معرفی و دانلود کتاب محدودیت صفر

عکس جلد کتاب محدودیت صفر
قیمت:
۲۴۰۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب محدودیت صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب محدودیت صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب محدودیت صفر

با کتاب محدودیت صفر نوشته‌ی جو ویتالی و ایهالیا کالاهولن، از دریچه‌ای جدید به دنیا بنگرید! این اثر روش شگفت‌انگیز و اسرارآمیز بومیان هاوایی را برای کسب ثروت، سلامتی، آرامش و بسیاری موارد دیگر فاش می‌کند و از جنبه‌های مذهبی راه رسیدن به هدف و موفقیت را به شما نشان می‌دهد.

درباره‌ی کتاب محدودیت صفر:

تمام برنامه‌های خودیاری و هدف‌گذاری در یک نقطه‌ی مشخص با شکست روبه‌رو می‌شوند. آن‌ها در برابر این واقعیت نگران‌کننده قرار می‌گیرند که اگر فردی آمادگی دستیابی به هدف را نداشته باشد، نمی‌تواند انرژی لازم را برای تجلی آن فراهم آورد. همه‌ی ما این حالت را تجربه کرده‌ایم، از اول ماه برنامه‌ریزی می‌کنیم و سپس روز دوم همه‌ چیز را فراموش می‌کنیم؛ اما وضعیت عمیق‌تری وجود دارد که با این میل آگاهانه همسو نیست. بنابراین با این وضعیت عمیق‌تر که «تشنه» نیست، چه باید کرد؟

دقیقاً همین‌جا در کتاب محدودیت صفر (Zero limits) روش بومیان هاوایی را فرا خواهید گرفت. این روش کمک می‌کند تا ذهن ناخودآگاه خود را که مانع تحقق رویاهایتان می‌شود، پاک‌سازی کنید؛ همچنین کمک می‌کند تا برنامه‌های پنهان ذهنتان را که شما را از دستیابی به خواسته‌های خود بازمی‌دارد، مدیریت کنید. تمام این اتفاقات درون شما رخ می‌دهد.

تمام هدف کتاب حاضر این است که به شما کمک کند تا لحظه‌ به‌ لحظه‌ی زندگی پرهیجان خود را تجربه کنید. از آن زمان، معجزه‌ای برای‌تان به وقوع خواهد پیوست. این معجزات فقط به شما اختصاص دارند و به همان‌اندازه شگفت‌انگیز، جادویی و معجزه‌وار خواهند بود. هواوپونوپونو روش اسرارآمیز بومیان هاوایی برای کسب ثروت، سلامتی، آرامش و بسیاری موارد دیگر است و شما را به سمت مسیری راهنمایی می‌کند که به وسیله‌ی آن می‌توانید از انرژی‌های سمی درونتان رها شوید و این نکته را بدانید که محدودیتی برای رسیدن به خواسته‌هایتان وجود ندارد و شما با افکار و دیدگاهی مثبت می‌توانید به آنچه که می‌خواهید برسید.

جو ویتالی (Joe Vitale) و ایهالیا کالاهولن (Haleakalā Hew Len) معتقدند بسیاری از مشکلات انسان قابل حل خواهد بود اگر او به خود رجوع کند، تمامی مسئولیت‌ها را بپذیرد و به محدودیت صفر برسد؛ یعنی نقطه‌ای که هیچ محدودیتی برای انسان وجود ندارد؛ این نقطه را می‌توان به عشق خالص تشبیه کرد. کتاب محدودیت صفر برای اولین‌ بار در تاریخ است که از نسخه‌ی به‌ روز شده‌ی روش شفابخشی بومیان هاوایی به‌نام هواوپونوپونو پرده برمی‌دارد.

نکوداشت‌های کتاب محدودیت صفر:

- این کتاب می‌تواند بشریت را بیدار کند و قدرت ساده چهار عبارت را برای متحول کردن زندگی شما آشکار می‌کند. شما باید ده نسخه از این کتاب را تهیه کنید، یک نسخه برای خودتان و نه نسخه برای تقدیم به دیگران. (دبی فورد نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز)

- من عاشق این کتاب هستم! کتابی برای تغییر و خودیاری که حداقل برای یک نسل موثر خواهد بود. کتاب محدودیت صفر پتانسیلی واقعی برای شروع جنبشی را دارد که به جنگ، فقر و ویرانی محیط زیستی کره زمین پایان می‌دهد. (مارک گیترل)

- این کتاب مانند یک دینامیت است، و لحظه‌ای که شما شروع به خواندن آن می‌کنید، فیوز آن روشن می‌شود. کتاب محدودیت صفر تمام الگوهای موفقیت پیچیده و گیج کننده گذشته را منفجر می‌کند و مسیری تازه و روشن را برای متحول کردن زندگی شما نشان می‌دهد. (کریگ پرین)

- محدودیت صفر بهترین و مهم ترین کتابی است که ویتال تاکنون نوشته است! (سیندی کشمن)

کتاب محدودیت صفر مناسب چه کسانی است؟

این کتاب را مطالعه کنید تا افق دیدی بسیار متفاوت از آنچه امروزه در اختیار دارید، به دست آورید و از حقیقتی شگفت‌انگیز مطلع شوید. این روش، حقیقتاً انقلابی در باورهایتان به‌ پا خواهد کرد.

نویسندگان کتاب محدودیت صفر را بیشتر بشناسیم:

دکتر جو ویتالی، رئیس شرکت بازاریابی هیپنوتیزم، یک شرکت بازاریابی اینترنتی و همچنین بنیان‌گذار شرکت تحقیقات مواد مغذی، شرکتی که در زمینه‌ی مواد غذایی ضدپیری فعالیت می‌کند، است. همچنین او به عنوان یکی از ستاره‌های فیلم مشهور «راز» شناخته می‌شود.

ویتالی نویسنده‌ی کتاب‌های بی‌شماری است که نمی‌توان در اینجا فهرست کرد؛ از جمله کتاب‌های پرفروش او عبارت‌اند از: عامل جذب، پنج گام آسان برای خلق ثروت (یا هرچیز دیگر) از درون به بیرون، کتاب گمشدۀ راهنمای زندگی، دفترچۀ راهنمایی که بایست زمان تولد دریافت می‌کردید و نیز کتاب صوتی پرفروش ناینتینگل کونانت و قدرت بازاریابی موفق.

جدیدترین کتاب‌های او عبارت‌اند از: خلسۀ خرید: مطالعۀ روان‌شناسی نوین در فروش و بازاریابی، نوشتار هیپنوتیزم، در هر دقیقه یک مشتری متولد می‌شود، ملاقات و ثروتمند شدن (با بیل هیبلر)، بزرگ‌ترین راز پول‌ساز تاریخ، ماجرایی در درون، هفت راز گمشده‌ی موفقیت، مربی موفق (با تری لوین و لارینا کاسه) و کد الکترونیکی (با جو هان موک). کتاب‌های بعدی او صندوق پول اینترنتی شما (با جیلیان کولمن) و کلید: راز گمشده‌ی جذب هر‌ آنچه می‌خواهید خواهد بود.

دکتر ایهالیا کالاهولن به مدت چهار دهه درگیر برنامه‌ی حل مشکلات و رهایی از استرس بوده و سه سال را به عنوان مشاور روان‌شناس بالینی در بیمارستان دولتی هاوایی گذرانده است. وی در طول سال‌ها با هزاران نفر کار کرده است؛ از جمله گروه‌هایی در سازمان ملل متحد، یونسکو (سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل). کنفرانس بین‌المللی وحدت انسانی درباره صلح جهانی، کنفرانس جهانی صلح، کنفرانس طب سنتی هند، شفادهندگان صلح در اروپا و انجمن معلمان ایالتی هاوایی.

او از سال 1983 روش امروزی هواوپونوپونو را در سراسر جهان تدریس کرده است. او سه بار با مورنا نالاماکو سیمئونا (عارف لاپائو) این روش را در سازمان ملل ارائه داد که برای خلق روش امروزی هواوپونوپونو در سال 1983 گنج زندۀ هاوایی لقب گرفت. دکتر هولن این روش را از سال 1984 تا 1987 در بخش مراقبت‌های ویژه‌ی بیمارستان روان‌پزشکی دولتی هاوایی به‌عنوان روان‌شناس با موفقیت اجرا کرد.

وی تجربه‌ی زیادی در کار با افراد معلول و مجرمان روانی و خانواده‌های‌شان دارد. امروزه او اغلب با دکتر جو ویتالی، به نقاط مختلف جهان سفر می‌کند و کارگاه‌های آموزشی درباره‌ی روش هاوایی مورد علاقه‌اش برگزار می‌کند.

جملات برگزیده کتاب محدودیت صفر:

- ذهن خودآگاه باید از موهبت داشتن هویت، که ثروتی فراتر از درک بشری است، آگاه باشد.
- عقل یا همین ضمیر خودآگاه معتقد است خودش حلال مشکلات است و آنچه را که اتفاق می‌افتد و تجربه می‌کند، کنترل می‌کند.
- هدف از زندگی، رسیدن به شناخت هویت فردی است؛ همان‌طور که خداوند شناخت هویت فردی را به شکل دقیقش، تهی و بی‌نهایت خلق کرده است.
- ذهن فراآگاه عاری از خاطره است و تحت تأثیر تکرار خاطرات در ذهن ناخودآگاه قرار نمی‌گیرد. این ذهن همواره با هوش الهی در یک مسیر حرکت می‌کند.
- خاطرات همراه همیشگی ذهن ناخودآگاه هستند. آن‌ها هرگز ذهن ناخودآگاه را ترک نمی‌کنند و به تعطیلات نمی‌روند یا بازنشسته نمی‌شوند. خاطرات هرگز دست از تکرار برنمی‌دارند.

در بخشی از کتاب محدودیت صفر می‌خوانیم:

وقتی دکتر هولن برای شرح روش هواوپونوپونو و نشان‌دادن چگونگی جریان بهتر ارتباط و هوشیاری میان مردم در جهت‌ دایره‌وار از نمودار استفاده کرد، بی‌درنگ متوجه شباهت روش هواوپونوپونو با مدار کیهانی شدم؛ درحقیقت، درک این موضوع که تمام اتفاقات عالم با این جهت‌های دایره‌وار ارتباط دارد، برایم بسیار هیجا‌ن‌انگیز بود؛ زیرا قبلاً هرگز به این موضوع پی نبرده بودم.

از طریق نمودار دکتر هولن فهمیدم که چگونه بیشتر مواقع سعی می‌کنیم ارتباطی دو سویه و خطی با مردم برقرار کنیم؛ با یکدیگر صحبت می‌کنیم، بحث می‌کنیم، مذاکره می‌کنیم، تهدید می‌کنیم و موارد دیگر، همۀ این اتفاقات در جهت افقی رخ می‌دهد.

بااین‌حال، متوجه شدم که انسان‌ها با حرکت در جهت کاملاً متفاوت، می‌توانند بیشترین تغییر و عمیق‌ترین ارتباط را با دیگران برقرار کنند و این جهتی دایره‌وار است. به نظر من، نمودار دکتر هولن نشان داد که با رفتن به وضعیت صفر (در پایین‌ترین سطح آگاهی ذهن)، می‌توانیم واکنش‌ها و وابستگی نسبت به آنچه درک می‌کنیم را رها نماییم، سپس می‌توانیم به سمت ذهن فراآگاه حرکت کنیم و درنهایت به آگاهی الهی برسیم. روح الهی می‌تواند نیت پاک و عشق‌ورزی ما را به فرد مقابل القا کند و درحقیقت آن را مخفیانه به پس‌زمینۀ ذهن خودآگاه آن‌ها سوق دهد تا امکان ارتباط خالص و بی‌ریا را برقرار کند.

تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که این روش منحصر به‌فرد است؛ برای مثال، هفتۀ گذشته در یک جلسۀ کاری بودم و شخصی که آن سوی میز نشسته بود خواستار مطالباتی بود که به نظرم ناعادلانه و خودخواهانه بود. از شدت عصبانیت همۀ عضلاتم سفت و منقبض شده بودند، فوراً آن نمودار و مزایای جهت دایره‌وار را به یاد آوردم؛ بنابراین تصمیم گرفتم دست از جنگیدن بردارم و رها کنم.

فهرست مطالب کتاب

تقدیر و تشکر
پیشگفتار: جایی که آرامش آغاز می‌شود
مقدمۀ مترجم
مقدمه: راز جهان هستی
آغاز ماجراجویی
پیدا کردن عجیب‌ترین درمانگر دنیا
اولین گفت وگوی ما
حقیقت تکان دهنده دربارۀ نیت ها
استثناها کدام است؟
دوستت دارم
غذا خوردن با خداوند
شواهد
چگونه به نتایج سریع تری برسیم؟
چگونه ثروت بیشتری به دست آوریم؟
ذهن‌های شکاک می‌خواهند بدانند
انتخاب نوعی محدودیت است
سیگار، همبرگر و کشتن روح الهی
حقیقت پشت داستان
کلام آخر
دربارۀ نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب محدودیت صفر
نویسنده،
مترجمزهرا حسنی
ناشر چاپیانتشارات یوشیتا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰۸
زبانفارسی
شابک978-622-7369-66-3
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب محدودیت صفر

Reza Nazifi
۱۴۰۱/۷/۲۱
کتاب بسیار خوبی بود
اما دو ایراد اصلی دارد که اگه کسی مخصوصا در مورد اول راهنمایی کنه ممنون میشم
اولی اینکه راهکار اجرایی برای کسانی که میخوان شروع کنم پاکسازی را بطور واضح ارائه نمیکند
این که تکرار اون‌د دعا هااثر بخش هست و مواردی رو ذکر می‌کنه درست اما بصورت شفاف و با مثال نخشص نمیکنه که اون
پدر و پسر که در دعا بکار میبرع منظور همان اعتقاد مسیحیان است یا نه اگه همان است تکلطق خواننده‌های که مسیحی نیستن چیه؟
بطور واضح مشخص نمیشه عبارات متاسفم و دوستت دارم و سپاسگزارم باید خطاب به چه کسی باشد؟ روح الهی یا افراد دیگه
برداشت من همان روح الهی که در اعتقاد‌های مختلف میشه همان خدا به نظر
ایراد دوم به نظر من یه فصل کتاب به ذکر موارد مختلف می‌پردازه اما خواندنش واقعا خسته کننده بود چون همش تکراری بود و همچنین نقل قول‌های بیش از حد از شکسپیر که من نپسندیدند
اما در مجموع کتاب مفید و مو ثری باید باشه. تمریناتش رو من شروع کردم تا ببینم واقعا اثر بخش هست
با اعتماد و اطمینان صد در صد هم دارم انجام میدم
گودرز شمسی
۱۴۰۱/۷/۸
کتاب را مطالعه کردم نویسنده تلاش کرده با بیان نتایجی که دکتر هولن از پاکسازی با روش هوآپونوپونو گرفته، خواننده را متقاعد کند که میتوان با انجام این روش به نتایج خارق العاده در زمینه‌های مختلف رسید اما روش انجام آن را برای افراد مبتدی بصورت شفاف و واضح توضیح نداده
مثلا نگفته که اون مانتراها که دکتر
هولن برای شفای بیماران روانی بیمارستان محل خدمتش گفته، چند بار در روز و به چه مدت باید تکرار شود تا به نتیجه رسید فقط گفته: پاکسازی کنید، پاکسازی کنید، پاکسازی کنید
کاش سایتی بود که به سوالات خوانندگان در رابطه با روش انجام تمرینات جواب میداد. در پایان از سازندگان و اداره کنندگان کتابراه بسیار سپاسگزارم که امکان مطالعه‌ی کتب زیادی در همه زمینه‌ها برای خوانندگان فارسی زبان فراهم کردن
سید حسنی
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
کتاب بسیار جالب و مطالب جدیدی در رابطه با اشتی کردن با خود و تمام جهان دور و ر را اموزش میدهد به نظر بنده کتابی است که هنگام مطالعه باید نکته برداری شود و بعد موروری بر نکات و یافتن پیوند بین اموزها و درک مطلب صورت بگیرد. حین مطالعه هم نویسنده کتابهای جالب دیگیری را جهت راهنمایی و مطالعه معرفی کرده که خالی از لطف نیست. نویسنده محدودیت صفر سعی بر این دارد که راهکارهایی به شما اموزش دهد که در لحظه حال شناور شوید و از شر گذشته رها شوید و برای اینده علاوه بر برنامه ریزی هدفمند و سعی و تلاش برای آن، خود را به قدرتی ما فوق و نیرویی برتر متصل کنید و تقدیری که آن قدرت برتر برای شما در نظر گرفته را با تمام وجود خود حس کنید و بپذیرید.
رضا
۱۴۰۱/۷/۲۹
خیلی تعریف از این کتاب شنیده بودم اما حقیقتا در کل کتاب جمعا ده صفحه محتوای کاربردی وجود داره که باید نکته‌برداری کنید، اون هم به این شرط که نویسنده در بیان اون نکات صادق بوده باشه چون حس من این هست که بیشتر یه کتاب انگیزشی با اهداف تجاری برای خود نویسنده بوده، نه یک راهنما برای شفای زندگی مردم! و نویسنده فقط داستان‌سرایی کرده خواننده را از این کتاب به کتابهای دیگه خودش ارجاع میده که باز هم اهداف تجاری ایشان نمایان میکنه. به هرحال پیشنهاد میکنم بخوانید، کتاب بد در دنیا وجود نداره...
مینا سعیدی
۱۴۰۱/۱/۱۱
کتاب جالبیه و حرف تازه‌ای برای گفتن داره در مورد روانشناس معروفیه که در یک بیمارستان روانی خطرناک کار می‌کرده و مریض‌های اونجارو بدون اینکه ملاقات کنه شفا داده اونم با ذکر هواپونوپونو
که باید خطاب به روح الهی بگیم
دوستت دارم
متاسفم
منو ببخش
متشکرم
پیشنهاد می‌کنم بخونید برای من دری تازه باز کرد و یک‌سری محدودیتها رو از ذهنم زدود. تشکر از کتابراه
Saeed kahani
۱۴۰۱/۲/۲۷
کتاب فوق‌العاده‌ای هست که نه با یکبار بلکه چندین بار باید مطالعه بشه تا به درک عمیقی از اون برسی،
کتابیه که بنظرم بدرد هرکسی میخوره و بیشتر برای کسانی که مشکلات زیادی در زندگیشون اتفاق میفته و با مطالعه این کتاب متوجه میشن که هر مشکلی در زندگی، تکرار خاطرات گذشته‌ست و زمانی که اونارو پاک میکنی مشکلات در دنیای بیرون حذف خواهند شد
Negar Zamani
۱۴۰۱/۷/۱۰
کتابی فوق العاده هستش که البته بسیار عمیق و باید نه یک بار چند بار خونده بشه، و در کل درباره‌ی پاکسازی روح و درون انسان روش‌های رو گفته که با اون روش‌ها بتونن به آرامش برسند، کسایی که نسخه صوتی کتاب رو خریداری میکنن باید حتما نکته برداری کنن تا بتونن تمریناتی که در کتاب گفته شده رو انجام بدن، کتاب مفیدی بود و از خوندنش خیلی لذت بردم😍😍
میثم دوستی
۱۴۰۰/۱۲/۱
بسیار کتاب تاثیر گذاری هست واقعا با مطالعه این کتاب میشه پیوندی دائمی بین خودمون و روحی که خدا در ما دمیده برقرار کنیم. البته نقدی هم به کتاب وارد هست که نویسنده سعی میکنه آثار قبلی خودش و سمینارهاشو تبلیغ بکنه... ولی در کل ارزش چند بار خواندن رو داره. دوستت دارم. سپاسگذارم
مینا رشیدی
۱۴۰۱/۸/۱۵
سلام به دوستان کتاب راهی
این کتاب جز کتاب‌های خیلی خوبیه که انرژی مثبت و حال خوب زیادی به مخاطب میده شاید اول کتاب شمام گیج بشین که مفهوم اصلی کتاب چیه ولی همین طور که جلوتر می‌روین بیشتر و بیشتر مفهومشو درک میکنین پیشنهادم اینه برای خوب کردن حال الهی خودتون حتما مطالعه‌اش کنین
eis razavi
۱۴۰۱/۷/۹
باسلام وعرض ادب
واقعا کتابی سازنده و کاربردی هست و تمام جنبه‌های شخصیتی و روحی، روانی انسان رو پالایش میده وبه زبانی ساده مطالب اساسی و بنیادی رو ارائه میکنه و قابل فهم و درک برای تمام اقشار جامعه هست
ازدست اندرکاران محترم کتابراه کمال تشکر رو دارم دوستتون دارم و ممنونم
Mehdi Yousefi
۱۴۰۱/۴/۵
در واقع همان توبه و استغفار ماست که می‌گوییم باید توبه و استغفار کرد تا از گرد گناه پاک شویم و دعاهایمان مستجاب شود. عامل اصلی وجود گناهان است که حجابی بین ما و نور الهی است که با استغفار از بین می‌رود.
نشمین رستمی
۱۴۰۱/۸/۲۶
یکی از بهترین کتاب هایه که خوندم واقعا عالیه خیلی درک جدیدی از وحدت ما انسان ها و کل دنیا بهم داد واقعا فوق العاده بود.پاکسازی کنیم پاکسازی کنیم. 💗از امروز اجرا میکنم بارها هم از آدم های مخالفی در موردش شنیده بودمارزش چند بار خوندن رو داره.
امیر وکیلی دادخواه
۱۴۰۱/۷/۲۶
کتاب فوق العاده‌ای هست البته کسانی که پیرامون ذهن خودآگاه و ناخودآگاه، در قوانین آفرینش انسان و... ازین گونه مطالب، مطالعه زیاد داشته و به آن‌ها ایمان دارند با خواندن این کتاب حتما به جواب سوالاتیکه شاید مدتها براشون پیش اومده ولی جوابی نداشتن، پی می‌برند.
Amir Malekniazi
۱۴۰۱/۷/۴
واقعا متوجه نمیشم این همه خرافات و بی پایه حرف زدن چرا برای قشر بزرگی از جامعه جذاب شده. رمالی و دعانویسی هم همین حرفا رو میزند و همین استدلالات را می‌آورد. توصیه میکنم لاقل نقدی بر این کتاب نگاشته شود. به این سوال جواب بدهید که آن استادی که در این کتاب درباره او نوشته چگونه زندگی میکند؟
ثریا صادقی
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
کتاب بسیار خوبی است و به طور کلی مطرح میکنه که با هر چیزی که مواجه می‌شویم مسئول آن خود ما هستیم حتی رفتار افراد مقابل ما و وقتی ما از درون خود را اصلاح میکنیم خود به خود بیرون نیز اصلاح می‌شود
مشاهده همه نظرات ۱۲۴

راهنمای مطالعه کتاب محدودیت صفر

برای دریافت کتاب محدودیت صفر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.