معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی دوازده: ویژگی‌های یک مدیریت عالی

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی دوازده: ویژگی‌های یک مدیریت عالی
قیمت:
۹۸۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی دوازده: ویژگی‌های یک مدیریت عالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی دوازده: ویژگی‌های یک مدیریت عالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی دوازده: ویژگی‌های یک مدیریت عالی

کتاب صوتی دوازده: ویژگی‌های یک مدیریت عالی (میکروکتاب) نوشته‌ی راد واگنر و جیمز هارتر، ویژگی‌ها و خصوصیات یک رهبر خوب را به شما ارائه می‌کند تا در کسب و کار خود به موفقیت‌های بیشتری دست یابید. از دیدگاه نیویورک تایمز این کتاب یکی از پرفروش‌ترین و درخشان‌ترین کتاب‌های حوزه‌ی مدیریت منابع انسانی است.

درباره‌ی کتاب صوتی دوازده: ویژگی‌های یک مدیریت عالی:

سازمان تحقیقاتی پژوهشی و مدیریتی با عنوان گالوپ، نظرسنجی درخشانی از بیش از 10 میلیون کارمند و مدیر در 114 کشور گوناگون و به 41 زبان مختلف جهان انجام داده است که این نظرسنجی‌ها برای مشخص کردن معیارهای یک محیط کار ایده‌آل است که در آن کارکنان با تمام وجود فعالیت می‌کنند و خودشان را برای انجام امور به زحمت می‌اندازند، آن‌ها ابتدا داوطلب می‌شوند و احساس و ابراز رضایت می‌کنند، موفقیت سازمان را موفقیت خود به شمار می‌آورند و نظر مدیران درخشان و برتر را به خود جلب می‌کنند. گالوپ در این نظرسنجی بزرگ، 12 سوال کلیدی، برای ایجاد محیط کاری با عملکرد بالا را طرح کرده است که در این اثر به تحلیل این 12 عامل و ویژگی پرداخته می‌شود.

تمام مدیران علاقه دارند که کارمندان‌‌شان با حداکثر بهره‌وری به فعالیت بپردازند و از همکاری با آن‌ها رضایت کامل را داشته و از درون خوشحال باشند. اما آیا چنین خصوصیاتی به صورت ناگهانی نمایان می‌شوند؟ البته که نه. این وظیفه مدیر شرکت است که چنان شرایط به خصوصی را فراهم آورد که کارمندان از بودن در کنارشان حس خوبی داشته باشند. اما چگونه می‌توان این شرایط را به وجود آورد؟ اصلا چنین شرکتی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

میکروکتاب صوتی (12: The Elements of Great Managing) دوازده ویژگی را به شما ارائه می‌کند که یک شرکت باید جهت ارتقای بهره‌وری کارمندان از آن برخوردار باشد. پس اگر دوست دارید کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید یا مدیر یک شرکت شوید، این کتاب صوتی را بشنوید.

انتخاب هر شخص در شغل مناسب، یکی از چالش‌برانگیزترین کارها در تجارت است. مدیران ماهر برای هر کسی فرصتی ایجاد می‌کنند تا روزانه، کاری را که در آن بهتر هستند انجام دهند. مدیران حرفه‌ای عملکرد مثبت و مفید را به‌ وسیله تعریف و تمجید واقعی در زمان مناسب، تقویت می‌کنند. وقتی این کار به‌ طور مداوم انجام شود، نوعی فرهنگ موفقیت به طور طبیعی ایجاد شده و رشد می‌کند.

مدیران حرفه‌ای واقعا برای کارمندان خود اهمیت قائل هستند و به آنان تنها به عنوان قطعات قابل تعویض از یک مجموعه تجاری نگاه نمی‌کنند؛ بنابراین، مدیران نتیجه‌گرا، شخصا و از نزدیک به کارمندان خود توجه نشان می‌دهند. هر چقدر هم فناوری پیشرفت کند، طبیعت و ذات انسانی به همان شکل همیشگی، باقی می‌ماند. مردم در عمق وجود خود، هنوز دوست دارند به سازمان یا شغلی تعلق داشته باشند که باعث افتخار آنان باشند. انسان‌ها تعلق و احساس حمایت از سوی اجتماع را دوست داشته و برای آن ارزش قائلند. اگر به کارمندان خود اهمیت بدهید، کسب‌وکار شما از مزایای کار گروهی به شکل بهتر و هماهنگ‌تری بهره خواهد برد.

نویسندگان کتاب صوتی دوازده: ویژگی‌های یک مدیریت عالی را بیشتر بشناسیم:

راد واگنر (Rodd Wagner)، سخنرانی برجسته، نویسنده و مجری برنامه‌های رادیویی و یکی از مدیران درخشان موسسه گالوپ است. او از دانشگاه یوتا فارغ‌التحصیل شده است و درگذشته مدیر تحقیقات روزنامه‌های پورتلند پرس و ساندی تلگرام بود. راد واگنر به صورت تخصصی در حیطه‌ی همکاری شرکت‌ها با کارمندان فعالیت می‌کند و مشاور ارشد کارخانه‌های مطرح و بزرگ است.

جیمز هارتر (James Harter)، نویسنده‌ی دیگر این میکروکتاب، دانشمند ارشد موسسه گالوپ است. او مولف اصلی یا مولف همکار بیش از هزار مقاله پژوهشی، دانشگاهی و مطبوعاتی تجاری است. دکتر هارتر از دانشگاه نبراسکا در لینکولن فارغ‌التحصیل شده است.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی دوازده: ویژگی‌های یک مدیریت عالی می‌شنویم:

اشخاص ترجیح می‌دهند بدانند که دقیقا جایگاه آن‌ها در سازمان کجاست. مدیران بزرگ ارزیابی‌های کارایی را به شکل منظم، هدفمند و مستمر انجام می‌دهند. آن‌ها اجازه نمی‌دهند که این مسئله بین مشغولیت‌های روزمره فراموش شود.

چند درصد از کارمندان شما در طول سال، بازخوردهای رسمی از میزان کارایی خود دریافت می‌کنند؟ در مطالعه‌ای، مشخص شد که با کمتر از نیمی از کارمندان یا مدیران در خصوص روند کاریشان در طول 6 ماه گذشته صحبت کرده‌اند. این جدا از این حقیقت است که بحث‌های بسیار زیادی درباره انواع مختلف تکنیک‌های ارزیابی کیفی وجود دارد، مانند بازخورد 360 درجه‌ای، ارزیابی عملکرد مبتنی‌بر اینترنت و غیره.

واقعیت ساده این است که مردم دوست دارند درباره جایگاهی که در آن قرار دارند، دیدگاهی داشته باشند. آن‌ها دوست دارند بدانند تلاششان برای بهبود شرایط و پی‌بردن به نقاط ضعفشان مورد توجه قرار گرفته و از آن‌ها قدردانی می‌شود. در غیاب ابن بازخورد، کارمندان مجبور به عمل به چیزی هستند که اصولا یک خلأ است. با ارائه ارزیابی کیفی به‌ طور منظم، کارمندان سازنده بیشتری خواهید داشت.

بررسی عملکرد، باید مثل آینه‌ای مقابل کارمند باشد. باید ترکیبی از عناصر مثبت و منفی برای پیشرفت و در عین حال نقشه راهی برای پیشرفت‌های آینده باشند. ارزیابی باید شامل بخش انگیزه‌دهی و بخش مشخص کردن ضعف‌های موجود باشد. اگر ارتباطی قوی بین آنچه در ارزیابی عملکرد گفته می‌شود با تعالی در آینده یا فرصت‌های پیشرفت وجود داشته باشد، کاری بسیار مهم صورت گرفته است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۱ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۲ دقیقه
مقدمه
۴ دقیقه
فصل اول: اجازه دهید همه بدانند چه انتظاری از آن‌ها دارید
۴ دقیقه
فصل دوم: مطمئن شوید که افراد به ابزارهای مورد نیاز دسترسی دارند
۴ دقیقه
فصل سوم: بگذارید افراد همان کاری را انجام دهند که در آن بهتر هستند
۴ دقیقه
فصل چهارم: قدردان باشید و کارهایی را که به‌خوبی انجام شده‌اند، تحسین و از آن‌ها تعریف کنید
۴ دقیقه
فصل پنجم: به مسائل شخصی زندگی کارمندان خود اهمیت دهید
۴ دقیقه
فصل ششم: رشد شخصی را در کارمندان پرورش داده و تشویق کنید
۴ دقیقه
فصل هفتم: برای نظر و دیدگاه فردی اهمیت قائل شوید
۴ دقیقه
فصل هشتم: به همه کمک کنید تا فکر کنند کارشان مهم است
۴ دقیقه
فصل نهم: با کسانی که کار با کیفیت انجام می‌دهند، همکاری داشته باشید
۴ دقیقه
فصل دهم: رابطه‌های دوستی مستحکم با مشارکت قوی را تشویق کنید
۴ دقیقه
فصل یازدهم: کارایی را به شکل فردی و به‌طور منظم ارزیابی کنید
۱۰ دقیقه
فصل دوازدهم: فرصت‌هایی برای یادگیری و رشد فراهم کنید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی دوازده: ویژگی‌های یک مدیریت عالی
نویسنده،
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی اقتصاد و مدیریت
قیمت نسخه صوتی
۹۸۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی دوازده: ویژگی‌های یک مدیریت عالی

Futurist Esmaiel Rahimi
۱۴۰۱/۱/۲
این کتاب درگیر نظریه‌ها نیست، بلکه درگیر روایت‌ها و تجارب رهبری است.
با این وصف برای رهبران جوان کسب و کارها و سازمان یک راهنمای بسیار ارزشمند است.
ساویز قربانی
۱۴۰۰/۱/۲۶
بد نبود بنظرم، یه سری دانسته‌های قبلی رو مجدد بهم یادآوری کرد.
ملیکا قنبری
۱۳۹۹/۷/۱۸
عالی به نظرم خیلی برای مدیران کمک کننده هست
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی دوازده: ویژگی‌های یک مدیریت عالی

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی دوازده: ویژگی‌های یک مدیریت عالی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.