دانلود کتاب صوتی مردی با کبوتر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مردی با کبوتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مردی با کبوتر

کتاب صوتی مردی با کبوتر اثر رومن گاری به روایت رخدادی عجیب در نیویورک می‌پردازد، خبری عجیب از سوی خبرنگاران منتشر می‌شود. مرد جوانی در یکی از اتاق‌های ساختمان سی و دو طبقه سازمان ملل پنهان شده و نیمه شب‌ها هم‌چون اشباح در حالی که کبوتری در بغل دارد در راهروهای ساختمان می‌گردد. این مرد چه اهدافی دارد و همدستانش چه کسانی هستند؟

مردی با کبوتر (A Man with a Pigeon) از جمله آثار به نسبت مشهور رومن گاری (Romain Gary) است که در انتقاد از رویه کاری سازمان ملل نوشته شده است. داستان خیلی ساده با واژه‌های تمسخرآمیز راجع به سازمان ملل آغاز می‌شود. مخاطب از همان صفحات نخست بدون رودربایستی و شگردهای داستان‌نویسی مدرن به سراغ اصل مطلب می‌رود.

گاری با لحن شیوا و طنز خود به سیاست‌های سازمان ملل طعنه می‌زند. این کتاب حاصل تجربیات او از روزهایی است که عضو هیئت نمایندگان سازمان ملل بوده است و از این جهت می‌توان به صحت آن اطمینان کرد.

رومن گاری، نویسنده مشهور و پر اعجاب دنیای ادبیات است که به گواه بسیاری از منتقدین او یکی از عجیب و غریب‌ترین نویسنده‌ها و شاید دروغگوترین آن‌ها در جهان باشد. او دو بار جایزه ادبی گنکور فرانسه را دریافت کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی مردی با کبوتر می‌‌شنویم:

تنها اتفاق آن روز صبح، نماینده‌ی یک کشور عقب افتاده بود که با ردای شاهزاده‌ای بنفش و طلایی‌اش روی پلکان برقی روبه‌روی ورودیه نمایندگان با خادمانش نشسته بود و دو ساعتی می‌شد که با چهره‌ای خالی از اضطراب اما آشکار مغلوب از تمدن غرب، بالا می‌رفت و پایین می‌آمد. در سالن بزرگ مجمع عمومی که مزین به دو نقاشی دیواری بود، روزنامه‌نگاران و مردم دو ساعت گوش به سخنرانی یک نماینده سپرده بودند. نقاشی‌ها یکی تخم‌مرغ‌های خاگینه را نشان می‌داد و یکی آقا خرگوشه‌ را (سمبل‌هایی دوسویه) گرسنگی تسکین‌یافته و ساده‌لوحی شگرف ملت‌ها... .

 ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه، ۲۳۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
بخش اول
۲۷ دقیقه
بخش دوم
۲۹ دقیقه
بخش سوم
۲۸ دقیقه
بخش چهارم
۲۳ دقیقه
بخش پنجم
۲۹ دقیقه
بخش ششم
۱۸ دقیقه
بخش هفتم
۲۷ دقیقه
بخش هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی مردی با کبوتر

برای دانلود کتاب صوتی مردی با کبوتر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مردی با کبوتر
Amir Roudgar
۱۳۹۷/۸/۷
رومن گاری، از یک سو در قامت یک دیپلمات و از سویی دیگر، در لباس یک نویسنده منتقد، در کتاب مردی با کبوتر، به زیبایی مفاهیم زیبایی چون حقوق بشر، دموکراسی و امثالهم را که در سازمان‌های بین المللی چون ملل بیشتر...
بهاره ندیمی
۱۳۹۷/۶/۱۸
قلم رومن گاری شیرین و به دل نشینه
با اینگه طنز داشت ولی یه جورایی واقعی بود
سارا سوری
۱۳۹۸/۹/۱۸
جالب بود اما نه انقدری که کتاب رو تموم کنم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)