معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت اراده: روش‌ ع‍م‍ل‍ی‌ ت‍اث‍ی‍ر ب‍ر خ‍وی‍ش‍ت‍ن‌، ب‍ر دی‍گ‍ران‌ و ب‍ر س‍رن‍وش‍ت‌ خ‍وی‍ش‌

عکس جلد کتاب صوتی قدرت اراده: روش‌ ع‍م‍ل‍ی‌ ت‍اث‍ی‍ر ب‍ر خ‍وی‍ش‍ت‍ن‌، ب‍ر دی‍گ‍ران‌ و ب‍ر س‍رن‍وش‍ت‌ خ‍وی‍ش‌
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت اراده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت اراده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت اراده: روش‌ ع‍م‍ل‍ی‌ ت‍اث‍ی‍ر ب‍ر خ‍وی‍ش‍ت‍ن‌، ب‍ر دی‍گ‍ران‌ و ب‍ر س‍رن‍وش‍ت‌ خ‍وی‍ش‌

کتاب صوتی قدرت اراده نوشته پل ژاگو، درباره قدرت انگیزه و تلاش انسان در مسیر رسیدن به اهداف خود است. این کتاب از طریق راهکارهایی به شما یاد می‌دهد که چگونه در زندگی‌تان موفق باشید و از پس مشکلات خود برآیید.

درباره کتاب صوتی قدرت اراده:

یکی از مهم‌ترین موارد در پرورش نیروی اراده، داشتن انرژی و انگیزه کافی برای از بین‌ بردن خستگی و تنبلی است. برای داشتن این انگیزه و انرژی نیاز است در آغاز تمریناتی انجام دهید تا مغز و بدن شما به آن روتین عادت کند و جزو روال هر روزتان شود. با انجام تمرین‌ها و روش‌های ارائه شده در این کتاب و پایبندی به آن‌ها، می‌توانید شاهد معجزهٔ اراده و ثبات در زندگی خود باشید و راه دستیابی به آرزوهای خود را پیدا کنید.

کتاب قدرت اراده (Le pouvoir de la volonté) با ارائه این تمرینات به شما کمک می‌کند تا سلامت جسم و روح خود را تقویت کرده و از آن طریق نیروی اراده خود را بازیابید. پل ژاگو در این کتاب سعی کرده تا یک برنامهٔ خواب و عادت غذایی سالم را به شما معرفی کند و به افرادی که عادات ناسالم را در خود پرورش داده‌اند، غلبه بر آن‌ها را آموزش دهد.

ژاگو همچنین با تأکید بر عمل و گفتار شخصی هر فرد، تمرین‌هایی ارائه می‌کند که با کمک آن‌ها بتوان اطمینان و آزادی سخن و عمل را یافت. او عقیده دارد اساسی‌ترین راه تغییر سرنوشت هر فرد، تغییر فردی او است و داشتن تمرکز نیز به‌ اندازه اراده در این مسیر اهمیت زیادی دارد. از نظر نویسنده اراده انسان تأثیر مستقیمی بر بدن او دارد و در زمان بیماری و درد، بهترین روش درمان، اندیشیدن به‌سلامتی و آسایش است.

در کتاب حاضر به این نکته نیز اشاره می‌شود که قدرت اراده علاوه بر تأثیری که بر روی خود شخص می‌گذارد، بر دیگران نیز اثرگذار و از آن‌ها اثرپذیر است. هر بخش از این کتاب شامل تمرین‌هایی است که موجب افزایش انگیزه و انرژی شما برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان می‌شود. همچنین بسیاری از موارد ساده‌ای که اهمیت زیادی دارند و شما ممکن است در عادات روزانه خود به آن‌ها بی‌توجهی کنید، در این کتاب گنجانده شده‌اند.

به عقیده نویسنده در صورت وجود عادتی نادرست در وجودتان، باید در جهت رفع آن‌ها تلاش کنید. هرچند این عادت‌ها طی چندین ماه یا سال در شما ایجاد شده‌اند، ولی شما باید با پشتکار با آن‌ها مقابله کرده و عادت‌های صحیح را با تلاش جایگزین آن‌ها کنید.

شنیدن کتاب صوتی قدرت اراده به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید در زندگی خود موفق شوید و عادات صحیح و سازنده را جایگزین عادت‌های غلط کنید، شنیدن این کتاب به شما توصیه می‌شود.

پل ژاگو را بیشتر بشناسیم:

او در سال 1889 و در فرانسه به دنیا آمد و تا پایان عمر به دلیل علاقه زیاد به پاریس، در این شهر زندگی کرد. وی تحصیلات دانشگاهی خود را به خاطر مطالعات روان‌شناسی (در حوزهٔ درمان و خودشناسی) رها کرد و کتاب‌های مهمی در زمینهٔ خودیاری و موفقیت به رشته تحریر درآورد. ازجمله آثار مهم این نویسنده و محقق می‌توان به «مانیتیسم شخصی»، «آموزش گفتار»، «غلبه بر کمرویی»، «قدرت خود تلقینی»، «چگونه بر خود مسلط شویم» و «روش‌های عملی مانیتیسم هیپنوتیزم و تلقین» اشاره کرد.

پل کلمان ژاگو (Paul-Clément Jagot) فردی بود که در تمام زندگی‌اش به شکلی ساده زندگی کرد و بدون ایجاد هیچ تغییری در روش زندگی خود، تنها به مطالعه و پژوهش مشغول بود و در آخر در سال 1962 از دنیا رفت.

جملات برگزیده کتاب صوتی قدرت اراده:

- اگر هنگام برنامه‌ریزی به‌جای آنکه به فرمول‌بندی انتزاعی عناصر گوناگون بپردازیم، برنامه را به شکلی ملموس و حتی‌المقدور دقیق و زنده مجسم کنیم، بهترین روش برای اجرای آن به‌روشنی و سریعاً به ذهنمان خواهد رسید.

- بکوشید تا در زندگی روزانه هرگز اجازه ندهید شرایط محیط ثبات روانی شما را مختل کند.

- اگر هنگامی‌که مشغول کار مهمی هستید خبری به شما رسید، سکوت خود را حفظ کنید و نگذارید توجه شما منحرف شود.

- بگذارید واکنش شما در اطرافیانتان تأثیر خودش را بگذارد و سعی نکنید بر آب و روغن آن بیفزایید.

- گوته می‌گوید هر روح و جانی می‌تواند فقط با حضور خود در روح دیگر اثر گذارد.

- حالات پرتنش روحی و افکار پرشور و پرحرارت که تقویت شده و با اراده همراه باشند، می‌توانند به طور نامرئی از هر فاصله‌ای در افراد موردنظر ما تأثیر بگذارند.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت اراده می‌شنویم:

بی‌گمان آثاری که درباره پرورش شخصی بحث می‌کنند، چیز جذابی در خود دارند. چون خوانندگانشان فراوان‌اند و حتی کسانی که کسب نتیجهٔ دقیق ظاهراً برایشان اهمیتی ندارد آن‌ها را می‌خوانند. این گروه اخیر بی‌شک در پی آشنایی با امکانات ارزش شده احساس آسودگی می‌کنند. گرچه آمادگی برای اقدام عملی از خود نشان نمی‌دهند.

مخاطب این فصل شنوندگانی هستند که می‌خواهند به آرزوهای خود جامهٔ عمل بپوشانند. شنوندگانی که می‌خواهند با شنیدن کتاب ما چاره‌ای برای حل مشکلات فوری خود بیابند و به نتایج مثبت برسند. ما در فصول گذشته با دستورالعمل‌های متعدد، افق‌های تازه‌ای گشودیم و نشان دادیم که هرکس وسایل عمل برای تغییر خویشتن برای تأثیرگذاری بر دیگران و برای مهارکردن سرنوشت خویش را در اختیار دارد. اکنون اجازه دهید با شخص شما سخن بگوییم. آیا مصمم به عمل‌کردن هستید؟ آیا حاضرید دست به تلاش بزنید؟ آیا حقیقتاً خواهان چیزی هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، خواهیم کوشید برنامه‌ای برایتان تهیه کنیم تا بتوانید به هدفتان برسید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۵ دقیقه
بخش یک : آمادگی برای پرورش
۴۹ دقیقه
بخش دو: چگونه بر خود حاکم شویم
۳۷ دقیقه
بخش سه: چگونه به اطمینان کامل دست یابیم
۶۸ دقیقه
بخش چهار: چگونه سرنوشت را در اختیار بگیریم
۳۴ دقیقه
بخش پنج: منابع عظیم انرژی
۳۵ دقیقه
بخش شش: تاثیر بی‌واسطه اراده بر بدن
۴۹ دقیقه
بخش هفت: تاثیر بی‌واسه اراده بر دیگران
۱۷ دقیقه
بخش هشت: تاثیر اراده بر سرنوشت
۳۸ دقیقه
بخش نه: چگونه عمل کنیم
۲۴ دقیقه
بخش ده: چگونه در برابر ضعف‌ها، ناتوانی‌ها و اهمال‌ها واکنش نشان دهیم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت اراده: روش‌ ع‍م‍ل‍ی‌ ت‍اث‍ی‍ر ب‍ر خ‍وی‍ش‍ت‍ن‌، ب‍ر دی‍گ‍ران‌ و ب‍ر س‍رن‍وش‍ت‌ خ‍وی‍ش‌
نویسنده
مترجمایرج مهربان
گویندهتایماز رضوانی
ناشر چاپیانتشارات ققنوس
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۲۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت اراده

مانی نادری
۱۴۰۰/۸/۲۸
پل ژاگو یکی از بهترین نویسنده‌ها در حوزه خودکنترلی و تقویت اراده است. یه نویسنده قدیمی قبل از این همه داغ شدن بازار مربیهای رشد فردی که بیشتر شبیه بیزنس من‌ها هستن تا مربی رشد! فصل ۵ رو با دقت گوش کنید و مو به مو انجام بدید. معجزه رو در خودتون خواهید دید.
Vahid.ansarri Vahid
۱۴۰۰/۶/۱۳
واقعا عالی هستش، ممنون من هر شب موقع استراحت گوش میدم و بعد میخوابم‌، این کار رو مستمر انجام میدم که تاثیر خودش و داشته باشه تا کارآمد باشه برام، به شما هم توسعه میکنم، حداقل یه سال انجام بدید یا حتی بیشتر،،،، رها نکنید، انجام بدید
مرجان کشاورز
۱۴۰۰/۱۱/۲۱
به شدت توصیه میکنم، این کتاب رو وقتی چهارده ساله بودم خوندم، با وجود صحبت‌های زیادی که در این باره شده باز هم پل ژاگو و حرفها و تکنیک‌های بی نظیرش سرآمد همه حرفها تو این حوزه هست.
sh Ny
۱۴۰۰/۷/۷
به نظرم خیلی کمک کننده ست مخصوصا یادآوری پتانسیل‌هایی که داریم و ازشون غافل هستیم. کتاب رو باید چند بار گوش بدید و نوت بردارید تا موثرتر واقع بشه
Mohamad Molavi
۱۴۰۱/۳/۹
استفاده از کلمات قلمبه قلمبه که فرایند درک کتاب صوتی رو کند میکند. هنر ساده کردن فراینند پیچیده است. نه پیچیده کردن سادگی...
amirhossein Shabani
۱۴۰۰/۱۰/۱۷
دستوالعمل‌های بسیار عالی‌ای داره
ولی متن سنگینش ممکنه برای عده‌ای خسته کننده باشه
ماریای محمدش صدری
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
کتاب خوبیه ب شرطی ک تمرین انجام بشه بیش از یکبار گووش بدید تا ملکه ذهن شود
حیدر یزدانی
۱۴۰۰/۵/۶
خیلی پر محتوا و عالی برای برنامه سرمایه گذاری
علیرضا سدیدی
۱۴۰۱/۳/۴
کتابی کامل برای قدرت انضباط
ارش سررشته دار
۱۴۰۰/۱۰/۲۵
حتما بخونید و اثراتش ببینید
سجاد غلامی
۱۴۰۰/۹/۲۵
بهترین کتابی که تو عمرم دیدم
مشاهده همه نظرات ۱۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت اراده

برای دریافت کتاب صوتی قدرت اراده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.