معرفی و دانلود کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی

عکس جلد کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی
قیمت:
۲۴۰۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی

نبردی سخت با شیطانی هراس‌انگیز! کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی اثر پرفروش هالی بلک و کاساندرا کلر، آخرین ماجرا از این مجموعه‌ی هیجان‌انگیز را به تصویر می‌کشد. در این داستان کالم باید دشمن قدیمی‌اش را شکست دهد. این اثر جذاب نامزد جایزه‌ی گودریدز در سال 2018 بوده است.

موضوع کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی چیست؟

یک نسل پیش، کنستانتین مدن به چیزی نزدیک شد که هیچ جادوگری تا به حال به آن دست نیافته بود: توانایی بازگرداندن مردگان! او موفق نشد خودش را زنده کند اما راهی برای زنده نگه داشتن خود در بدن یک نوزاد به نام کالم هانت پیدا کرد.

کالم در دروان چهار ساله‌ای که در مدرسه‌ی مجیستریوم آموزش می‌دید، با شرارت و هرج‌ومرج مبارزه کرد و در نهایت آن‌ها را در نبردی سخت با بهایی گزاف شکست داد. اکنون او با وجود پیروزی‌هایش می‌خواهد آموزش خود در مجیستریوم را به اتمام برساند اما موجودی شرور هنوز پابرجاست که کالم باید با آن روبه‌رو شود... به نظر شما چه پایانی در انتظار داستان برج طلایی (The Golden Tower) است؟

درباره‌ی مجموعه داستان نوجوان مجیستریوم:

فکر می‌کنید مدرسه‌ی جادویی چطور جایی است و چه اتفاقاتی در آن رخ می‌دهد؟ مجموعه‌ی مجیستریوم (Magisterium) با کلی اتفاقات شگفت‌انگیز در انتظار شماست! هالی بلک (Holly Black) و کاساندرا کلر (Cassandra Clare) نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز، شما را به مدرسه‌ی جادوگری مجیستریوم دعوت می‌کنند! در این داستان‌ها ماجراهای جادوگرانی به تصویر کشیده می‌شود که به نظر معمولی هستند اما می‌توانند دست به کارهایی بزنند که دیگران نمی‌توانند. ویژگی جادو همین است که همه‌ی آدم‌ها آن را ندارند و فقط کسانی که استعداد ذاتی جادو را دارند، می‌توانند جادوگر شوند.

کالم هانت شخصیت اصلی این مجموعه پسری 12 ساله است که با پدرش زندگی می‌کند. پدر کالم که خود در گذشته جادوگر بوده، علاقه‌ای ندارد تا کالم جادوگر شود. مادر کالم زمانی که او کودک بوده به دست جادوگرانی خبیث کشته می‌شود و از آن روز پدر نیز جادو را کنار گذاشته و همه‌ی تلاشش را می‌کند تا پسرش هم از دنیای رازآلود جادوگری دور بماند.

اما هم کالم و هم پدر هر دو از نیروی جادویی که در وجود کالم بود آگاه بودند و همه‌ی تلاششان را می‌کردند تا این نیرو را پنهان نگه دارند اما در نهایت موفق نمی‌شوند و کالم علی‌رغم میل پدرش به مدرسه‌ی جادوگری مجیستریوم راه می‌یابد... ورود او به این مدرسه سرآغاز ماجراهایی مرموز، کشنده و شیطانی است...

مجیستریوم مجموعه‌ای پرطرفدار و مهیج است که شما را وارد دنیایی پرتلاطم از جادو، تخیل، هیجان و شادی می‌کند. نویسندگان این مجموعه‌ی 5 جلدی داستان‌هایی نفس‌گیر و غیرقابل پیش‌بینی را به تصویر می‌کشند که به محض شروع نمی‌توان از خواندن آن دست کشید. این مجموعه که از پرفروش‌ترین کتاب‌های نوجوان جهان به شمار می‌آید طرفداران بسیاری دارد و باید گفت که دوستداران مجموعه‌ی هری پاتر را نیز مجذوب خود کرده است.

جوایز و افتخارات کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی:

- نامزد جایزه‌ی گودریدز در سال 2018.
- از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز.
- از پرفروش‌ترین‌های آمازون.

نکوداشت‌های کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی:

- روایتی مفرح و قهرمانانه. (The Globe & Mail)
- داستانی هیجان‌انگیز در دوران بلوغ که غیرقابل حدس است و ماجراهایی فانتزی را به تصویر می‌کشد. (Publishers Weekly)
- شروعی امیدوارکننده برای کاوش پیچیده خیر و شر و همچنین دوستی. (Kirkus Reviews)
- کتابی باور نکردنی... وقتی شروع به خواندنش می‌کنید، کنار گذاشتن آن سخت است. (The Guardian)

کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی مناسب چه کسانی است؟

نوجوانان علاقه‌مند به داستان‌های غیرقابل پیش‌بینی، جادوگری و فانتزی را به خواندن این کتاب مهیج دعوت می‌کنیم.

با نویسندگان کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی بیشتر آشنا شویم:

هالی بلک یکی از پُرفروش‌ترین نویسندگان و پدیدآورندگان مجموعه‌ی ماجراهای اسپایدرویک است و برای رمانش، استخوان‌های عروسک، برنده‌ی نشان نیوبری شده است. او نویسنده‌ای در ژانر تخیلی و فانتزی به شمار می‌آید که علاوه بر نویسندگی به ویراستاری نیز پرداخته است.

کاساندرا کلر نویسنده‌ی یکی از پرفروش‌ترین مجموعه‌های نوجوانان، از جمله "ابزارهای مرگبار و دستگاه‌های جهنمی" است که در سال 1973 به دنیا آمد. او نیز همانند بلک نویسنده‌ای در ژانر فانتزی و تخیلی است.

در بخشی از کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی می‌خوانیم:

کال همراه تامارا وارد شد و از دیدن اینکه جاسپر قبل از آن‌ها آن جا بود و پچ‌پچ‌کنان با یکی از اعضا حرف می‌زد تعجب کرد. کال کمی بهشان نزدیک شد و شنید درباره‌ی بابای جاسپر حرف می‌زدند که در زندان سراسربین حبس بود. اگر آناستازیا به مرگ محکوم شده بود، مجازات بابای جاسپر چه بود؟ کال سعی کرد خیال خودش را راحت کند که زیاد توی دردسر نیفتاده بود. اگر این‌طور بود، حتماً جاسپر بهشان می‌گفت. اما وقتی به چهره‌های خالی از لبخند جادوگران نگاه کرد، لرزی به تنش افتاد.

وقتی کال و تامارا سر جاهایشان می‌نشستند، صدایی خشمگین پرید وسط همهمه‌ی حرف‌ها. «کافیه. کافیه.» استاد روفوس دست‌به‌سینه روبه‌رویشان نشست. چند نفر از بقیه‌ی آموزگارهای مجیستریوم هم همراهش بودند. نماینده گریوز6 که سالخورده و بدخلق و یکی از اعضای ارشد شورا بود گفت: «کافیه. همه نظم رو رعایت کنین. باید درباره‌ی موضوع‌های مهمی صحبت کنیم.»

همه ساکت شدند. کال سعی کرد توجه جاسپر را به خودش جلب کند، اما جاسپر به دست‌های درهم‌گره‌کرده‌ی خودش زل زده بود.

استاد نورث گفت: «ما امروز خسارت عظیمی متحمل شدیم. استاد راک‌میپل بعد از عمری دراز که وقف خدمت خالصانه به جادوگران همکارش کرده بود، از دنیا رفت.»

استاد میلاگروس با چشم‌های سرخ گفت: «فقط نمرد، به هرج‌ومرج کشیده شد. کسی نمی‌دونه الان روحش کجا سرگردون شده.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مجیستریوم 5: برج طلایی
نویسنده،
مترجمآرزو مقدس
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۳۳
زبانفارسی
شابک978-622-274111-2
موضوع کتابکتاب داستان و رمان نوجوان
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی

شقایق احمدی
۱۴۰۱/۶/۱۲
مجستریوم خیلی کتاب قشنگ و خوبیه
یکم توصیفات زیادی داره و این موضوع بعضی از قسمت‌های کتاب رو غیر قابل درک کرده
ولی این موضوع هیچی از زیبایی‌های این کتاب کم نمیکنه
اعظم پورمقدسی
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
سلام یه همه من این کتاب رو خیلی دوست دار عالی بود
و کتابراه عزیز ممنونم برای همه‌ی کتاب‌های خوبتون
ولی میشه یک جور کتاب هست بهش میگن مانگا هم تو کتابراه بزارین
مجتبی خسروی
۱۴۰۱/۲/۱۰
پایان درخور مجموعه بود بنابراین امتیازش هم مثل دیگر جلد‌های مجموعست (جز جلد اول) …
مهدیه گواهی
۱۴۰۱/۴/۱۶
اتفاقات میان داستان و پایان بندی عالی داشت، واقعا ۵ مجموعه دلنشینی بود.
لیلی مولایی
۱۴۰۱/۴/۱
اصل داستان خیلی زیبا بود، این داستان میتونست خیلی بهتر پیش بره
پویا محبی
۱۴۰۱/۱/۷
خیلی قشنگ بود واقعا جزو بهترینها بهتون پیشنهاد می‌کنم این مجموعه رد
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی

برای دریافت کتاب مجیستریوم 5: برج طلایی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.