معرفی و دانلود کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم

عکس جلد کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم
قیمت:
25000 تومان - 2.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم

کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم به قلم دی‍پ‍اک‌ چ‍وپ‍را به شما می‌آموزد که معنای اعتیاد چیست و چگونه بر عادت‌های غلط خود پیروز شوید. این کتاب راهکارهایی مطمین برای رسیدن به سلامتی و تعادل روح و جسم در اختیار شما قرار می‌دهد.

درباره کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم:

در جهانی که هر روز اخبار بد به سراغ‌مان می‌آید و به انواع عادت‌ها و رفتارهای نه چندان خوب مبتلا شده‌ایم، کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم (Overcoming addictions: The complete mind -body programme for addictive behaviors) می‌تواند راهنمایی مناسب برای رهایی از این مسائل باشد. رفتارهایی که موجب اختلال در روند زندگی سالم و عادی شده مانند: اعتیاد به مواد مخدر، الکل و یا حتی پرخوری.

دیپاک چوپرا در این کتاب سعی کرده، در سه بخش به بررسی این رفتارها بپردازد. او در بخش اول به معنا و انواع اعتیاد در زندگی و شناخت آن‌ها می‌پردازد. در بخش دوم با مثال‌های واقعی به تجربه اعتیاد در جوامع انسانی و بیان آن‌ها پرداخته و در نهایت در بخش سوم کتاب به ارایه راهکار و بازیابی تعادل می‌پردازد.

توجه به دنیای معنوی از طریق مراقبه و مدیتیشن از عمده مواردی است که به آن برای رفع عادت‌های مزاحم اشاره می‌شود. همچنین در بخش‌هایی از این کتاب با نمونه‌هایی از ورزش برای سلامت جسم ورژیم غذایی آشنا می‌شوید.

دی‍پ‍اک‌ چ‍وپ‍را را بیشتر بشناسیم:

دیپاک چوپرا (Deepak Chopra) پزشک آمریکایی هند الاصل و نویسنده قهاری است که تاکنون بیش از 50 کتاب را به نگارش درآورده و این کتاب‌ها به بیش از 35 زبان دنیا ترجمه شده‌اند. او سبکی جدید در شیوه درمانی و نوشته‌هایش دارد؛ ترکیب معنویت با مسائل پزشکی و سلامت! او عضو کالج پزشکان آمریکا، عضو انجمن غدد درون ریز بالینی آمریکا، استاد کمکی دانشکده مدیریت کلوگ و دانشمند ارشد سازمان گالوپ و بنیانگذار و رئیس سازمان اتحاد برای بشریت جدید است.

جالب است بدانید که مجله تایم، دکترا چوپرا را به عنوان یکی از 100 قهرمان و شمایل برتر قرن 21 معرفی کرده است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم:

- داروی جدیدی در دست ساخت است، دارویی که ذهن، شعور، معنا و هوش در آن نقش اساسی دارد. (لری دوسی، نویسنده کتاب Healing Words)

- دیپاک چوپرا به دلیل رویکرد جدید خود در ترکیب سنت‌های درمانی کهن با تحقیقات مدرن، به عنوان یک بقراط امروزی مورد ستایش قرار می‌گیرد. (ایرو کوپسینت، شیکاگو سان تایمز)

- نوشته‌های دکتر چوپرا از زیبایی، قدرت عالی، لذت فراوان و عقل سلیم بسیار برخوردار است. (کورتنی جانسون، نویسنده کتاب هنری جیمز و تکامل آگاهی)

- دکتر چوپرا اطلاعاتی را در اختیار ما قرار می‌دهد که می‌تواند به ما کمک کند زندگی طولانی و سالم داشته باشیم. (برنی سیگل، نویسنده کتاب عشق، پزشکی و معجزات)

شنیدن کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از علاقه‌مندان به کتاب‌های روان‌شناسی و موفقیت هستید و دوست دارید که بر عادت‌های مخرب جسمی و ذهنی‌تان مسلط شوید، این کتاب مفید و جذاب به شما توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم می‌شنویم:

معتقدم که اعتیاد و عواقب آن مهم‌ترین مسائلی هستند که سلامت جامعه را تهدید می‌کنند. بیماری‌های قلبی و عروقی بیماری‌های تنفسی انواع سرطان‌ها و ایدز تنها معدود مسائلی هستند که مستقیم یا غیرمسقیم ریشه در اعتیاد یا عادت‌های مزاحم دارند.

این کتاب خلاصه اهتمامی است برای برخورد با یک معضل بزرگ. در نگاه نخست ممکن است، کار بسیار دشوار به نظر برسد. حتی ممکن است گستاخانه به نظر بیاید که کسی بخواهد به وسیله کتابی که حجم آن کمی بیشتر از 100 صفحه است، درصدد برخورد با این مسئله پیچیده برآید.

اما معتقدم کتاب کم قطری که به شما تقدیم می‌کنم، می‌تواند به میلیون انسان‌ کمک کند که نه تنها خود را از شر انواع عادت‌های مزاحم نجات دهند، بلکه بستگان و عزیزان‌شان را نیز در حل این مشکل یاری نمایند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
معرفی
11 دقیقه
فصل اول
11 دقیقه
فصل دوم
22 دقیقه
فصل سوم
30 دقیقه
فصل چهارم
31 دقیقه
فصل پنجم
26 دقیقه
فصل ششم
20 دقیقه
فصل هفتم
23 دقیقه
فصل هشتم
14 دقیقه
فصل نهم - بخش اول
5 دقیقه
فصل نهم - بخش دوم
9 دقیقه
فصل دهم
14 دقیقه
فصل یازدهم
4 دقیقه
فصل دوازدهم
14 دقیقه
فصل سیزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهسبحان اکرامی
ناشر چاپینشر پیکان
ناشر صوتیانتشارات موج کتاب
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
25000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم

رضا میری
۱۴۰۲/۳/۱۶
با سلام و درود و سپاس فراوان از کتابراه بابت اهدای این کتاب خوب و مفید. می‌توان گفت هر کدام از ما انسانها خواسته یا ناخواسته دچار بعضی از عادات و رفتارهای ناسالم و مخرب هستیم که در نتیجه تمام و یا بخشی از زندگی ما را تحت الشعاع خود قرار می‌دهد و اگر نتوانیم به اصلاح آن مبادرت ورزیم به ناچار دچار را زیان‌های فراوانی می‌شویم. این کتاب راهکارهای بسیار خوبی در جهت رفع عادات مخرب و مزاحم ارائه می‌دهد که می‌تواند جهت رفع آن و جایگزینی آن با عادتی مثبت مفید واقع گردد. در این خصوص شاید یکی از بهترین جملاتی را که مطالعه کردم این جمله بود که شروع نکردن عادتی به مراتب از ترک آن عادت آسان تر است. این مطلب به خصوص بایستی مورد توجه جوانان عزیز قرار بگیرد که در سال‌های جوانی و نشاط با دست خود، خودتان را دچار یک عادت ناسالمی که می‌تواند شور و انگیزه زندگی را از شما سلب کند نگردانید. با آرزوی سلامت و سعادت برای همه‌ی دوستان گرانقدر.
اسماعیل جریده
۱۴۰۲/۲/۲۶
من که زیاد سر در نیاوردم کلماتی سخت و فنی در آن بکار می‌برد یه بخشی مربوط به مشروبات الکلی و گذر زمان که برخی‌ها تفننی و برخی بخاطر هوس و بعد از اینکه شروع کردن دیگه توانایی رهایی از آن نداشتن و برخی در پایان به اوج آگاهی دست یافتن زیاد قابل توجیه برای من نبود با سی سال مصرف و برگشتن به اوج لذت و و روحانی شدن مگه داریم هر چند از نظر روانشناسی مورد بررسی قرار میاد پیش زمینه نیاز داشت به نظرم برای برخی معتادان عالی به نظر می‌رسد. خدا را شکر در طول زندگی‌ام معتاد به چیزی نشدم حتی الان که گوشی‌ها هستند به مدت شش ماه از اون دوری گزیدم دیدم هیچ اتفاقی نمی‌افته و برای استفاده برای کارهایم دیدم فقط به اون نیاز دارم فقط برای پیشبرد اهداف زندگی‌ام از اون استفاده می‌کنم.
فائزه ابراهیمی
۱۴۰۲/۵/۲۶
با سلام و تشکر از کتابراه برای انتخاب کتابهای بسیار عالی. غلبه بر عادت‌های ناپسند واقعا کار سختیه، با گوش دادن به این کتاب و راهکارهایی که داده بود برام جذاب بود، به قدری هم جذاب بود که چند جا از کتاب که از دوازده روش معتاد و الکلی صحبت می‌کرد، مرا واداشت تا تحقیقی انجام بدم و الان خیلی مطالب خوبی در خصوص ترک عادت ناپسند متوجه شدم که برای بنده بسیار عالی و کاربردی بود. از زمان مطالعه این کتاب دارم روی خودم کار می‌کنم تا عاداتی مثل زیاد خوابیدن، کار امروز به فردا انداختن و... را بدون ترس کم کنم و تلاش دارم بقیه عادات ناشایست را هم یکی یکی با عادتهای مناسب جایگزین کنم.
علی صادقی
۱۴۰۲/۲/۲۵
برای ترک سیگار و مواد مخدر، الکل، پرخوری، و سایر عادتهای مزاحم اطلاعات خوبی رو در اختیار مخاطب قرار میده و با ترکیب اطلاعات طب مدرن و سنتی نگرشی رو ایجاد می‌کنه برای کسی که تصمیم گرفته ترک کنه. برای کسانی که تصمیم نگرفتند، کل علم پزشکی و تمام معجزات عالم هم اگر ترکیب بشوند نمی‌توانند کاری از پیش ببرند
shahinaminpor
۱۴۰۲/۲/۲۵
عالی بود متشکرم از انتخاب خوب کتابراه و متاسفم برای اون افرادی که این کتاب رو خوانده یا شنیده‌اند ولی کوچکترین تاثیری برای ترک عادتهای مخربشون نداشته و با تمسخر به کارشون افتخار میکنن و خوشحالم از اینکه هیچوقت بخودم اجازه مصرف الکل یا مواد رو ندادم
ممنون از دیپاک چوپرا، ممنون از کتابراه و ممنون از صدای گرم و زیبای روای عزیز🙏⚘
کاربر M
۱۴۰۲/۲/۲۵
سلام
ابتدا تشکر می‌کنم از کتابراه
کتاب عالی است دید مثبت و موثری نسبت به افسردگی، اعتیاد و تربیت دارد علاوه بر این‌ها می‌تواند برای شناخت افراد و طرز درست برخورد با آن‌ها به خصوص نوجوان‌ها هدایت کننده باشد
شاید تمام مشکلات روحی امروزی از وجدهایی‌ است که جوینده‌های گمراه به دنبالش هستند
Hasan Yosefi
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
کتاب خوبیه ولی مشکل اینجاست که بیشتر از اینکه به بررسی رفتار و عادت‌های بد بپردازه به الکلیسم و مواد مخدر میپردازه. به نظرم باید عنوان کتاب رو میگذاشتن غلبه بر مواد مخدر
Maede pur
۱۴۰۲/۷/۹
نام کتاب با مطالب کتاب ارتباطی نداشت و یکسری فصل‌ها که مختص الکل سیگار و … بود واقعا افتضاح بود و انگار یک شخص بی علم و دورافتاده کلا عقاید شخصی خودشو نوشته، اصلا توصیه نمیکنم، حیف این وقتی که گذاشتم
عدنان یوسفخانی
۱۴۰۲/۲/۲۸
کتاب خیلی هستش
برای افرادی خوبه که سراغ مواد نرفته‌اند و برای کسانی که رفتند هم عالیه که ترکش کنند
چجوری میشه که این کتاب رو خوند اما عادت‌های بدمان را کنار نگذاریم
واقعا از کنار کتاب‌های خوب نگذریم
عاطفه
۱۴۰۲/۲/۲۴
به نظرم خوب بود برای اشخاصی توصیه میکنم که اعتیاد به چیزی دارند البته این نباید اشتباه فرض بشه که اعتیاد میتونه فقط به مواد مخدر باشه بلکه منظور اعتیاد به هرچیزی حتی یه عادت اشتباه و تکرار اون به دلیل حس خوشایند
سیاوش سعادت
۱۴۰۲/۲/۲۴
خیلی عالی کتاب. اون جا الکل کوکاین هست اینجایم تریاک و غیره. تریاک میکشیم کتاب هم میخونیم اصلا اگه بزم نباشه آدم نمیتونه کتاب بخونه. پای بساط کتاب گوش دادن یک عالمه. دیگه‌ی داره. فقط اگه کوپنی بشه خیلی عالیه. متشکرم
دلا
۱۴۰۲/۴/۸
این کتاب نکته‌های مفید داره اما در کل من در دسته‌ی کتاب‌های زرد طبقه بندی میکنم، صدای گوینده هم خیلی گوش خراش بود، البته همه‌ی نکته‌های من سلیقه ایه شاید بهتر باشه امتحانش کنید.
Mim
۱۴۰۲/۳/۳
من چند فصل اولشو گوش دادم و دیگه ادامه ندادم. چون به طور خاص به اعتیاد به مواد مخدر پرداخته و من چون الحمدلله مبتلابهش نیستم، خوشم نیومد. ضمنا خوانش گوینده کمی یکنواخته که خوب نیست.
حانیه
۱۴۰۲/۲/۲۴
این یه کتاب فوق العاده ست، اینکه بتونیم عادت هامونو درست کنیم حتما در موفقیت ما میتونه موثر باشه و این کتاب خیلی میتونه به موفقیت افراد کمک کنه، ممنون از کتابراه
mojgan taghavi
۱۴۰۰/۱۰/۲۵
صدای راوی فوق العاده بود، لطفا از چنین راوی‌های حرفه‌ای و فوق العاده‌ای بیشتر استفاده کنین بخصوص در کتاب‌های بروزی مثل آثار جو دیسپنزا، ممنونم بابت تلاش و خدماتتون🌹❤️
مشاهده همه نظرات 78

راهنمای مطالعه کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم

برای دریافت کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.