دانلود کتاب چرا بازاریابی شبکه‌ای؟ چطور یک زندگی بهتر با ریسک کمتر داشته باشیم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چرا بازاریابی شبکه‌ای؟ چطور یک زندگی بهتر با ریسک کمتر داشته باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چرا بازاریابی شبکه‌ای؟ چطور یک زندگی بهتر با ریسک کمتر داشته باشیم

کتاب چرا بازاریابی شبکه‌ای؟ چطور یک زندگی بهتر با ریسک کمتر داشته باشیم نوشته‌ی کیت شرایتر، با ارائه‌ی روش‌های سودمند به شما می‌آموزد که بازاریابی شبکه‌ای تنها حرفه‌ی موجود در جهان نیست، اما با به کارگیری آن علاوه بر آزادی مالی، وقت و زمان لذت بردن از آن را هم خواهید داشت.

بازاریابی شبکه‌ای دقیقاً چیزی را که ما دوست‌داریم پیشنهاد و تبلیغ می‌کند. در کتاب چرا بازاریابی شبکه‌ای؟ چطور یک زندگی بهتر با ریسک کمتر داشته باشیم (Why You Need to Start Network Marketing: How to Remove Risk and Have a Better Life) در می‌یابیم که همه افراد هر روز بازاریابی شبکه‌ای می‌کنند فقط بعضی‌ها پولی بابت این کارشان دریات نمی‌کنند. برای مثال ما به دیگران پیشنهاد می‌کنیم که به فلان رستوران بروند، به فلان آلبوم موسیقی گوش بدهند، فلان فیلم را ببینند، برای خرید به فلان‌جا بروند، و حتی برای تفریح و مسافرت به فلان شهر و فلان شهر یا روستا بروند. زیرا پیشنهاد دادن و تبلیغ کردن در خونه ماست.

از نظر کیت شرایتر (Keith Schreiter)، ذات انسان در این است که پیشنهاد بدهد بنابراین ما همیشه و هر روز مشغول بازاریابی هستیم و می‌توانیم از این راه کسب درآمد داشته باشیم یا اینکه آن را به صورت رایگان انجام دهیم انتخاب با خود ماست. او این کتاب را به تمام بازاریابان شبکه‌ای دنیا تقدیم کرده‌ است.

در بخشی از کتاب چرا بازاریابی شبکه‌ای می‌خوانیم:

قسط و قبض برای ما آشنا هستند. قبض برق، قبض گاز، قبض آب، قبض تلفن، قسط مسکن، قسط خودرو، و غیره. این قبض‌ها همیشه برای ما می‌آیند، ماه به ماه.

حالا درآمد مازاد چیست؟

درآمد مازاد پولی است که هر ماه قبل از بلند شدن از رختخواب به حساب شما واریز می‌شود.

اِلویس پرِسلی نمونه‌ی اعلا از درآمد مازاد است. درآمد مازاد اِلویس از املاکش به‌مراتب بیشتر از زمانی است که به کار خوانندگی و بازیگری مشغول بود.

درآمد مازاد متضاد قبض ثابت است. این پولی است که ماه‌به‌ماه وارد حساب ما می‌شود. درآمد مازاد یعنی ما کاری را یک بار انجام می‌دهیم و بعد بارها بابت انجام آن کار پول می‌گیریم.

برای مثال، ما یک مشتری را به یک شرکت معرفی می‌کنیم. هر ماه که آن مشتری خرید می‌کند، مبلغی به ما داده می‌شود. خیلی ساده است، و منبع درآمد خیلی خوبی است برای جبران کردن قسط و قبض‌های ثابت.

دوست دارید که هر ماه مبلغ مازادی به حساب‌تان واریز شود تا با آن بتوانید قسط و قبض‌های ثابت خود را بپردازید؟

معنایش این است که ما می‌توانیم این درآمد را برای خودمان خرج کنیم! هیجان‌انگیز است؟ بله!

این وضعیت را با حالت افسردگی اکثر مردم مقایسه کنید. هر ماه آن‌ها ساعت‌های طولانی به دور از خانواده‌ی خود کار می‌کنند. وقتی حقوق‌شان را می‌گیرند، باید خرج قسط‌ها و قبض‌های‌شان کنند و عملاً پولی برای خودشان نمی‌ماند. تعجبی ندارد که مردم افسرده هستند. آن‌ها همه‌ی عمرشان را کار می‌کنند. و همه‌ی درآمدشان نصیب دیگران می‌شود. غم‌انگیز است.

بازاریابی شبکه‌ای به ما کمک می‌کند که در زندگی جلو بیفتیم. چون با درآمدی که از این حرفه به دست می‌آوریم هم می‌توانیم همه‌ی قسط‌ها و قبض‌های‌مان را بدهیم و هم، دست آخر، پول بیشتری برای خودمان باقی می‌ماند.

 ۹۶ صفحه، ۳۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-95579-4-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۲۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

باورنکردنی... اما واقعی
بابت کاری که همیشه انجام می‌دادیم پول می‌گیریم
درآمد مازاد و قبض‌های ثابت
چرا بازاریابی شبکه‌ای جواب می‌دهد؟
چرا مشاغل با زندگی ما تداخل دارند؟
امنیت شغلی تمام شده
آیا بازاریابی شبکه‌ای تضمین‌شده است؟
یک خبر خوب و یک خبر بد
احتمال دارد در آینده موقتاً شکست بخورم؟
چرا اکثر مردم بی‌پول هستند؟
فهم ثروت
چرا باید کاری را که می‌کنیم دوست داشته باشیم؟
اگر می‌توانیم یک داستان تعریف کنیم، پس می‌توانیم بازاریابی شبکه‌ای کار کنیم!
با عزم جزم دست به کار می‌شویم
قدم اول را چطور برداریم؟

راهنمای دانلود کتاب چرا بازاریابی شبکه‌ای؟ چطور یک زندگی بهتر با ریسک کمتر داشته باشیم

برای دانلود کتاب چرا بازاریابی شبکه‌ای؟ چطور یک زندگی بهتر با ریسک کمتر داشته باشیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چرا بازاریابی شبکه‌ای؟ چطور یک زندگی بهتر با ریسک کمتر داشته باشیم

نظرات کتاب چرا بازاریابی شبکه‌ای؟ چطور یک زندگی بهتر با ریسک کمتر داشته باشیم

Mahdi Vahedi
۱۳۹۸/۸/۲۶
نکات مثبت زیادی در این کتاب هست که الفبای این کار را در اختیار افراد بازاریاب قرار میدهد، بنظر من برای تمامی افراد بازاریاب حداقل 2 بار خواندن این کتاب لازمه و با آموزهه‌های این کتاب کسب در آمد، فروش، تیم سازی سهل و زندگی خیلی شیرین تر خواهد بود... مگر برای هر کاری ابزاری نیاز نیست؟؟؟
Elnaz Bagheri
۱۳۹۹/۲/۲۵
خیلی جالبه کتابش، دید مثبتی به آدم میده. کتابی هست ک نتورکرها باید بخونن. یعنی لازمه ک بخونن و بدونن.
علی قربانی
۱۳۹۸/۶/۱۹
کتابی ساده برای کسانی که چیزی راجع به این صنعت نمیدونن یا تازه وارد شده اند
مشاهد همه نظرات (۲۶)