معرفی و دانلود کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما

عکس جلد کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما
قیمت:
59900 تومان - 10.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما

 کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما نوشته ژوزف مورفی، یکی از برجسته‌ترین کتاب‌های راهنماست که تا به امروز به رشته تحریر در آمده و بسیار نیز مورد توجه و تحسین قرار گرفته است. بیش از یک میلیون تن در سراسر جهان با به کارگیری نکات این کتاب و فقط با تغییر نگرش و افکار خود توانسته‌اند اهداف و آرزوهای خود را به واقعیت مبدل کنند.

تکنیک‌های ذهن محور و تحول آفرین دکتر ژوزف مورفی (Joseph Murphy) بر مبنای قاعده‌ای اثبات شده و کاربردی بنا نهاده شده‌اند؛ این که اگر بدون کوچک‌ترین تردیدی به چیزی باور داشته باشید و تصویر ذهنی زنده و شفافی از آن در ذهن‌تان بسازید، تمام موانع ناخودآگاهی را که از دستیابی شما به خواسته‌تان جلوگیری می‌کنند، از سر راه بر می‌دارید و در دنیای واقعی به آن عینیت می‌بخشید.

کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما (The power of your subconscious mind)، که مملو از مطالعات موردی موفقیت‌آمیز و نمونه‌های عینی و واقعی است، به طور کاربردی به شما آموزش می‌دهد چگونه نیروهای ذهنی خود را از قیدوبند رها کنید و با بهره‌گیری از آن‌ها در زندگی واقعی خود، ارتقای شغلی بگیرید، در خانواده و جامعه وجهه و اعتبار پیدا کنید، ثروتمند شوید، روابط دوستانه پایدار برقرار کنید، پیوندهای زناشویی‌تان را مستحکم کنید، بر ترس‌های روانی‌تان غلبه کنید، عادت‌های ریشه‌دار و مخرب خود را کنار بگذارید، خوابی راحت و عمیق را تجربه کنید و حتی بیماری‌های جزئی‌تان را درمان کنید.

تکنیک‌های ساده‌ای را که در کتاب قدرت ذهن ناخود آگاه شما ارائه شده‌اند، به طور کامل فرا گیرید و ببینید کنار زدن موانع ذهنی‌ای که بین شما و اهداف و خواسته‌های شما قرار گرفته‌اند، چقدر می‌تواند آسان باشد.

ویژگی منحصر به‌ فرد این کتاب، اجرایی و عملی بودن واقع‌بینانه‌ آن است. در این کتاب با روش‌ها و دستور‌العمل‌هایی آسان و کاربردی آشنا خواهید شد که به‌ راحتی می‌توانید آن‌ها را در زندگی روزمره‌ خود به ‌کار ببرید. ویژگی‌های خاص این کتاب برایتان جذاب و گیرا خواهد بود چون به‌ خوبی برایتان توضیح می‌دهد که چرا اغلب برعکس چیزی را که برایش دعا می‌کنید، به ‌دست می‌آورید. بارها و بارها بسیاری از مردم در هر گوشه‌ از جهان این سؤال را کرده‌اند که: «چرا هر چقدر دعا می‌کنم، باز جوابی نمی‌گیرم؟» در این کتاب با علت این تجربه مشترک آشنا خواهید شد. آنچه از این کتاب، اثری به‌ غایت ارزشمند و عصای دستی همیشه حاضر و مؤثر در مواقع سختی و مشقت می‌سازد، تشریح جامعی است که درباره‌ روش‌های متنوع برانگیختگی و فعال‌سازی نیروی ذهن ناخودآگاه و دستیابی به پاسخ‌های درست و روشنگرانه ارائه کرده است.

برخلاف باور عموم، اعتقاد به آن چیز و هدف خاص نیست که باعث برآورده شدن دعای فرد برای به‌ دست‌ آوردن آن می‌شود. دعای فرد هنگامی برآورده می‌شود که ذهن ناخودآگاه او به فکر یا تصویر ذهنی او واکنش و پاسخ ‌دهد. قانون باورمندی، اصل و قانونی پنهان و رمزآلود در تمام ادیان و مکاتب جهان است. همین قانون است که تمام حقایق روان‌شناختی در پس معجزات و قوانین مذهبی را تعریف و توجیه می‌کند.

با وجود تفاوت‌های فاحش و عمیق بین باورها و قوانین تعریف‌ شده در ادیان و مکاتب بودایی، مسیحیت، اسلام و یهودیت، پیروان آن‌ها برای دعاهای خود پاسخ می‌گیرند. چطور چنین چیزی امکان‌پذیر است؟ در جواب باید بگوییم صرف نظر از مکتب، دین، آیین، قوانین دینی، شکل دعا و نماز، ورد، سحر، جادو، نذر، قربانی‌ها و خلاصه هر اصول و چهارچوبی که به آن پایبند هستید، فقط و فقط اعتقاد و باورمندی یا قوه‌ ادراک و پذیرش ذهنی به چیزی که برایش دعا می‌کنید است که تمام مرزها را می‌شکافد و شما را به مطلوبتان می‌رساند.

قانون زندگی، قانون باور و باورمندی است. باور می‌تواند خود را به ‌شکل جمع‌وجورتر در قالب فکر و ایده‌ای خاص در ذهن‌تان نشان دهد. وقتی فرد می‌اندیشد، احساس خاصی را تجربه می‌کند و چیزی را باور می‌کند، شرایط ذهنی، جسمانی و محیطی او نیز در این راستا متحول می‌شود. روش و تکنیکی که بر اساس شناخت و آشنایی کامل از کاری که انجام می‌دهید و دلیل و انگیزه‌ انجام آن کار شکل می‌گیرد، به شما این امکان را می‌دهد که تمام خوبی‌های زندگی را در قالب نماد و تجسمی ناخودآگاهانه در دنیای بیرون تحقق بخشید. با نگاهی بنیادی به این واقعیت پی می‌بریم که «دعای برآورده‌ شده همان نیاز، میل و آرزوی قلبی شماست.»

هر کس خواستار سلامتی، خوشبختی، امنیت، آرامش فکری و ارتباط راستین و صادقانه با دیگران است؛ اما چند نفر از ما به این اهداف و خواسته‌ها می‌رسیم؟ از یکی از اساتید دانشگاه می‌گفت: «به این نتیجه رسیده‌ام که با تغییر الگوهای ذهنی و هدایت زندگی احساسی و هیجانی‌ام در مسیری متفاوت، می‌توانم بیماری قلبی‌ام را درمان کنم. مشکلم آگاهی نداشتن از تکنیک‌ها و روش‌های معتبر و رایج برای رسیدن به نتیجه‌ مطلوب است. ذهنم به‌ شکل وسواس‌‌گونه و بی‌هدف در عالم مشکلات و دغدغه‌های بی‌شمار پرسه می‌زند و چیزی که عایدم می‌شود درماندگی، ناخوشی، ناکامی و شکست است.»

این استاد دانشگاه مشتاقانه خواستار سلامتی تمام و کمال بود. تنها چیزی که نیاز داشت، دانش و مسیری درست بود تا ذهن و افکارش را در راستای آن جهت‌دهی کند. با این دانش و آگاهی بود که می‌توانست آرزوی قلبی‌اش را تحقق بخشد. با تمرین و تکرار روش‌های درمانگرانه‌ ارائه‌ شده در این کتاب توانست صحت و سلامت خود را به‌ طور کامل بازیابد.

نیروی معجزه‌گر ذهن ناخودآگاه پدیده‌ای است که قبل از این‌ که من و شما به ‌دنیا بیاییم و پیش از آن‌ که مذهب و کلیسا و حتی دنیایی خلق شود، وجود داشته است. حقایق و اصول لایزال و همیشگی حاکم بر زندگی پیش از شکل‌گیری تمام ادیان و مکاتب وجود داشته‌اند. با علم به این ذهنیت است که توصیه می‌کنیم فصول این کتاب را با دقت دنبال کنید تا بتوانید نحوه‌ به‌ کارگیری این نیروی شگفت‌انگیز، جادویی و تحول‌آفرین را به‌ خوبی فرا بگیرید. با این نیرو می‌توانید زخم‌های ذهنی، روانی و جسمانی‌ خود را درمان کنید، ذهن وحشت‌زده‌تان را از دام ترس‌ها و نگرانی‌ها آزاد کنید و خود را از قید و بند محدودیت‌های ناشی از تنگدستی‌ها، ناکامی‌ها، فلاکت‌ها، کمبودها و درماندگی‌ها برهانید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به ‌لحاظ ذهنی، روانی و احساسی با هدف مطلوبی که خواستار تحقق‌اش هستید یکی شوید و خود را در کالبد آن مجسم کنید. نیروی خلاق ذهن ناخودآگا‌ه‌تان بر اساس همین تجسم ذهنی، به خواسته‌ شما پاسخ خواهد داد. از همین امروز و اکنون دست‌ به‌ کار شوید و فرصت وقوع معجزات و تجربیات شگفت‌انگیز را در زندگی‌ خود فراهم کنید. با سماجت و پشتکار در این مسیر پیشروی کنید تا در نهایت با کنار رفتن ابرها و سایه‌های سیه‌ روزی، لحظه‌ درخشش نور کامیابی را تجربه کنید.

جملات برگزیده کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما:

- آن‌ چنان که می‌خواهی دیگری با تو رفتار کند، تو نیز با ایشان آنگونه رفتار کن.
- وقتی به دعا می‌ایستی، ببخش؛ اگر از دیگری خشم و کینه‌ای در دل داری، فراموش کن و ببخش.
- انسان همان چیزی است که به آن می‌اندیشد و از اعماق قلبش به آن باور دارد.
- خداوندا‌، همان‌‌گونه که گوزن نر مشتاقانه جوی آب را می‌جوید، روح من نیز در جست‌وجوی توست.
- اگر بتوانی باور داشته باشی، برای کسی که باور دارد هر چیزی امکان‌پذیر است.
- در این جهان‌ هر آنچه از حقیقت، صداقت و راستی، عدالت، خلوص، عشق و پاکی وجود دارد… اگر نشانه‌ای از نیکی، فضیلت و مدح و ایمان به خداوند در تو جاری است، بر همه‌ این‌ها بیندیش و تعمق کن.

در بخشی از کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما می‌خوانید:

رکن اساسی در هنر بخشایش این است که فرد خود اشتیاق و تمایل داشته باشد دیگران و خود را ببخشد. همین که از ته دل دوست داشته باشید دیگران را ببخشید، در واقع نیمی از مسیر را طی کرده‌اید. البته خود بهتر از من می‌دانید بخشیدن دیگری لزوماً به این معنی نیست که باید او را دوست داشته باشید یا تمایل داشته باشید بار دیگر با او رابطه‌ صمیمانه‌ برقرار کنید. نمی‌توان به‌ زور دیگران را دوست داشت. این درست مثل این است حکومت یک کشور قانونی تصویب کند که بر اساس آن حسن نیت، عشق ورزیدن، آرامش، شکیبایی و ایستادگی وظایفی اجباری برای همه باشند. شما نمی‌توانید به سبب این‌ که فرد دیگری به شما دستور داده یا از شما خواسته کسی را دوست داشته باشید. با این حال به یاد داشته باشیم که می‌توانیم به دیگران عشق بورزیم و محبت کنیم بدون این‌که آن‌ها را دوست داشته باشیم.

کتاب مقدس ما را به عشق ورزیدن به یکدیگر فرا می‌خواند. شاید در ابتدا عمل به این دستور غیرممکن به نظر برسد، اما اگر کسی از ته دل بخواهد، می‌تواند به همه عشق بورزد. عشق یعنی این‌ که برای همه سلامتی، شادکامی، آرامش، لذت، دلخوشی و همه‌ خوبی‌ها و نعمت‌های زندگی را آرزو کنیم. عشق ورزیدن به همه یک پیش‌شرط دارد: این‌ که واقعا از ته دل بخواهیم. وقتی دیگران را می‌بخشید، این بزرگواری شما را نمی‌رساند بلکه نشان‌ دهنده خودخواهی شماست، چون هر چیزی که برای دیگران می‌خواهید، در واقع برای خود می‌خواهید و به این دلیل این شما هستید که چنین افکاری را در ذهن دارید و چنین احساسی می‌کنید. شما همان هستید که فکر و احساس می‌کنید. چیزی آسان‌تر از این سراغ دارید؟!

فهرست مطالب کتاب

مقدمه مؤلف
مقدمه مترجم
فصل اول: گنجینه‌ درون شما
فصل دوم: ذهن شما چگونه کار می‌کند؟
فصل سوم: نیروی معجزه‌گر ذهن ناخودآگاه
فصل چهارم: شفای ذهنی در دوران کهن
فصل پنجم: شفای ذهنی در عصر نوین
فصل ششم: شیوه‌های کاربردی در فرآیند شفای ذهنی
فصل هفتم: ناخودآگاه‌تان می‌خواهد شما زنده بمانید!
فصل هشتم: چگونه به نتایج مطلوب دست بیابید
فصل نهم: چگونه از قدرت ذهن ناخودآگاه برای ثروتمند شدن استفاده کنیم
فصل دهم: حق شما برای ثروتمند بودن
فصل یازدهم: ذهن ناخودآگاه‌ شما همراه شما در مسیر موفقیت
فصل دوازدهم: دانشمندان چگونه از ناخودآگاه‌شان استفاده می‌کنند
فصل سیزدهم: ذهن ناخودآگاه و اعجاز خواب
فصل چهاردهم: ذهن ناخودآگاه و مشکلات زناشویی
فصل پانزدهم: ذهن ناخودآگاه و حس شادکامی
فصل شانزدهم: ذهن ناخودآگاه و روابط انسانی
فصل هفدهم: چگونه از ضمیر ناخودآگاه برای بخشش استفاده کنیم
فصل هجدهم: چگونه ناخودآگاه موانع ذهنی را برطرف می‌کند
فصل نوزدهم: چگونه با استفاده از ذهن ناخودآگاه بر ترس غلبه کنیم
فصل بیستم: راز جوانی روح و روان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما
نویسنده
مترجمرامین بختیاری
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات400
زبانفارسی
شابک978-964-236-776-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
59900 ت - 10.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما

سعید افشار
۱۳۹۷/۱۲/۱
نسخه چاپی این‌کتاب رو‌پارسال از نمایشگاه خریدم. کتابهایی زیادی درباره ناخودگاه و قدرت ذهن و فکر مطالعه کردم ولی به جرات میتونم بگم این کتاب جز بهترین‌ها در این حوزه هستش حتی اگه چیزی از ناخودگاه ندونید و یا مطالعه‌ای در این زمینه نداشتید این کتاب با نگارش زیبا و مطالب کاربردی بهتون کمک میکنه به درک خوبی از چگونگی عملکرد ناخودگاه ذهنتون برسید. از نظر من کاملا ارزش صرف وقت و هزینه کردن رو داره.
mehran naemi
۱۳۹۹/۳/۱۵
کتاب خوب و علمی هست ولی بیشتر در مورد تفاوت ذهن خودآگاه و ناخودآگاه صحبت میکنه، و اینکه ناخودآگاه چه قدرت‌هایی داره تا اینجاش خیلی خوبه ولی اگر قبلا این مفاهیم رو خوندین و با قدرت ناخودآگاه آشنایی دارین روش‌های استفاده از این قدرت و روش برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه بخوبی توضیح داده نشده، درواقع یه کتاب پایه و توضیح اصول اولیه است
جمال جعفری
۱۴۰۰/۲/۱۵
درود بیکران بر شما
بینهایت سپاسگزارم
بسیار عالی، تاثیر گذار و نجات دهند
افسوس میخورم که چرا پیش از این با این کتاب آشنا نشدم
به همه‌ی دوستان پیشنهاد میکنم اگر در پی دستیابی به سلامتی کامل جسم و روح خود موفقیت، ثروت، خوشبختی و آرامش کامل هستند حتما این کتاب رو بادقت فراوان بخونن
samaneh taheriyan
۱۳۹۹/۹/۳
از اون کتابهایی که حتما تو هر خونه باید یکی ازش باشه. کتابی فوق العاده و دریچه‌ای به سوی آگاهیهای ناب در مورد قدرتهای درونی انسان که خالق در وجود او از ازل نهاده بود تا انسان رو به سر منزل مقصود برسونه، ممنون از دکتر جوزف مورفی بخاطر نگارش این کتاب فوق العاده...
H... KH
۱۳۹۸/۸/۸
بسیار بسیار عالی و کاربردی در زمینه قدرت واقعی و طرز استفاده از ذهن ناخوداگاه و خلق تمام خواسته‌ها و ترمیم همه ابعاد زندگی مخصوصا در زمینه سلامتی، ثروت و رفاه بسته به ایمان وتلاش واقعی خود فرد... حتما بخونید.
reihaneh Rajaeian
۱۳۹۸/۴/۲۰
دوره روانشناسی ثروت ۱ آقای عباس منش از این کتاب هست با قیمت حدود ۶ میلیون و این کتاب فوق العادس بارها و بارها باید خوند
Khadijeh haghighi
۱۳۹۹/۱/۱۸
دارم مطالعه میکنم، حتی شده یک موضوع رو چند بار بخونم واقعا مطالب خوبی داره من که خیلی راه حل پیدا کردم پیشنهاد میکنم حتما بخونید، باور و یقین دارم از اینکه این که دارم مطالبش رو میخونم.
Mohsen Bohloli
۱۳۹۹/۱/۱۲
سلام. به نظر من اگر این کتاب به دقت و کلمه به کلمه خونده و تحلیل بشه میتونه برای حل مشکلات و حرکت رو به جلو بسیار کاررآیی داشته باشه و از مقام یک انسان معمولی خیلی فراتر گام برداشت.
تارا منصوری
۱۴۰۲/۳/۷
یک کتاب بی نظیر واقعا عالیه خیلی زیبا و کاربردی در مورد قدرت ناخودآگاه بحث میکنه کتاب مفید و تاثیرگذاری هست جواب خیلی از سوالاتی که سالیان سال بهش نرسیده بودم داخل کتاب بود و متن روان و گیرایی داره ترجمه هم خوب بود
مجید احمدی نسب
۱۴۰۰/۱۲/۹
اگرچه ترجمه‌ی کتاب رو یه خرده گیج کننده دیدم ولی در کل کتاب خوبیه و دید انسان رو نسبت به آنچه که ما روح و ضمیرناخودآگاه می‌نامیم روشن تر می‌کنه. بنابراین این کتاب ارزش خواندن رو داره...
الهه بهمدی
۱۳۹۸/۴/۲۵
خوب بود خیلی از همایشها و کتابها نوشتهی روانشناسان ایرانی از روی همین کتابهاست که با قیمتهای گزاف فروخته میشه عزیزان با خواندن همین کتابها میتونید بسیار بیشتر به خودتون کمک کنید.
setare khorami
۱۳۹۸/۴/۱۲
این کتاب واقعا عالیه و همه باید مطالعه کنند، به خوبی و با روشی عالی بهمون نشون میده که چقدر قدرت داریم و میتونیم به هرچیزی که بخوایم برسیم
kaplan Abbaszadeh
۱۴۰۰/۵/۲۲
از جمله مزخرف‌ترین کتاب‌هایی بود که خوندم و با مثال‌های مسخره داره در مورد ذهن خودآگاه و ناخودآگاه توضیح میده که شبیه کلید اسرار است. وقتتون را به کتاب‌های علمی و پر بار صرف کنید
Morteza Madani
۱۳۹۸/۱۲/۲۱
بسیااااار عالی
مثل کتاب قرآن باید هرروز چند صفحه بخوید
با خوندن این کتاب هورمون دوپامین در مغز شما ایجاد میشه
امتحان کنید...
مونا رجبی
۱۴۰۰/۱۰/۲۵
کتابی فوق العاده عالی که ارزش هزار بار خوندن هم داره و خیلی قشنگ کارکرد ذهن ناخودآگاه رو آموزش میده، با ترجمه فوق العاده عالی
مشاهده همه نظرات 45

راهنمای مطالعه کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما

برای دریافت کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.