دانلود کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار

گری چاپمن در کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار به شما کمک می‌کند تا زبان عشق همسرتان را کشف و نیازهای عاطفی، احساسی و عشقی او را برآورده کنید.

گری چاپمن (Gary Chapman) در کتاب شگفت انگیز و تاثیرگذار پنج زبان عشق (The 5 love languages) سعی دارد تا راهکارهای واقعی ابراز عشق را بیان کند. این کتاب از پرفروش‌ترین عناوین نیویورک تایمز و آمازون به شمار می‌آید و به پنجاه زبان دنیا ترجمه شده است.

موضوع کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار چیست؟

عشق مهم‌ترین و مبهم‌ترین ‌لغت در زبان انگلیسی است. خیلی از اندیشمندان مذهبی و غیرمذهبی بر این اعتقادند که عشق نقش محوری مهمی در زندگی انسان‌ها دارد. نظام‌های فلسفی و الهی جایگاه بسیار ارزشمندی برای آن قائل هستند. روانشناسان نیز معتقدند اولین و مهم‌ترین نیاز احساسی بشر عشق است. پر نگهداشتن مخزن عشق برای تداوم زندگی بسیار ضروری خواهد بود. پس پیش بردن و هدایت زندگی مشترک بدون عشق و با مخزن خالی سخت‌تر از راندن ماشین با باک خالی است. شما با خواندن مطالب این کتاب می‌توانید هزاران زندگی نابسامان را نجات دهید و حال و هوای زندگی‌تان را بهتر کنید. کسانی که در حال و هوای عاشقی به سر می‌برند و با رویای شیرین عشق، حقیقت زندگی‌شان را فراموش می‌کنند، می‌توانند با مطالعه این کتاب به درک مهمی در این زمینه برسند و از قدرت نهفته‌ی عشق در راستای منافع خود بهره گیرند.

این کتاب در واقع حاصل سال‌ها پژوهش و مشاوره‌ی دکتر چاپمن به زوجین است. او با پاسخ به سوالاتی نظیر اینکه؛ چرا بسیاری از زوجین با وجود داشتن مهارت‌های ارتباطی بسیار قوی نمی‌توانند از آن‌ها در زندگی مشترک استفاده کنند؟ چرا عشق و دوست داشتن بعد از ازدواج سرد می‌شود و هرگز مثل گذشته نیست؟ کمک می‌کند تا بتوانید زبان عشق را شناخته و زندگی مشترک پایدار و سرشار از عشقی بسازید.

در بخشی از کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار می‌خوانیم:

وقتی دانشجوی رشته‌ی مردم ‌شناسی بودم، به‌ راحتی می‌توانستم با اقوام و گروه‌های مختلفی از مردم در سراسر دنیا دیدار کنم. به آمریکای مرکزی رفتم و با فرهنگ جدید اقوام مایان و آزتک آشنا شدم، به اقیانوس آرام سفر کردم و زندگی قبیله‌های مختلفی را مطالعه کردم. در تمام فرهنگ‌های این اقوام و گروه‌ها الگوهای فرهنگی عشق و زندگی مشترک را مورد بررسی قرار دادم و فهمیدم در همه‌ی فرهنگ‌ها هدیه دادن به عنوان بخشی از فرآیند عشق و زندگی مشترک محسوب می‌شود.

به جزیره‌ی دومینیکا سفر کردم. فرهنگ سرخ‌پوستان کارائیب را بررسی کردم. در این سفر با شخصی به نام فرد آشنا شدم. پسر بیست و هشت ساله‌ی سیاه پوستی بود که در ماهیگیری با دینامیت دستش قطع شده بود، بعد از آن اتفاق تلخ هرگز به ماهیگیری نرفت. وقت آزاد زیادی داشت، ساعت‌ها در کنار من بود و در مورد فرهنگشان صحبت کرد.

وقتی برای اولین بار به خانه‌ی فرد رفتم، به من نوشیدنی تعارف کرد و من با احترام پذیرفتم. به برادر کوچکش گفت آبمیوه‌ای برایم بیاورد. برادرش بالای درخت نارگیل رفت و نارگیلی گرفت و آن را سوراخ کرد. آن را به من داد و گفت این برای شما. نارگیلش نارس بود ولی می‌دانستم که هدیه‌ای است که از روی علاقه به من داده شده، به همین خاطر همه‌ی آن را خوردم.

 ۱۱۷ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6532-28-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: بعد از ازدواج چه بر سر عشق می‌آید
حقیقت فراموش شده
حالا شما...
فصل دوم: پر نگه‌داشتن مخزن عشق
نیاز ما به عشق
حالا شما...
فصل سوم: عاشق شدن
حال و هوای عاشقی
واقعیت به‌زور وارد می‌شود
از حال و هوای عاشقی به عشق واقعی
حالا شما...
فصل چهارم: اولین زبان عشق: کلام تائید آمیز
تشویق
حرف‌های محبت‌آمیز
درخواست متواضعانه
دفترچه‌ی یادداشت و یک داستان
حالا شما...
فصل پنجم: دومین زبان عشق: وقت گذاشتن برای یکدیگر
بودن با یکدیگر
گفت‌وگوی باکیفیت
خود آشکارسازی
تیپ‌های شخصیتی
فعالیت‌های باکیفیت
حالا شما...
فصل ششم: سومین زبان عشق: دریافت هدیه
بهترین سرمایه‌گذاری
من به عنوان هدیه
معجزه در شیکاگو
حالا شما...
فصل هفتم: چهارمین زبان عشق: ارائه خدمت و همسرداری
گفت‌وگو در شهرک صنعتی
آنچه از دیوید و ماری آموختم
پادری یا عاشقی؟
حالا شما...
فصل هشتم: پنجمین زبان عشق: تماس بدنی
قدرت لمس
بدن برای لمس کردن است
بحران و تماس بدنی
حالا شما...
فصل نهم: کشف زبان عشق
حالا شما...
فصل دهم: عشق یک تصمیم است
حال و هوای عاشقی
سرد شدن حال و هوای عاشقی
توان عاشق شدن
حالا شما...
فصل یازدهم: عشق، تفاوت ایجاد می‌کند
مثل دو هم‌اتاقی هستیم
حالا شما...
فصل دوازدهم: عشق ورزیدن به کسی که دیگر عاشقش نیستم
بزرگ‌ترین چالش عشق
آزمایش شش ماهه
می‌خواهم همسر خوبی برایت باشم
حالا شما...
فصل سیزدهم: کلام آخر
سؤالات متداول

راهنمای دانلود کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار

برای دانلود کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار

نظرات کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار

Mozhdeh Alimohamadi
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
کتاب فوق العاده‌ای هست فکر میکنم اگر با تعمق خونده بشه نه تنها بسیاری از خانواده‌ها رو از فروپاشی نجات میده بلکه کیفیت زندگی رو بالا میبره، به همه دوستان حتی کسانیکه هنوز در ابتدای راه هستند و هنوز ازدواج نکردن توصیه میکنم به حرف‌های دکتر چاپمن گوش کنند و راهکار هاش رو استفاده کنن، با این کتاب نیاز به هیچومشاوری نیست.
Aylar Bahrami
۱۳۹۹/۱۰/۶
چقدددر سوال‌های بی جواب منو این کتاب جواب داد. همه‌ی ادم‌های دوروبر من جزو این دسته‌ها که معرفی شده هستن و امیدوارم بتونم از راهنمایی‌های این کتاب استفاده کنم
مینا قندی
۱۴۰۰/۱/۷
من این کتاب رو قبلا خونده بودم نیاز داشتم دوباره بخونمش در واقع کتاب خیلی خوبیه اگه همه ادم‌های دنیا بخونن و عمل بکنن دنیا جای قشنگی میشه!!!!
مشاهد همه نظرات (۲۱)