دانلود کتاب صوتی مدیریت فروش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیریت فروش

برایان تریسی در کتاب صوتی مدیریت فروش، مجموعه‌ای از روش‌ها، تکنیک‌ها و استراتژی‌های خاص را به شما می‌آموزد که می‌توان برای بهبود فوق‌العاده عملکرد خود در فروش از آن‌ها استفاده کرد. در واقع این کتاب حاصل سال‌ها تجربه و مطالعه و بررسى درباره نگرش‌ها و رفتارهاى مدیران موفق فروش توسط تریسی است.

مدیریت فروش (Sale management) یک دانش غیرقطعی است، زیرا عوامل زیادی در آن دخیل هستند. فروشندگان تفاوت‌هایی اساسی با سایر کارکنان یک شرکت دارند. یک مدیر فروش باید بتواند همزمان یک دوست، مشاور، معتمد، کارپرداز سخت‌گیر و یک مدیر اثربخش کسب‌وکار محور باشد. یک مدیر فروش موفق باید بتواند افراد با شخصیت‌هایی مختلف را در تیم فروش جای داده و به‌طور پیوسته، به نتایجی قابل پیش‌بینی و مستمر در فروش دست یابد.

در سازمانى که براساس فروش کار مى‌کند مدیریت فروش مهارتى محورى و اساسى است. براى افزایش فروش کارى مهم‌تر از آموزش دادن به مدیران فروش نیست تا بتوانند کارشان را مؤثرتر انجام بدهند. 

شما در نقش مدیر فروش مهم‌ترین شخصیت در سازمان مبتنى بر فروش هستید. شما بیش از هر شخص دیگرى در افزایش فروش و افزایش سود شرکت نقش بازى مى‌کنید. شما براى موفقیت شرکت نقش حیاتى دارید. 

مدیر فروش یکى از ارزشمندترین مقامات شرکت است که در بسیارى از موارد مورد توجه کافى قرار نمى‌گیرد. این مدیر فروش است که استانداردها را وضع مى‌کند و سهمیه فروشندگان را مشخص مى‌نماید و در نهایت کار فروشندگان را تجزیه و تحلیل مى‌نماید. شکل دادن به مدیران فروش و بهسازى آن‌ها یکى از ضرورى‌ترین کارهایى است که در موسسه تجارى باید صورت گیرد. 

در کتاب صوتی مدیریت فروش، با ایده‌ها، روش‌ها، اصول و تکنیک‌هاى کلیدى روبه‌رو مى‌گردید که مى‌توانید بلافاصله از آن‌ها استفاده کنید تا نیروى فروش شما بر کارایى خود بیفزایند، فروش بیشترى بکنند، به هماهنگى گروهى بیشترى برسند و به سرعت هرچه بیشتر حیثیت و آبروى شما را به عنوان مدیر فروش افزایش دهند.

توجه داشته باشید که میان نیروى فروش و سایر کارکنان شرکت تفاوتى بسیار وجود دارد. مدیر فروش باید همزمان یک دوست، یک مشاور، یک آدم مطمئن و یک مدیر کارآمد باشد. فروشنده‌ها با فراز و نشیب روبه‌رو مى‌شوند. بعضى وقت‌ها فروش بیشتر و در مواقعى کمتر است. یک مدیر کارآمد که در زمینه روابط انسانى از توانمندى بالا برخوردار باشد باید بر کار فروشندگان نظارت کند.

مدیر فروش برجسته و برتر باید بتواند فروشندگان خود را هماهنگ کند و از آن‌ها یک تیم فروش کارآمد بسازد تا بتوانند در سطح مورد نظر فروش کنند. کاربرد اصول مطرح شده در این کتاب به مدیر فروش امکان مى‌دهد که نتایج فروش بهترى به دست آورد. البته توجه داشته باشید که کارکنان فروش همه با هم تفاوت دارند و هیچ قانون و قاعده‌اى را نمى‌توان به یکسان در مورد همه به کار برد.

با ایده‌هایى که در کتاب صوتی مدیریت فروش درج شده مدیران فروش بلند پرواز به این نتیجه مى‌رسند که بیش از حدى که تصور مى‌کردند از کارکنانى مولد برخوردارند و تعداد غیر مولدها و منفى‌هایشان آنقدرها زیاد نیست. کاربرد مداوم اصولی که در این کتاب صوتی خواهید آموخت به شما به عنوان یک مدیر فروش کمک می‌کند تا بتوانید به نتایجی بهتر در فروش دست یابید.

برایان تریسی (Brian Tracy) متولد 1944 در شارلوت تاون کاناداست. او در آغاز زندگی به جز یک ذهن کنجکاو، برتری زیادی نسبت به دیگران نداشت. در مدرسه درس نمی‌خواند و شاگرد ضعیفی بود و در آخر هم ترک تحصیل کرد. سال‌های بسیاری را به انجام کارهای سخت بدنی گذراند و امیدی به آینده خود نداشت.

زمانی که توانش برای انجام کارهای سخت بدنی کم شد، به سراغ فروشندگی رفت. به جاهای بسیاری سر زد و با سود معینی که از فروش کالا به دست می‌آورد، زندگی‏ را می‌‏گذراند. زمان زیادی این کار را انجام داد تا این که یک روز به این فکر فرو رفت که با این همه تلاشی که من می‌کند، چرا دیگران در زندگی از او جلوترند؟

آن زمان بود که کاری را شروع کرد که زندگی‏‌اش را دگرگون کرد. فروشندگان موفق را دید و از آن ها درباره‏‌ی حرفه‌شان سوال کرد. بعد هم به توصیح‌های آن‌ها عمل کرد و فروشش بیشتر شد. آن‌قدر پیشرفت کرد که تبدیل به یک مدیر فروش شد. در کار مدیریت فروش هم از همان روش استفاده کرد تا فهمید کسانی که در مدیریت فروش موفق‌ترند، چه می‏‌کنند و خودش هم همان کارها را انجام داد و به این ترتیب مسیر موفقیتش شکل گرفت.

 ۲ ساعت و ۵۸ دقیقه، ۱۶۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
فصل یک: نقش مدیر فروش
۸ دقیقه
فصل دو: تیم فروش قدرتمندى بسازید
۹ دقیقه
فصل سه: قهرمانان را انتخاب کنید
۹ دقیقه
فصل چهار: به سرعت شروع کنید
۹ دقیقه
فصل پنج: مدیریت بر اساس هدف‌هاى فروش
۹ دقیقه
فصل شش: روانشناسى فروش موفق
۹ دقیقه
فصل هفت: به فرمول عملکرد بها بدهید
۹ دقیقه
فصل هشت: کیفیت رهبرى خود را بهتر کنید
۸ دقیقه
فصل نه: پاداش براى عملکرد فروش
۶ دقیقه
فصل ده: ایجاد فروشندگان برجسته
۹ دقیقه
فصل یازده: فعالیت‌هاى فروش را برنامه‌ریزى کنید
۱۰ دقیقه
فصل دوازده: نیازهاى اصولى فروشندگان را برآورده سازید
۸ دقیقه
فصل سیزده: به تمرکز کارکنان بها بدهید
۹ دقیقه
فصل چهارده: از روش بهبود بى‌وقفه استفاده کنید
۹ دقیقه
فصل پانزده: سیال‌سازى ذهنى براى افزایش فروش
۹ دقیقه
فصل شانزده: دیسیپلین
۸ دقیقه
فصل هفده: فروشندگان بد را رها کنید
۷ دقیقه
فصل هجده: الگو باشید
۶ دقیقه
فصل نوزده: دریچه کنترل عملکرد
۶ دقیقه
فصل بیست: چهار اقدام مهم براى ایجاد فروشندگان خوب
۵ دقیقه
فصل بیست و یک: شجاعت، کیفیت حیاتى موفقیت

راهنمای دانلود کتاب صوتی مدیریت فروش

برای دانلود کتاب صوتی مدیریت فروش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مدیریت فروش
Navid Hadadi
۱۳۹۹/۹/۲۸
کتابى روان وشیرین
Amir Hosein
۱۳۹۸/۱۱/۱
مطالعه این کتاب برای مدیران فروش بسیار ضروریست. اگر توصیه‌های این کتاب رو به کار ببندیم درصد فروش موثرمون افزایش چشمگیری پیدا میکنه.
نصیر مبرا
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
کتاب بسیار جالب و دارای محتوای خوبی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)