معرفی و دانلود کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم

عکس جلد کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم

کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم به قلم دی‍پ‍اک‌ چ‍وپ‍را به شما می‌آموزد که معنای اعتیاد چیست و چگونه بر عادت‌های غلط خود پیروز شوید. این کتاب راهکارهایی مطمین برای رسیدن به سلامتی و تعادل روح و جسم در اختیار شما قرار می‌دهد.

درباره کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم:

در جهانی که هر روز اخبار بد به سراغ‌مان می‌آید و به انواع عادت‌ها و رفتارهای نه چندان خوب مبتلا شده‌ایم، کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم (Overcoming addictions: The complete mind -body programme for addictive behaviors) می‌تواند راهنمایی مناسب برای رهایی از این مسائل باشد. رفتارهایی که موجب اختلال در روند زندگی سالم و عادی شده مانند: اعتیاد به مواد مخدر، الکل و یا حتی پرخوری.

دیپاک چوپرا در این کتاب سعی کرده، در سه بخش به بررسی این رفتارها بپردازد. او در بخش اول به معنا و انواع اعتیاد در زندگی و شناخت آن‌ها می‌پردازد. در بخش دوم با مثال‌های واقعی به تجربه اعتیاد در جوامع انسانی و بیان آن‌ها پرداخته و در نهایت در بخش سوم کتاب به ارایه راهکار و بازیابی تعادل می‌پردازد.

توجه به دنیای معنوی از طریق مراقبه و مدیتیشن از عمده مواردی است که به آن برای رفع عادت‌های مزاحم اشاره می‌شود. همچنین در بخش‌هایی از این کتاب با نمونه‌هایی از ورزش برای سلامت جسم ورژیم غذایی آشنا می‌شوید.

دی‍پ‍اک‌ چ‍وپ‍را را بیشتر بشناسیم:

دیپاک چوپرا (Deepak Chopra) پزشک آمریکایی هند الاصل و نویسنده قهاری است که تاکنون بیش از 50 کتاب را به نگارش درآورده و این کتاب‌ها به بیش از 35 زبان دنیا ترجمه شده‌اند. او سبکی جدید در شیوه درمانی و نوشته‌هایش دارد؛ ترکیب معنویت با مسائل پزشکی و سلامت! او عضو کالج پزشکان آمریکا، عضو انجمن غدد درون ریز بالینی آمریکا، استاد کمکی دانشکده مدیریت کلوگ و دانشمند ارشد سازمان گالوپ و بنیانگذار و رئیس سازمان اتحاد برای بشریت جدید است.

جالب است بدانید که مجله تایم، دکترا چوپرا را به عنوان یکی از 100 قهرمان و شمایل برتر قرن 21 معرفی کرده است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم:

- داروی جدیدی در دست ساخت است، دارویی که ذهن، شعور، معنا و هوش در آن نقش اساسی دارد. (لری دوسی، نویسنده کتاب Healing Words)

- دیپاک چوپرا به دلیل رویکرد جدید خود در ترکیب سنت‌های درمانی کهن با تحقیقات مدرن، به عنوان یک بقراط امروزی مورد ستایش قرار می‌گیرد. (ایرو کوپسینت، شیکاگو سان تایمز)

- نوشته‌های دکتر چوپرا از زیبایی، قدرت عالی، لذت فراوان و عقل سلیم بسیار برخوردار است. (کورتنی جانسون، نویسنده کتاب هنری جیمز و تکامل آگاهی)

- دکتر چوپرا اطلاعاتی را در اختیار ما قرار می‌دهد که می‌تواند به ما کمک کند زندگی طولانی و سالم داشته باشیم. (برنی سیگل، نویسنده کتاب عشق، پزشکی و معجزات)

شنیدن کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از علاقه‌مندان به کتاب‌های روان‌شناسی و موفقیت هستید و دوست دارید که بر عادت‌های مخرب جسمی و ذهنی‌تان مسلط شوید، این کتاب مفید و جذاب به شما توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم می‌شنویم:

معتقدم که اعتیاد و عواقب آن مهم‌ترین مسائلی هستند که سلامت جامعه را تهدید می‌کنند. بیماری‌های قلبی و عروقی بیماری‌های تنفسی انواع سرطان‌ها و ایدز تنها معدود مسائلی هستند که مستقیم یا غیرمسقیم ریشه در اعتیاد یا عادت‌های مزاحم دارند.

این کتاب خلاصه اهتمامی است برای برخورد با یک معضل بزرگ. در نگاه نخست ممکن است، کار بسیار دشوار به نظر برسد. حتی ممکن است گستاخانه به نظر بیاید که کسی بخواهد به وسیله کتابی که حجم آن کمی بیشتر از 100 صفحه است، درصدد برخورد با این مسئله پیچیده برآید.

اما معتقدم کتاب کم قطری که به شما تقدیم می‌کنم، می‌تواند به میلیون انسان‌ کمک کند که نه تنها خود را از شر انواع عادت‌های مزاحم نجات دهند، بلکه بستگان و عزیزان‌شان را نیز در حل این مشکل یاری نمایند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی
۱۱ دقیقه
فصل اول
۱۱ دقیقه
فصل دوم
۲۲ دقیقه
فصل سوم
۳۰ دقیقه
فصل چهارم
۳۱ دقیقه
فصل پنجم
۲۶ دقیقه
فصل ششم
۲۰ دقیقه
فصل هفتم
۲۳ دقیقه
فصل هشتم
۱۴ دقیقه
فصل نهم - بخش اول
۵ دقیقه
فصل نهم - بخش دوم
۹ دقیقه
فصل دهم
۱۴ دقیقه
فصل یازدهم
۴ دقیقه
فصل دوازدهم
۱۴ دقیقه
فصل سیزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهسبحان اکرامی
ناشر چاپینشر پیکان
ناشر صوتیانتشارات موج کتاب
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم

محمد امینی
۱۴۰۰/۲/۱۶
سلام بر دوستان چوپراک دکتری برجسته است شکی در آن نیست اما این کتاب بیشتر بر جوامع غربی و آمریکاییها نوشته شده اعتیاد به الکل و کوکائین و غذا. به من تریاکی زیاد اثر نکرد
mojgan taghavi
۱۴۰۰/۱۰/۲۵
صدای راوی فوق العاده بود، لطفا از چنین راوی‌های حرفه‌ای و فوق العاده‌ای بیشتر استفاده کنین بخصوص در کتاب‌های بروزی مثل آثار جو دیسپنزا، ممنونم بابت تلاش و خدماتتون🌹❤️
Hasan Yosefi
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
کتاب خوبیه ولی مشکل اینجاست که بیشتر از اینکه به بررسی رفتار و عادت‌های بد بپردازه به الکلیسم و مواد مخدر میپردازه. به نظرم باید عنوان کتاب رو میگذاشتن غلبه بر مواد مخدر
حسین عبداللهی hosein
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
یه کتاب خیلی خیلی خوب برای ترک همه عادتها
مخصوصا اعتیاد به مواد مخدر
ممنون از نویسنده و مترجم...... و کتابراه
Agrin Azimi
۱۴۰۰/۲/۱۸
برای من جالب نبود خیلی قابل فهم و قابل درک نبود و بیشتر در رابطه با الکل و مواد مخدر بود
رقیه جربان
۱۴۰۰/۴/۸
در کل به درک افرادی که معتادهستند و یا با اعتیاد در گیر هستند می‌خورد
علیرضا رضائیان
۱۴۰۰/۴/۱
خوب بود. البته تا نصفه خوندم به درد انسانهای معتاد میخورد بیشتر
فاطمه طاهری
۱۴۰۰/۲/۲۲
بد نبود.. تم معنوی‌ داشت.. و به مسائل ماورایی بیشتر توجه کرده بوده نویسنده
فاطمه بهمنی
۱۴۰۰/۱/۱۹
کتابی منحصر بفرد که کمک میکنه ریشه عادت‌های بد زندگیتو بفهمی.
هما راستین
۱۳۹۹/۸/۱۹
کلا دیپاک چوپرا پزشک بسیار پر مغز و معنوی هستن و همه کتاب هاشون عالیه
معصومه کوشکی
۱۴۰۰/۴/۱۰
کتاب خوبیه مطالب جدیدی ازش یاد گرفتم
Mahdiye Rezai
۱۳۹۹/۱۲/۲۲
عالی بود ممنون از کتابراه
مصطفی کریمی
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
کلا دیپاک چوپرا عالیه
سعیده خانی
۱۳۹۹/۹/۲۸
کتاب خیلی خوبیه. ممنون از کتابدار.
علی رستمی ابیوردی
۱۳۹۹/۷/۱۰
ای که از کوچه معشوقه ما میگذری... بر حذر باش که سر میشکند دیوارش
مشاهده همه نظرات ۱۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم

برای دریافت کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.