معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی محدوده صفر: روش اسرارآمیز بومیان هاوایی برای دستیابی به ثروت، سلامتی و آرامش

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی محدوده صفر: روش اسرارآمیز بومیان هاوایی برای دستیابی به ثروت، سلامتی و آرامش
قیمت:
۴۸۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی محدوده صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی محدوده صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی محدوده صفر: روش اسرارآمیز بومیان هاوایی برای دستیابی به ثروت، سلامتی و آرامش

یک اثر درخشان دیگر از نویسنده‌ی نام‌آشنای کتاب‌های خودیاری... جو ویتالی و ایهالیا کالاهولن در خلاصه کتاب صوتی محدوده صفر روشی خارق‌العاده از بومیان هاوایی را به شما می‌آموزند که با به‌کار بستن آن می‌توانید به ثروت و سلامتی دست یابید و آرامش را در زندگی خود جاری سازید. از طریق این کتاب اثربخش می‌توانید انقلابی در باورهاتان ایجاد کنید و زندگی‌ای را برای خود رقم بزنید که همیشه در جستجوی آن بوده‌اید.

درباره خلاصه کتاب صوتی محدوده صفر:

کمتر کسی‌ست که مخاطب کتاب‌های موفقیت باشد و تاکنون نام جو ویتالی (Joe Vitale) را نشنیده و یا آثار او را مطالعه نکرده باشد. این نویسنده‌ی پرفروش و نام‌آشنا به همراه دکتر ایهالیا کالاهولن (Haleakala Hew Len) با افشای روش اسرارآمیز بومیان هاوایی در کتاب تازه‌ی خود، محدوده‌ صفر (Zero limits) انقلابی عظیم را در دنیای کتاب‌های خودسازی رقم زده‌اند. کتاب محدوده‌ی صفر اولین بار در سال 2020 منتشر شد و تحسین منتقدان و مخاطبان را برانگیخت. این اثر تاکنون به زبان‌های گوناگونی ترجمه شده و الهام‌بخش میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان قرار گرفته است.

نویسندگان در اثر پیش‌رو به معرفی روشی معنوی و خردی عمیق می‌پردازند که جان‌مایه‌ی آن از بومیان هاوایی گرفته شده است: روش هواوپونوپونو. با بهره‌گیری از این روش می‌توانید ذهن ناخودآگاه‌تان را که شما را از رسیدن به خواسته‌هاتان باز می‌دارد، پاک‌سازی کنید. دستیابی به ثروت، آرامش و سلامتی تنها گوشه‌ای از تأثیرات بی‌کران به‌کارگیری این روش است. نویسندگان این کتاب اثربخش که خود پیش از همه این راه را پیموده‌اند، بینش‌ها و اسرار و تجاربشان را با شما به اشتراک می‌گذارند. آن‌ها گام‌به‌گام در این مسیر با شما همراهند تا بتوانید هر چه سریع‌تر به بیداری معنوی برسید و زندگی پر از معجزه را تجربه کنید.

با بهره‌گیری از روش هواوپونوپونو قادر خواهید شد تا آنچه را که در زندگی مانع رسیدن به خواسته‌ها و اهدافتان می‌شود، از سر راه کنار بزنید و اجازه ندهید ذهن ناخوداگاهْ شما را کنترل و یا ضعیف کند. بعد از گوش سپردن به این خلاصه کتاب خود مشاهده خواهید کرد که چگونه طرز فکرتان به‌شیوه‌ای محسوس تغییر کرده است. حقیقت این است که رسیدن به اهداف در زندگی کاری پیچیده و یا دشوار نیست. چیزی تحت عنوان «ناشدنی» وجود ندارد. این چیزی‌ست که با روش هواوپونوپونو و مطالعه‌ی کتاب محدوده صفر به آن خواهیم رسید. اگر برای رهایی از محدودیت‌ها و تجربه‌ی معجزه آماده هستید، وقت آن رسیده که به این خلاصه کتاب گوش بسپارید.

این کتاب توسط ناشر صوتی سبکتو منتشر شده و گرچه خلاصه‌ای از کتاب اصلی‌ست، اما تمام مطالب را در بر می‌گیرد و اگر زمان کافی برای مطالعه ندارید، خلاصه کتاب صوتی محدوده صفر بهترین کتابی‌ست که می‌توانید مطالعه کنید. جو ویتالی و ایهالیا کالاهولن بر این عقیده‌اند که این اثر شما را به نقطه‌ی صفر خواهد رساند. یعنی به جایی که هیچ محدودیت و مرزی برای انسان وجود ندارد؛ چرا که آدمی خود تمامی مسئولیت‌هایش را پذیرفته است.

نکوداشت‌های خلاصه کتاب صوتی محدوده صفر:

- این کتاب باید یک فیلم باشد. یک شاهکار قصه‌گویی و افشاگری در مورد چگونگی کارکرد سیستم درمانی هاوایی. (Barnet Bain)
- این کتاب به شما نشان می‌دهد که چگونه بر مشکلاتی که در شما برنامه‌ریزی‌شده غلبه کنید و بخشی از راه‌حل باشید. (awakening)
- کتاب جدید جو دقیقاً همان‌طور بود که می‌دانستم خواهد بود... با شکوه! کتاب با داستان‌های متقاعدکننده و بینش روشنگر، روحیه مرا بالا برد و روح مرا پر از عشق کرد. این در واقع مسیری برای معجزه‌ است! (Janet Bray Attwood)

خلاصه کتاب صوتی محدوده صفر مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های خودسازی علاقه‌مند هستید و می‌خواهید با روش سحرآمیز بومیان هاوایی به خوشبختی و آرامش برسید، میکروکتاب صوتی محدوده صفر مناسب شماست.

با جو ویتالی و ایهالیا کالاهولن بیشتر آشنا شویم:

دکتر جو ویتالی، رئیس شرکت بازاریابی هیپنوتیزم، یک شرکت بازاریابی اینترنتی و همچنین بنیان‌گذار شرکت تحقیقات مواد مغذی است؛ شرکتی که در زمینه‌ی مواد غذایی ضدپیری فعالیت می‌کند. همچنین او به عنوان یکی از ستاره‌های فیلم مشهور «راز» شناخته می‌شود.

ویتالی نویسنده‌ی کتاب‌های بی‌شماری است که فهرست کردن همه‌ی آن‌ها در این‌جا کاری دشوار است. از جمله کتاب‌های پرفروش او عبارت‌اند از: «عامل جذب، پنج گام آسان برای خلق ثروت (یا هرچیز دیگر) از درون به بیرون، کتاب گمشدۀ راهنمای زندگی، دفترچۀ راهنمایی که بایست زمان تولد دریافت می‌کردید و نیز کتاب صوتی پرفروش ناینتینگل کونانت و قدرت بازاریابی موفق.»

دکتر ایهالیا کالاهولن، دیگر نویسنده‌ی این اثر نیز به مدت چهار دهه درگیر برنامه‌ی حل مشکلات و رهایی از استرس بوده و سه سال را به عنوان مشاور روان‌شناس بالینی در بیمارستان دولتی هاوایی گذرانده است. وی در طول سال‌ها با هزاران نفر کار کرده است؛ از جمله گروه‌هایی در سازمان ملل متحد، یونسکو (سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل). کنفرانس بین‌المللی وحدت انسانی درباره صلح جهانی، کنفرانس جهانی صلح، کنفرانس طب سنتی هند، شفادهندگان صلح در اروپا و انجمن معلمان ایالتی هاوایی.

کالاهولن از سال 1983 روش امروزی هواوپونوپونو را در سراسر جهان تدریس کرده است. او سه بار با مورنا نالاماکو سیمئونا (عارف لاپائو) این روش را در سازمان ملل ارائه داد که برای خلق روش امروزی هواوپونوپونو در سال 1983 گنج زندۀ هاوایی لقب گرفت. دکتر هولن این روش را از سال 1984 تا 1987 در بخش مراقبت‌های ویژه‌ی بیمارستان روان‌پزشکی دولتی هاوایی به‌عنوان روان‌شناس با موفقیت اجرا کرد.

وی تجربه‌ی زیادی در کار با افراد معلول و مجرمان روانی و خانواده‌های‌شان دارد. امروزه او اغلب با دکتر جو ویتالی، به نقاط مختلف جهان سفر می‌کند و کارگاه‌های آموزشی درباره‌ی روش هاوایی مورد علاقه‌اش برگزار می‌کند.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی محدوده صفر می‌شنویم:

همانطور که در ابتدای میکروکتاب هم به اون اشاره کردم، مقاله‌ای با عنوان نامعلوم‌ترین درمانگر دنیا نوشتم و اون رو در وبلاگ و سایتم قرار دادم که بسیار مورد توجه قرار گرفت. این مقاله توجه ناشرم رو به خودش جلب کرد و باعث شد این کتابم رو بنویسم. البته عده‌ای نتونستن که اون مقاله رو باور کنن.

فردی به دکتر هولن پیام داد که ثابت کنه چطور تونسته بیماران روانی بیمارستان رو مداوا کنه. دکتر هولن هم پاسخ دقیقی بهش داد. اون براش نوشت: «قبل از ورود به بخش، در حین ورود و بعد خارج شدن از اون بخش هر مشکلی رو که آگاهانه یا ناآگاهانه بود و اونو تجربه می‌کردم، به وسیله‌ی هواپونوپونو از ذات الهی طلب توبه، بخشش و دگرگونی می‌کردم.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
معرفی
۳ دقیقه
درباره کتاب
۳ دقیقه
مقدمه: راز جهان هستی
۱۵ دقیقه
فصل اول: آغاز ماجراجویی
۲۰ دقیقه
فصل دوم: اولین گفتگوی ما
۱۷ دقیقه
فصل سوم: دوستت دارم
۸ دقیقه
فصل چهارم: چگونه به نتایج سریع‌تری دست یابیم؟
۱۳ دقیقه
فصل پنجم: ذهن‌های شکاک می‌خواهند بدانند
۶ دقیقه
فصل ششم: حقیقت پشت داستان
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی محدوده صفر: روش اسرارآمیز بومیان هاوایی برای دستیابی به ثروت، سلامتی و آرامش
نویسنده،
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی محدوده صفر

Morteza Nasiri
۱۴۰۱/۴/۱۴
به نظر من آدم بعد از خوندن خلاصه کتاب محدوده صفر، بدنبال کتاب کاملش هم میره.
دوست دارم نقد کاملم رو بعد از خوندن کتاب کاملش ارائه بدم، بعد از خوندن این کتاب به نظر شخص بنده، آدم راحتتر زندگی میکنه، سخت نمیگیره به خیلی از مسائل، دنبال زندگی واقعی میره، و مخصوصا
که نقده آخر منه: میدونه چیکار کنه که هم به زندگیش برسه و هم به اهداف و موفقیت فردیش.
ندا صمیمی
۱۴۰۱/۳/۲۶
کتاب موثریه اینکه آدم یکبار دیگه به رفتار خودش و دیگران نگاه کنه و کمی مثبت تر رفتار کنه کمی مهربون تر باشه و کمی ارزشمندتر فکر کنه
Goddessahmadi@gmail.com
۱۴۰۱/۴/۳
خیلی خوب بود ولی بهتره اول کتاب رو کامل بخونید تا متوجه بشید
برای خلاصه شنیدن خوب بود
محمد آل مردان
۱۴۰۱/۳/۱
کتاب خوبیه در خصوص افکارمثبت و قدرت قدر دانی بحث میکنه و راوی بسیار عالی قراعت می‌کنه
Zohreh Khazaei56
۱۴۰۱/۳/۳
کتابوگوش دادم وتصمیم دارم به همه عزیزانم پیشنهادبدم. باسپاس فراوان
حسین عباسی
۱۴۰۱/۲/۸
واقعا همه چیز در ذهن انسان اتفاق میوفته و کنترل ذهن یعنی کنترل جهان بیرون
Samira Noorishirazi
۱۴۰۱/۱/۲۳
خالی کردن ذهن از افکار مزاحم و منفی
من خیلی دوستش داشتم
سحر محمدی
۱۴۰۱/۳/۱۵
کتاب خوبی هست که ارزش وقت گذاشتن و خوندن رو داره
سودابه کرمی پور
۱۴۰۱/۴/۶
کتاب جالبی بود، دوست داشتم
عاطفه هزاریان
۱۴۰۱/۴/۵
بسیار جالب ولی خیلی خلاصه
سیمین تفنگی
۱۴۰۱/۲/۳۰
خیلی عالی بود. متشکرم
حدیث پرتو
۱۴۰۱/۱/۳۰
عالیه زندگیمو عوض کرد
غلامرضا شهرامی فر
۱۴۰۱/۱/۲۳
جالب بود تحولی در من ایجاد کرد
مشاور عموری
۱۴۰۱/۱/۱۸
عااااااالی بود مثل همیشه
معصومه اکبری
۱۴۰۱/۱/۱۷
خوب بود ولی کاملش بهتره
مشاهده همه نظرات ۱۵

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی محدوده صفر

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی محدوده صفر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.