دانلود کتاب مشتریان دو آتشه: تحولی اساسی در خدمت‌رسانی به مشتریان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مشتریان دو آتشه: تحولی اساسی در خدمت‌رسانی به مشتریان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مشتریان دو آتشه: تحولی اساسی در خدمت‌رسانی به مشتریان

کتاب مشتریان دو آتشه: تحولی اساسی در خدمت‌رسانی به مشتریان نوشتۀ کن بلانچارد و شلدون بالز، سه راز برای جلب مشتریان پروپاقرص را به شما آموزش می‌دهد: تصمیم‌گیری، کشف و چگونگی دادن خدمت. هر سازمان و شرکتی از تصمیم‌گیری، کشف و چگونگی خدمت‌رسانی، سود خواهد برد.

همه سازمان‌های موفق به طور مشترک بر یک موضوع تمرکز دارند: "مشتریان"، صرف نظر از اینکه افراد مشغول تجارت باشند یا کار آزاد، و در بیمارستان کار کنند یا در ادارت دولتی، موفقیت فقط و فقط به سراغ کسانی می‌آید که مهمترین دل‌مشغولی‌شان، توجه به مشتریان است.

کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) و شلدون بالز (Sheldon Bowles) موضوعی مهم و پیچیده را انتخاب و به طور دقیق آن را در کتاب مشتریان دو آتشه: تحولی اساسی در خدمت‌رسانی به مشتریان (Raving Fans: a Revolutionary Approach Customer Service) موشکافی کرده‌اند و حقایق اساسی را در قالبی ساده، قابل درک و لذت بخش توضیح داده‌اند. مشخص کردن، کشف کردن و ارائه کردن، راهنمای اصلی شما در ایجاد مشتریان دو آتشه خواهند بود، همان‌گونه که راهنمای شرکت‌های موفق بوده است.

در بخشی از کتاب مشتریان دو آتشه: تحولی اساسی در خدمت‌رسانی به مشتریان می‌خوانیم:

جان: مدیر من و من کرد و به غریبه گفت: «شما کیستید؟ منظورم این است که اینجا چه می‌کنید؟»
چارلی: غریبه با جدیت جواب داد: «من فرشته نجات شما هستم.»
چارلی: اما اون غریبه دوباره باز هم با جدیت جواب داد: «اما درباره اینکه اینجا چه می‌کنم، باید بگویم آمده‌ام تا سه راز جادویی برای داشتن مشتریان دو آتشه که نقطه‌ نهایت خدمت‌رسانی به مشتریان است، به شما نشان بدهم. و امیدوارم بتوانیم با هم یکی دو دست گلف هم بازی کنیم.»
جان: مدیر با خودش فکر کرد: «این رؤیاست. من بیش از اندازه عصبی شده‌ام.»
جان: غریبه که فکر مدیر را فهمیده بود، گفت:
چارلی: «نه، رؤیا نیست. هیچ حادثه و اتفاقی واقعی‌تر از حضور فرشته نجات شما نیست.»

 ۷۰ صفحه، ۶۲۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مشتریان دو آتشه: تحولی اساسی در خدمت‌رسانی به مشتریان

برای دانلود کتاب مشتریان دو آتشه: تحولی اساسی در خدمت‌رسانی به مشتریان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مشتریان دو آتشه: تحولی اساسی در خدمت‌رسانی به مشتریان
سید محسن پرپین چی
۱۳۹۷/۷/۹
بد نبود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)