معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی رسیدن به حال خوب

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی رسیدن به حال خوب
قیمت:
۴۸۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی رسیدن به حال خوب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی رسیدن به حال خوب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی رسیدن به حال خوب

کتاب صوتی رسیدن به حال خوب (میکروکتاب) نوشته‌‌ی دیوید برنز، به شما یاد می‌دهد که چگونه بر ترس‌های درونی خود غلبه کنید، با چه روش‌هایی کیفیت ارتباط‌های خود را بهبود بخشید و با اضطراب و مشکلات روزمره کنار بیایید. این اثر یکی از کتاب‌های پرفروش آمازون است.

درباره میکروکتاب صوتی رسیدن به حال خوب:

همه انسان‌ها در برهه‌هایی از زندگی خود با مشکلات متنوعی دست و پنجه نرم می‌کنند و تمامی این فشارهای روحی، باعث ایجاد دلهره و اضطراب درون افراد می‌شود. دیوید برنز در میکروکتاب صوتی رسیدن به حال خوب (The feeling good Handbook) به شما کمک می‌کند تا از افسردگی و استرس‌های روزمره خلاص شوید و زندگی خود را به یک تجربه نشاط‌آور و لذت بخش تبدیل کنید.

نویسنده کتاب رسیدن به حال خوب با استفاده از روش‌های درمانی روانشناسی شناختی یک درمان پیشگیرانه و بدون دارو را برای مبارزه با افسردگی به شما معرفی می‌کند که با انجام تکنیک‌ها و تمرینات آن گام به گام به سوی حس و حال بهتر قدم بردارید.

بنابراین با شنیدن این میکروکتاب صوتی یاد می‌گیرید که چگونه روابط خود را با دیگران تنظیم کنید و نسبت به افرادی که به آن‌ها علاقه دارید، احساس خوشایندتری داشته باشید.

نکوداشت‌های میکروکتاب صوتی رسیدن به حال خوب:

- کتابی مقدس برای حوزه رفتار درمانی شناختی! (روزنامه The Observer)
- راهنمایی بی‌بدیل برای مقابله با ترس، اضطراب و مشکلات ارتباطی. (USA Today)
- یک دستاورد شگفت انگیز! بهترین در حوزه خود. (آنتونی بیتس، روانشناس بالینی)
- اگر به دنبال توصیه‌های صحیح و عملی هستید تا زندگی‌تان را کم یا زیاد تغییر دهید، این کتاب مخصوص شماست. (رابرت لی مدیر مرکز شناخت درمانی نیویورک)

میکروکتاب صوتی رسیدن به حال خوب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به مباحث روانشناسی علاقه مند هستید و می‌خواهید که حال روحی‌تان همواره خوب باشد و از ترس‌ها و اضطراب‌های درونی‌تان دوری کنید، این میکروکتاب برای شما مناسب است.

دیوید برنز را بیشتر بشناسیم:

یکی از اساتید برجسته حوزه روانپزشکی، دیوید برنز (David D. Burns) نام دارد که با نوشتن کتاب‌های پرفروش Feeling Good در دهه 1980 به شهرت فراوانی رسید و موفق شد که رفتار درمانی شناختی دکتر آرون تمکین بک (CBT) را در میان مردم گسترش دهد. برنز هم اکنون استادیار گروه روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد است.

او در سال 1970 توانست دکترای خود را از دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد دریافت کند و دوره دستیاری خودش را در رشته روانپزشکی در سال 1947 در دانشکده پزشکی دانشگاه پنسیلوانیا به پایان برساند و در سال 1976 نیز هیئت روانپزشکی و مغز و اعصاب آمریکا دانش علمی او را تایید کرد.

دیوید برنز علاوه بر نوشتن کتاب و مقالات علمی، سالانه سخنرانی‌های مختلفی انجام می‌دهد و کارگاه‌های آموزشی روان درمانی برای متخصصان بهداشت روان در سراسر ایالات متحده و کانادا برگزار می‌کند. این روانپزشک آمریکایی برای تحقیقات و تدریس خود جوایز بسیاری را به دست آورده و تاکنون دانش آموختگان پزشکی دانشکده پزشکی دانشگاه پنسیلوانیا سه بار او را به عنوان معلم سال انتخاب کرده‌اند.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب صوتی رسیدن به حال خوب می‌شنویم:

اضطراب موضوعی است که محققان درمورد آن سه نظریه مهم ارائه داده‌اند و براساس آن سایر روان درمانگرها، روش‌های درمانی خودشان را برای بیماران در نظر می‌گیرند.

درمانگران شناختی معتقدند که افکار منفی علت اصلی اضطراب هستند؛ این درمانگران علت اصلی همه ناراحتی‌های افراد را درونی می‌دانند. البته همه افکار منفی باعث ترس نمی‌شوند و بعضی‌ از آن‌ها مفید هستند. ترس سالم به ما اخطار می‌دهد که خطری در کمین است و باید مواظب خودمان باشیم اما اظطرابی که عصبی باشد، ریشه در افکار ما و تاثیرهایی دارد که ما از محیط پیرامون خودمان برداشت می‌کنیم.

نگرانی‌های شما وقتی به وجود می‌آیند که شما دائم چنین جملاتی را به خودتان می‌گویید؛ من آنقدر نگرانم که ممکن است اختیارم را از دست بدهم و احساس می‌کنم هر لحظه در حال بیهوش شدن هستم. درواقع این افکار واقعی نیستند اما شما آن‌ها را باور می‌کنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۳ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۴ دقیقه
مقدمه
۳۶ دقیقه
فصل اول: آشنایی با روحیه
۳۹ دقیقه
فصل دوم: رسیدن به احساس خوب
۳۶ دقیقه
فصل سوم: احساس اطمینان؛ غلبه بر ترس، اضطراب و فوبیا
۲۰ دقیقه
فصل چهارم: چگونه با ارتباط بهتر، بتوانیم روابط بهتری ایجاد کنیم؟
۹ دقیقه
فصل پنجم: دارو درمانی
۱۷ دقیقه
فصل ششم: ویژگی درمان گران و بیماران کنجکاو چیست؟
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی رسیدن به حال خوب
نویسنده
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی رسیدن به حال خوب

SoBhAn Rezaei
۱۴۰۰/۱۱/۷
کتاب خوبیه راه شاد شدنو یاد میده باید چند بار گوش کرد نسبت به قیمت خیلی بصرفه است شاید یک کلمه از کتاب به اندازه میلیارد‌ها تومن پول به شما منفعت برسونه یا جلوی سکته رو بگیره چون با شادی قلب شما بهتر کار میکنه... 🙏🏻
علی اکبر زارعیان
۱۴۰۰/۶/۳
سلام با الهام از کتاب میشه حالتون تغییر داد هرچند در کتاب گفته میشه حال بد هم بایستی باشه که رشد کنیم به انسان بودنمان درک بیشتری دست یابیم و قسمتی از روح انسان است ولی ما بایستی بدانیم چگونه حالمان عوض کنیم که حال بد بودن طولانی نباشه کتاب بسیار آموزشی جالبی است
مریم لیموچی
۱۴۰۰/۴/۱
کتاب خوبیه،
در واقع میگه؛ احساسات ما ناشی از برداشت ماست،
میگه کنار اومدن با یسری از واقعیات حال ادمو خوب میکنه، میگه اگه مساله‌ای ناراحتت کرد فقط همون لحظه ناراحت باش نه حتی یک ساعت بعد از او موضوع، هر موضوعی که ناراحتت میکنه رو بنویس و به احساسات منفیت شاخ و برگ نده
حسن کمالی
۱۴۰۱/۳/۳۰
انتظار من از عنوان کتاب متن موًثری تری بود، کلا ارزش یکبار گوش دادن را دارد ولی کتاب بیشتر بحث درباره روانشناسی و روش‌های درمان مسائل فکری و روانی تاکید دارد، نتیجه گیری کتاب که بحث مرگ رو اشاره میکند به نظر من بخش جذاب کتاب
محمدحسین طیبی
۱۴۰۰/۶/۲
کتاب خوبی است و خواندن یا شنیدنش را توصیه میکنم زیرا برای بسیاری از کارهای روزمره مهم در زندگی مثل روابط اجتماعی، پیداکردن شغل، جذب ثروت، پیداکردن دوست و...... داشتن انرژی مثبت وحال خوب ضروری است. و به نسبت قیمتش هم واقعاً مناسبه
رحیم صابری
۱۳۹۹/۱۲/۷
با سلام خدمت دوستان سه کتاب قبلی دکتر برنز خیلی حجیم بود من نسخه چاپی اون رو خوندم و واقعا این کتاب خلاصه و مفید بود. درمان دکتر برنز واقعا عالیه و از کتابراه ممنونم
محمد دهقان
۱۴۰۰/۱۱/۳۰
من توی یه سردگمی بودم و نمیدونستم چجوری باید خودمو درمان کنم با گوش دادن به این کتاب فهمیدم چه کار کنم و الان تقریبا در چه وضعیتی هستم. ممنونم
پریسا کاظمی
۱۴۰۰/۱۲/۱۴
کتاب خوبیه برای شناخت خود برای مقابله با ترس و اضطراب‌ و افسردگی کتاب در حوزه رفتار درمانی شناختی است
لیلا رضایی
۱۴۰۱/۲/۲۹
کتاب ساده و آموزنده کاربردی بود توصیه می‌کنم حتما گوش کنید خصوصا اگر حالتون خوب نیست اثر دارد تشکر
معصومه آوند
۱۴۰۰/۱۲/۳
سلام به دوستان گرامی. این کتاب کمک میکنه خیلی راحت به حال خوب برسیم. من از شنیدنش لذت بردم.
نسرین عربزاده قهیازی
۱۴۰۰/۶/۱۲
سلام کتاب خیلی عالی بود برای من از کتابراه بابت کتاب‌های صوتی روانشناسی بینهایت سپاسگزارم
کاوه روحانی
۱۴۰۰/۳/۱۲
تازه خریداری کردم اما نمونه کتاب رو گوش کردم بسیار عالی و کلام گوینده زیبا و دلنشینه ممنون
خانم نقوی
۱۴۰۰/۵/۲۱
سلام این کتاب با ۶ بخش از کتابِ از حس بد به حس خوب چه فرقی داره؟
Maryam Azadi
۱۴۰۰/۳/۲۷
برای من که از کودکی با افسردگی شدید زندگی میکنم خیلی مفید بود.. ممنون🙏🙏
افشین آیتی
۱۴۰۰/۲/۵
کتاب بسیارمفیدیه فقط بایدگفته هاروبه ذهن سپردوبهش عمل کرد توصیه میکنم
مشاهده همه نظرات ۳۱

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی رسیدن به حال خوب

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی رسیدن به حال خوب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.