معرفی و دانلود کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی

عکس جلد کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی
قیمت:
۸۹۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی

راهنمایی خوش‌خوان و کاربردی که فنگ‌شویی را به راحتی در دسترس همه قرار داده است. تراکاترین کالینز، متخصص علم فنگ‌شویی، در کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی اطلاعات مفید و ارزشمندی را در رابطه با نحوه‌ی استفاده از این علم در همه‌ جای خانه‌تان را به شما آموزش می‌دهد: از اتاق خواب گرفته تا آشپزخانه و انباری‌ها. تعلل نکنید، کتاب را در دست بگیرید و از نتایج بی‌شمار آن در زندگی خود بهره‌مند شوید.

درباره کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی:

برای این که خانه‌ای راحت و زیبا داشته باشید، نیازی نیست حتما یک طراح حرفه‌ای باشید. تراکاترین کالینز (Terah Kathryn Collins) در اثر شگفت‌انگیز خود به شما می‌آموزد که چگونه گام به گام اصول فنگ‌شویی را به کار بگیرید و خانه‌ای برای خود طراحی کنید که چشمانتان را نوازش دهد، الهام‌بخش ذهنتان باشد و روحیه‌ی شما را بالا ببرد.

از تاثیر محیط بر روان نمی‌توان غافل شد. وقتی محیط اطراف خود را بهتر کنید،‌ انواع نتایج مثبت در زندگی شما رخ می‌دهد: روابطتان التیام می‌گیرد، رونق و شکوفایی را تجربه می‌کنید و خلاقیت جرقه می‌زند. هنگامی که انرژی در فضای خانه‌ی شما بیشتر جریان داشته باشد، احساس مطلوب‌تری را تجربه خواهید کرد.

پس از مطالعه‌ی کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی (Home Design With Feng Shui A-Z) قادر خواهید بود خانه‌ای در هماهنگی، تعادل، زیبایی و راحتی طراحی کرده، اصول اولیه‌ی فنگ‌شویی را یاد بگیرید و آن را در جای جای زندگی خود اعمال کنید. اگر بدانید شلوغی‌ها، گل‌های خشک‌شده در گلدان، وسایل بلااستفاده در کشو و بی‌نظمی‌های محیط تا چه اندازه شما را عقب نگه داشته‌اند، حتی یک لحظه برای مطالعه‌ی این کتاب صبر نخواهید کرد! حالا کلید تغییر زندگی با این کتاب در دستان شماست.

طراحی خانه با فنگ شویی مجموعه‌ای کامل است که در آن می‌توانید همانطور که می‌خواهید فنگ شویی را احساس کنید یا اجرا نمایید. از فراوانی اطلاعات لذت ببرید زیرا سعی شده تمام آنچه برای ساخت بهشت شخصی خود نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهد.

این کتاب اولین بار در سال 1999 منتشر شد و به ما راهکارهایی می‌آموزد تا از طریق آن بتوانیم در درون و محیط بیرون خود صلح ایجاد کنیم. راهکارهای کتاب حاضر با هر هزینه و سلیقه‌ای قابل اجراست و این موضوع دو چندان بر غنای آن می‌افزاید.

کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید با اصول فنگ‌شویی آشنا شوید و با ایجاد تغییراتی اساسی در محیط اطرافتان، حال خود را بهبود ببخشید، از مطالعه‌ی کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی غافل نشوید.

با تراکاترین کالینز بیشتر آشنا شویم:

آثار این معلم توانا همواره جزو پرفروش‌ترین‌ کتاب‌ها قرار می‌گیرند. تراکاترین کالینز بنیان‌‌گذار مدرسه‌ی غربی فنگ‌شویی در کالیفرنیا است. اولین کتاب او،‌ تحت عنوان راهنمای غربی فنگ‌شویی، یکی از محبوب‌ترین آثار در این زمینه به شمار می‌آید و به بیش از ده زبان ترجمه شده است. کتاب فنگ‌شویی رابطه‌ها از او به زبان فارسی برگردانده شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

جملات برگزیده‌ی کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی:

- در فنگ‌شویی جایی که امنیت و راحتی در اولویت قرار دارد، بیرون زدن گوشه‌ها و زوایا می‌تواند خطرناک باشد.
- هرج و مرج و آشفتگی بخشی از چرخه زندگی است.
- رنگی وجود دارد که شماست و عمیقاً هر بار آن را ببینید روحتان را برمی‌انگیزد و انرژی می‌بخشد.
- بینش و آگاهی از دانستن هدف در زندگی بدست می‌آیند.

در بخشی از کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی می‌خوانیم:

گل‌ها یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای بالا بردن چی در خانه‌های ما هستند. آن‌ها نمونه‌ای از شگفتی‌ها و زیبایی‌های طبیعت را در اختیارمان می‌گذارند و کمک می‌کنند تا با دنیای طبیعی در ارتباط باشیم. همانطور که گل‌ها به راحتی می‌توانند چی را برانگیزند، در صورت ‌عدم مراقبت مناسب نیز می‌توانند آن را تخلیه کنند. گل‌های زنده خود را تازه نگه دارید. هنگامی که شروع به پژمردگی می‌کنند، آن‌ها را مرتب کنید یا موارد جدید را جایگزین نمایید. فقط گل‌های زیبا و پر جنب و جوش چی را تقویت و زنده می‌کنند! گل‌های ابریشمی و پلاستیکی جایگزین گل‌های تازه هستند.

گل‌های خشک شده، از جمله تاج گل و سبدهای گل جایگزینی برای گل‌های تازه هستند. بسیاری از مردم تصور می‌کنند که سال‌ها عمر می‌کنند، اما در بیشتر موارد، گل‌های خشک شده باید هر سه یا چهار ماه یکبار عوض شوند. هرچه کوچکتر و ظریف‌تر باشند، زودتر می‌شکنند و محو می‌شوند و به جای تقویت کننده‌های چی، کاهش دهنده چی خواهند بود. هر هفته آن‌ها را با سشوار گردگیری کنید و هنگامی که درخشندگی خود را از دست دادند آن‌ها را جایگزین نمایید.

پوپوری، که معمولاً از گل‌های خشک ساخته شده، باید به محض از بین رفتن عطرش عوض شود، که می‌تواند به دفعات یک بار در هفته باشد. پوپوری را به طور طبیعی با روغن‌های معطر شده انتخاب نمایید یا با مخلوط کردن گلبرگ‌ها و برگ‌های خشک شده تازه با رایحه‌های طبیعی مورد علاقه خود آن را تهیه کنید.

گل‌های ابریشمی و پلاستیکی جایگزین دیگری برای گل‌های تازه هستند. عمر طولانی‌تری نسبت به انواع تازه یا خشک شده دارند و معمولاً تا یک سال سرزندگی خود را حفظ می‌کنند. آن‌ها را تمیز و عاری از گرد و غبار نگه دارید و به محض کدر شدن آن‌ها را جایگزین کنید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
نحوه استفاده از این کتاب
گوشه‌ها و زوایا
حیوانات
هنر
اتاق زیرشیروانی و زیرزمین
حمام‌ها
تیرچه‌ها
اتاق خواب‌ها
دعا کردن
شمع‌ها
سقف
پنکه‌های سقفی
صندلی‌ها
هرج و مرج
انرژی چی
بهبود دهندگان چی
پاکسازی
کمدها، کشوها و کابینت‌ها
مجموعه‌ها
رنگ‌ها
ابراز خلاقانه
کریستال‌ها
اتاق غذاخوری
درها
تجهیزات الکتریکی
عبارات تاییدی محیطی
اتاق‌های خانوادگی
شومینه
گل‌ها
ورودی‌های جلوی خانه
گاراژها
باغچه‌ها
راهروها
تاریخچه فنگ شویی
آشپزخانه‌ها
اتاق‌های لباسشویی
کتابخانه‌ها
روشنایی
اتاق‌های نشمین
آینه‌ها
اشیای طبیعی
دفاتر کار (در خانه)
فلسفه فنگ شویی
گیاهان
پلکان‌ها
فواره‌های آب
رقصنده‌های بادی
پنجره‌ها
نقشه باگوا
معرفی سایر آثار یاسین قاسمی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۱
زبانفارسی
شابک978-964-233-361-5
موضوع کتابکتاب‌های عمومی، کتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه الکترونیک
۸۹۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی

زهرا عاشق حسینی
۱۴۰۱/۳/۱۷
جزو کتاب‌هایی بود که قدم به قدم باهاش پیش رفتم و خیلی تاثیرات خوبی داشت. ممنون از کتابراه. واقعا انرژی بخشه
معصومه حیاتی
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
کتاب تقریبا کاملی بود
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی

برای دریافت کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ‌ شویی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.