معرفی و دانلود PDF کتاب علاءالدین و چراغ جادو

عکس جلد کتاب علاءالدین و چراغ جادو
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب علاءالدین و چراغ جادو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب علاءالدین و چراغ جادو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب علاءالدین و چراغ جادو

کمتر کسی را می‌توان دید که نام کتاب علاءالدین و چراغ جادو به گوشش نخورده باشد. در این قصه‌ی مشهور و قدیمی ماجرای پسر فقیری به تصویر کشیده می‌شود که زندگی یکنواختش به یک باره درگیر ماجرا‌هایی هیجان‌انگیز خواهد شد. اکنون مونی لیم در این کتاب به بازنویسی زیبا از این داستان خیالی می‌پردازد.

درباره کتاب علاءالدین و چراغ جادو:

علاءالدین در حقیقت نام یکی از شخصیت‌های مشهور داستان‌های هزار و یک شب است؛ شخصیتی خیالباف که به همراه مادر فقیرش زندگی می‌کند.

از این شخصیت به یادماندنی در فیلم‌ها و داستان‌های گوناگونی استفاده شده است. اما اکنون مونی لیم (Moni Lim) سعی دارد تا با بازنویسی زیبا از قصه مشهور علاءالدین و چراغ جادو (Aladdin and the magic lamp) کودکان نسل امروز را در دل داستانی مهیج و خیال‌انگیز بکشاند.

ماجرای این کتاب از جایی آغاز می‌شود که مردی حیله‌گیر به خانه‌ی علاءالدین و مادرش می‌رود و خود را به دروغ عموی علاءالدین معرفی می‌کند. مادر و پسر جوان هم حرف‌های مرد بدجنس را باور می‌کنند و او را به خانه‌شان راه می‌دهند. غافل از اینکه مرد جادوگر نیت شومی در دل دارد. مرد از علاءالدین می‌خواهد به او کمک کند تا به غاری بروند و چراغی قدیمی را پیدا کنند.

علاءالدین با عموی تقلبی‌اش همراه می‌شود و به غار مورد نظر او می‌رود تا چراغی که به دنبالش است را برایش بیرون آورد. طولی نمی‌کشد که علاءالدین چراغ را پیدا می‌کند، اما درست زمانی که مرد حیله‌گر از پسر جوان می‌خواهد تا چراغ را به او بدهد، علاءالدین این کار را نمی‌کند. به همین دلیل عمویش او را در غار زندانی کرده و از آنجا می‌رود. ولی این تازه سر آغاز داستان پرماجرای علاءالدین است؛ کسی که دست سرنوشت زندگی را جور دیگری برایش رقم می‌زند...

کتاب علاءالدین و چراغ جادو مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این داستان افسانه‌ای مهیج که در تمام دنیا شهرتی جهانی دارد، به کودکان دبستانی که به قصه‌های خیالی علاقمند هستند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب علاءالدین و چراغ جادو می‌خوانیم:

وقتی علاءالدین به خانه رسید، شروع به تمیز کردن چراغی کرد که از غار آورده بود. ناگهان جنی در برابر او ظاهر شد. جن چراغ جادو از علاءالدین خواست آرزویی بکند. علاءالدین از جن خواست او را ثروتمند کند و جن آرزوی علاءالدین را برآورده کرد و علاءالدین و مادرش را ثروتمند کرد. روزی علاءالدین به طور اتفاقی شاهزاده خانم زیبایی را دید و او را دنبال کرد تا به قصر پادشاه رسید.

علاءالدین پیش پادشاه رفت تا از دختر پادشاه خواستگاری کند. پادشاه گفت که اگر برای دخترم قصر بزرگ و زیبایی بسازی با ازدواج تو و دخترم موافقت می‌کنم. علاءالدین از جن تقاضا کرد آرزوی دومش را برآورده کند و برای او قصر زیبایی بسازد. علاءالدین و شاهزاده و مادرش به قصر رفتند و با خوشحالی در آن جا زندگی کردند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب علاءالدین و چراغ جادو
نویسنده
مترجمبنفشه کاظمی
ناشر چاپیانتشارات فرشته
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-622-6428-79-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب علاءالدین و چراغ جادو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب علاءالدین و چراغ جادو

برای دریافت کتاب علاءالدین و چراغ جادو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.