معرفی و دانلود کتاب چگونه خون آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید

عکس جلد کتاب چگونه خون آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید
قیمت:
29900 تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب چگونه خون آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چگونه خون آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه خون آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید

کتاب چگونه خون آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید نوشته کریستین نورتراپ، راهنمایی مناسب برای گریختن افراد همدل از دست کسانی است که همه سلامتی و انرژی‌شان را از بین می‌برند. این اثر به شما می‌گوید که با این گروه از اشخاص چگونه باید برخورد کنید.

درباره کتاب چگونه خون آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید:

اگر این کتاب را تهیه کرده‌اید و می‌خوانید، به احتمال زیاد در این فکر هستید که مبادا رابطه‌تان، رابطه‌ای صددرصد سالم نیست. این رابطه می‌تواند رابطۀ شما با پدر و مادرتان، همسرتان، همکارتان، یکی از خواهران و برادرانتان، فرزندتان یا هر کس دیگری باشد که زمان نسبتاً زیادی را با او می‌گذرانید. ممکن است این افراد را دوست داشته باشید و به آن‌ها احترام بگذارید، اما هر بار که با آن‌ها هستید، شما را به جایی می‌رسانند که احساس می‌کنید کم مانده دیوانه شوید.

در کنار این اشخاص ممکن است احساس تخلیه یا کمبود انرژی و خستگی کنید، انگار که در بدنتان ذره‌ای انرژی باقی نمانده است. اگر این داستان برای‌تان آشنا به نظر می‌رسد، به احتمال زیاد با شخصی در رابطه هستید که به‌عنوان یک خون‌آشام انرژی شناخته می‌شود. افرادی که در این طبقۀ شخصیتی قرار می‌گیرند، با انرژی اطرافیانشان تغذیه می‌شوند.

نکتۀ مهم دیگری که باید به آن نیز توجه کامل داشته باشید، این است که شما هم دقیقاً مانند خون‌آشام‌های انرژی، دارای تیپ شخصیتی خاصی هستید و در گروه افرادی قرار می‌گیرید که اغلب مورد هجوم این افراد واقع می‌شوند. احتمالاً داستان‌هایی که در کتاب چگونه خون آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید (Dodging energy vampires) خواهید خواند نیز برایتان آشنا هستند.

گاهی به جایی می‌روید و ناگهان خود را غمگین، افسرده یا خشمگین می‌یابید، بدون اینکه هیچ دلیل مشخصی برای این احساسات وجود داشته باشد. ممکن است در سالن سینما یا کنسرت، به‌محض اینکه روی صندلی خودتان مستقر شدید، احساس کنید که باید جای خود را تغییر دهید یا شاید کسی که خوشحال به نظر می‌رسد، در شما احساس غم شدیدی را به وجود آورد.

شاید مدام در فکر پناه بردن به هنرهای شفابخش باشید یا به مطالعۀ چیزهایی مانند طالع‌بینی و پزشکی انرژی بپردازید، اما آن‌ها را از دیگران مخفی سازید تا مبادا آن‌ها تصور کنند که دیوانه شده‌اید. شاید این فکر را داشته باشید که به اندازۀ کافی شایستۀ عشق و توجه نیستید و برای جلب عشق و علاقۀ دیگران لازم است که به آن‌ها خدمت کنید.

اگر همه یا برخی از این موارد در موردتان صادق است، یا اگر مدام به شما گفته شده است که «حساس» هستید، احتمالاً عضوی از گروه خاصی به نام افراد دلسوز یا افراد بسیار حساس محسوب می‌شوید.

نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که همۀ افراد دلسوز یکسان نیستند. برخی از آن‌ها نسبت به محیط اطراف و احساسات دیگران بسیار حساس‌اند و برخی دیگر، همان چیزی هستند که کریستین نورتراپ (Christiane Northrup) به آن‌ها «همدلان واقعی» می‌گوید. این افراد اگر صدها بار شاید هم هزاران بار به این دنیا بیایند، باز هم دارای سطح بالایی از صفاتی چون قدرت‌مداری، خودجهت‌گیری، خوش‌بینی و وفاداری خواهند بود. صرف‌نظر از نوع افراد دلسوز، همۀ آن‌ها نسبت به انرژی، بسیار حساس هستند.

کتاب چگونه خون آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر شما هم در اطرافیان خود با خون‌آشام‌های انرژی روبه‌رو هستید و می‌خواهید از روابط ناسالم بیرون بیایید، این کتاب برای شماست.

در بخشی از کتاب چگونه خون آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید می‌خوانیم:

هنگام ناهار، درحالی‌که من نشسته بودم و از پنجره به باغ‌های زیبای او نگاه می‌کردم، ناگهان احساس خواب‌آلودگی بر من غلبه نمود. میزان خواب‌آلودگی‌ام به اندازه‌ای شدید بود که به‌زحمت می‌توانستم در برابر آن ایستادگی کنم. زمانی که ناهار را خوردیم و به اتاق‌نشیمن رفتیم تا از آن جا دیدن کنیم، من با تمام وجود می‌خواستم همان جا روی فرش دراز بکشم و بخوابم. باور کنید که بسیار جدی می‌گویم. احساسم خیلی بد بود و مدام لبم را گاز می‌گرفتم یا ناخن‌هایم را به کف دستم فشار می‌دادم تا بتوانم بیدار بمانم. مرتب حرف می‌زدم و از هر دری سخن می‌گفتم. هر کاری می‌کردم تا بیدار بمانم و به این گفت‌وگو ادامه دهم.

خوشبختانه یکی از دوستانم هم در این مهمانی حضور داشت که دقیقاً احساسی مشابه من را تجربه می‌کرد. با اینکه ما برنامه‌ریزی کرده بودیم آخر هفته را در آن جا سپری کنیم، اما به این نتیجه رسیدیم که باید هرچه زودتر آن جا را ترک کنیم؛ بنابراین کاری را بهانه کردیم و از خانۀ این زن بیرون آمدیم.

من تجارب مشابهی را در چندین مورد دیگر، با افراد متفاوتی داشته‌ام. همۀ آن‌ها در ظاهر جذاب و خوش‌رو بودند، اما در زیر این ظاهر چیز کاملاً متفاوتی وجود داشت. خون‌آشام‌ها می‌توانند در روابط خود مانند آفتاب‌پرست باشند. آن‌ها اغلب به‌خوبی می‌دانند چگونه به شما توجه کافی نشان دهند یا طوری وانمود کنند که خواستار پیشرفتتان هستند، طوری که شما را کاملاً به خود وابسته سازند. آن‌ها چیزی را خواهند گفت که شما دقیقاً آرزوی شنیدنش را دارید. همۀ این‌ها برای این است که آن‌ها بتوانند انرژی شما را مکیده و غذای خودشیفتگی‌شان را فراهم کنند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بخش اول: شناخت نیروی محرکه
فصل 1: یک روح بسیار حساس
فصل 2: زخم‌هایی که باید شفا یابند
فصل 3: رابطۀ بین همدل‌ها و خون‌آشام‌های انرژی
فصل 4: خطرات سلامتی ناشی از قرار گرفتن در یک رابطۀ ناسالم
بخش دوم: رهایی از تاریکی
فصل 5: خون‌آشام خود را بشناسید
فصل 6: خود را اول قرار دهید
فصل 7: به درمان آسیب‌های ناشی از رابطه‌های ناسالم بپردازید
فصل 8: شفای عمیق
فصل 9: دلایل سلامتی
فصل 10: درمان جسمی پس از رابطه با یک خون‌آشام انرژی
فصل 11: نور این جهان باشید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چگونه خون آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید
نویسنده
مترجمفریبا جعفری نمینی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات264
زبانفارسی
شابک978-622-220137-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
29900 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چگونه خون آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید

معصومه خزانه دار
۱۴۰۰/۲/۱۱
واقعا کتاب عالی هست خیلی خوبه‌ انگار‌ درمورد زندگیم نوشته شده باشه واقعا خیلی کمک کننده و آموزنده بود. خیلی کمکم کرد تا از این‌ حالت بد و انرژی منفی در بیام 👌
ساناز ازادی
۱۴۰۰/۲/۲۲
خیلی متوسط رو به پایین بود و تکرار جملات زیاد بود
احمد محمدی
۱۴۰۰/۲/۱۸
خیلی عالی بود گذشته خودم بود خدا خواسته که این کتاب به من برسه خیلی کاربردی بود ارزوی شادی و کامیابی برای همه همدل‌های دنیا می‌کنم
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب چگونه خون آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید

برای دریافت کتاب چگونه خون آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.