معرفی و دانلود کتاب صوتی شهامت: موثرترین و کاربردی‌ترین راهکارهای افزایش عزت نفس

عکس جلد کتاب صوتی شهامت: موثرترین و کاربردی‌ترین راهکارهای افزایش عزت نفس
قیمت:
۳۳۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شهامت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شهامت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شهامت: موثرترین و کاربردی‌ترین راهکارهای افزایش عزت نفس

دبی فورد نویسنده و سخنران انگیزشی، در کتاب صوتی شهامت به شما یاد می‌دهد تا در مقابل مشکلات زندگی قدرتمندتر شوید و نیروی درون خود را بازیابید. با شنیدن این کتاب جذاب قادر خواهید بود تا برای همیشه بر ترس‌هایتان غلبه کنید و زندگی خود را از نو بسازید.

درباره کتاب صوتی شهامت:

تابه‌حال به این نکته دقت کرده‌اید که در موقعیت‌های مختلف زندگی برای راضی نگه‌داشتن دیگران چقدر خود را کوچک کرده‌اید یا کاری را انجام داده‌اید که تمایلی به انجام آن نداشته‌اید؟ اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که در بسیاری از مواقع منافع خود را برای منافع دیگران زیر پا گذاشته‌اید، کتاب شهامت (Courage) را بشنوید.

دبی فورد عقیده دارد از بین صدها انتخابی که ما هر روزه می‌کنیم، برخی از آن‌ها به ما اعتمادبه‌نفس می‌دهند و بعضی دیگر آن را از ما می‌ربایند. موانعی که باعث می‌شوند ما انتخاب‌های مقتدرانه را کنار بگذاریم شامل ترس‌ها، اعتمادبه‌نفس سرکوب شده و شهامت سرکوب شده در درون ما می‌شوند.

این نویسنده برجسته کتاب حاضر را نوشت تا بتواند به شما هر چیزی که برای یک زندگی سالم به همراه عزت‌نفس لازم دارید یاد بدهد. او تجربه شخصی خود از دگرگونی درونی‌اش را برای شما روایت کرده و روش مواجهه با مشکلات زندگی را به شما می‌آموزد. در این کتاب هر چیزی را که برای یک زندگی شجاعانه نیاز دارید می‌توانید پیدا کنید.

با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید که چطور نگاهتان به دنیا، دیگران و خودتان را تغییر دهید. زمانی که شما شروع می‌کنید به کنار زدن لایه سطحی افکار، باورها و انتخاب‌هایتان، فرایند تحول صورت می‌گیرد. نویسنده در این کتاب شهامت را خودآگاهی معنی کرده و به شما آموزش می‌دهد که باورها و افکار گذشته خود را کنار بزنید و از خود و داشته‌های ذهنی‌تان دفاع کنید.

با شنیدن کتاب شهامت و انجام تمرین‌های آن متوجه می‌شوید که نظرتان نسبت به خود و احساساتتان تغییر کرده است. ترس‌ها و اضطراب‌ها به‌مرور از بین رفته و تبدیل به اعتمادبه‌نفس می‌شوند. همچنین نگرشتان نسبت به پیرامون و اطرافیانتان تغییر خواهد کرد و با خود و جهان در صلح بیشتری خواهید بود.

نکوداشت‌های کتاب صوتی شهامت:

- دبی فورد یک مربی پویای زندگی است. (پیپل - هفته‌نامه آمریکایی)

- شفافیتی که در حرف‌های دبی فورد وجود دارد، برای من الهام‌بخش و آرامش‌بخش است و به من انگیزه می‌دهد تا به رشد خود ادامه دهم و خود را باهدف زندگی‌ام هماهنگ کنم. (آلانیس نادین موریست - خواننده، ترانه‌سرا، تهیه‌کننده و بازیگر آمریکایی - کانادایی)

- دبی فورد به ما می‌آموزد که همه جنبه‌های خود را بشناسیم، بپذیریم و در نهایت دوست داشته باشیم. (دین مایکل اورنیش - پزشک و محقق آمریکایی)

کتاب صوتی شهامت مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های توسعه فردی و خودسازی علاقه دارید، شنیدن این کتاب برایتان لذت‌بخش خواهد بود.

دبی فورد را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده، مربی و متخصص معتبر بین‌المللی آمریکایی تابه‌حال کتاب‌های زیادی در زمینه تحول شخصی نوشته که بیشتر آن‌ها جزو پرفروش‌ترین آثار در زمینه روان‌شناسی و توسعه فردی به شمار می‌آیند. همچنین بیش از یک میلیون نسخه از آثار او فروخته و به 32 زبان ترجمه شده است.

دبی فورد (Debbie Ford) در رشته روان‌شناسی از دانشگاه جان. اف. کندی فارغ‌التحصیل شد و در سال 2001 جایزه بهترین استاد سال را به‌خاطر تلاش‌های فراوانش در زمینه روان‌شناسی و عرفان دریافت کرد. وی همچنین بنیاد فورد برای «تربیت یکپارچگی وجود» را تأسیس کرد که در آن تکنیک‌های مؤثر و متفاوتی در زمینه مربیگری معرفی می‌کند. او موضوع «فرایند سایه» را نیز خلق کرد و آن را در کتاب‌ها و کارآگاه‌های خود آموزش می‌دهد.

از معروف‌ترین آثار این نویسنده برجسته می‌توان به «نیمه تاریک جویندگان نور، راز سایه، جدایی معنوی، سؤال‌های درست، بهترین سال زندگی شما و چرا آدم‌های خوب کارهای بد می‌کنند» اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب صوتی شهامت:

- رمز رهایی عاطفی از ما می‌خواهد همهٔ باورهای حق‌به‌جانب و جمله‌هایی مانند حق با من است، تو اشتباه می‌کنی، من خوبم تو بدی را دور بریزیم تا به قدرت کامل خود دست یابیم.

- مسئولیت‌پذیری یعنی قدرتی را که از دست داده‌ایم دوباره طلب کنیم و آزادی جاری شدن در زندگی بی‌قیدوبند افکار و افراد گذشته را به دست بیاوریم.

- هر زمان که قضاوت گر درون شما دنبال دلیل و مدرکی می‌گردد که به دردی در گذشته می‌چسبد یا اینکه خودتان پر از خشم و کینه هستید، نمی‌توانید قلب مهربان خود را احساس کنید.

- برای رسیدن به همدلی عمیق باید ببینیم چه چیزی در ما خشم و کینه به جا گذاشته است.

- ما اغلب با سرگرم‌کردن خود به دیگر وابستگی‌های دنیوی، فراموش می‌کنیم خشمی هضم نشده در ما پنهان شده است.

- گاهی فکر می‌کنیم با نگه‌داشتن کینه در دل انتقام خود را از کسی که به ما ضربه زده است می‌گیریم.

در بخشی از کتاب صوتی شهامت می‌شنویم:

در فرایند هدایت الهی ما به‌تدریج نهال ایمان را در خود می‌کاریم. اکنون آماده‌ایم تا با رمز سرسپردگی که می‌گذارد از هرآنچه بوده‌ایم رها شویم آشنا شویم. رمز سرسپردگی از ما می‌خواهد همهٔ باورها و عادت‌های قدیمی، همهٔ تعبیرهای کهنه، همهٔ قضاوت‌ها، پشیمانی‌ها، فرافکنی‌ها، بهانه‌ها و تصورهایی را که از خود داریم کنار بگذاریم. رمز سرسپردگی از ما می‌خواهد به هرآنچه ما را در گذشته نگه‌داشته است و اجازه نمی‌دهد به جلو حرکت کنیم، به همهٔ باورها و برداشت‌هایی که ما را در یک‌چرخهٔ تکراری نگه می‌دارد و شهامت و اعتمادبه‌نفس ما را می‌گیرد، خوب بیندیشیم.

من در مقام یک آموزگار و یک مربی بارها دیده‌ام که افراد حتی نمی‌دانند چه چیزی از گذشته با خود حمل می‌کنند و چه مدت است این کوله‌بار را به دوش می‌کشند. دوراه برای زندگی‌کردن وجود دارد. یک راه آن است که همواره متواضع باشیم و از باورهای محقانه‌ی خود در برابر ارادهٔ خداوند بگذریم و راه دیگر آن است که درک کنیم نیرویی برتر نگهدار ماست و او راه را برای ما خواهد گشود. راهی جز این نیست. در این جا داستان ملکه‌ای به یادم آمد که در سراسر سرزمین خود به‌خاطر زیبایی، وقار و بخشندگی‌اش شهرت داشت. لبخند گرم همیشگی و چشمان مهربانش همهٔ مردم شهر را مجذوب خود کرده بود...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۲ دقیقه
مقدمه
۳۲ دقیقه
پیشگفتار
۳۱ دقیقه
بخش اول: یک الگوی جدید
۳۸ دقیقه
بخش اول / قسمت دوم: اعتماد الهی
۲۹ دقیقه
بخش اول / قسمت سوم: مبارز با شهامت عشق
۳۸ دقیقه
بخش دوم: از عقل تا قلب
۳۵ دقیقه
بخش دوم / قسمت دوم: رمز سرسپردگی
۳۵ دقیقه
بخش دوم / قسمت سوم: رمز رهایی عاطفی
۳۴ دقیقه
بخش دوم / قسمت چهارم: رمز همدلی عمیق
۳۴ دقیقه
بخش دوم / قسمت پنجم: رمز قلب عاشق
۳۴ دقیقه
بخش دوم / قسمت ششم: رمز رویای الهی
۵۰ دقیقه
بخش دوم / قسمت هفتم: رمز زیبایی متعالی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شهامت: موثرترین و کاربردی‌ترین راهکارهای افزایش عزت نفس
نویسنده
مترجمالهام شریف
گویندهحمیده کریمی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۳۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شهامت

Hassan R
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
کتاب رو کامل خواندم اما انتظارم بالا تر از این کتاب بود که ریشه‌ای تر و عملیاتی تر سخن بگه و حجم زیادی از مطالب این کتاب به خاطرات نویسنده برمیگشت. و از طرفی به نظر می‌رسید مخاطب نویسنده برای این کتاب بیشتر خانم‌ها هستن. اما در کل کتاب خوبی هست نه عالی
Elias Mohammadi
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
باز هم دبی فورد روحش شاد باشه و جاش تو بهشت با اینکه تا جایی که میدونم یهودیه اما با کتاباش و مخصوصا دعاهاش من رو جذب خدا و جذب دین خودم کرد و باز تلنگری به مهربونی و دلسوزی خدا داره
عاشقتم خدا عاشقتم دبی فورد
پریسا میرزایی
۱۴۰۱/۷/۴
این کتاب خیلی الهام بخش بود
این روزا خیلی اسیب دیدم و بهم نشون داد اوضاعم اونقدرام بد نیست و میتونم به بهترین شکل ادامه بدم
شهناز زمانی
۱۴۰۱/۲/۳۰
کتابی بسیار عالی بود، گویی به تمام سوالات عمر من پاسخ داد، توصیه میکنم حتما این کتاب رو گوش کنید حتی چند مرتبه
حمید یزدان پناه
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
چقدر خوب میشد اگر محیط طوری بود که بشه راجب مطالبی که از کتاب یاد گرفتیم با هم چت میکردیم
اکرم غلامی
۱۴۰۱/۱/۵
نسبتا مفید بود. هر چند کتابهای بسیار قویتری در این زمینه هست.
امی ملکان
۱۴۰۰/۹/۵
فراتر از عالی....
حتما همه یکبار باید این کتابو بخونن
شبنم حدیدی زاده
۱۴۰۱/۳/۱۸
هم گویندگی وهم ترجمه هر دو عالی خود کتاب هم فوق العادس
Amir Soltani
۱۴۰۰/۱۱/۵
بسیارعالی وقابل تامل
پگاه برق پیما
۱۴۰۰/۸/۲۲
عالییییه پیشنهاد میکنم حتما مطالعه شود
شیرین عظیمی
۱۴۰۰/۷/۱۹
حاوی نکات عالی برای خودشناسی و رشد فردی
positive thinking
۱۴۰۱/۳/۲
یک کار متوسط از دبی فورد
Meysam rezaei
۱۴۰۱/۱/۱۶
عالی عالی عالی خدایش خوب بود
Safora Ghorbany
۱۴۰۰/۱۲/۲
کتاب‌های دبی فورد عالی هستند
سیما
۱۴۰۰/۱۰/۳
عالی و قابل تامل
مشاهده همه نظرات ۱۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شهامت

برای دریافت کتاب صوتی شهامت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.