معرفی و دانلود کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن

عکس جلد کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن
قیمت:
24000 تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن

دائما در حال رژیم گرفتن هستید، وقت زیادی را در باشگاه می‌گذرانید اما باز هم به ظاهر مطلوبتان دست نمی‌یابید؟ آنا ماریا دی مارزو در کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن با استفاده‌ از روش‌های هیپنوتیزم به شما آموزش می‌دهد تا تمام موانع، آسیب‌ها و شرایطی که مانع کاهش وزن و به دست آوردن ظاهر فیزیکی مورد نظرتان شده را از بین ببرید. با مطالعه‌ی این اثر برای همیشه از رفتارهای خودتخریبی خود رها شوید و شاد بودن همیشگی را تمرین کنید.

درباره کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن:

پیش از آن که به معرفی کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن (Weight Loss Hypnosis) بپردازیم، باید به شما بگوییم این اثر با تمام کتاب‌های لاغری که تاکنون مطالعه کرده‌اید تفاوت دارد. بنابراین اگر به دنبال اثری هستید که در آن رژیم‌های سخت و ورزش‌های طاقت‌فرسای چربی‌سوز معرفی شده باشد، به شما توصیه می‌کنیم به مطالعه‌ی ادامه‌ی این معرفی نپردازید؛ چرا که آنا ماریا دی مارزو (Anna Maria Di Marzo) به سراغ هیچکدام از این روش‌های عجیب‌وغریب برای لاغری نرفته است. بلکه او باوری راسخ دارد: آنچه که میان شما و وزن دلخواه‌تان ایستاده، نه پرخوری است و نه ورزش نکردن. بلکه باورها و رنج‌هایی عاطفی‌ست که در طول سال‌ها انباشته شده است...

تاکنون با خود اندیشیده‌اید چرا برخی افراد، احتمالاً مثل خود شما، با وجود تقلاهای بسیار نمی‌توانند وزن کم کنند اما بعضی دیگر با وجود این که زیاد هم غذا می‌خورند یک گرم اضافه وزن ندارند؟ حقیقت این است که لاغر و خوش‌اندام بودن آنقدرها هم ربطی به عادات غذایی ندارد. این چیزی‌ست که نگارنده‌ی این اثر کارآمد در کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن به ما می‌گوید. به عبارت روشن‌تر، هر تجربه‌ای که در زندگی با آن مواجه می‌شوید، باعث می‌شود «موانع و باورهای هیجانی» برای شما ایجاد شود و این‌ها روز به روز بر شخصیت و شکل فیزیکی شما تأثیر می‌گذارند. بنابراین، چندان تفاوتی نمی‌کند روزی چند شنای سوئدی می‌روید یا چقدر کاهو و سبزیجات میل می‌کنید! موانع هیجانی شما از اهمیت بیشتری برخوردارند. به همین دلیل است که رژیم‌های غذایی معمولاً جواب نمی‌دهند.

کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن به شما نشان می‌دهد که اگر رنج عاطفی ذخیره شده در ناخودآگاه خود را رها نکنید، حتی شدیدترین رژیم‌های غذایی بی‌ثمر خواهند بود. شاید بتوانید چند کیلویی از دست بدهید اما باز چند برابر آن را به دست خواهید آورد! بنابراین، اگر می‌خواهید به اندام دلخواه خود برسید، باید برنامه‌ی ذهنی‌ای را که باعث شده چربی بیش‌از حد به دست آورید، کنار بگذارید. این تنها راه است. آنا ماریا دی مارزو با تکنیک‌های پیشرفته‌ی هیپنوتیزم گام‌به‌گام همراه شماست و روش لاغریِ بدون ورزش و رژیم را به شما نشان می‌دهد.

کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید با استفاده از یک کتاب کارا و یک روش آزموده شده وزن خود را کاهش دهید، این اثر که در گروه کتاب‌های انرژی‌درمانی و خودسازی جای می‌گیرد، به شما کمک فراوانی خواهد کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن:

- دردهای عاطفی ناشی از وزن می‌تواند بی‌شمار باشد، به اندازه آسیب‌های مختلف و تجربیات دردناک هر فرد.
- احساس ناامنی یکی دیگر از دلایل شایع اضافه‌وزن است.
- دلایلی که باعث افزایش وزن شما شده بسیار است و برای کاهش وزن باید شناسایی و کنار گذاشته شود.
- دیده شدن نیاز اولیه هر انسانی است زیرا به حق وجود مرتبط است.

در بخشی از کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن می‌خوانیم:

داشتن فضای شخصی به اندازه کافی بزرگ برای تعادل عاطفی ما بسیار مهم است. این باعث می‌شود احساس آزادی، امنیت و تسلط بر خود داشته باشیم.

هنگامی که این فضا به دلیل نیازهای خانوادگی، شلوغی بیش‌ازحد خانه یا محل کار و در دسترس بودن بیش‌ازحد برای دیگران مورد تهاجم یا کاهش قرار می‌گیرد، اولین نشانه‌های "هشدار" رخ می‌دهد. اگر نادیده گرفته شوند، می‌توانند یک احساس قوی از استرس و اضطراب ایجاد کنند.

مطالعات علمی نشان داده‌اند آمیگدال مرزهای فضای شخصی هر یک از ما را تعیین می‌کند. آمیگدال باستانی‌ترین قسمت بدن ماست که مسئول تشخیص خطر و فعال کردن سه پاسخ خودکار بقا است: مبارزه، فرار یا ماندن. به دلیل آمیگدال، وقتی غریبه‌ای بیش‌ازحد به ما نزدیک می‌شود یا وقتی مجبور می‌شویم در یک فضای بسته مانند آسانسور با افراد زیادی باشیم، احساس ناراحتی می‌کنیم. وقتی فضای شخصی به دلیل زمان زیاد کار، نیازهای فرزندانمان، قرار ملاقات شریک زندگی یا سایر مسئولیت‌هایی که به نفع افراد مهم مانند والدین متعهد محدود است، احساس خطر می‌کنیم و نیاز به شورش را احساس می‌کنیم.

چه اتفاقی می‌افتد وقتی نتوانیم از قرارهای ملاقاتی که تمام وقت و انرژی ما را می‌گیرد صرف نظر کنیم؟ کودک درون سعی می‌کند با چاق کردن بدن، فضایی را در داخل بدن ایجاد کند. اغلب برای زنانی که نیازها و خواسته‌هایشان در روابط در نظر گرفته نمی‌شود، احساس «زندانی» بودن می‌کنند، این اتفاق رخ می‌دهد. آن‌ها احساس می‌کنند فضای کافی برای ارضای تمایلات خود و پرورش علایقشان ندارند. انبساط بدن تنها راه ممکن برای داشتن فضای بیشتر در زندگی و حفظ فاصله از هر چیزی است که استرس و تنش را تحریک می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
کاهش وزن با یک رژیم غذایی
تجربه آنجلا
تجربه مانوئل
تجربه النا
چرا ما چاق می‌شویم
چاقی درون قبل از اینکه به چاقی بیرون تبدیل شود
موانع هیجانی
بدرفتاری و آزار جنسی
احساس ناامنی
احساس نامرئی بودن
احساس نداشتن فضای کافی
ترس از خیانت به شریک زندگی
داستان شخصی من
تمرین: دلایل اضافه‌وزن
می‌خواهی برای همیشه لاغر باشی؟
با هیپنوتیزم می‌توانی
کاهش وزن با 3 استراتژی هیپنوتیزم
تحت کنترل بودن
اولین استراتژی: ضربه زدن
ضربه زدن چگونه انجام می‌شود؟
تمرین اول
باورهای محدودکننده خود را پیدا کنید
باورهای محدودکننده در مورد امکان کاهش وزن
باورهای محدودکننده در مورد داشتن اندامی لاغر
از ضربه زدن برای خنثی کردن باورهای محدودکننده استفاده کنید
ضربه زدن و حملات گرسنگی
استراتژی دوم: جملات انرژی‌بخش
جملات انرژی‌بخش و وسوسه غذا
استراتژی سوم: تعامل با ناخودآگاه
غذاهای مناسب خودت را بشناس
5 قانون برای خوش‌اندام بودن
هر زمان گرسنه‌اید غذا بخورید
با لذت غذا بخورید
نوشیدن آب را فراموش نکنید
با عشق در آینه به خودت نگاه کن
کمی فعالیت روزانه را در برنامه خود بگنجانید
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هیپنوتیزم کاهش وزن
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات83
زبانفارسی
شابک978-964-233-381-3
موضوع کتابکتاب‌های تغذیه، رژیم و تناسب اندام، کتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه الکترونیک
24000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن

پ ش
۱۴۰۱/۳/۲۴
1- این کتاب چندتا نکته‌ی جدید یادم داد و بطور غیر مستقیم، با تکنیک ای. اف. تی هم آشنام کرد (که در واقع، خودم برای بهتر فهمیدن، درباره‌ی "محل ضربه ها"، سرچ کردم و باهاش آشنا شدم، وگرنه توضیحات و تصاویر کتاب اصلا کافی و واضح نیست)؛
2- اما بهرحال، باز هم در آخر (وقتی از تکنیک "زبان بدن برای گفتگو با
ناخودآگاه" استفاده میکنه،) ازش یک رژیم غذایی و بعد هم توصیه به ورزش میاد بیرون! و برخلاف نوشته‌ی روی جلد، "بدون رژیم و ورزش" نیست!
3- ترجمه بشدت ضعیفه و حتی اجزاء بعضی جملات، طوریه که در زبان فارسی هم معنی نمیده!
در کل، کتاب جالبی میتونست باشه اما ترجمه، و بخش‌های آخر، خرابش کرد.
من، از تکنیک ای. اف. تی یا ضربه که در ابتدا معرفیش میکنه، در جهت حذفِ باورِ ارتباطِ غذا و وزن استفاده کردم (همونطور که خود کتاب اشاره می‌کرد که این اضافه وزن، یک ضرورت روانی برای بدن، در "مخفی شدن"، "بزرگ شدن"، "امن موندن"، یا "فضای خصوصی داشتن" ایجاد شده و نتیجه طبیعیِ این تحلیل اینه که اگر دردِ ریشه‌ای برطرف بشه، بدن خودش میدونه چطور وزن رو بحالت اول دربیاره. و همینطور، افراد زیادی هستن که وزنشون کم هست و هیچ ربطی هم به میزان غذا یا تحرکشون نداره، وبسیاری هم هستن که غذاشون کم و تحرکشون بالاست اما وزنشون کم نمیشه. همه‌ی این موارد، توجیهِ چراییِ آموزش روش‌های به اصطلاح "هیپنوتیزمی" در جهتِ رفع عوامل "ریشه ای" در "گرایش بدن و ناخودآگاه به اضافه کردن وزن" هست. و اون وقت، نیمه‌ی آخر کتاب، آموزشِ نیمه‌ی ابتداییِ کتاب رو با فهرست کردن غذاها نقض، و در جهتی دیگه استفاده میکنه!) و من توصیه میکنم برای یادگیری این ریشه یابی، نیمه اول این کتاب رو بخونید. اما از نیمه دوم خوشم نیومد و دوباره مثل کتاب‌های زرد در کاهش وزن شد.
فاطمه تاجیک
۱۴۰۰/۱۰/۲۸
منظور از هیپنوتیزم تو این کتاب، ایموشن کد هست. من خودم استاده ایموشن هستم. کار با شاقول ابن سیناس. میشه به وسیله شاقول به ناخوداگاهت وصل بشی و همه مشکلاتت رو، و راه حلشون رو پیدا کنی. که متاسفانه نویسنده‌ی این کتاب اصلا نتونسته درست منظورشو بیان کنه. ایموشن کد و بادی کد، میتونه کمک بزرگی به بشر بکنه. در موردش تحقیق کنید.
Yalda B
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
کتاب با زبانی ساده و گویا در مورد کدگزاری ذهنیتها برای رسیدن به خواسته‌ها، علی الخصوص لاغری و تناسب اندام هست اگر پیشنه‌ی خواندن چنین کتاب‌هایی رو دارید به راحتی میتونید بفهمید که چی میگه... اگه نه! احتمالااا به منظور ترجمه هرچه ساده تر و روان تر، احساس می‌کنم که محتوا در بعضی مبحثها شکل مبهم به خودش گرفته.
Mehrbanoo .
۱۴۰۱/۸/۲۵
این کتاب در واقع توضیح راجع به دوره‌های هست که در سایت این خانم نویسنده به فروش می‌ره و متاسفانه ما بهش دسترسی نداریم و فقط اطلاعات کلی رو میتونیم به دست بیاوریم ولی میتونیم با دنبال کردن هر کدوم از راه حل‌ها برای خودمون روشی ایجاد کنیم
Maryam Keivan
۱۴۰۱/۵/۲۱
کتاب درحدمتوسط است، بیشترازضربه تراپی کمک گرفته تاهیپنوتیزم، فکرمیکنم برگرفته ازچندروش میباشد، درحالیکه باتوجه به اسم کتاب انتظارمیرودروی موضوع هیپنوتیزم مفصل ترتوضیح داده شود،
Mehdi Asgari
۱۴۰۱/۱/۱۴
کتاب خوبی هست که با کمک گرفتن از سه تکنیک برای لاغری مفید هست
وکلا چاقی را مربوط به احساسات حل نشده میداند ممنون از کتابراه ولی از هیپنوتیزم
چیزی نگفته
زهرا کردی
۱۴۰۱/۹/۲۰
عالی بود و‌ خلاصه گفته بود دلایل روحی روانی که بر تغذیه تاثیر داره
ب
۱۴۰۱/۷/۷
در کتاب از روش nlp استفاده شده که به شدت تاثیر گذار است
Azade Hamdollahi
۱۴۰۱/۶/۲۸
من نتیجه گیری نتونستم بکنم از کتاب شاید برای شما مفید باشه
حکیمه شاکری
۱۴۰۱/۲/۵
خیلی جالب نبود مطالب را واضح نیست برای آن راه عملی نیست
مریم سیستانی
۱۴۰۱/۸/۱۱
راضی نبودم اصلا تمریناتش کامل نبود
سعیده سعیدب
۱۴۰۱/۶/۹
مناسب و اثربخش بود
مشاهده همه نظرات 12

راهنمای مطالعه کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن

برای دریافت کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.