب
5- دستاوردی بزرگ در انگیزه‌بخشی
6- لنگر انداختنِ هدف برای اهرمی دو طرفه
بخش چهارم: راهبرد هوشمندانه‌تر نتایج برتر
7- طراحی راهبرد و سیستم
8- عواقب داشتن انتخاب
بخش پنجم: عادت‌های انعطاف‌پذیر: کاملاً کاربردی
9- عادت‌های انعطاف‌پذیر در هفت گام ساده
10- راهبردها و شگرد‌های پیشرفته
11- چطور هر روز با عادت‌های انعطاف‌پذیر موفق شویم
12- نتیجه‌گیری
دستورالعمل‌های محصولات عادت انعطاف‌پذیر
سپاسگزاری
کتاب‌های دیگر استفان گایز

راهنمای دانلود کتاب عادت‌های انعطاف پذیر

برای دانلود کتاب عادت‌های انعطاف پذیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عادت‌های انعطاف پذیر