معرفی و دانلود کتاب صوتی قوانین زندگی

عکس جلد کتاب صوتی قوانین زندگی
قیمت:
۴۶۰۰۰ ۳۲۲۰۰ تومان ۳۰%
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قوانین زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قوانین زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قوانین زندگی

کتاب صوتی قوانین زندگی نوشته ریچارد تمپلر، صد قانون زندگی را به شما یادآوری می‌کند تا با عملی کردن آن‌ها بتوانید برای خود زندگی بهتر و موفق‌تری بسازید و آرامش را به زندگی‌تان تزریق می‌کند.

تمپلر قوانین زندگی (The rules of life) را پنج دسته تقسیم می‌کند: «قوانینی برای شما»، «قوانین زندگی مشترک»، «قوانین خانواده و دوستان»، «قوانین اجتماعی» و «قوانین جهان» و این‌ها را پنج دایره‌ای می‌داند که به طور ناخودآگاه پیرامون خود رسم می‌کنیم. تمپلر اعتقاد دارد که برای تک‌تک ما این قوانین باید به شکلی مطابقت داده شوند که شرایط تربیتی، سن و موقعیت ما را در نظر بگیرند. او هر فردی را مستمند معیارهای شخصی می‌داند تا طبق آن عمل کنند و این‌ها را از فردی تا فرد دیگر متغیر و برخورداری از آن‌ها را بسیار مهم می‌داند. در واقع بدون داشتن این معیارها نمی‌توانیم کارمان را بررسی نماییم و برعکس با داشتن آن‌ها می‌توانیم به یک کانون محکم و قوی برسیم. نقطه‌ای که هرگاه بخواهیم بتوانیم به آن رجوع کنیم و از نو نیرو بگیریم. این‌ها معیارها و ملاک‌های ما برای رسیدن به پیشرفت و ترقی شخصی هستند. اما موضوع صرفاً درباره معیار نیست؛ بلکه سبک‌شدن، تفریح داشتن و از زندگی لذت بردن هم مورد توجه است.

ریچارد تمپلار (Richard Templer) در مقدمه‌ی این اثر می‌گوید: «همه‌ی قوانین موجود در این کتاب را با مطالعه و پژوهش انسان‌ها و مشاهده رفتارهای افراد موفق کسب کرده‌ام و در نهایت به این نتیجه رسیده‌ام که شادترین افراد کسانی هستند که این مقررات را بیش‌تر رعایت می‌کنند. کسانی که در زندگی حال و روز خوبی ندارند آن‌هایی هستند که این قوانین را رعایت نمی‌کنند و موفق‌ها هم اغلب نمی‌دانند که از قوانین به‌خصوصی پیروی می‌کنند. آن‌ها قوانین زندگی را به‌طور طبیعی به کار می‌گیرند. آن‌هایی که به غریزه‌ی کمتری از قوانین زندگی پیروی می‌کنند، احساس می‌کنند که چیزی را گم کرده‌اند. آن‌ها همه‌ی مدت عمرشان را دنبال چیزی می‌گردند تا شاید به‌گونه‌ای معجزه‌آسا به زندگی‌شان معنا و مفهوم بدهند و فضای خالی زندگی‌شان را پر کنند و این در حالی است که پاسخ به آن‌ها بیش از این که تصور می‌کنند نزدیک است. چند تغییر ساده رفتاری تنها چیزی است که آن‌ها احتیاج دارند.»

مطالبی که در این کتاب صوتی می‌شنوید، بر روی سنگ حک نشده‌اند و خیلی هم سری و سخت نیستند بلکه قوانینی جهانی و ساده هستند. تمامی آن‌ها کاملا براساس مشاهدات عینی نویسنده، از آدم‌های موفق و شاد در زندگی بوده است. کسانی که شادتر بودند، قوانین بیشتری را رعایت کرده‌اند و همین‌طور برعکس. آدم‌های موفق حتی خودشان هم نمی‌دانند که واقعا چه می‌کنند. آنان ذاتا افرادی قانون‌گذار هستند. کسانی که کمتر قانون‌گذار بودند، احساس فلاکت و کمبود و گم بودن چیزی را پیوسته همراه خود دارند. جواب این مشکلات و دغدغه‌ها بسیار به شما نزدیک هستند. فقط کافی‌ست تغییراتی جزئی در رفتارتان لحاظ کنید.

در قسمتی از کتاب صوتی قوانین زندگی می‌شنویم:

فرض بر این است که وقتی پیرتر می‌شویم، عاقل‌تر هم می‌شویم؛ اما متاسفانه چنین نیست. قانون این است که چنان احمقانه و با اصرار، اشتباهاتمان را تکرار می‌کنیم که خودمان هم باورمان نمی‌شود. باید از تجربیات خود درس بگیریم و آن خطاها را دیگر تکرار نکنیم، اما این امکان هم هست که از چاله درآییم و به چاه بیفتیم. قانون این است. وقتی خرابکاری می‌کنید، با خود صادق باشید و خود را گول نزنید. به خود بگویید این قسمتی از رشد و تکامل است؛ ولی الزاما به معنی داناتر شدن نیست. به عقب بنگرید و اشتباهات خود را ببینید، اما متاسفانه قادر به دیدن آن‌هایی که زیادی بزرگ شده‌اند نیستیم.

وقتی جوان هستیم، پیر شدن انگار چیزی است برای دیگران. فکر می‌کنیم جریانی است که برای افراد مسن اتفاق می‌افتد. اما این شتری است که دَرِ خانه ما هم می‌خوابد. گریزی نیست. هرچه می‌کنیم و هر که هستیم، واقعیت این است که ما هم پیر می‌شویم. هرچه مسن تر شویم، انگار این جریان تندتر می‌شود.

عاقل بودن این نیست که اشتباه نکنیم، بلکه این است که یاد بگیریم چگونه با درست اندیشی، سلامت و وقار از آن مرحله بگذریم. جور دیگری هم می‌توان به این قضیه نگاه کرد. هرچه مسن‌تر شویم، در ابعاد وسیع‌تری اشتباه می‌کنیم. به مناطق جدیدتری برای تجربه برخورد می‌کنیم که راهنمایی هم وجود ندارد. به جایی می‌رسیم که مشکل‌تر از پس حل قضایا برمی‌آییم، پس واکنش سخت‌تری نشان می‌دهیم و به بیراهه می‌رویم. هرچه منعطف‌تر و ماجراجوتر باشیم، با زندگی بهتر کنار می‌آییم. پس راه‌های جدیدتری را می‌توانیم کشف کنیم و البته، بیشتر هم اشتباه خواهیم کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۱۲ دقیقه
مقدمه
۲۷ دقیقه
قوانین برای شما - بخش اول
۳۴ دقیقه
قوانین برای شما - بخش دوم
۳۲ دقیقه
قوانین برای شما - بخش سوم
۳۲ دقیقه
قوانین برای شما - بخش چهارم
۲۳ دقیقه
قوانین برای شما - بخش پنجم
۲۲ دقیقه
قوانین برای شما - بخش ششم
۴۹ دقیقه
قوانین زندگی مشترک
۳۰ دقیقه
قوانین خانواده و دوستان - بخش اول
۱۶ دقیقه
قوانین خانواده و دوستان - بخش دوم
۲۷ دقیقه
قوانین اجتماعی - بخش اول
۱۲ دقیقه
قوانین اجتماعی - بخش دوم
۲۵ دقیقه
قوانین جهان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قوانین زندگی
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهدانیال معنوی
ناشر چاپینشر قطره
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۶۰۰۰ ۳۲۲۰۰ ت ۳۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قوانین زندگی

ازاده جوان
۱۳۹۸/۴/۳
هر چیزی که تو کتاب هست رو باید بعمل گرفت وگرنه خوندنش سودی نخاهد داشت اگر میخاید بهتر زندگی کنید کتاب رو بخونید و عمل کنید
Falah Falah
۱۳۹۸/۳/۱۶
صدای گوینده فوق العاده آرامشبخش بود کاش همه کتابها رو ایشون میخوندن. مطالب کتاب هم بسیار مفید بود. حتی اگر یکیشم به کار گرفته بشه باز هم خوبه. 🙏🙏
ایمان مقدسی
۱۳۹۸/۵/۷
ما آدمها به دنیا میاییم بدون اینکه قوانین حاکم به این دنیا رو بدونیم. شاید این کتاب اولین کتابی باید باشه که آدم تو زندگیش باید بخونه بعد به دنیا بیاد
الینا رائد
۱۳۹۹/۹/۱۸
کتاب خوب و آموزنده است. کاش بتوانم در زندگی روزمره خود چیزی‌های را که یاد گرفتم عملی کنم. برای شما هم توصیه میکنم. ممنون از کتابراه.
زهرا صالحی نژاد
۱۳۹۸/۶/۲
کتاب بسیار تنرژی بخش و کاربردی.
به ادم چهار چوب میده..
نکاتی که شاید به نظر برسه خیلی‌ها رو میدونیم، ولی یادمون رفته
بصورت قانون گفته..
hamid naqavi
۱۳۹۸/۵/۲
کتاب فوقالعاده‌ای بود به نظرم، حتی عمل کردن فقط به یکی از راهنمایی‌ها زندگی رو تغییر میده، در ثانی صدای گوینده فوقالعاده دلنشین هست
Gulten Tajaddod
۱۳۹۸/۴/۲۹
صدای گوینده فوق العدهاست. مطالب کتاب بسیار مفید است. ممنون از شما، ممنون از گوینده، ممنون از نویسنده.
امید دولتی
۱۳۹۸/۳/۲۱
می توانم با تمام وجود بگویم بهترین کتاب موجود می‌باشد. حتما گوش دهید یا بخوانید عالیه.
Sajad tayebi
۱۳۹۸/۱۰/۷
زندگی قوانین بیشماری دارد؛ واین کتاب کلیدی است برای باز کردن در خوشبختی....
Mahdi Hamzelou
۱۳۹۸/۷/۲
محتوای تکراری ولی مفیدی داره. به نظر می‌رسه مطالعه کتابی مثل برای جزئیات غرق نریز موثرتر باشه
Reza Jafari
۱۳۹۸/۴/۱
من که خیلی، خوشم اومد. اگه بشه بهش عمل کرد عالی میشه👍
Asal Sarkhani
۱۳۹۸/۳/۳
کتاب خوبیه از نمونه ۲به بعد گوش بدین
مثل شارژ کردن. روحیه و انگیزه هست
شهریار شهباز
۱۳۹۸/۶/۴
کتاب مفیدی بود. واقعا به همه‌ی دوستان پیشنهاد گوش دادنش رو دارم. لطفا گوش کنید
غلامرضا فتحی زاده
۱۳۹۸/۳/۵
کتاب خوب وسرنوشت سازی است به شرط اینکه به کاربگیری
amir askari
۱۳۹۸/۳/۳
هنوز کامل خوانده نشده که بیان کنم
مشاهده همه نظرات ۱۹

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قوانین زندگی

برای دریافت کتاب صوتی قوانین زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.