معرفی و دانلود کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور

عکس جلد کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور
قیمت:
۴۰۰۰۰ تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور

کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز نوشته دبی فورد، به شما کمک می‌کند تا سایه و ضمیر ناخودآگاه‌تان را بهتر و بیشتر بشناسید و از این طریق استعدادهای نهفته‌تان را شکوفا کرده و حال بهتری را نسبت به خود و دیگران تجربه کنید.

آسان نیست آنچه را که از آن متنفر بوده‌اید، آنچه را که از آن ترس داشته‌اید، انچه را که دائماً فکرتان را به خود مشغول کرده یا رنجتان داده است دوست بدارید. اغلب آسان‌تر می‌آید که به رنج گذشته بچسبید تا به شفای لحظه حال ولی دبی فورد (Debbie Ford) در کتاب نیمه تاریک جویندگان نور (The Dark Side Of The Light Chasers) این اطمینان را به شما می‌دهد که آسان‌تر نیست.

آینده‌ای که عمیقاً در آرزویش هستید تنها وقتی از آنِ شما خواهد شد که حاضر باشید با دردهای گذشته‌تان روبه‌رو شوید و نقطه پایانی بر آن‌ها بگذارید. تنها راه داشتن آینده‌ای متفاوت‌تر از قبل نه فقط پذیرفتن گذشته بلکه در آغوش گرفتن آن است.

وقتی یاد بگیرید تمام آنچه را که هستید، تمام آنچه را که تجربه کرده‌اید هر چقدر هم که سخت بوده در آغوش بگیرید به تکاملی دست می‌یابید که در آرزویش هستید. وقتی دریابید که تک‌تک جنبه‌های بشری‌تان برای کامل بودنتان ضروری‌اند، گامی بلند به سوی عشق ورزیدن به خود و محقق کردن زندگی اصیل خویش برمی‌دارید.

وقتی تمام جنبه‌های وجودتان را درک کنید و آن‌ها را بپذیرید، آدم‌های پیرامونتان هم از نتیجه آن بهره‌مند می‌شوند. این موهبتی است که تمامی ندارد. چون آن‌هایی که در حضورتان هستند، احساس بهتری در مورد خودشان پیدا خواهند کرد. اطرافیانتان مشتاقانه از شما می‌خواهند که آنچه را می‌دانید به آن‌ها نیز بگویید. چون چه در حال حاضر قبولش داشته باشند چه نداشته باشند، همه به دنبال بازگشت به یکپارچگی خویش هستند. همه می‌خواهند از آنچه هستند احساس خوبی داشته باشند. همه می‌خواهند از ته دل احساس ارزشمند بودن کنند و این همان چیزی است که کتاب حاضر در اختیار شما می‌گذارد و همان چیزی است که با انجام تمرین‌های هر فصل آن می‌توانید انتظار دریافتش را داشته باشید.

اگر این راه را بروید ضرر نمی‌کنید. وقتی درمی‌یابید که از هیچ چیزی غیر از عشق ناب ساخته نشده‌اید قلبتان گشوده می‌شود و با خودتان و با دیگران به صلح می‌رسید. وقتی که ارزش تک‌تک جنبه‌های شخصیتتان را درک کنید دیگر هرگز خودتان یا دیگران را مثل سابق نمی‌بینید و از آن کسی که فرصت بودنش را در این زندگی یافته‌اید بر سر ذوق می‌آیید.

صدها هزار نسخه از این کتاب در سرتاسر جهان به فروش رسیده و به 19 زبان دنیا نیز ترجمه شده است. مطمئناً دلیل این اقبال اثرگذاری آن است. این کتاب شما را به سرمنزل مقصود می‌رساند و می‌توانید با خیال راحت قدم در این راه بگذارید. این کتاب صوتی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی سراسر دنیا تدریس می‌شود و تمامی مشاوران، روانشناسان و روانکاوان دنیا توصیه به خواندن و شنیدن این کتاب کرده‌اند.

با دبی فورد بیشتر آشنا شویم:

دبی فورد مدرس، معلم، سخنران و نویسنده در اول اکتبر 1955 در کالیفرنیا متولد شد. عمده شهرت او به دلیل نوشتن کتاب نیمه تاریک جویندگان نور است. این اثر در سالی که انتشار یافت عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال را به دست آورد.

پس از آنکه اپرا وینفری مجری مشهور آمریکایی کتاب نیمه تاریک جویندگان نور را در برنامه‌اش در سال 2000 مورد نقد و تحلیل قرار داد، این اثر در طول چند هفته در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز در اواخر سال 2000 و اوایل 2001 قرار گرفت.
فورد در رادیو و تلویزیون کارگاه‌های آموزشی فراآورش سایه برگزار و مؤسسه تحول آموزشی فورد را تأسیس کرد. همچنین چندین برنامه تلویزیونی و مستند ساخت.

او در 17 فوریه 2013 بعد از مبارزه طولانی با سرطان در سن 57 سالگی درگذشت. از دیگر آثار او می‌توان به در آغوش سایه خود، طلاق معنوی، بهترین سال زندگی شما، نامه‌ای از بهشت، بازتاب سایه، پاک‌سازی آگاهی، شجاعت و ... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور می‌شنویم:

درون هر کدام از ما گنجینه‌ای از طلای ناب پنهان است. این جوهر طلایی روح ماست. خالص، باشکوه، درخشان و در اختیار. ولی رویه سختی از گِل ترس و وحشت این طلا را پوشانده است. این روکش گِلی نقابی است که در اجتماع به چهره می‌زنیم و خود را با آن به دنیا نشان می‌دهیم.

پرده برداشتن از سایه‌ات، نقابت را آشکار می‌کند. ما باید به دیده عشق و دلسوزی به این نقاب نگاه کنیم. چون درک آنچه که پشت آن پنهان داریم بسیار ارزشمند است.

داستان بودای طلایی را در نظر بگیر. در سال 1957 معبدی را در تایلند به محل دیگری منتقل کرده بودند و گروهی از راهب‌ها مسئول جابه‌جایی مجسمه گِلی عظیم‌الجثه بودا شده بودند. در نیمه راه یکی از راهب‌ها متوجه تَرَکی در این مجسمه شد. راهب‌ها که نگران آسیب دیدن مجسمه بودند تصمیم گرفتند یک روز صبر کنند و فردایش به راه خود ادامه دهند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
تقدیم
۱۳ دقیقه
سخن نویسنده
۱۵ دقیقه
فصل 1 - جهان برون، جهان درون - قسمت اول
۱۴ دقیقه
فصل 1 - جهان برون، جهان درون - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل 2 - دنبال کردن سایه - قسمت اول
۱۱ دقیقه
فصل 2 - دنبال کردن سایه - قسمت دوم
۷ دقیقه
فصل 2 - تمرین‌ها
۱۴ دقیقه
فصل 3 - جهان در درون ماست - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل 3 - جهان در درون ماست - قسمت دوم
۱۱ دقیقه
فصل 3 - تمرین‌ها
۱۸ دقیقه
فصل 4 - به یاد آوردن خودمان - قسمت اول
۲۶ دقیقه
فصل 4 - به یاد آوردن خودمان - قسمت دوم
۲ دقیقه
فصل 4 - تمرین‌ها
۲۰ دقیقه
فصل 5 - سایه‌ات را بشناس تا خودت را بشناسی - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل 5 - سایه‌ات را بشناس تا خودت را بشناسی - قسمت دوم
۱۰ دقیقه
فصل 5 - تمرین‌ها
۱۱ دقیقه
فصل 6 - من آن هستم - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل 6 - من آن هستم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل 6 - من آن هستم - قسمت سوم
۴ دقیقه
فصل 6 - تمرین‌ها
۲۱ دقیقه
فصل 7 - در آغوش کشیدن نیمه تاریک - قسمت اول
۱۷ دقیقه
فصل 7 - در آغوش کشیدن نیمه تاریک - قسمت دوم
۱۵ دقیقه
فصل 7 - در آغوش کشیدن نیمه تاریک - قسمت سوم
۶ دقیقه
فصل 7 - تمرین‌ها
۱۸ دقیقه
فصل 8 - خود را از نو تفسیر کن - قسمت اول
۲۹ دقیقه
فصل 8 - خود را از نو تفسیر کن - قسمت دوم
۱۹ دقیقه
فصل 8 - خود را از نو تفسیر کن - قسمت سوم
۴ دقیقه
فصل 8 - تمرین‌ها
۱۶ دقیقه
فصل 9 - بگذار نور وجودت بدرخشد - قسمت اول
۲۱ دقیقه
فصل 9 - بگذار نور وجودت بدرخشد - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
فصل 9 - بگذار نور وجودت بدرخشد - قسمت سوم
۶ دقیقه
فصل 9 - تمرین‌ها
۱۶ دقیقه
فصل 10 - آن زندگی که ارزش زیستن دارد - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل 10 - آن زندگی که ارزش زیستن دارد - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
فصل 10 - آن زندگی که ارزش زیستن دارد - قسمت سوم
۱۰ دقیقه
فصل 10 - تمرین‌ها
۱۰ دقیقه
کلام آخر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور
نویسنده
مترجمفرخ بافنده
گویندهشهره روحی، هوتن شاطری پور
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۰۰۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور

ونوس ز.ز
۱۴۰۰/۱/۱۲
این کتاب فوق العاده س و خیلی خوشحالم که نسخه‌ی صوتی شو دارم گوش میدم. صدای گوینده عالیست و واقعا زیبا میخوانند ممنونم از کتابراه❤
دوستان اگر کسی میتونه در جواب این سوال به من کمک کنه طبق گفته این کتاب در هر سایه‌ای هدیه نهفته هست که باید پیداش کرد من یکهفته هست که در حال پیداکردن هدیه‌های سایه‌های
مختلف هستم تا تمامی جنبه‌های وجودیمو بپذیرم و تا حدود بسیار زیادی موفق شدم اما در مورد خیانت هرچی فکر میکنم هدیه این سایه رو پیدا نمیکنم کسی هست بتونه کمکم کنه؟؟؟ ممنونم🌷
MORTEZA JAFARI
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
نقد و بررسی کتاب نیمه تاریک جویندگان نور: بنظر می‌رسید نویسنده به کل مسیر و منطق اشتباهی رو در پیش گرفته در این کتاب, نویسنده سعی داره با القای اینکه انسان باید تمام شخصیت‌های مثبت و منفی رو در خودش بپذیره و قبول کنه مشکلات روحی انسان رو حل و فصل کنه!! اما سوال اینجاست که چگونه باقبول وجود منبع در انرژی خودمون باید اون انرژی منفی رو در خودمون از بین ببریم!! برای مثال چگونه شنونده باید قبول کنه که همزمان هم ظالم هم مظلوم؟؟ بنظر می‌رسید نویسنده در بیان مطالب یا به طور کل دچار کج روی شده بود یا نتوانست بود منظور خود را به صورت کامل بیان کند.
برای مثال نویسنده بیان میکرد که یک جاهایی انسان باید ظالم گونه رفتار کند تا به خواسته‌ی خود هر چند مشروع برسد اما سوال اینجاست که برای رسیدن به مقصود درست باید رفتاری ناشایست انجام داد آیا راهی نیست که در قبال خواسته مشروع رفتار مشروع هم داشت؟ حتی در شرایطی که به زم نویسنده شرایطی که باید ظالم بودن رو در خود جستجو کرد.
انتظار میرفت که نوبسنده راه حل و نکاتی رو آموزش دهد که به علم و دانش رفتاری جامعه نکته مثبتی اضافه شود و سطح رفتاری جامعه ارتقا پیدا کند نه به کسانی که سعی میکنند مانند انسان در همه شرایط رفتار کنن بگیم خیر باید خوی حیوانی استفاده کرد. موفق و پیروز باشید
الف جعفری
۱۳۹۹/۵/۱۷
در واقع همون کتاب نیمه تاریک وجود. به جرات میتونم بگم فوق العاده‌ترین کتابی بود که خوندم کتابی که باید چندین بار مرور بشه تمریناتش انجام بشه تا ببینید چه تحولی در شخصیت و نوع نگرش شما بوجود میاد. اگر دنبال رشد شخصیت و جذب بهترینها تو زندگیتون هستین حتما بخونید و عمل کنید
Maryam Eskafi
۱۴۰۰/۱/۶
این کتاب محشره من نسخه چاپیش را خوندم ولی تمریناتشو نونستم کامل انجام بدم چون بعضیاشو باید یکی بخونه ادم تصور کنه الان با نسخه صوتیش میشه اینکارو کرد. ولی خب همونم انقدر منو رشد داد که دیگه راحت درباره دیگران قضاوت نمیکنم. هرکس باید بارها اینو بخونه و تمرین کنه
Ali Akbari
۱۴۰۱/۳/۲۶
کتاب روانشناسی خیلی خوبی هست و اگر به درستی و جسارت بهش عمل بشه در عرصه خودشناسی، شخصی پیشرفت خیلی زیادی خواهد کرد، خیلی کامل و جداگانه مسائل رو توضیح داده و شخص جدا جدا هر موضوع رو درک میکنه و گیج نمیشه، برای شناخت نیمه تاریک خودتون، و اون قسمتی از خودتون که بهش دقت نکردین، یا در کل برای شناخت خود بهتر این کتاب نقش بسزایی ایجاد خواهد کرد، البته اگر بهش عمل بشه صرف کتاب راه حل نیست و مسیر رو نشون میده برای شناخت قسمت‌هایی از خود که بهشون دقت نکردیم و نمیدونستیم وجود دارن ولی ما اون ویژگی‌ها هستیم
mehrnaz ahmadi
۱۴۰۰/۷/۷
کتاب جالب و مفیدی هست، مربوط میشه به شناخت خود و معرفی یک اصل که در روابط اجتماعی به کارمون میاد. و اون اینه که اگه شما دیگران رو بد میبینید و یا چیزی هست که در ارتباط با دیگران اذیتتون میکنه، در واقع خودتون اون ویژگی بد رو دارید که شاید ممکنه ازش خبر نداشته باشید یا انکارش کنید. در یک جمله اگه کنم بخوام کوتاهش اینه که؛ اگه از کسی بدتون میاد در واقع از قسمتی از خودتون در اون فرد هست که بدتون میاد و بالعکس اگه از کسی خوشتون میاد از قسمتی از خودتون در اون فرد خوشتون میاد.
سپیده نوراذر
۱۴۰۰/۱/۱۳
من تا حالا کتاب صوتی گوش نکرده بودم فک میکردم خوشم نمیاد الکی پول نباید بدم این کتاب اولین کتاب صوتی منه و به حدی ازش خوشم اومده که فک کنم از این به بعد بیشتر ازکتابای صوتی خرید کنم البته خود کتاب و قبلاً خونده بودم همون کتاب نیمه تاریک وجوده از این حالت صوتی‌اش خیلی خوشم اومد فرصت خوبی برای فک به کردن وجود میاره با دقت به کلماتش گوش میدم و عمیق فک میکنم و احساس میکنم تاثیر گذاری بیشتری به وجود میاد
Farzaneh Mehran
۱۴۰۰/۱/۲۲
کتاب کاربردی و پرمحتواست، صدای زیبا و خوانش دلنشین خانم شهره روحی به کتاب جذابیت زیادی بخشیده و باعث می‌شود نوشته‌ها تاثیر بهتری بر شنونده داشته باشند. دیدگاه نویسنده در بسیاری موارد قابل تعمق است اما به این معنا نمی‌باشد که الزاما کاملا قابل قبول باشد. در بعضی موارد نوشنه‌ها غیر اصولی و علمی است، از جمله جاهایی که وارد درمان‌های پزشکی می‌گردد. در مجموع تاثیر گذار و مفید برای تمامی گروههای سنی می‌باشد.
Fatima .
۱۴۰۰/۱/۶
عالیهه این کتاب برای آشتی با نیمه تاریک وجودمون و کامل شدن سایه‌ها تاثیر زیادی توی تخریب موقعیت‌های خوبمون دارن و اگر نخواییم ببینیمشون بالاخره انتقامشونو ازمون میگیرن حتما بخونید و جدی بگیرین ک بسیار توی حل مشکلات ارتباطی و کاری واستون جوابه
وحیده فاضلی
۱۴۰۰/۲/۲۶
با سلام خدمت خوانندگان محترم
من کتابهای زیادی تا کنون مطالعه کرده‌ام ولی این کتاب چیز دیگریست واقعا دید جدیدی به من داد به عبارتی میتوانم بگویم من را شفا داد. با تمرینات و راهکارهایی که دارد تحول عظیمی در زندگی انسان ایجاد میکند. مخصوصا بخشی که درباره شخصیتهای مخفی وجود آدمی صحبت میکند. توصیه میکنم اگر شده در طول عمرتان یک کتاب گوش دهید این اثر قوی را از دست ندهید. ممنون از سایت خوب کتابراه
نگین نگینی
۱۴۰۰/۳/۷
فوق العاده دو سالی بود که کتابش رو خریده بودم ولی انگار جرات نداشتم بخونم و انجام بدم تمرینات رو ولی با کتاب صوتی عااالی پیش رفم و پیش میرم..... کاش قسمت تمرینات واقعا فرصت برا انجام تمرینات داشت و برای اجرای تمرین‌ها ضبط میشد صدای گوینده بی نظیره ولی واقعا برا قسمت تمرینات خیلی سریع اجرا میکنه مثل باقیه مطالب کتابه خیلی بهتر میشد قسمت تمرینات رو با آرامش و فرصت کافی ضبط میکرد.
عسل مهاجران
۱۴۰۱/۲/۱۱
در این کتاب فوق العاده دیدگاه سایه‌ی کارل یونگ توضیح داده شده. یونگ میگوید که در هر انسانی هم نور (صفات نیکو) و هم سایه (صفات بد و پست) وجود دارد و این که وقتی ما از صفات خوب یا بد کسی خوشمان یا بدمان میاید، در واقع آن صفات خوب یا بد درون خودمان است که آن را مانند آیینه در دیگران میبینیم.
با گوش دادن به این کتاب میتوان به جنبه‌های خوب و بد وجودی خود پی برد و نقص‌های خود را اصلاح کرد. عالی
shiva kad
۱۴۰۰/۱/۳۰
دبی فورد نویسنده زبر دستی است و تقریبا تمام کتابهایش مفید و تحول گراست. در کل منطور این کتاب این است که ما دائما درحال فراکنی هستیم چه رفتارهای خوب و چه بد، هر رفتاری که در دیگران آزارمان میدهد یا تحسینمان میکند در واقع در خود ما نیز هست فقط باید با آن‌ها روبرو شویم که اگه تمرینات را کامل انجام بدیم به نتیجه مطلوب میرسیم.
ممنون از کتابراه بابت معرفی کتابهای مفید👍
فاطمه میرجلیلی
۱۴۰۰/۱/۲۲
این کتاب فوق العاده است‌. همچنین صدای گوینده نیز عالی است.
من یک دور رو تموم کردم و بعدا باز هم دوباره اون رو میخونم. به من کمک خیلی زیادی کرد.
واقعا کلمات نمیتونن توصیفی برای مفید بودن این کتاب به نمایش بذارند، ‌تنها میتونم بگم اگه واقعا میخواید خودواقعی تون باشید و به بهبود خودتون کمک کنید این کتاب به شما کمک میکنه. ‌ از خوندنش پشیمون نمیشید. مطالعه‌اش رو پیشنهاد میکنم.
Negar Izadi
۱۴۰۱/۲/۱۰
صدای گوینده و نحوه خوندنشون خیلی دلنشینه. ترجمه‌ی کتاب هم خوبه. من اولین بار نسخه‌ی چاپی این کتاب رو دو سال پیش خوندم و به وسیله‌ی این کتاب با مبحث سایه و فرافکنی آشنا شدم. با هر فصل کتاب چیزهای تازه‌ای یاد گرفتم که باعث میشد خیلی تعجب کنم. البته یه سری از بخشاش موافق نیستم که خب فکر می‌کنم طبیعی باشه و لزوما قرار نیس با همه قسمتای یک کتاب موافق بود تا اون رو خوند یا شنید.
مشاهده همه نظرات ۵۴۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور

برای دریافت کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.