معرفی و دانلود PDF کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او

عکس جلد کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او

کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او نوشته‌ی باربارا دورابتیز، ماجرای آموزنده‌ی بچه روباه و قورباغه‌ای را به تصویر می‌کشد که با وجود تفاوت‌هایی که با یکدیگر دارند اما دوستان خوبی برای هم هستند. این کتاب با بیانی دلنشین اهمیت عذرخواهی کردن و گذشت را به کودکان می‌آموزد.

موضوع کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او چیست؟

فرانسیس قورباغه و فلیسیتی روباهه در یک مدرسه نبودند اما آن‌ها بعد از مدرسه کلی با هم بازی می‌کردند و خوش می‌گذراندند. فرانسیس شاد، بازیگوش و حواس‌پرت بود اما فلیسیتی با احتیاط و باهوش بود. با این حال دوستانی صمیمی بودند. در گردش‌هایی که آن‌ دو با یکدیگر می‌روند اتفاقاتی رخ می‌دهد که ماجراهای جالب و دلنشین داستان را رقم می‌زند.

درباره‌ی مجموعه قصه‌های مدرسه آلفا بتی:

کتاب‌های این مجموعه دربرگیرنده‌ی داستان‌هایی نشاط انگیز، انگیزه‌بخش و امیدوار کننده برای کودک آگاه، کنجکاو و ماجراجوی امروز است. این داستان‌ها، تخیلی و غیر واقعی نیستند بلکه واقعی، نوآورانه و مورد پسند کودکان هستند. در مدرسه آلفا بتی، بیست وشش دانش‌آموز دبستانی هستند که در هر داستان ماجرای جالب خود را دارند؛ رویدادهای ساده و روزمره‌ای که دور از ذهن کودک نیست. شخصیت‌های این داستان‌ها، حیواناتی هستند که هرکدام نمایانگر یک ویژگی رفتاری کودکانه‌اند. کودکان شاد، غمگین، خوش اخلاق، بداخلاق، مهربان، کم صبر، پرخاشگر، درون‌گرا و برون‌گرا همه در داستان‌ها نقش دارند. آن‌ها اشتباه می‌کنند و خودشان آن را درست می‌کنند. ارتباط میان روح پاک، ساده و بی‌آلایش کودکان با اتفاق‌ها و ماجراهای داستان بسیار گیرا و آموزنده است.

سه برخورد و برهم کنش رفتاری بین پدر و مادر با فرزند، فرزند با مادر و پدر و نیز معلم با شاگرد در این داستان‌ها به چشم می‌خورد. پیام داستان‌ها به مادر و پدر آگاه و دانای امروز که این کتاب‌ها را در اختیار فرزندان خود می‌گذارند، این است که همه کودکان اشتباهات جبران‌پذیر دارند که نیازمند شکیبایی، بزرگ‌منشی و بخشندگی و راهنمایی‌های بی‌منت و دلسوزانه بزرگترها است. برای کودکان نیز پیام‌آور برابری و دوستی، بخشندگی، مهربانی، زیبابینی و فرهنگ همکاری است. در پایان، پیامد خواندن داستان‌های این مجموعه کمک به رشد اندیشه، پذیرش استقلال کودک، بهبود اعتماد به نفس، درک احساس و اندیشه کودک، دوری از واکنش‌های سرزنش آمیز و پر و بال دادن به رویاهای کودکان است. همچنین، برای استعدادیابی و توجه به توانایی‌های کودک، رهنمودهای سودمندی دارد.

کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او مناسب چه کسانی است؟

این داستان‌ سرگرم‌کننده همراه با تصاویری جذاب برای کودکان دبستانی مناسب است و به آن‌ها مفاهیم مهمی مانند عذرخواهی کردن از یکدیگر، بخشش و گذشت، پرهیز از بازیگوشی و پرخوری، شجاع بودن، داشتن اعتماد به نفس و... را می‌آموزد. این کتاب در پایان اطلاعاتی در مورد قورباغه‌ها نیز به کودکان ارائه می‌دهد و آن‌ها را با این حیوانات بیشتر آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او می‌خوانیم:

فلیسیتی از آب که بیرون آمد، موهایش وز وزی و به هم چسبیده شده بود. او خیلی عصبانی بود. با صدایی لرزان گفت: «فرانسیس، این کار تو اصلا خنده‌دار نبود. کار خیلی احمقانه‌ای کردی! ممکن بود بمیرم!» فرانسیس احساس خیلی بدی پیدا کرده بود. او با شرمندگی به فلیسیتی گفت: «خیلی متأسفم! منو ببخش فلیسیتی. نمی‌خواستم بترسونمت. تو دوست جون جونی منی!» فرانسیس برای اولین بار بود که شرمندگی خود را از ته قلب نشان می‌داد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او
نویسنده
مترجمشهرزاد امینیان
ناشر چاپیانتشارات تازه‌ها
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
شابک978-622-6879-82-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او

برای دریافت کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.