معرفی و دانلود کتاب پرواز روح برای مبتدیان: راهنمای جامع برای یک سفر اثیری حقیقی و افزایش آگاهی معنوی

عکس جلد کتاب پرواز روح برای مبتدیان: راهنمای جامع برای یک سفر اثیری حقیقی و افزایش آگاهی معنوی
قیمت:
17000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب پرواز روح برای مبتدیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پرواز روح برای مبتدیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پرواز روح برای مبتدیان: راهنمای جامع برای یک سفر اثیری حقیقی و افزایش آگاهی معنوی

تجربه خروج از کالبد جسم جزو تجربیات منحصربه‌فردی است که شما را به بعد جدیدی از زندگی وارد می‌کند. کتاب پرواز روح برای مبتدیان نوشته جنا کوچر یک راهنمای جامع برای به‌پرواز درآوردن روح و افزایش آگاهی معنوی است و شما را به سفری غیرقابل وصف و جذاب می‌برد.

درباره‌ی کتاب پرواز روح برای مبتدیان

همه آدم‌ها یک کالبد جسمانی دارند که روحشان را در برگرفته. بسیاری از انسان‌ها این امر را به عنوان یک حقیقت باور دارند و این باور، بر زندگی آن‌ها تأثیرگذار است. آیا شما نیز تا به‌ حال به ابعاد معنوی و روحانی خود فکر کرده‌اید؟ آیا می‌توان به تجربیاتی غیر از تجربه‌های جسمانی هم دست یافت؟

واقعیت این است که شما چیزی فراتر از بدن فیزیکی خودتان هستید و به‌شکل بالقوه یک توانایی شگفت‌انگیز و منحصربه‌فرد درونتان قرار گرفته است. توانایی‌ای که می‌توانید آن را به کمک انرژی‌های درونی خود به صورت بالفعل درآورید و از آن استفاده کنید. بگذارید ساده‌تر نگاه کنیم. خیلی از افراد با تمرین‌های خاص و پس از مدتی می‌توانند توانایی خروج از کالبد را در خودشان پرورش دهند و به یک تجربه جدید، جذاب و بی‌نظیر دست یابند! تجربه‌ای که از آن با نام «فرافکنی اثیری» یاد می‌شود که ریشه در آموزه‌های دینی سراسر جهان دارد.

تجربه سفر اثیری بیشتر به حیات بعد از مرگ مرتبط است و به زمانی گفته می‌شود که ضمیرآگاه یا روح به حقایق بالاتری راه می‌یابند. اما دستیابی به آن در این جهان نیز میسر است. برای آنکه تجربه خروج روح از کالبد را داشته باشید، باید در ابتدا بدانید که در یک دنیای چندبعدی زندگی می‌کنید و همه چیز در ذرات ماده خلاصه نمی‌شود؛ بلکه انرژی‌های موجود در جهان و درون شما قدرتی دارند که می‌توانید به کمک آن‌ها تجربیات جدیدی را کسب کنید. باید این را بدانید که هر فردی در هر جای جهان مهارت فرافکنی اثیری را دارد، اما فقط تعداد کمی از این مهارت استفاده می‌کنند و در جهت پرورش آن قدم برمی‌دارند.

کتاب پرواز روح برای مبتدیان (Astral Projection For Beginners) اثر جنا کوچر (Jenna Kutcher) راهنمای عملی بسیار مفیدی برای تجربه پرواز اثیری و خارج کردن روح از جسم است! بنابراین اگر می‌خواهید آگاهی و بینش خود را نسبت به بعد روحانی‌تان ارتقا دهید و به بهترین نسخه خودتان از نظر جسمی و ذهنی برسید، این کتاب بهترین انتخاب شماست.

کتاب پرواز روح برای مبتدیان برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب منبع بسیار خوبی برای همه کسانی است که می‌خواهند ابعاد معنوی زندگی‌شان را پرورش دهند و آگاهی و بینش خود را نسبت به جسم و روحشان بالا ببرند.

در بخشی از کتاب پرواز روح برای مبتدیان می‌خوانیم

فرافکنی اثیری درست مانند هر چیز دیگری، مجموعه‌ای از دستورالعمل‌هایی را در مورد نحوه عملکرد صحیحش دارد. نکته مهم این است که شما یک طرز فکر مثبت دارید و این تلاش را برای حفظ ارتعاش بالا هم‌زمان با تلاش برای انجام سفر خود بر روی سطح اثیری ادامه می‌دهید.

درحالی‌که به طور کامل آرام هستید، باید به یک حالت شبیه به هیپنوتیزم برسید. این حالت به عنوان "حالت نیمه‌خواب" شناخته می‌شود و به بدن و ذهنتان اجازه می‌دهد که به وضعیت خواب نزدیک شوید، اما به طور کامل خواب نخواهید رفت. در این حالت، قرار است در بین خواب و بیداری باشید.

برای رسیدن به حالت نیمه‌خواب، سعی کنید روی یک قسمت از بدن خود، مانند دست و یا یکی از انگشتانتان تمرکز کنید. درحالی‌که این کار را انجام می‌دهید، چشم خود را بسته نگه دارید. سعی کنید تا زمانی که بتوانید آن را کاملاً در ذهنتان تصور کنید، تمرکز خود را بر روی قسمت بدن که انتخاب کردید حفظ کنید. به تمرکز خود ادامه دهید درحالی‌که تمام افکار دیگر از ذهنتان خارج می‌شوند.

باید بتوانید آن بخش از بدن را به همان اندازه که می‌توانید در ذهن خود توصیف کنید.با استفاده از ذهن، بدن را بدون حرکت فیزیکی منقبض کنید. اگر بر روی انگشتان پا تمرکز می‌کنید، انگشتانتان را مجسم کنید که روی هم جمع می‌شوند و مانند زمانی که تلاش می‌کنید آن‌ها را بکشید، این کار را انجام دهید. ادامه دهید تا زمانی که به نظر می‌رسد از نظر فیزیکی آن‌ها را حرکت می‌دهید. (مطمئن شوید به طور فیزیکی آن‌ها را تکان نخواهید داد) زمانی که این کار را انجام دادید، اکنون وقت آن رسیده ‌است که تمرکز خود را گسترش دهید تا بازوها، پاها و سر را با ذهنتان حرکت دهید. سعی کنید تا زمانی که کل بدن خود را فقط ذهن حرکت می‌دهید، تمرکزتان را حفظ کنید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل 1: فرافکنی اثیری چیست؟
روش بلند شدن
شفاف ماندن پس از بلند شدن
ترفندهای مفید برای آمادگی در جهت تجربه اثیری
فصل 2: فرافکنی اثیری و سفر اثیری، تجربه خروج از بدن (توضیح تفاوت‌ها)
ارتباط بین فرافکنی اثیری و رؤیاپردازی شفاف
فصل 3: چه زمانی باید فرافکنی اثیری انجام داد
چگونگی سفر اثیری
فصل 4: چه زمان نباید فرافکنی اثیری را انجام داد
فصل 5: مزایای فرافکنی اثیری
فصل 6: روش مستقیم
فصل 7: روش غیرمستقیم
رویارویی با راهنمای معنوی و سایر وجودها
فصل 8: تکنیک‌های پایه فرافکنی اثیری
تکنیک طناب
تکنیک خواب
تکنیک آگاهی جابه‌جا شده
تکنیک پرش
تکنیک عطش
تکنیک کشش
تکنیک گواچو (نوعی تخت معلق)
مراقبه هدایت‌شده
تکنیک مونرو
رؤیای شفاف
ماجراجویی شمنی
فصل 9: تکنیک تجربه خروج از بدن پیشرفته
مادی سازی قلمرو اثیری
تجسم متحرک
کمی حرکت خیالی انجام دهید
تکنیک گوش دادن
فشار بر روی مغز
تجسم متحرک حسی
تکنیک حرکت چشم
فصل 10: چگونه یک تجربه واقعی داشته باشیم
در دنیای اثیری باید انتظار چه چیزهایی را داشت
خارج شدن از بدن برای اولین بار
حرکت در اطراف
آنچه خواهید دید
کسانی که ملاقات خواهید کرد
هر آنچه احساس خواهید کرد
رویارویی با ضمیر ناخودآگاهتان
فصل 11: چگونه می‌توان فرافکنی اثیری را به روشی عملی با جزئیات دقیق تجربه کرد
گام 1: نحوه آماده‌سازی خود برای فرافکنی اثیری
گام 2: نحوه حرکت دادن روح خارج از بدن
گام 3: کشف سطح اثیری
مراحل
گام 4: حالت نیمه‌خواب در فرافکنی اثیری
گام 5: بازگشت به بدن فیزیکی
فصل 12: مراقبه خروج از بدن
تمرینات تنفس مراقبه‌ای
تنفس تجسم شده
فصل 13: چگونه مهارت‌های فرافکنی اثیری را افزایش دهیم
آماده‌سازی نرم‌افزار القاگر تجربه خروج از بدن
چیزهایی که می‌تواند به شما در افزایش ارتعاش کمک کند
فصل 14: متداول‌ترین سؤالاتی که پرسیده می‌شود
آیا خطرناک است؟
وقتی در سفر اثیری‌ام آیا می‌توانم درباره دیگران تجسس کنم؟
آیا سایر بدن‌های اثیری وقتی در سفر هستم می‌توانند وارد بدن فیزیکی من شوند؟
در سطح اثیری چه‌کار می‌توانم انجام دهم؟
اگر روح خارج از جسم باشد، چه اتفاقی برای جسم می‌افتد؟
اگر به هر دلیلی بمیرید، آیا روح هم فرافکنی اثیری را تجربه می‌کند؟
چگونه می‌توان گفت شما فرافکنی اثیری را تجربه می‌کنید و این فقط یک رؤیای شفاف نیست؟
هنگام فرافکنی اثیری چه‌کار می‌توانید انجام دهید؟
آیا موجودات شیطانی را در قلمروهای اثیری خواهم دید؟
آیا ممکن است در قلمرو اثیری آسیب ببینم؟
آیا فرافکنی اثیری بر روی باورهای مذهبی من تأثیر می‌گذارد؟
آیا در حین فرافکنی اثیری چیزهای بدی اتفاق می‌افتد؟
چقدر طول می‌کشد تا فرافکنی اثیری را یاد بگیریم؟
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پرواز روح برای مبتدیان: راهنمای جامع برای یک سفر اثیری حقیقی و افزایش آگاهی معنوی
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات117
زبانفارسی
شابک978-964-233-445-2
موضوع کتابکتاب‌های ماوراء الطبیعه
قیمت نسخه الکترونیک
17000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پرواز روح برای مبتدیان

محمد ودادی
۱۴۰۱/۸/۲
برون فکنی همونقدر که جذابیت داره دارای نکات و شرایط متعددیه. کتاب گرچه مثلا برای مبتدیان نوشته شده ولی اصلا کمکی نمیکنه. نویسنده خیلی مبهم و رفع تکلیفی نوشته. بنظر من کتاب اقیانوس آقای رحیم بخش برای شروع مناسبه. من خودم سالها پیش این کتاب رو خریدم و تونستم دومین برونفکنیمو توسط اون تجربه کنم. یه به توصیه بسیااااار مهم افراد مبتدی دارم اینکه هرچه اشتیاقتون رو بالاتر ببرید احتمال موفقیت بیشتره. با خوندن کتاب‌ها و تجارب افراد و تصور لذت خارج شدن از جسم اونو بدست بیارید. گرچه هرچقدرم با تصورش لذت حاصله رو بتونید ایجاد کنید ولی فقط با تجربه کردنه که عمق سرخوشی رو درک میکنید. تجربه‌ای از کمی ترس مخلوط با لذتی غیر وصف. به جرات میگم تو دنیا هیچ لذتی برابر با اون نیست
کاوه
۱۴۰۱/۱۰/۱۴
از وقتی این کتاب رو خوندم حس خیلی بهتری نسبت به مرگ و زندگی دارم، از لحاظ معنوی آرامش خاصی پیدا کردم و دوستدارم بارها و بارها بخونمش، البته که پرواز روح نیازمند مراقبه زیادی هست و به نظرم کار سختیه، اما همون تلاش برای انجامش هم آرامش بخش و جالبه، به دوسداران مطالب معنوی واقعا پیشنهادش میکنم کتاب و بسیار روان قابل درک است حتی با یکبار خواندن محاله که مطالبش رو فراموش کنی چون به قدری جذابه که محاله یادت بره
مهدی صیاد
۱۴۰۱/۸/۲۹
ما آگاهی بالاتری داریم که میتونه از مرزهای فیزیکی عبور کنه. با یادگیری نحوه انجام فرافکنی اثیری در این کتاب، میتونیم این کارو انجام بدین. ممکنه این کار به زمان زیادی برای تمرین نیاز داشته باشه اما چیزی که مهمه اینه که نا امید نشیم و ادامه بدیم ما به عنوان یک انسان هیچ گونه محدودیتی نداریمبا بکار و بستن تمرینات این کتاب میتونید توانایی روحی، روانی عاطفی خودتون رو برای بهبود کیفیت زندگی خود گسترش بدینموفق باشید
محمدعلی احمدپور
۱۴۰۱/۸/۱۴
بعداز مطالعه کتاب قبلی ((اقیانوس)) چون کنجکاو شدم وبعضی از جواب هام رو نگرفته بودم بادیدن این کتاب وخواندش دیدم که بسیار کامل تر از کتاب قبلیه....!!!
و انصافا خیلی بهتر و گیراتر موارد رو توضیح داده...
وجالب اینکه فقط وجود ذی وجود حق تعالی را خاطرنشان شده و کاری به کار ادیان مختلف ندارد....
کتابیست تاثیر گذار.......
کیوان مرادی
۱۴۰۱/۸/۶
کتاب فوق العاده عالی، جامع و روان؛ یک تمرین رو چند شب آزمایش کردم و به نتیجه خوبی دارم میرسم. نسبت به سایر کتاب‌هایی با این موضوع این کتاب رو واقعا پیشنهاد میکنم. دوستی که گفته در کتاب کلمه فرافکنی و اثیری زیاد تکرار شده نمیدونم انتظار چی رو داشته از کتابی که موضوعش همین هست!!! در کل عالی سپاس از کتابراه و عوامل محترم
کمال الدین عبداللهی
۱۴۰۲/۵/۱۷
با اینکه کتاب برای مبتدیان نگارش شده اما بسیاری از مطالب آن خاص حرفه‌ای است. در مجموع اثر خوبی است خصوصاً فصل سیزدهم که عالی بود. تأکید بر مولفه‌هایی همچون سپاسگزاری، عشق ورزیدن، بخشنده بودن، چشم پوشی کردن و مراقبه بسیار حائز اهمیت است. درود و سلام بی پایان بر مؤلف، مترجم و مؤسسه کتابراه و همه‌ی معلمین و مربیان معنوی.
علی رضا جمشیدی
۱۴۰۱/۹/۲۷
نسخه نمونه و نظرات دیگر کاربران را که خوندم برای خوندن کامل کتاب و تمرین کردن اون به شدت ترغیب شدم اما بعد از خریدش یکم دو دل شدم و تصمیم گرفتم راجب موضوع کتاب بیشتر تحقیق کنم و راستش کمی ترسیدم و هنوز جرات ادامه دادن بقیه کتاب و به کارگیری روش هایش را نداشتم؛ شما هم قبل از خرید اول تحقیق کنید و بعد خرید کنید.
زهرا توکلیان
۱۴۰۱/۸/۳
من کتابهای زیادی دراین زمینه خوندم ولی این کتاب عالی بود. فعلا دارم تمرین میکنم، چون سابقه این کار رو به طور ناخودآگاه داشتم. امیدوارم بتونم موفق بشم
محمدرضا فهیمی
۱۴۰۲/۶/۷
بسیار عالی و زیبا بود، من خودم تا حالا چنین تجربه را داشتم، این سفر می‌تواند ایمانتان را قویترکند هیجان انگیز باشد، بسیار خوب توضیح داد و اینکه گفته جای هیچ نگرانی نیست.
محمدرضارحمانی
۱۴۰۲/۴/۵
خوب بود دوستان عزیز میتونید بخونید اما قبلش به نظرم کتاب اقیانوس رو مطالعه کنید خیلی مطالب کاربردی برای پرواز روح نداری چون این کار به صورت عملی احتیاج به مراقبه و تمرین زیاد داره
Arya
۱۴۰۱/۱۰/۱۵
اطلاعات خوبی در کتاب هست که پیدا کردنشون جاهای دیگه ساده نیست فقط کاش کمی کاملتر بود
abbas masjedian
۱۴۰۱/۹/۲۶
با سلام.. کتاب خوبیه.... البته بعد از فراگیری اطلاعات نیاز به تمرین عملی دارد... که البته اندکی با ترس همراه است
mina hadiz
۱۴۰۱/۸/۱۷
خیلی دقیق و نکته به نکته گفته شده به درد دوستانی که در این راستا هستن میخوره و کمک کنندس
صفا ایمانی
۱۴۰۲/۵/۲۰
خیلی خلاصه توضیح داده ولی برای کسی که سابقه پرواز روح رو به صورت اتفاقی داشته کاملا قابل درکه
محمدرضا کریمیان
۱۴۰۲/۵/۲۳
کتاب خوبی بود و مطالب را کلی بیان کرده تا از سردرگمی خواننده جلوگیری شود
مشاهده همه نظرات 28

راهنمای مطالعه کتاب پرواز روح برای مبتدیان

برای دریافت کتاب پرواز روح برای مبتدیان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.