معرفی و دانلود کتاب ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند

عکس جلد کتاب ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند
قیمت:
۴۵۹۰۰ تومان - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ماورای طبیعی شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ماورای طبیعی شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند

برای ماورایی شدن آماده شوید! جو دیسپنزا در کتاب ماورای طبیعی شدن به شما نشان می‌دهد که چطور فراتر از یک زندگی معمولی گام بردارید و دنیایی خارق‌العاده را تجربه کنید. این اثر به عنوان پرفروش‌ترین وال‌استریت ژورنال، بُعد تازه‌ای از انرژی درمانی را به روی شما باز می‌کند.

درباره کتاب ماورای طبیعی شدن:

جو دیسپنزا (Joe Dispenza) با بهره‌مندی از عرصه‌های گوناگون علمی همچون بیولوژی مولکولی، اپی‌ژنتیک، فیزیک کوانتومی و... مرزهای سنتی‌ای را که میان تفکر علمی و تجربه انسانی فاصله انداخته‌ است، طی می‌کند.

در طول قرن‌ها و سده‌های گذشته بسیار اتفاق افتاده که مردم عادی تجربیاتی را پشت سر گذاشته‌اند که آن‌ها را به ورای محدوده‌ای که بشر فکرش را می‌کند، رسانده است. نویسنده با روشی ساده، روان و قابل درک کشفیات خارق‌العاده علم کوانتومی و آموزه‌های مهم گذشته را در کتاب ماورای طبیعی شدن (Becoming supernatural) ارائه کرده است تا به شما نشان دهد چگونه ماورای طبیعی شوید!

در فصل اول این کتاب سه داستان برای شما روایت می‌شود تا درک خوبی از معنای ماورای طبیعی شدن به دست آورید. در فصل دوم به طور کامل معنای بودن در لحظه را درک خواهید کرد و برخی از اصول علمی به طور مختصر برایتان شرح داده می‌شود.

در فصل سوم با دنیای کوانتومی یعنی همان بُعد پنجم آشنا می‌شوید. در فصل چهارم یکی از پرطرفدارترین انواع مراقبه به شما معرفی می‌گردد. در فصل پنجم یک روش عالی برای تنفس خواهید آموخت. فصل ششم به بررسی موارد موفق و واقعی از ماورای طبیعی شدن می‌پردازد.

در فصل هفتم برای شما شرح داده می‌شود که هماهنگی قلب به چه معناست. فصل هشتم یکی از برنامه‌های پرطرفدار دیگر در دوره‌های پیشرفته مراقبه را به شما یاد می‌دهد. در فصل نهم مراقبه در حین راه رفتن را می‌آموزید. فصل دهم شامل داستان‌هایی است که به شما نشان دهد روش‌های گفته تا چه اندازه می‌توانند مؤثر باشند.

فصل یازدهم درهای دنیای بین ابعادی را که در ورای حواس‌تان قرار دارد، به روی ذهن‌تان باز می‌کند. بررسی غده پینه‌آل موضوع فصل دوازدهم است. در فصل سیزدهم با یکی از جدیدترین برنامه‌های مراقبه پیشرفته یعنی برنامه هماهنگی آشنا می‌شوید و در فصل چهاردهم و پایانی نیز چند مورد فوق‌العاده از تجربیات عرفانی برخی افراد مطرح می‌گردد.

نکوداشت‌های کتاب ماورای طبیعی شدن:

- این راهنمای عملی و منحصر به فرد از یک دانشمند بااستعداد و یک معلم پرشور، گام به گام به ما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از مرزهای محدود شناخته شده حرکت کرد و وارد یک زندگی جدید خارق‌العاده شد. (آنتونی رابینز)

- من مدت‌هاست که طرفدار کارهای دکتر جو دیسپنزا هستم. در ماورای طبیعی شدن، دقیقاً خواهید آموخت که چگونه می‌توانید از محدودیت‌های گذشته خود - از جمله چالش‌های سلامتی - عبور و به معنای واقعی کلمه، یک بدن، ذهن و زندگی جدید ایجاد کنید. این اطلاعات هیجان‌انگیز، تغییردهنده زندگی شما و فوق‌العاده کاربردی است. (کریستین نورتراپ)

- من کتاب‌های زیادی خوانده‌ام، اما کتاب دکتر دیسپنزا مرا وحشت‌زده کرد. این یک پیشرفت عالی و موفقیت شگفت‌انگیز در پزشکی ذهن و بدن است. (مونالیزا شولز)

- اگر می‌خواهید به معجزات اعتقاد پیدا کنید با این حال به برخی از علوم برای ایجاد شفافیت و امید در درونتان نیاز دارید، این کتاب برای شماست. دکتر جو بینش‌های فوق‌العاده و دستورالعمل‌های شفاف و قدرتمندی را گام به گام به شما ارائه می‌دهد تا نحوه یک زندگی خارق‌العاده را بیان کند. (دیوید همیلتون)

کتاب ماورای طبیعی شدن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به مباحث انرژی درمانی، مراقبه و علم کوانتوم علاقه‌مند هستید، این کتاب برای شماست.

با جو دیسپنزا بیشتر آشنا شویم:

این پزشک آمریکایی در زمینه‌ی عملکرد مغز انسان دارای تخصص است. نویسنده کتاب ذهن خود را رشد دهید، تاکنون چندین DVD و CD از سمینارهایی که برگزار کرده، ارائه داده است. او با حضور در مستند چه چیزی می‌دانیم در سال 2004 به شهرت زیادی دست یافت.

دیسپنزا در عرصه‌های بیولوژی سلولی، عصب‌شناسی، افزایش طول عمر و شکل‌گیری حافظه فعالیت می‌کند. او دکترای کایروپراکتیک دارد و به عضویت افتخاری هیئت ملی بازرسان کایروپرکتیک آمریکا درآمده است.

سال‌ها پیش بر اثر تصادف، چندین استخوان کمر او آسیب دید و شکست. پزشکان به او گفتند دیگر هرگز نمی‌تواند قدم بردارد. اما دیسپنزا که به نیروی انسانی بسیار علاقه‌مند بود، باور داشت نیرویی که جسم شما را می‌آفریند، قادر است بیماری یا زخم‌هایتان را نیز درمان کند. به همین دلیل تصمیم گرفت با وجود پیشنهاد پزشکان، زیر بار عمل جراحی کمر نرود و در عوض خود را تسلیم این قدرت بزرگ کند.

12 هفته پس از تصادف، او با بهبودی کامل به محل کارش رفت! پس از این تجربه که زندگی‌اش را تغییر داد، او سفر به سرتاسر جهان را آغاز کرد تا در مورد بهبودی خود به خود یا تغییر ناگهانی یک بیماری به سمت بهبودی، بدون علت پزشکی به تحقیق بپردازد.

در بخشی از کتاب ماورای طبیعی شدن می‌خوانیم:

در ماه می‌سال 2012، آنا در یکی از کارگاه‌های چهارروزۀ من در شهر نیویورک شرکت کرد. او در روز سوم و طی چهار جلسه مراقبه، خود را تسلیم کرد. او برای اولین بار از زمانی که مراقبه‌های خود را آغاز کرده بود، خود را در فضایی بی‌نهایت و سیاه شناور یافت و آگاه بود که از خودش آگاه است. او از خودی که از خودش می‌شناخت فراتر رفته بود، از قید تن رها شده بود و به آگاهی کامل رسیده بود. آنا ارتباط خود با دنیای مادی و زمان خطی را رها کرده بود. او به‌قدری احساس آزادی می‌کرد که دیگر به شرایط جسمی خود اهمیتی نمی‌داد. آنقدر احساس نامحدود بودن داشت که نمی‌توانست هویت همیشگی خود را باور داشته باشد. احساساتش به‌قدری متعالی بودند که دیگر در مورد گذشته‌اش هیچ حس بدی در خود نمی‌یافت.

در این قلمرو آنا هیچ مشکلی نداشت، گذشته‌اش را پشت‌سر نهاده بود و برای اولین بار خود را به‌تمامی آزاد حس می‌کرد. هویت او دیگر نامش، جنسیتش، بیماری‌اش، فرهنگش و حرفه‌اش نبود. وی در ورای مکان و زمان ایستاده بود. او وارد میدانی از انرژی و اطﻼعات به نام میدان کوانتومی شده بود که در آن امکانات و احتماﻻت جدیدی برایش وجود داشت. آنا ناگهان خود را در آینده‌ای جدید یافت. او خود را در حالی دید که روی صحنه‌ای ایستاده، میکروفنی در دست گرفته بود و داستان شفا یافتن خود را برای جمعیت بزرگی تعریف می‌کرد. او هرگز پیش از این چنین صحنه‌ای را برای خود تصور نکرده و تصویرسازی نکرده بود. انگار مغزش این اطلاعات را از میدان انرژی کوانتومی دریافت کرده و تصویری بسیار واقعی از یک آنای شاداب و سالم ساخته بود. در نظر آنا، ‌ این دنیای درونی به‌مراتب حقیقی‌تر از دنیای بیرونی به نظر می‌رسید و وی داشت آن را به‌طور کامل و با تمامی حواس خود تجربه می‌کرد.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمۀ نویسنده: برای ماورایی شدن آماده شوید
فصل 1: درها را به‌سوی دنیای جدید باز کنید
فصل 2: لحظۀ کنونی ابدی
فصل 3: قرار گرفتن در جریان موقعیت‌های جدید در میدان کوانتومی
فصل 4: تبرک و برنامه‌ریزی مراکز انرژی
فصل 5: شرطی کردن بدن در برابر ذهن جدید
فصل 6: بررسی موارد موفق و واقعی
فصل 7: هوش قلبی
فصل 8: فیلم‌های ذهنی – زیبابین
فصل 9: مراقبه در راه رفتن
فصل 10: بررسی نمونه‌های موفق در واقعیت بخشیدن
فصل 11: مکان – زمان و زمان – مکان
فصل 12: غدۀ پینه‌آل
فصل 13: پروژۀ انسجام: ساختن دنیایی بهتر
فصل 14: بررسی موردی: شاید برای شما هم پیش بیاید
کلام آخر: بودن در صلح

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند
نویسنده
مترجمفریبا جعفری نمینی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۵۵۲
زبانفارسی
شابک978-622-220556-0
موضوع کتابکتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه الکترونیک
۴۵۹۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ماورای طبیعی شدن

Arash Afif
۱۴۰۰/۵/۱۸
کتاب نسبتا جامع و کاملی بود
برای دوستانی که در ارتباط با چاکراها و مراقبه چیزی نمیدونن خیلی کارآمد است
ارزش خرید و چندبار خواندن رو داره به شرط اینکه واقعا روشهایی که در کتاب هست رو پیگیری کنیم
javad mirzaeiy
۱۴۰۰/۴/۱۳
واقعا ازتون ممنونم، خیلی وقت بود که دنبال این کتاب میگشتم اما بیش از حد گرون بودن... لطفا کتاب‌های دیگری رو از همین نویسنده بگذارید.
بهروز بهاری زاده
۱۴۰۰/۵/۲۱
خوندن این کتاب رو به همه توصیه میکنم. این کتاب پاسخ خیلی از سوالاتی که من در زندگی داشتم رو بهم داد. به صورت شفاف علمی روشن.
فاطمه فراهانی
۱۴۰۰/۶/۱۷
جودیسپنزا رودوست دارم مطالب ماورای طبیعه روعلمی واز روش فیزیک کوانتوم اثبات می‌کنه من تمرین هاشو تا حدودی انجام دادم وتاثیرش رو هم دیدم
هادی ملایی
۱۴۰۰/۴/۲۳
این کتاب یعنی قیمتی بالا تر از این باید روش بزارن این کتاب رو باید نمونشو بخونن تا بفهمن به نظرم قیمتش پایینه کتابش ارزشش رو داره درباره همه چیز.
مینا معتمدی
۱۴۰۰/۷/۲۵
کتاب رو تا نصفه خوندم
متن کتاب سنگینه و باید کم کم مزه مزه کرد ولی قلم جو دیسپانزا رو دوست داشتم
بقیه کتاب‌های ایشون رو هم بذارید، اطفا
بهمن محمودی
۱۴۰۰/۷/۱۴
داستانی بودن بعضی از قسمت‌هایی این کتاب واقعا ازار دهنده س به صورت کلی کتاب خوبیه ولی داستانی‌هایی طولانی وحوصله سر بر وبی ارزشش کرده
مجید نوایی
۱۴۰۰/۶/۱۶
این کتاب فوق العاده است. مسیر جدیدی پیش روی شما باز میکنه دکتر جو دیسپنزا عالیه.
مشاهده همه نظرات ۱۵

راهنمای مطالعه کتاب ماورای طبیعی شدن

برای دریافت کتاب ماورای طبیعی شدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.