معرفی و دانلود کتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟

عکس جلد کتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟
قیمت:
۳۴۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟

کتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟ نوشته‌ی رابرت آی. ساتن، راهنمایی جذاب و کاربردی برای کسانی‌ست که در محیط کاری و خانوادگی خود از حرف‌ها و رفتارهای بعضی از آدم‌ها آزار می‌بینند و نمی‌دانند که چطور باید با چنین اشخاص مزاحمی برخورد کنند.

درباره کتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟

اگر به خاطر شغل‌‌تان و کسب درآمد احساساتی نظیر استرس، کم ارزش بودن و آزار و اذیت را تجربه می‌کنید و مدام در حال شنیدن نیش و کنایه از همکاران و مدیران خود هستید، با شنیدن کتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟ (The Asshole Survival Guide) یاد می‌گیرید که چگونه با آدم‌های نادان و بی‌ادب زندگی‌تان رفتار کنید و نگذارید که آسیبی به شما بزنند.

کتاب «چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم» راهنمایی مفید و سرگرم کننده است که استاد برجسته دانشگاه استنفورد آن را نگاشته و به شما آموزش می‌دهد که چه در محیط کار و درس و چه زندگی روزمره یک برنامه منطقی برای روابط خود بچینید تا آرامش نصیب‌تان شود.

رابرت ساتن در این کتاب با تشخیص شروع می‌کند؛ یعنی از شما می‌پرسد که دقیقا با چه مشکلی روبه‌رو هستید سپس استراتژی‌های اثبات شده خود را پیشنهاد می‌دهد. راهکارهایی که مبتنی بر تجربه و شواهد است و می‌تواند نتیجه‌ای عالی به شما ارائه دهد.

در انتها باید گفت کتاب چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم برنامه‌ای شخصی به شما پیشنهاد می‌دهد که در آینده به سلامت عقل و روان‌تان کمک شایانی می‌کند و نمی‌گذارد روزهای عمرتان به خاطر آدم‌هایی نامناسب نابود شود.

نکوداشت‌های کتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟:

- نویسنده در این کتاب از یک دیدگاه کلی و سازمانی به نگرشی فردی می‌رسد و استراتژی‌های برخورد با افراد سخت در محیط کار را بیان می‌کند. (Publishers Weekly)

- ساتن تکنیک‌های مختلفی را ارائه می‌دهد که با آدم‌های اذیت کننده زندگی‌تان مقابله کنید. این اثری کوچک است اما می‌تواند سهم بزرگی در ایجاد رفتار بهتر با دیگران داشته باشد. (فوربس)

- این کتاب شما را راهنمایی می‌کند تا از عصبی شدن و جنون جلوگیری کنید. همچنین پر از نکات و راهکارهای علمی است که درمورد نحوه برخورد با روسای تند و بداخلاق و همکاران نامناسب توضیح می‌دهد. (W Magazine)

- کتاب چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم عنوانی هوشمندانه دارد! همچنین بهترین نویسنده در این حوزه پروفسور رابرت ساتن است که برنامه‌ای عملیاتی و مفید در کتاب خود ارائه می‌دهد. (The National Book Review)

کتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟ به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید روابط خود را در محیط کار یا هر جای دیگری سامان بدهید و از شر آدم‌های مزاحم اطراف‌تان خلاص شوید، این کتاب جذاب برای شما مناسب است.

رابرت آی. ساتن را بیشتر بشناسیم:

او استاد علوم مدیریت دانشکده مهندسی دانشگاه استنفورد و نویسنده شش کتاب مدیریتی از جمله کتاب پرفروش نیویورک تایمز با نام «رئیس خوب و رئیس بد» است.

رابرت آی. ساتن (Robert I. Sutton) عضو شرکت مشاوره طراحی IDEO است و پیش از این یکی از اعضای مرکز مطالعات علوم رفتاری دانشگاه استنفورد بوده و در سال‌های تحصیلی 1986، 1994 و 2002 در آنجا فعالیت کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟ می‌شنویم:

من به کنار کشیدن اعتقاد دارم. وینس لمباردی مربی اسطوره‌ای فوتبال آمریکایی اشتباه می‌کرد که برنده‌ها هیچ وقت کنار نمی‌کشند و کسانی که کنار می‌کشند، هیج وقت برنده نمی‌شوند.

مورد میستی شلسکی را که صندوق‌دار خوار و بار فروشی بود در نظر بگیرید. او بعد از آنکه ویلیام ارنست مالک زنجیره‌ای کیو سی‌مارت واقع در آیووا ده دلار جایزه نقد به کارکنانی پیشنهاد داد که بتوانند پیش‌بینی کنند کدام یک از آن‌ها نفر بعدی‌ست که اخراج می‌شود، از کارش کنار کشید.

شلسکی و چند کارمند دیگر وقتی متوجه شدند که یادداشت این شرکت در مورد این مسابقه شوخی نیست، استعفا کردند. همانطور که او در اکتبر 2011 به دمیون رجیستر گفت: این کار تحقیرآمیز بود؛ ما آن یادداشت را دیدیم. پس به یکدیگر نگاه کردیم و گفتیم خب پس کار ما اینجا تمام است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
۳۶ دقیقه
هشت هزار ایمیل
۲۸ دقیقه
عوضی سنجی: مشکل چقدر بد است؟ - قسمت اول
۳۶ دقیقه
عوضی سنجی: مشکل چقدر بد است؟ - قسمت دوم
۳۲ دقیقه
به‌موقع کنار بکش - قسمت اول
۲۷ دقیقه
به‌موقع کنار بکش - قسمت دوم
۲۶ دقیقه
فنون دوری جستن از عوضی‌ها: کاهش مواجهه - قسمت اول
۲۷ دقیقه
فنون دوری جستن از عوضی‌ها: کاهش مواجهه - قسمت دوم
۲۹ دقیقه
فنون دوری جستن از عوضی‌ها: کاهش مواجهه - قسمت سوم
۲۴ دقیقه
ترفند‌های ذهنی برای محافظت از روان شما - قسمت اول
۳۱ دقیقه
ترفند‌های ذهنی برای محافظت از روان شما - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
ترفند‌های ذهنی برای محافظت از روان شما - قسمت سوم
۲۴ دقیقه
مقابله به‌مثل - قسمت اول
۳۲ دقیقه
مقابله به‌مثل - قسمت دوم
۳۹ دقیقه
مقابله به‌مثل - قسمت سوم
۲۹ دقیقه
بخشی از راه حل باشید، نه مشکل - قسمت اول
۲۰ دقیقه
بخشی از راه حل باشید، نه مشکل - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
بخشی از راه حل باشید، نه مشکل - قسمت سوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟
نویسنده
مترجمیاسر پور اسماعیل
گویندهمیلاد فتوحی
ناشر چاپیانتشارات ققنوس
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۵۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۳۴۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟

محمودعلی شعبانی
۱۴۰۰/۱۱/۸
سلام خدمت دوستان کتابراهی وقتی که کتاب را خریدم دوست داشتم بدانم با آدم‌های عوضی چگونه رفتار کنم ولی با عرض تاسف خودم هم گاهی ویژگی آدمهای عوضی را دارم پس بهتر است خودمان عوضی نباشیم، وبا دیگران مهربان باشیم
Alireza Tavakolinia
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
کتاب انگیزشی و روانشناسی بسیار خوبی بود. نویسنده از خودش حرف نزده بود و مبنای صحبت هاش تحقیقات روز دنیا بود. صدای خواننده کتاب هم بسیار خوب بود. ممنون
احمد علیجانی
۱۴۰۰/۴/۴
عالی بود آموزنده با گوینده خوب خیلی خوشم اومد ممنونم از همه‌ی شما
مژگان زلقی
۱۴۰۰/۵/۴
خیلی راحت و کامل توضیح داده
che z
۱۴۰۰/۱۰/۱۸
بنظر من ک خوب نیست
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟

برای دریافت کتاب صوتی چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.