معرفی و دانلود کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی

عکس جلد کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی
قیمت:
۱۴۲۰۰ تومان - 2.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی

کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی نوشتۀ موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، به تفرجگاه‌ها، نقاط دیدنی، سوغاتی‌ها، آب‌وهوا و ویژگی‌های منحصربه‌فرد این استان می‌پردازد.

دربارۀ کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی:

بقایای تاریخی‌ای که در استان خراسان شمالی باقی مانده، نشانگر حکومت‌هایی کهن در این سرزمین است. این استان آب‌وهوایی متنوع دارد و از لحاظ پوشش گیاهی بسیار متفاوت است.

بزرگ‌ترین شهر و مرکز استان خراسان شمالی بجنورد نام دارد. بناهای تاریخی، آبشارها، مجموعه‌های تفریحی، تفرجگاه‌ها و... جذابیت این استان را دوچندان کرده‌اند.

قالی، پوستین‌دوزی، پشتی، قالیچه‌های ابریشمی، زیورآلات سنتی، گلیم، نمدبافی و... از جمله صنایع دستی این استان به شمار می‌روند.

آش زرشک، آش قلیه، آش جوشواره، آش یارمه و... غذاهای محلی خراسان شمالی را دربر می‌گیرند. همچنین آبنبات، گردو، قره‌قروت، خشکبار فاروج، شکرپنیر، بادام، عسل، کشک، گیلاس، انگور و... محصولات استان خراسان شمالی را شامل می‌شوند.

شنیدن کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب به تمام افرادی که به گردشگری و سفر و آشنایی با شهرهای دیگر علاقه‌مند هستند پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی می‌شنویم:

این ییلاق دارای جاده‌ای ماشین‌رو و امکانات گردشگری فراوانی است. دره‌های زیبا، درختان انبوه و رودخانه‌های فراوان، چشمه‌سارها و آبشارهای دیدنی دارد. این منطقه دربرگیرنده ناحیه گلیان، حصار پهلوان‌لو و استخری است. بقایای حصار موسی‌خان و سنگرهای خداورد سردار در آنجا دیده می‌شوند.

حمام پیرشهید جزء حمام‌های خزینه‌ای است و از سه بخش اصلی شامل رختکن، گرمخانه و خزینه آب گرم و سرد تشکیل شده است. در هر ضلع رختکن طاقچه‌هایی برای قرار دادن وسایل قرار دارد. از گوشۀ شرقی رختکن می‌توان به گرمخانه دست یافت. حمام پیرشهید مانند سایر حمام‌های خزینه‌ای پایین‌تر از سطح زمین ساخته شده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۴ دقیقه
مقدمه
۲۴ دقیقه
ییلاق گلیان و استخری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی
نویسنده،
گویندهحدیثه حیدری
ناشر صوتیانتشارات شکیب
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۴۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی تاریخی، فلسفی و اجتماعی، کتاب‌های جهانگردی و گردشگری
قیمت نسخه صوتی
۱۴۲۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی

برای دریافت کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.