معرفی و دانلود PDF کتاب شاهزاده سیاه پوش 4: هیولای هزار دندان

عکس جلد کتاب شاهزاده سیاه پوش 4: هیولای هزار دندان
قیمت:
۱۷۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شاهزاده سیاه پوش 4: هیولای هزار دندان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شاهزاده سیاه پوش 4: هیولای هزار دندان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شاهزاده سیاه پوش 4: هیولای هزار دندان

کتاب شاهزاده سیاه پوش 4: هیولای هزار دندان نوشته‌ی شانون هیل و دین هیل، ماجرای غیرقابل پیش‌بینی شاهزاده خانم ماگنولیا را به تصویر می‌کشد که بعد از مبارزه با هیولاها تصمیم می‌گیرد به تعطیلات برود اما اتفاقی می‌افتد که آنجا هم نمی‌تواند استراحت کند و باید آماده‌ی مبارزه شود.

موضوع کتاب شاهزاده سیاه پوش 4: هیولای هزار دندان چیست؟

ماگنولیا پس از اینکه تمام شب را با هیولاها مبارزه کرد، تصمیم گرفت که به تعطیلات برود. روز بعد شاهزاده خانم با دوچرخه خودش را به ساحل رساند. اما درست زمانی که می‌خواست استراحتی بکند، صدایی عجیب شنید. یعنی صدای هیولا است؟ غیرممکن است! آیا واقعا یک هیولای دریایی می‌تواند این تعطیلات را برای شاهزاده خانم سیاه پوش خراب کند؟ برای فهمیدن اینکه چه اتفاقاتی در تعطیلات در انتظار ماگنولیا است، باید داستان‌های مهیج کتاب شاهزاده سیاه پوش 4: هیولای هزار دندان (The Princess in Black Takes a Vacation) را دنبال کنید.

درباره‌ی مجموعه شاهزاده سیاه پوش:

این مجموعه کتاب پرفروش که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد، داستان‌های یک شاهزاده خانم متفاوت را به تصویر می‌کشد که بر خلاف بقیه‌ی شاهزاده‌ها لباس مشکی می‌پوشد. او علاوه بر اینکه شاهزاده خانمی زیباست یک ابر قهرمان شجاع هم هست. هر جا که به کمک شاهزاده نیاز باشد او پیراهن‌ و کفش‌های شیشه‌ای خود را با یک لباس و نقاب مشکی عوض می‌کند و سوار بر اسبش به کمک بقیه می‌رود. مجموعه شاهزاده سیاهپوش (The Princess in Black) ماجراجویی‌هایی مهیج و ابر قهرمانی به همراه تصاویری جذاب است که کودکان را به خوبی سرگرم کرده و لحظات دلنشینی را برای آن‌ها رقم می‌زند.

کتاب شاهزاده سیاه پوش 4: هیولای هزار دندان مناسب چه کسانی است؟

شانون هیل (Shannon Hale) و دین هیل (Dean Hale) این داستان‌ مفرح و تخیلی را برای کودکان سنین 3 تا 7 سال نوشته‌اند.

در بخشی از کتاب شاهزاده سیاه پوش 4: هیولای هزار دندان می‌خوانیم:

شاهزاده سیاه پوش گفت: «این پانزدهمین هیولا توی این هفته بود.» دوباره خمیازه کشید. روی علف‌ها دراز کشید. مشکی هم کنارش خوابید. انتقام گیرنده‌ی بزها گفت: «مثل اینکه خسته‌ای.» شاهزاده سیاه پوش چشم‌هایش را بست. یک بز گوشش را لیسید. شاهزاده خودش را جمع کرد. بز دیگری موهایش را کشید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شاهزاده سیاه پوش 4: هیولای هزار دندان
نویسنده،
مترجمشیدا رنجبر
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۹۷
زبانفارسی
شابک978-600-462-045-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۷۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شاهزاده سیاه پوش 4: هیولای هزار دندان

پرنسس سوفیا خواجه دادیان
۱۴۰۰/۱/۱۲
من هم یک شاهزاده درست مثل شاهزاده سیاه پوش
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب شاهزاده سیاه پوش 4: هیولای هزار دندان

برای دریافت کتاب شاهزاده سیاه پوش 4: هیولای هزار دندان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.