معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی قانون 10 برابر: بین موفقیت و شکست فقط یک تفاوت وجود دارد

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی قانون 10 برابر: بین موفقیت و شکست فقط یک تفاوت وجود دارد
قیمت:
۴۸۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی قانون 10 برابر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی قانون 10 برابر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی قانون 10 برابر: بین موفقیت و شکست فقط یک تفاوت وجود دارد

راز نهفته در رسیدن به موفقیت قطعی در تلاش بیشتر نهفته است! گرنت کاردون در خلاصه کتاب صوتی قانون 10 برابر، به شما یاد می‌دهد که چگونه میزان پشتکار خود را بیشتر کنید و به موفقیت هرچه بیشتر در کسب‌وکارتان برسید. با شنیدن این کتاب می‌توانید مثل یک حرفه‌ای عمل کرده و به اهداف دور از دسترستان در زندگی و کار دست پیدا کنید.

درباره خلاصه کتاب صوتی قانون 10 برابر:

گرنت کاردون راهنمای عملی ساده‌ای پیش روی شما گذاشته که با کمک آن می‌توانید موفقیت خود را تضمین کنید. او عقیده دارد برای رسیدن به اهداف بزرگ و دور از دسترس باید تلاش بیشتری کرد؛ حتی تا ده برابر بیشتر از اهداف دیگر باید سعی کرد تا به آن‌ها رسید. این نویسنده در کتاب قانون 10 برابر (The 10x Rule) تاکید می‌کند که همهٔ افراد یک جامعه باید این قانون شگفت‌انگیز را در زندگی خود پیاده کنند.

درواقع برای چشیدن مزهٔ یک زندگی شیرین و مرفه باید با تلاشی ده برابر بیشتر از حد معمول به دنبال تحقق اهداف و آرزوهایتان باشید. این قانون با ایجاد سطح مناسبی از اقدامات لازم، موفقیت را برایتان تضمین می‌کند و شما می‌توانید در این سطوح به زندگی حرفه‌ای خود ادامه دهید. با یادگرفتن این قانون، ترس شما برطرف می‌شود و به دنبال آن شجاعت و اعتماد‌به‌نفستان نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

شنیدن کتاب قانون 10 برابر، حس ناامنی را در ذهن‌تان کم رنگ می‌کند و به شما احساس هدفمندی می‌دهد. این قانون طلایی درواقع یک اصل واحد را در برمی‌گیرد که همهٔ مدیران ارشد و افراد موفق در سراسر جهان در تمام مراحل زندگی‌شان می‌توانند از آن استفاده کنند. مهم نیست موفقیت از نظر شما چه معنی دارد؛ این کتاب راه دستیابی به هرآنچه که می‌خواهید را برایتان فراهم می‌سازد.

نویسنده این پیام را به شما می‌رساند که در هر وضعیت اقتصادی که قرار داشته باشید، می‌توانید به آن سطح از موفقیت که مدنظرتان است، برسید. فقط قانون اصلی آن این است که مثل دیگران بودن را فراموش کنید و متوسط باشید. همچنین باید شانس را از معادله تجاری خود حذف کنید و موفقیت را به‌عنوان یک وظیفه یا تعهد در نظر بگیرید که عمل کردن به آن ضروری است.

خلاصه کتاب صوتی قانون 10 برابر مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های موفقیت علاقه دارید، از شنیدن این اثر مفید و کاربردی لذت خواهید برد.

با گرنت کاردون بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده نشریه نیویورک‌تایمز، به‌عنوان متخصص فروش و مجری رادیو نیز شناخته می‌شود. او تا به امروز سه شرکت با نام‌های «کاردون»، «کاردون املاک» و «گروه کاردون» را بنا کرده است. گرنت کاردون (Grant Cardone) تمام تخصص خود را در سخنرانی‌های انگیزشی و کتاب‌های خود با مخاطبینش به اشتراک گذاشته است.

کاردون همچنین برای شرکت‌های برجسته‌ای مثل گوگل و شرکت بیمه افلک برنامه‌های آموزشی فروش تهیه کرده و برای وب‌سایت‌هایی همچون fox news، cnbc، fox business، msnbc تولید محتوا می‌کند. از کتاب‌های دیگر او می‌توان به «اگر اول نباشی آخر هستی»، «فروش برای زنده ماندن» و «100 راه برای باانگیزه بودن» اشاره کرد.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی قانون 10 برابر می‌شنویم:

یکی از بزرگ‌ترین دروغ‌هایی که توسط انسان‌ها گفته میشه، درمورد خوب بودن رقابته. در دنیای کسب‌وکار شما بیشتر به حکمفرمایی نیاز دارید تا رقابت. وقتی که با دیگران رقابت می‌کنید، خلاقیت خودتون رو از دست میدید. توانایی‌های شما در هر رقابتی با دیگران محدود میشه. چون دیگه به خودتون توجه نمی‌کنید و همهٔ حواستون به فعالیت‌های رقیبه.

افرادی که پیشرو هستند هرگز به دنبال رقابت با دیگران نمیرن. بلکه کار خودشون رو انجام میدن و چیزای تازه‌ای در هر صنعتی خلق می‌کنن. حتی به کار دیگران هم توجهی نمیکنن و از اینکه رقابت رو هدف خودشون قرار بدن بیزارن؛ بنابراین هرکاری که از دستتون برمیاد برای تسلط و حکمرانی در حوزهٔ فعالیت خودتون انجام بدید و هرگز دیگران و راهی که میرن و دنبال نکنید.

باید انقدر خوب عمل کنید که دیگران به دنبال شما باشن و بخوان کسب‌وکارتون رو الگوی خودشون قرار بدن. برای اینکه حکمفرمایی کنید، باید در ابتدا قاطعانه تصمیم بگیرید. بعد فقط کاری رو انجام بدید که دیگران انجام نمیدن. هرگز بر اساس اصول مورد توافقی که دیگران مطابق با اون عمل میکنن وارد هیچ بازی‌ای نشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب
۳ دقیقه
مقدمه
۲۹ دقیقه
فصل یک: بخش اول / بخش دوم / بخش سوم
۱۳ دقیقه
فصل دو: بخش چهارم / بخش پنجم / بخش ششم
۲۰ دقیقه
فصل سه: بخش هفتم / بخش هشتم / بخش نهم
۱۴ دقیقه
فصل چهار: بخش دهم / بخش یازدهم / بخش دوازدهم
۱۳ دقیقه
فصل پنج: بخش سیزدهم / بخش چهاردهم / بخش پانزدهم
۱۱ دقیقه
فصل شش: بخش شانزدهم / بخش هفدهم / بخش هجدهم
۸ دقیقه
فصل هفت: بخش نوزدهم / بخش بیستم / بخش بیست و یکم
۱۸ دقیقه
فصل هشت: بخش بیست و دوم / بخش بیست و سوم / بخش بیست و چهارم
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی قانون 10 برابر: بین موفقیت و شکست فقط یک تفاوت وجود دارد
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی قانون 10 برابر

محبوبه حسینی
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
من کتابو گوش دادم و اول اینکه بگم، خویی این میکرو کتاب‌ها اینه که مطالب رو خلاصه و مفید به مخاطب میرسونن و جزئیات غیر ضروری‌ای که نویسنده معمولا مینویسه رو حذف میکنن. و این باعث میشه مخاطب خیلی سریع با اصل موضوع کتاب روبرو بشه. و درمورد خود کتاب هم درست میگه، قانون ده برابر رو اگر توی درس، کار، هر زندگی، چییییزی پیاده کنیم توی اون کار ممتاز میشیم. اینکه ده برابر حالت عادی برای رسیدن به اهدافمون تلاش کنیم پشتکار زیادی می‌طلبد و بنظرم موفقیت حق آدمایی که با پشتکار زیاد تلاش کردن.
این کتاب برای کسایی که توی هدفشون مصمم هستن و وقتشون رو نمی‌خوان صرف چیزای بیهوده کنند خیلی مفیده.
مهدی کیانی
۱۴۰۱/۲/۳۱
کتاب خوب و مفید و خلاصه‌ای بود و از شنیدنش لذت بردم. ترجمه روان بود و حجم کتاب و خلاصه شده خیلی خوب بود و گوینده هم خیلی خوب و روان کتاب رو میخوند. هرچند برای چنین کتاب‌هایی من ترجیحم اینه که گوینده کنی با شور و نشاط بیشتر کتاب رو بخونه که حق مطلب این کتاب‌ها ادا بشه و بیشتر به دل بنشینه، البته این حرفم به این دلیل نیست که گوینده محترم این کتاب خوب نبود، بلکه اگر این یک کتاب آرامش بخش بود میگفتم همه چیز بی نقص و عالیه. ممنون
Zohreh Bi
۱۴۰۰/۷/۹
کتاب خوبیه و دیدگاه تو نسبت به موفقیت تغییر میده و باعث میشه متوحه بشی که دقیقا علت اینکه موفق نمیشی چیه دیدگاه جدیدی نسبت به موفقیت رو برات باز میکنه این میکرو کتاب کوتاه و کاربردی و مفید
hadis H
۱۴۰۱/۱/۲۳
کتاب خوب وعالی هست و بهت میفهمونه که همیشه درحال تلاش و توسعه باشی و عقب نشینی نکنی، هدف‌های بزرگ تعیین کن و برای رسیدنشون تعهد‌های بزرگ بده. تلاش ده برابری و مستمروهمیشگی یه موفقیت عالی درپیش داره.
سام افضلی
۱۴۰۱/۲/۶
کتاب بدی نیست، چکیده‌ای این کتاب اینه که برا هرچیزی که میخوایید بهش برسید باید ده برابر بیشتر از دیگران براش تلاش کنید با تلاش و پشتکار به همچی میشه رسید
مهرداد عبدی
۱۴۰۱/۱/۲
من یه کتاب شبیه این رو خونده بودم بنظرم کتاب خوبیه چون اصلا جای تعلل نمیزاره تو زندگیت و فقط میگه اقدام و اقدام کن.
یا ب قول خارجیا just do it
Zahra M
۱۴۰۰/۹/۱
کتاب میکرو عالی بود چون گاهی ازتلاش کردن خسته میشدم الان متوجه شدم باید ۱۰برابر گذشته تلاش کنم... تشکر
شیما ملکی
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
کتاب خوبی هست. کلا میگه بیشتر از کوچه تصور کنی باید تلاش کنی ۱۰ برابر هر آنچه فکر می‌کنی و در عوض ۱۰ برابر هم بزرگتر هدفتون تعیین کن.
nahid biparva
۱۴۰۰/۸/۲۷
سلام
کتاب خوب و آموزنده‌ای بود. یاد داد با تغییر دیدگاه و هدفمند بودن میشه به هر خواسته‌ای که داریم برسیم و هر روز موفقتر از قبل بشیم
اقدس صوفی
۱۴۰۱/۲/۱
خیلی مختصر و مفید خیلی از مطالبی که اساتید موفقیت بابتش پول های میلیونی در کلاس های مجازی میگیرند را بیان کرد.
سید حسن جهانمیر
۱۴۰۱/۱/۱۷
کتاب خوبی با صدای دلنشین گوینده را دوست داشتم حس مثبت به آدم میده باعث میشه سبک زندگی عوض کنی در راه پیشرفت قدم بر داری
سعید همتی ازندریانی
۱۴۰۰/۹/۲۹
کتاب خوبی هست. چیه شما آموزش میده که از آدم متوسط بودن خارج بشی و به یک آدم حرفه‌ای در کسب و کار و شخصیت برسی
رضا نامدار
۱۴۰۰/۸/۱۸
کتاب خوبیه برای افزایش تلاش و هدفگذاری عالی برای رسیدن به اهداف
Hasan Ebrahimi
۱۴۰۰/۷/۲۲
سلام من این کتاب را خوب ومثبت دیدم راهکارهای خوبی ارائه کرده که به درد موفقیت میخوره
اسدالله فتحی
۱۴۰۱/۲/۱۶
سپاسگزارم از اپلیکیشن کتابراه چنین کتابی با ارزش در زندگی من بسیار تاثیر گذار است
مشاهده همه نظرات ۸۱

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی قانون 10 برابر

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی قانون 10 برابر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.