دانلود کتاب صوتی هند باستان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هند باستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هند باستان

کتاب صوتی هند باستان اثر دان ناردو، از مجموعه تاریخ جهان، به روایت کشوری که آن را به عنوان سرزمین هفتاد و دو ملت یاد کرده‌اند، می‌پردازد.

با گذشت قرن‌ها هندوستان به هیچ‌وجه در حد متوسط نیست. به عنوان مثال با داشتن تقریبا 1/1 میلیارد نفر جمعیت، از این نظر پس از چین در جایگاه دوم قرار دارد اما هندوستان پرجمعیت ترین دموکراسی جهان است.

هندوستان به لحاظ جغرافیایی نیز پهناور است و با 3208000 کیلومتر مربع وسعت هفتمین کشور پهناور جهان است. به واقع چنان پهناور است و دارای چنان تنوع گسترده سرزمینی است که غالبا از آن با نام «شبه قاره» یاد می‌شود. مردم هندوستان به اعتقادات مذهبی بسیار گوناگونی، از جمله آیین هندو، آیین بودا، آیین جین، اسلام، مسیحیت، آیین سیک، یهودیت، و آیین زرتشتی تعلق خاطر دارند، هندوستان چهارمین اقتصاد بزرگ جهان است و از داشتن آن به خود می‌بالد.

هند باستان (Ancient India) از دیدگاه تاریخی نیز مورد توجه بوده است. نخست آن‌که یکی از چهار فرهنگ پیشرفته را در خود پرورش داد که تاریخ‌دانان امروزی آن‌ها را گهواره‌های تمدن می‌نامند. هریک از این تمدن‌ها در امتداد کرانه‌های یک یا دو رودخانه بزرگ مانند دجله و فرات در بین‌النهرین (عراق کنونی)، نیل در مصر، هوانگ در چین، و سند در هند شکوفا شدند. در این کتاب دان ناردو (Don Nardo) به بررسی تاریخ هند باستان می‌پردازد.

مجموعه تاریخ جهان سعی دارد چشم‌اندازی گسترده و ژرف از سیر تاریخ عرضه کند. این مجموعه با ارائه زمینه‌های فرهنگی رخدادهای تاریخی، اندیشه‌های سیاسی، فرهنگی و فلسفی تاثیرگذار را در گذر مشعل تمدن از بین‌النهرین و مصر باستان به یونان، روم، اروپای قرون وسطی و دیگر تمدن‌های جهانی تا امروز را شامل می‌شود. این مجموعه، نه تنها برای آشنایی خوانندگان و مخاطبانش با مبانی تاریخ تدوین شده است، بلکه در پی آگاه ساختن آن‌ها از این واقعیت است که زندگی‌شان بخشی از سرگذشت کلی انسان‌هاست.

 ۳ ساعت و ۴۷ دقیقه، ۲۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
پیشگفتار: ملتی در تماس با گذشته‌اش
۲۳ دقیقه
فصل اول: نخستین ساکنان هندوستان
۴ دقیقه
ضمائم فصل اول
۲۶ دقیقه
فصل دوم: آریایی‌ها و عصر ودایی
۵ دقیقه
ضمائم فصل دوم
۲۵ دقیقه
فصل سوم: دست اندازی‌های غرب
۵ دقیقه
ضمائم فصل سوم
۲۷ دقیقه
فصل چهارم: امپراطوری ماوریا
۵ دقیقه
ضمائم فصل چهارم
۲۵ دقیقه
فصل پنجم: سه مذهب بزرگ هندوستان
۴ دقیقه
ضمائم فصل پنجم
۲۳ دقیقه
فصل ششم: دودمان گوپتا و عصر طلایی
۵ دقیقه
ضمائم فصل ششم
۲۴ دقیقه
فصل هفتم: جامعه و نهادهای هند باستان
۵ دقیقه
ضمائم فصل هفتم
۱۲ دقیقه
پی گفتار: میراث هند باستان

راهنمای دانلود کتاب صوتی هند باستان

برای دانلود کتاب صوتی هند باستان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هند باستان

نظرات کتاب صوتی هند باستان

ش ع
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
ای کاش این دیدگاهها اثر داشت‌ای کاش یه نفر به خانم پریمون می‌گفت خانم محترم لطفا یه هدست بگذارید روی گوشتون و ببینید حرف ش را چطور تلفظ می‌کنید دقیقا یک سوت بلند غیر قابل تحمل..... خواهر گرامی یک گوینده یا دوبلور قطعا قادر خواهد بود تلفظ و نوع ادای کلمات را عوض کند از خرید کتاب منصرف شدم و از قبلی خریدهای با این راوی پشیمان حیف این کتاب و این روش ازار دهنده لطفا یک بار در جای شلوغ مثل مترو در مسیرهای طولانی که قاعدتا بهترین زمان گوش دادن به کتاب صوتی است این حرف ش را مرتبا توی گوشتان با هدست گوش کنید از هر چه کتاب صوتی است منزجر می‌شوید‌ای کاش خانم پریمون این مشکل را حل می‌کردند
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۱۲/۱۷
دانستنیها درباره شبه قاره هند است.
مشاهد همه نظرات (۲)