معرفی و دانلود کتاب صوتی مردی با کبوتر

عکس جلد کتاب صوتی مردی با کبوتر
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مردی با کبوتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مردی با کبوتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مردی با کبوتر

کتاب صوتی مردی با کبوتر اثر رومن گاری به روایت رخدادی عجیب در نیویورک می‌پردازد، خبری عجیب از سوی خبرنگاران منتشر می‌شود. مرد جوانی در یکی از اتاق‌های ساختمان سی و دو طبقه سازمان ملل پنهان شده و نیمه شب‌ها هم‌چون اشباح در حالی که کبوتری در بغل دارد در راهروهای ساختمان می‌گردد. این مرد چه اهدافی دارد و همدستانش چه کسانی هستند؟

مردی با کبوتر (A Man with a Pigeon) از جمله آثار به نسبت مشهور رومن گاری (Romain Gary) است که در انتقاد از رویه کاری سازمان ملل نوشته شده است. داستان خیلی ساده با واژه‌های تمسخرآمیز راجع به سازمان ملل آغاز می‌شود. مخاطب از همان صفحات نخست بدون رودربایستی و شگردهای داستان‌نویسی مدرن به سراغ اصل مطلب می‌رود.

گاری با لحن شیوا و طنز خود به سیاست‌های سازمان ملل طعنه می‌زند. این کتاب حاصل تجربیات او از روزهایی است که عضو هیئت نمایندگان سازمان ملل بوده است و از این جهت می‌توان به صحت آن اطمینان کرد.

رومن گاری، نویسنده مشهور و پر اعجاب دنیای ادبیات است که به گواه بسیاری از منتقدین او یکی از عجیب و غریب‌ترین نویسنده‌ها و شاید دروغگوترین آن‌ها در جهان باشد. او دو بار جایزه ادبی گنکور فرانسه را دریافت کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی مردی با کبوتر می‌‌شنویم:

تنها اتفاق آن روز صبح، نماینده‌ی یک کشور عقب افتاده بود که با ردای شاهزاده‌ای بنفش و طلایی‌اش روی پلکان برقی روبه‌روی ورودیه نمایندگان با خادمانش نشسته بود و دو ساعتی می‌شد که با چهره‌ای خالی از اضطراب اما آشکار مغلوب از تمدن غرب، بالا می‌رفت و پایین می‌آمد. در سالن بزرگ مجمع عمومی که مزین به دو نقاشی دیواری بود، روزنامه‌نگاران و مردم دو ساعت گوش به سخنرانی یک نماینده سپرده بودند. نقاشی‌ها یکی تخم‌مرغ‌های خاگینه را نشان می‌داد و یکی آقا خرگوشه‌ را (سمبل‌هایی دوسویه) گرسنگی تسکین‌یافته و ساده‌لوحی شگرف ملت‌ها... .

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۹ دقیقه
بخش اول
۲۷ دقیقه
بخش دوم
۲۹ دقیقه
بخش سوم
۲۸ دقیقه
بخش چهارم
۲۳ دقیقه
بخش پنجم
۲۹ دقیقه
بخش ششم
۱۸ دقیقه
بخش هفتم
۲۷ دقیقه
بخش هشتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مردی با کبوتر
نویسنده
مترجملیلی گلستان
گویندهرضا عمرانی
ناشر چاپینشر ثالث
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۳۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مردی با کبوتر

Amir Roudgar
۱۳۹۷/۸/۷
رومن گاری، از یک سو در قامت یک دیپلمات و از سویی دیگر، در لباس یک نویسنده منتقد، در کتاب مردی با کبوتر، به زیبایی مفاهیم زیبایی چون حقوق بشر، دموکراسی و امثالهم را که در سازمان‌های بین المللی چون سازمان ملل بسیار از آن می‌گویند و چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند را به تصویر کشیده است. در واقع مردی با کبوتر از آرمان‌هایی می‌گوید که در عمل به گونه‌ای دیگر اجرا می‌شوند.
بهاره ندیمی
۱۳۹۷/۶/۱۸
قلم رومن گاری شیرین و به دل نشینه
با اینگه طنز داشت ولی یه جورایی واقعی بود
سارا سوری
۱۳۹۸/۹/۱۸
جالب بود اما نه انقدری که کتاب رو تموم کنم
hassan samangani
۱۳۹۷/۱۰/۲۷
عالی بود، لذت بردیم
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مردی با کبوتر

برای دریافت کتاب صوتی مردی با کبوتر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.