معرفی و دانلود کتاب درآمدی که ارزشش را دارید کسب کنید

عکس جلد کتاب درآمدی که ارزشش را دارید کسب کنید
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب درآمدی که ارزشش را دارید کسب کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب درآمدی که ارزشش را دارید کسب کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب درآمدی که ارزشش را دارید کسب کنید

برایان تریسی در کتاب درآمدی که ارزشش را دارید کسب کنید، مجموعه‌ای از استراتژی‌ها، روش‌ها و تکنیک‌های عملی و اثبات‌ شده‌ای به شما ارایه می‌دهد که می‌توانید با به‌ کارگیری سریع آن‌ها درآمدی را کسب کنید که در حقیقت ارزش آن‌ را دارید.

کلید افزایش درآمدتان چیست؟ تصمیم بگیرید! از همین امروز تصمیم بگیرید؛ به‌ طور دقیق همان مقداری را که می‌توانید درآمد داشته باشید، کسب کنید. تصمیم بگیرید که کنترلی کامل روی کسب‌ و‌ کار و درآمدتان داشته باشید تا در هر اقتصادی دوام بیاورید و پیشرفت کنید. همین امروز تصمیم بگیرید درآمدتان را دو برابر کنید و بعد دوباره آن‌ را افزایش دهید. تصمیم بگیرید درآمد بیشتر و بیشتری کسب کنید تا قابلیت خود را به‌ عنوان دستگاه درآمدساز به واقعیت تبدیل کنید. به یاد داشته باشید مهم نیست از کجا آمده‌اید، بلکه مهم این است که به کجا می‌روید و جایی که می‌روید تنها به‌ وسیله خیالات شما محدود می‌شود. بالاترین درآمد، بهترین پیشرفت او با افتخارترین موفقیت‌های شما در آینده قرار دارند؛ همچنین شادترین لحظه‌هایتان در آینده خواهند بود. بزرگ‌ترین کامیابی‌های شما در آینده به وقوع خواهند پیوست. کتاب درآمدی که ارزشش را دارید کسب کنید (Earn What Your Really Worth) به شما نشان می‌دهد که چگونه به آن‌ها دست یابید.

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده این کتاب، سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. غیر ممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

در فکرتان تصویر ذهنی پاک‌ نشدنی را از خودتان تنظیم کنید که در حال پیشرفت هستید. این تصویر را محکم نگه دارید، هرگز نگذارید محو شود. ذهنتان تلاش می‌کند این تصویر را به‌ وجود آورد، محدودیت‌ها را در خیالات خود نسازید.

امروز شما به‌ طور دقیق همان مقداری که تصمیم گرفته‌اید داشته باشید را دارید، نه بیشتر و نه کمتر. شما از نظر مالی در این نقطه قرار دارید؛ زیرا تصمیم گرفته‌اید در این‌ جا باشید. فقط شما، نه هیچ‌کس دیگر.

در مورد درآمد، این حرف یعنی هر درآمدی که امروز دارید همان مقداری است که تصمیم گرفته‌اید، داشته باشید. نه یک ریال بیشتر و نه یک ریال کمتر. در نتیجه شما کارهایی که انجام داده‌اید و کارهایی که نکرده‌اید، تصمیم گرفته‌اید این مقدار درآمد را داشته باشید. کارهای خاصی انجام داده‌اید تا درآمدتان را به مقدار امروزی برسانید.

کارهایی هستند که انجام نداده‌اید و آن‌ها باعث شده‌اند درآمدتان کمتر از مقداری باشد که واقعا توانایی به‌ دست آوردن آن‌ را داشته‌اید. درآمد امروزتان را خودتان تصمیم گرفته‌اید که کسب کنید.

ارزشمندترین دارایی شما، توانایی‌تان در کسب درآمد است. آن را می‌توان این‌ گونه نیز تعریف کرد؛ توانایی شما در گرفتن نتیجه‌هایی است که افراد حاضرند برای آن‌ها پول بپردازند. توانایی یا قدرت کسب درآمد شما، هشتاد تا نود درصد ارزش مالی‌تان را نشان می‌دهد، مگر این‌ که هم‌ اکنون ثروتمند باشید.

اگر توانایی کسب درآمد شما به‌ درستی در بازار به‌ کار گرفته شود، این توانایی مانند یک چاه آب عمل می‌کند. با افزایش توانایی کسب درآمد، از طریق گرفتن نتایجی که افراد حاضرند برای آن‌ها پول بدهند، می‌توانید ده‌ها هزار تومان در سال درآمد داشته باشد. تمام دانش، تحصیلات، مهارت‌ها و تجربه‌هایتان در زندگی، شما را به فردی که امروز هستید، تبدیل کرده‌اند و روی این توانایی که نتیجه‌ای حاصل کنید تا افراد برای آن پول خوبی بپردازند‌، تاثیر گذاشته‌اید.

توانایی کسب درآمد شما مانند یک کشتزار است، اگر از آن به‌ خوبی مراقبت نکنید، اگر آن‌ را حاصلخیز نکرده، در آن کشت نکنید و مرتب به آن آب ندهید، به‌ زودی توانایی خود را در تولید محصول دلخواه از دست می‌دهید. مردان و زنان موفق، افرادی هستند که به اهمیت و ارزش توانایی کسب درآمدشان آگاه‌اند. آن‌ها هر روز کاری می‌کنند تا ارزش تولیدی آن افزایش یابد و با تقاضای بازار هماهنگ باشند.

توانایی کسب درآمدتان مانند هر دارایی دیگری هم می‌تواند قابل تقدیر باشد و هم غیر قابل تقدیر. ارزش آن می‌تواند مدام افزایش یابد و هر سال درآمد بیشتر و بیشتری کسب کنید یا می‌تواند یک دارایی غیر قابل تقدیری باشد و با تغییر بازار ارز، کاهش یابد و از مهارت‌های شما کمتر و کمتر استقبال شود.

حقیقت تلخ این است؛ اگر به‌ طور دائم و سرسختانه به‌ دنبال بهبود مهارت‌های خود نباشید و با ارزش و با ارزش‌تر نشوید، به‌ طور طبیعی عقب می‌افتید. اگر توانایی کسب درآمدتان قابل تقدیر نیست، غیر قابل تقدیر است. امروزه افراد بیکاری وجود دارند که اجازه داده‌اند، توانایی کسب درآمدشان آن‌ قدر کاهش یابد که هیچ‌کس حاضر نیست برای چند نتیجه‌ای که می‌توانند به‌ دست آورند، آن‌ها را استخدام کنند...

فهرست مطالب کتاب

مقدمه: شما حقوق فعلی خود را انتخاب کرده‌اید
فصل اول: نرمال جدید
فصل دوم: شرکت خدمات شخصی شما
فصل سوم: توانایی‌تان را برای کسب درآمد افزایش دهید
فصل چهارم: روی نقاط قوت خود سرمایه‌گذاری کنید
فصل پنجم: شغل مناسب را به ‌دست آورید
فصل ششم: آینده متعلق به افراد با صلاحیت است
فصل هفتم: بازدهی خود را افزایش دهید
فصل هشتم: مدیریت پروژه عملی
فصل نهم: افراد را در اولویت قرار دهید
فصل دهم: قدرت حل مسئله و تصمیم‌گیری قوی
فصل یازدهم: حقوق بالاتری بگیرید و سریع‌تر ارتقا یابید
فصل دوازدهم: نکته این است که همه شما را بشناسند و درک کنند

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب درآمدی که ارزشش را دارید کسب کنید
نویسنده
مترجمزهرا احمدی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۸۰
زبانفارسی
شابک978-964-236-700-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب درآمدی که ارزشش را دارید کسب کنید

برای دریافت کتاب درآمدی که ارزشش را دارید کسب کنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.