معرفی و دانلود کتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود

عکس جلد کتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود
قیمت:
۱۹۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود

پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب دبی فورد که به مفهوم کهن الگوی سایه می‌پردازد و راه شناخت خود واقعی‌تان را نشان می‌دهد، کتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود نام دارد. این اثر به شما کمک می‌کند تا با جنبه‌های کمتر آشنای ضمیرناخودآگاه آشنا شوید.

درباره کتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود:

دبی فورد به عنوان یکی از مشهورترین روانشناسان دنیا همواره در آثارش تاکید داشت که هر یک از ما ردی از ویژگی‌های انسانی را در وجودمان داریم و طیف وسیعی از احساسات را درک می‌کنیم. درواقع این خصوصیت از همان ابتدای تولد ما وجود دارد، اما هرچه بزرگ‌تر می‌شویم، خانواده و جامعه با تمامی هنجارها و ارزش‌های اجتماعی‌شان، برای ما خوب و بد را تعیین می‌کنند و در همین نقطه است که دیگر نمی‌توانیم بسیاری از افکار و نداهای درونی خود را به درستی بشناسیم و با انکار و رها کردنشان اهمیتی به این انگیزه‌های درونی نمی‌دهیم.

به بیان دیگر دبی فورد تلاش کرده تا در کتاب جویندگان نور در نیمه تاریک وجود (The Dark Side of the Light Chasers) ما را با مفهومی به نام «سایه» آشنا کند. شاید ما سایه را با نام‌های دیگری همچون: خود دیگر، دوقلوی تاریک، خود سرکوب شده و اید (نهاد) بشناسیم. حتی کارل گوستاو یونگ روانشناس مشهور درباره این مفهوم چنین گفته است: «سایه همچون کسی است که ترجیح می‌دهید، به آن شکل نباشید.» حال فورد تلاش کرده تا در این کتاب پرفروش و پرطرفدار خود، به جنبه تاریک و پنهان وجود تک تک ما بپردازد و نحوه شناخت و مقابله با آن را نیز آموزش دهد.

درواقع او توضیح می‌دهد که تنها با پذیرش و داشتن تمامی جنبه‌های روشن و تاریک‌تان می‌توانید به سوی آرامش و کامل شدن قدم بردارید و مهر پایانی بر رنج‌های درونی‌تان بکوبید. چراکه با شناخت سایه و نیمه تاریک وجودتان، دیگر از خودتان پنهان نمی‌شوید و تصویری غیرواقعی نیز به دیگران نشان نمی‌دهید.

پس معطل نکنید و با شنیدن کتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود، یاد بگیرید که چگونه آرام آرام زندگی و افکارتان را از موانع گوناگون پاک کنید و با شناخت و پذیرش تمامی اشتباهاتی که در زندگی انجام داده‌اید، به یک تکامل واقعی دست یابید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود:

- در این‌ کتاب‌ والا، دبی‌ فورد به‌ شیوه‌ای‌ منظم‌، گام‌های‌ رسیدن‌ به‌ یکپارچگی‌ و دگرگونی‌ را مشخص‌ می‌کند. (دکتر دیپاک‌ چوپرا)

- دبی‌ فورد ما را از الگوهای‌ تنبیه‌ خود که‌ اغلب‌ اسیرمان‌ کرده‌اند، عبور می‌دهد. نظرات‌ او به‌ گونه‌ای‌ خارق‌العاده‌، جذاب‌ و قانع‌کننده‌ هستند. (ماریان‌ ویلیامسون‌)

- دبی‌ فورد در این‌ کتاب‌ منحصر به‌ فرد به‌ ما می‌آموزد که‌ تمامی‌ جنبه‌های‌ خود را بشناسیم‌، بپذیریم‌ و سرانجام‌ دوست‌ بداریم‌. خواندن‌ این‌ کتاب‌ را به‌ شدت‌ توصیه‌ می‌کنم‌! (دکتر دین‌ اُرنیش‌)

کتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

علاقه‌مندان به مباحث روانشناسی و ضمیر ناخودآگاه از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد و با مفاهیم گوناگونی پیرامون خودشناسی آشنا خواهند شد.

دبی فورد را بیشتر بشناسیم:

او یکی از نویسندگان مطرح کتاب‌های معنوی بود، و آثارش همواره از پرفروش‌های نیویورک تایمز به شمار می‌رفت. دبی فورد در سال 1955 به دنیا آمد و در سال 2013 بدرود حیات گفت. ترغیب آدمیان به کشف دنیای درون و ورود به جهان بیکران معنویت، هدف مورد علاقه‌ی فورد از نوشتن انبوهِ آثارش بود.

از جمله کتاب‌های مشهور وی می‌توان به این عناوین اشاره داشت: «شجاعت، جدایی معنوی، نیمه تاریک وجود، پاکسازی آگاهی در 21 روز، بهترین سال زندگی شما».

در بخشی از کتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود می‌شنویم:

ما در این دنیا نیستیم، بلکه دنیا در درون ماست. اولین باری که این جمله را شنیدم، گیج شدم. چطور ممکن است دنیا در درون من باشد؟ چطور ممکن است که چطور شما، انسانی دیگر در درون من زندگی کنید؟ مدت زیادی طول کشید بفهمم که آنچه واقعا در درون من وجود دارد، هزاران ویژگی و خصوصیتی است که هر انسانی را شکل می‌دهد. هر انسانی تصویری از کل عالم بشریت است. هرکدام از ما دانش و آگاهی کل جهان هستی را در خودمان داریم.

اگر تکه‌ای از هولوگرام کارت اعتباری یا گواهینامه رانندگی‌تان را ریز ریز کنید و آن را زیر اشعه لیزر بگذارید، تصویر کامل آن را خواهید دید. به همین ترتیب اگر انسانی را بررسی کنید، هولوگرامی از جهان هستی را خواهید یافت. نقش جهان هستی در دی. ان. ای ما شکل گرفته است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
مقدمه
۲۶ دقیقه
فصل اول: دنیای بیرون، دنیای درون
۳۴ دقیقه
فصل دوم: در جستجوی سایه
۴۱ دقیقه
فصل سوم: دنیا در درون ماست
۴۰ دقیقه
فصل چهارم: به یاد آوردن خودمان
۴۰ دقیقه
فصل پنجم: خودشناسی از طریق شناخت سایه
۵۰ دقیقه
فصل ششم: من آن هستم
۵۲ دقیقه
فصل هفتم: پذیرش نیمه تاریک وجودتان
۶۳ دقیقه
فصل هشتم: تعبیر و تفسیری تازه از خودتان
۶۰ دقیقه
فصل نهم: بگذارید نور وجودتان بدرخشد
۷۱ دقیقه
فصل دهم: زندگی ارزش زیستن دارد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود
نویسنده
مترجمحمیده رستمی
گویندهحمیده کریمی
ناشر چاپیانتشارات لیوسا
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۹۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود

مهتا بیاتی
۱۴۰۱/۳/۱۸
خانم دبی فورد نیاز به تعریف نداره؛
ولی خب برای کسی که تازه بخواد تو این مسیر قرار بگیره
شاید فکرکنه با این تکنیک‌ها نمیشه
ولی اگه به باور برسه عالیه عاااااالی
خیلی رفتار اطرافیان واقعا تغییر میکنه
و خیلی ازبیماری‌ها درمان میشه؛
چون همه چیز از درونِ خود آدمه و افکارش!
درهرصورت من که بسیار لذت بردم 🥰
حمیدرضا قره باغی
۱۴۰۱/۳/۳۱
این یکی از بهترین کتابهای لازم برای شناخت سایه و نقاب هست. سایه کاوی از مهم‌ترین تکنیک‌های خودشناسی هست. به همه افراد توصیه میکنم کتاب نیمه تاریک وجود رو بارها مطالعه کنند و تمرین هاش رو انجام بدند
Nazanin Khademifar
۱۴۰۱/۲/۱۴
کتابی کامل و خوب و گویا
خوبی کتاب در این است که دانش کتاب تجربی است و آکادمیک و خشک نیست
قطعا بهترین نتیجه را زمانی می‌توان گرفت تمرین‌های کتاب را کامل انجام داد
صابر نعمت الهی
۱۴۰۱/۱/۵
کتاب خانوم دبی فورد واقعا عالی زندگی آدم رو تغییر میده و ممنونم از برنامه عالی کتابراه و تخفیف‌های بی نظیر تشکر
مژگان رضایی
۱۴۰۱/۳/۱۶
حس بسیار خوبی به من دست داد و یه جورایی به وجود خودم برای شناخت بیشتر خودم رجوع کردم
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود

برای دریافت کتاب صوتی جویندگان نور در نیمه تاریک وجود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.