معرفی و دانلود کتاب قانون جذب برای همه

عکس جلد کتاب قانون جذب برای همه
قیمت:
45900 تومان - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قانون جذب برای همه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قانون جذب برای همه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قانون جذب برای همه

کتاب قانون جذب برای همه نوشته‌ی دایان الکوئیست، به شما نشان می‌دهد چگونه می‌توانید با قدرت فکر و اندیشه مثبت، خودتان اتفاقات زندگی‌تان را رقم بزنید.

دایان الکوئیست (Diane Ahlquist) در کتاب قانون جذب برای همه (The complete idiot's guide to the law of attraction) شما را با مفاهیم ساده قانون جذب تا استفاده از آن در زندگی روزمره آشنا خواهد کرد. هر بخش از این کتاب پنج بخشی شامل چندین فصل است. پیشنهاد الکوئیست به شما این است که همه فصل‌ها را به دقت بخوانید و قبل از درک کامل یک فصل سراغ فصل بعد نروید. اطلاعاتی که در هر فصل جمع‌آوری شده مانند آجرهای ساختمانی است که باید تک‌تک روی هم گذاشته شود تا زیربنا و ستون خانه را محکم کند.

به عقیده الکوئیست اگر بتوانید به موضوعی فکر کنید، آن را حس کنید و باور داشته باشید، در جای درست قرار دارید. می‌پرسید جای درست کجاست؟ جایی روی زمین که می‌دانید می‌توانید هر آنچه را می‌خواهید به زندگی خود جذب کنید.

یک قانون جهانی وجود دارد به نام قانون جذب که می‌گوید ما چیزهایی را به خود جذب می‌کنیم که بیش از همه به آن‌ها فکر می‌کنیم. بنابراین اگر شما روی چیزهایی تمرکز کنید که می‌خواهید، آن‌ها را به دست خواهید آورد. اما اگر بیشتر وقت خود را صرف فکر کردن به چیزهایی کنید که نمی‌خواهید، همان‌ها را به زندگی خود می‌آورید. بنابراین افکار و نیت‌های مثبت کلید زندگی شاد و سالم‌اند.

قطعا اکنون با خودتان می‌گویید «بابا بی‌خیال، اگر آن‌قدر آسان بود الان هرکسی تو دنیا هر چیزی می‌خواست داشت و هیچ‌کس ناراحت نبود.» خب باید گفت بله همین قدر آسان است، ولی متأسفانه مردم اصول قانون جذب یعنی باور، احساس و تفکر مثبت را رعایت نمی‌کنند. جذب کردن چیزهایی که می‌خواهید خیلی آسان‌تر از آن چیزی است که گمان می‌کنید. هیچ فکر کرده‌اید چرا دائم با موقعیت‌های سخت و افراد پیچیده روبه‌رو می‌شوید؟ آیا این‌ها همان چیزهایی نیستند که همیشه به آن فکر می‌کنید و با خود تکرار می‌کنید؟ آیا فکر نمی‌کنید به این علت آن‌ها را جذب می‌کنید که توجه و انرژی منفی خود را صرف این افکار می‌کنید و اگرچه آگاهانه آن‌ها را نمی‌خواهید، اما همان‌ها را به دست می‌آورید.

شناخت و کاربرد ماهرانه قانون جذب شما را به سوی یک زندگی شاد، سالم، پربار و روحانی هدایت می‌کند. مهم‌ترین نکته این است که از قبل بدانید چه می‌خواهید. البته نگران نباشید اگر در طول مسیر نظرتان عوض شد می‌توان درستش کرد.

امکان دارد این کتاب پاسخ به تمام سؤال‌هایی باشد که سال‌ها داشته‌اید. پاسخ به اینکه کجای راه را اشتباه رفته‌اید. اشتباه نکنید قرار نیست معجزه‌ای رخ دهد. این فقط یک قانون جهانی است که شما از آن آگاه نبوده‌اید و اکنون می‌توانید در جهت رسیدن به اهدافتان از آن استفاده کنید.

انسان‌ها از آغاز پیدایش زمان آگاهانه یا ناآگاهانه از این روش‌ها استفاده کرده‌اند. حال نوبت شماست. قرار است چه اتفاقی بیفتد و به کجا برسید فقط به خودتان بستگی دارد.

بهترین‌ها را به زندگی خود بیاورید اکثر شما ارزش مثبت‌اندیشی را می‌دانید اما ممکن است تردید داشته باشید که این مثبت‌اندیشی تا چه حد می‌تواند در زندگی شما تأثیر داشته باشد. بیشتر اوقات به نظر می‌آید اتفاقات زندگی افراد، خوب یا بد، کاملاً خارج از اختیارشان است. اکنون وقت آن است که این ذهنیت خود را به کل تغییر دهید.

جملات برگزیده کتاب قانون جذب برای همه:

- شما آهنربا هستید، مراقب باشید چه چیزی را جذب می‌کنید.
- هر انسانی همان چیزی را که انتظار دارد از دیگری می‌گیرد. اگر دوستی می‌خواهد، دوستی جذب می‌کند، اگر بی‌تفاوت است بی‌تفاوتی نصیبش می‌شود و اگر به دنبال جنگ است، در دام جنگ می‌افتد.
- مشکل زیاد تند حرف زدن آن است که ممکن است حرفی بزنید که خوب درباره آن فکر نکرده باشید.
- باید در جست‌وجوی هدفی بود که نه تنها خواسته ذهن که خواسته روح باشد.
- همیشه به خاطر داشته باشید که وقتی با مردم سروکار دارید، در حقیقت با موجوداتی احساساتی روبه‌رو هستید نه موجوداتی صرفاً منطقی!
- ما باید همان تغییری باشیم که می‌خواهیم ببینیم.

در بخشی از کتاب قانون جذب برای همه می‌خوانید:

به محض آنکه کلمه «قانون» را می‌شنویم یا می‌خوانیم، ناخودآگاه این حس به ما دست می‌دهد که بهتر است مراقب رفتار خود باشیم وگرنه به دردسر خواهیم افتاد و فکر می‌کنیم افرادی که این قوانین را گذاشته‌اند (پلیس، قضات و دیگر قانون‌گذاران) آدم‌های ترسناکی‌اند؛ اما قانونی که ما در این کتاب از آن حرف می‌زنیم از آن دسته قوانین نیست. ما از یک قانون جهانی صحبت می‌کنیم.

هنگامی که می‌گویم «یک قانون جهانی» یعنی شما باید به مفهومی فراتر از کره زمین بیندیشید. من از همه چیزهایی حرف می‌زنم که بر همه موجودات کره زمین و خارج از آن بر همه جای این کهکشان و جهان دلالت دارد. چیزهایی که با گذشت زمان و تغییر مکان عوض نمی‌شوند. قوانین دیگر در زمان‌ها و مکان‌های مختلف تغییر می‌کنند. برای مثال شما امروز و در مکانی که اکنون زندگی می‌کنید ممکن است مجبور باشید برای پارک کردن اتومبیل خود کنار خیابان مبلغ مشخصی بپردازید، اما همین امروز در جای دیگر یا فردا همین‌جا شاید این قانون تغییر کند. این‌ها قوانینی هستند که انسان‌ها وضع می‌کنند و اگرچه ما باید به آن‌ها احترام بگذاریم، اما بازتاب جوهر وجود ما نیستند. پارک کردن اتومبیل خود آن طرف خیابان یا در یک خیابان دیگر انرژی‌ای را که به جهان می‌فرستید تحت تأثیر قرار نمی‌دهد (مگر آنکه به دلیلی خاص یا از روی عمد این کار را بکنید که داستان کاملاً جدایی است.) اما مخالفت با قوانین جهانی شما را به‌راستی دچار مشکل می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

کتاب در یک نگاه
مقدمه
نحوه سازماندهی این کتاب
مطالب ویژه
بخش نخست: مفهوم جهانی قانون جذب
فصل 1: باید قانونی وجود داشته باشد
یک راز جهانی کهن
منبع انرژی فردی شما
این شما هستید که سرنوشت خود را رقم می‌زنید
فصل 2: قوانین جهانی: آن‌ها را نشکنید
قانون عشق
قانون سپاسگزاری
قانون علت و معلول
فصل 3: سه عنصر اصلی قانون جذب
هر چه دوست دارید بخواهید
ایمان داشته باشید
بدون ایستادن در صف انتظار دریافت کنید
بخش دوم: می‌توانی آن را احساس کنی؟
فصل 4: شما آهنربا هستید. مراقب باشید چه چیزی را جذب می‌کنید!
شما یک مجموعه هستید
تا از خواب بیدار می‌شوید غرغر می‌کنید؟
خواستن در برابر نخواستن
(زیاد) نگران نباشید
تبریک می‌گم... ازت متنفرم
از فکر تا کلام تا واقعیت
فصل 5: جایی که احساس نباشد، جذب هم نیست!
آماده کردن بستر ذهن
تصمیم بگیرید. باور کنید. منتظر باشید
به حس ششم خود اعتماد کنید
رابطه ذهن و بدن در عمل
فصل 6: حتی فکر ناامید شدن هم به سرت نزنه
فکر می‌کنی چه می‌خواهی؟
من فکر می‌کنم می‌توانم!
تصویرسازی و عبارات تأکیدی
چطور عبارات تأکیدی را به‌کار ببریم
خودتان را از دست خودتان نجات دهید
فصل 7: محبت باید الگوی شما باشد
یک راز نه چندان بزرگ
عشق و مهربانی نیت شما را کامل می‌کند
با خودتان مهربان باشید
اضافه کردن چاشنی همدلی برای خواسته‌هایتان
دعوت مهربانی به زندگی خود
بخش سوم: هر چه بکاری همان را درو می‌کنی
فصل 8: جاذبه‌های جهانی
نکته اول...
بخواهید تا دریافت کنید
قوانین چه هستند؟
فصل 9: ارزیابی خواسته‌ها
نیاز در برابر طمع
برو جلو! نفر اول باش
قانون جذب و دعا
ممکن است چیزی که می‌خواهم به ضررم باشد؟
فصل 10: آمادگی، خواستن، توانستن
مهارت ارتباط برقرار کردن با منبع انرژی خود
جذب از راه یک عنصر فیزیکی
نکته‌هایی در مورد دریافت
تمام روز شکرگزار باشید
چرا خواسته‌های جدید زودتر برآورده می‌شود؟
فصل 11: بازی با بچه‌ها
بچه‌ها و قانون جذب
لوح سفید
روش‌های آموزش انرژی مثبت
بخش چهارم: افراد، مکان‌ها و اهداف خاص
فصل 12: یک سیب در روز و یک دنیا انرژی مثبت
سلامتی را رواج دهید
تنهایی بیمار می‌کند
داستان‌های بهبود و شفا
فصل 13: روابط شما: دیگر خالقان داستان زندگی شما
داستان عاشقانه
از دو دنیای متفاوت
دوستان منفی؟
فصل 14: پول، کار و شغل
پیدا کردن مسیر شغلی درست
پیشرفت حرفه‌ای
آنچه می‌آموزیم
بالا بردن استانداردهای زندگی
فصل 15: وقت آن است که دوشاخه اهداف خود را به پریز وصل کنید
الان بخر
دست‌به‌کار شو
تجسم کن تا اتفاق بیفتد
فصل 16: جذب چیزهای خوب برای زمین
ما همانی هستیم که منتظرش بودیم
جذب صلح
یک محیط زیست سالم‌تر
مراسم دعا برای مادر زمین
بخش پنجم: کمک!
فصل 17: چگونه به خودتان و دیگران کمک کنید
آیا دو نفر سریع‌تر از یک نفر جذب می‌کنند؟
یک جایزه، صدها خواهان
دو نفر چطور است؟
کمک در سکوت
فصل 18: هیچ قانونی بی‌نقص نیست
هنوز امواج منفی وجود دارند
وقتی خواسته‌هایمان نتیجه معکوس می‌دهند
آدم‌های واقعی، نتیجه‌های واقعی
اشتباهات متداول
فصل 19: دیدی هیچ اتفاقی نیفتاد!
بیایید از اول مرور کنیم
قانون جذب برای من کار نکرد!
از اول شروع نکن، از اکنون شروع کن
هدفت را دوباره بررسی کن
ضمیمه
تمرین هدفگذاری
سلامتی
امور مالی
روابط عاطفی
روابط درجه دو و دوستی‌ها
کار/شغل
خانه و محل زندگی
خانه و محل زندگی
روابط شخصی
درباره نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قانون جذب برای همه
نویسنده
مترجمالهام شریف
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات328
زبانفارسی
شابک978-964-236-930-0
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
45900 ت - 8.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قانون جذب برای همه

پرهام رجبی
۱۳۹۸/۵/۹
من کتاب رو مطالعه نکردم اما در زمینه قانون جذب مطالعه داشتم، قانون جذب قرار نیست معجزه کنه، قرار نیست یک شبه به هر چیزی که تصور میکنید بدون تلاش برسید، اتفاقا کائنات به عمل پاسخ میده، شما باید چیزی رو واضح مشخص کنید و اون رو طلب کنید، تمرکزتون رو روی خواسته بذارید و با لذت براش تلاش کنید اینجاست که جذب اتفاق میفته و آروم آروم افراد، شرایط و موقعیت‌هایی براتون پیش میاد که باور شما برای رسیدن به خواسته تون رو تقویت میکنه. هیچ جادویی وجود نداره همه چیز برگرفته از طبیعته و با همون سرعت طبیعت به سمت تکمیل شدن پیش میره اگر میخواید موفق بشید، یه درخت زیتون بکارید که ۵-۷ سال زمان میبره تا به ثمر بشینه و میوه بده، با کاشتن درخت اهداف ۵ سالتون رو مشخص کنید و همزمان با رشد این درخت اهدافتون رو پیش ببرید خواهید دید به شرط تمرکز و ممارست و تلاش بی‌وقفه دقیقا زمانی که درخت میوه میده اهداف شما هم به ثمره واقعی میشینه. در حالت عادی تجسم و گفتن عبارت تاکیدی تقریبا هیچ اثری نداره مگر اینکه همراه با عمل باشه، خلاصه کلام کائنات فقط به عمل پاداش میده و برای تلاش‌های منظم پاداش‌های مضاعف وجود داره
شهلا صفری
۱۳۹۸/۷/۲۳
سلام به نظر من قانون جذب کار می‌کنه حتی وقتی چیزی ازش ندونی; من سالها پیش چیزایی رو تصور کردم و خواستم که با ناباوری تمام به همشون رسیدم حتی یادداشت کرده بودم و به همه نشون دادم اون روزا من هیچ اطلاعی از قانون جذب نداشتم و حتی کتاب‌های مربوط به قانون جذب چندین سال بعدش تو بازار اومد من فقط هدف هامو می‌نوشتم و روش تمرکز می‌کردم✅ با تشکر از مطالب بسیار مفیدتون🌹
آریا سعادت
۱۳۹۹/۶/۱
کتاب بسیارعالی و ارزشمندی است این فقط به افکار و جذبی که میکنی داره. اگه فکر میکنی باید با تلاش زیادی به موفقعیت برسی باید تلاش زیادی بکنی و اگه اینطور فکر میکنی که اصلا تلاش زیادی لازم نیست و باید فقط ادامه بدی بدون تلاش و بی درد سر به موفقعیت و ثروت خواهی رسید. مهم راهی هست که آدم انتخاب میکنه و جذبش میشه و به اون ایمان و باور داره. و واقعا هم اگه آدم بدون این قانون رو قراره معجزه کنه و میکنه.
کوثر حیدری
۱۳۹۸/۵/۹
من این کتاب رو نخوندم و نظری درباره‌اش ندارم اما موضوعش که قانون جذبه، عالیه. چیزیه ک نمیتونیم انکارش کنیم چون داریم باهاش زندگی میکنیم. در رابطه با قانون جذب، کتابِ راز از راندا برن رو بخونین. ضرر نمیکنین محشره👌
Shahrzad Ch
۱۳۹۸/۵/۹
هنوز این کتاب رو نخوندم اما تا این لحظه ساده‌ترین و کاربردی‌ترین کتابی که درباره جذب خوندم کتاب قانون جذب از مایکل لوسیر. پیشنهاد میکنم مطالعه کنید عالیه
ساجده شجاعی
۱۴۰۰/۸/۱۹
قانون جذب برای کسایی به اون معتقدند میتونه مثل یک معجزه عمل کنه. ولی به دیدگاه شخص بستگی داره. ولی به باور من این کتاب میتونه برای هرکس مفید باشه. اگر به گفتهاش باور داشته باشه
الهام مهرعلیان
۱۳۹۹/۳/۳۱
از کتاب‌های بسیار خوب در زمینه موفقیت در زندگی! کتاب دیگری که من به شما پیشنهاد می‌کنم درخواست کن، برآورده می‌شود اثر مشترک استر و جری هیکس در همین زمینه است.
موسی بادامچی‌زاده
۱۳۹۸/۵/۱۱
نمونه‌ی کتاب باید شامل محتوای داخل باشد نه مقدمه و فهرست!
مریم رادفر
۱۳۹۸/۷/۱۲
کتاب جالبی بود هر آن چه در مورد قانون جذب بود و موشکافانه بررسی کرده بود اکثر سوالات ذهنی من رو در مورد قانون جذب پاسخ داده بود🌹
فاطمه ماهانییی
۱۳۹۸/۷/۷
به نظرم عالی بود تنها کتابی بود ایقدر بهش علاقه داشتم پیشنهاد میکنم همه بخونید
هردفعه هرصفحه که خوندم انگیزه پیدا کردم
mojtaba eskandari
۱۳۹۸/۶/۱۳
من به شخصه کتاب رو خوندم. قانون جذب این نیست که فقط بخواییم اول بدونیم چ میخواییم دوم در مسیر ش حرکت میکنیم وسوم ما داده میشه
امیرحسین نجیب
۱۳۹۸/۶/۶
من کاری بهش ندارم ولی نوشته برای ادمای سبک مغز😂
لطفا انتشارات یه توضیح در مورد این که منظورش چیه بذاره ممنون
Hamid Rahimi
۱۳۹۸/۹/۱
مطالعه کتاب به نیمه رسیده و تاثیراتش زندگی منو فرا گرفته. خیلی عالی هستش. سعی کنید حتما مطالعه کنید
پروانه اسدی
۱۴۰۰/۶/۶
هنوز نخوندم ولی مطمئنم کتاب خوبیه یه خواهشی داشتم. لطفا کتاب معجزه گر خاموش را هم بزارید. ممنون
Azade Namvar
۱۳۹۹/۹/۲۴
عالیه حتی اگر هم به قوانین جذب آگاهی داشته باشیم این کتاب افکارمون رو نظم میده
مشاهده همه نظرات 61

راهنمای مطالعه کتاب قانون جذب برای همه

برای دریافت کتاب قانون جذب برای همه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.