معرفی و دانلود کتاب صوتی راز پرونده مختومه

عکس جلد کتاب صوتی راز پرونده مختومه
قیمت:
۳۹۰۰۰ تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز پرونده مختومه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز پرونده مختومه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی راز پرونده مختومه

آیا هرکول پوآرو می‌تواند دست‌های پنهان پشت یک خودکشی را کشف کند؟ کتاب صوتی راز پرونده مختومه داستانی جنایی از آگاتا کریستی است که این‌بار مرگ عجیب یک دندانپزشک معروف را سوژه‌ی خود قرار داده و مانند همیشه، چیزی جز سرنخ‌های کوچک در دسترستان قرار نمی‌دهد! گفتنی‌ست اثر حاضر یکی از عناوین مجموعه‌ کتاب‌های هرکول پوآرو است.

درباره ی کتاب صوتی راز پرونده مختومه

هرکول پوآرو یک روز معمولی را در خانه سپری می‌کرد که ناگهان تلفن خانه زنگ خورد. سربازرس جب خبر داد: «دندانپزشک موفق، ثروتمند و مورد احترام شهر خودکشی کرده است». کارآگاه زبردست بلژیکی البته از خبر مرگ تعجب نکرد، اما چرا فردی که هیچ مشکلی در زندگی ندارد باید جان خودش را بگیرد؟ رفتار او امروز صبح کاملاً عادی بود، یعنی چگونه در مدتی کوتاه به این مرز از جنون رسیده است؟ آگاتا کریستی در کتاب صوتی راز پرونده مختومه شخصیت محبوب خود یعنی هرکول پوآرو را دوباره به صحنه آورده تا معمایی دشوار را حل کند.

آگاتا کریستی که خود سال‌ها در جنگ‌های جهانی پرستار بود، اطلاعاتی گسترده درباره‌ی شیوه‌های مختلف مرگ به دست آورد که در هیچ‌جا جز صحنه‌ی نبرد نمی‌توان آن را پیدا کرد. انعکاس این دانش خاص را می‌توان در آثاری که همگی حکایت پرونده‌های قتل هستند مشاهده کرد. مقتولین این داستان‌ها با سم، ضربه، مشکلات سلامتی، سلاح‌های گرم یا سرد و روش‌های گوناگون دیگری جانشان را از دست می‌دهند که فقط در دو صورت می‌‌توان چنین روایت‌های دقیقی را نوشت: تجربه‌ی انجام چنین اعمال شنیعی را داشته باشید یا اینکه درمانگر باشید.

کتاب صوتی راز پرونده مختومه نیز شرح مرگ مرموز یک دندانپزشک است. مردی با جایگاه شغلی و اجتماعی ایده‌آل که مشغول انجام کار روزمره است، بیمارها -از جمله پوآرو- می آیند و می‌روند و همه چیز عادی است، تا اینکه برای مدتی طولانی خبری از دکتر یا بیمار قبلی نمی‌شود. زمانی که پسر مسئول هماهنگی به اجبار بیمار بعدی وارد اتاق درمان می‌شود بدن بی‌جان دندانپزشک را می‌بیند که یک سوراخ سیاه کنار سرش ایجاد شده... . این اثر معمایی ذهنتان را بعد از پایان نیز درگیر می‌کند و شنیدن آن می‌تواند تجربه‌ای هیجان‌انگیز باشد. پس اگر از شنیدن چنین داستان‌هایی لذت می‌برید با هرکول پوآروی توانا در حل معمای کتاب راز پرونده مختومه همراه شوید!

کتاب صوتی راز پرونده مختومه مناسب چه کسانی است؟

شنیدن این اثر معمایی - جنایی را به طرفداران این ژانر و علاقه‌مندان به داستان‌های هرکول پوآرو پیشنهاد می‌کنیم.

با آگاتا کریستی بیشتر آشنا شویم

یکی از بی‌نظیرترین نویسندگان زن در جهان که بسیار افتخارآفرین ظاهر شده است، آگاتا کریستی (agatha christie) است. او که عنوان ملکه‌ جنایت را از آن خودش کرده، در سال 1890 در شهر دوون انگلستان به دنیا آمد. کریستی در ابتدا در بیمارستان مشغول به کار بود. اما، پس از ازدواج با همسرش که یک باستان‌شناس بود، به شهرها و کشورهای مختلفی سفر کرد. آگاتا کریستی کتاب قتل در قطار سریع السیر شرق را در یکی از همین سفرها و در هتلی در استانبول نوشت. او نام 66 داستان جنایی و پرفروش را در کارنامه فعالیت‌های حرفه‌ای خودش دارد که از میان آن‌ها می‌توان به «قتل‌های الفبایی» و «شبح مرگ بر فراز نیل» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی راز پرونده مختومه می شنویم

دادگاه بازجویی مقدماتی تموم شد و دو دوست قدیمی شونه به شونه‌ی همدیگه از سالن خارج شدند. همونطور که قدم می‌زدند جب رو کرد به پوآرو و با خرسندی زیادی گفت: کار امروزمون خیلی جالب بود، من که خودم خیلی راضی هستم. دیدی تماشاچی‌ها چطور دهنشون باز مونده بود؟

پوآرو با حرکت سر حرف های دوستش رو تائید کرد. جب فوری ادامه داد: البته این تو بودی که قبل همه متوجه موضوع شدی. اما باور کن من خودمم درباره ی هویت جسد مشکوک بودم ولی خب ترجیح می‌دادم حرفی نزنم. مدام به خودم می‌گفتم آدم که مرض نداره بی‌خود و بی‌جهت صورت کسی رو که کشته اینجور له و لورده کنه، ضمن اینکه کار راحتی هم نیست. وقت می‌خواد و کثافت‌کاری زیادی هم می‌خواد ، پس حتما باید دلیلی برای این کار داشته باشه... .

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۴۴ دقیقه
قسمت اول
۴۶ دقیقه
قسمت دوم
۵۹ دقیقه
قسمت سوم
۴۷ دقیقه
قسمت چهارم
۴۴ دقیقه
قسمت پنجم
۵۲ دقیقه
قسمت ششم
۳۷ دقیقه
قسمت هفتم
۳۶ دقیقه
قسمت هشتم
۲۹ دقیقه
قسمت نهم
۴۶ دقیقه
قسمت دهم
۴۵ دقیقه
قسمت یازدهم
۵۳ دقیقه
قسمت دوازدهم
۴۱ دقیقه
قسمت سیزدهم
۵۶ دقیقه
قسمت چهاردهم
۴۴ دقیقه
قسمت پانزدهم
۵ دقیقه
قسمت شانزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی راز پرونده مختومه
نویسنده
مترجمجمشید اسکندانی
گویندهنگین خواجه نصیر
ناشر چاپینشر ثالث
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ ساعت و ۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۳۹۰۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی راز پرونده مختومه

تکتم باقرزاده
۱۴۰۱/۶/۲۷
برای من که شیفته داستان‌های جنایی به ویژه نگاشته‌های آگاتا کریستی هستم، خیلی عالی بود و صدای گوینده را پسندیدم و کسالت آور نبود. ممنون
مجید محمدی
۱۴۰۱/۶/۱۴
کتاب خیلی خوبی بود. آثار آگاتا کریستی سرگرم کننده و لذت‌بخش است و از گوش دادن به این کتاب هیجان انگیز و به یاد‌ماندنی خیلی لذت بردم.
ایدا فرنوس
۱۴۰۱/۵/۲۸
لطفا بیشتر کتاب صوتی از آگاتا کریستی بزارید ممنون من با کتاب‌های صوتی زندگی میکنم
کیوان پیشکاری
۱۴۰۱/۶/۱۵
اگاتا کریستی فوق العادست مثل همیشه فقط ایکاش گوینده خانوم برای این داستان انتخاب میشد
Nahid Ghovanloo
۱۴۰۱/۵/۲۲
داستانهای آگاتا کریستی که قطعا عالی و جذاب هستند اما روایت را اصلا دوست نداشتم
بهاره حیدری
۱۴۰۱/۶/۲۵
گوینده بهتری پیشنهاد میشود
هانیه برازتده
۱۴۰۱/۶/۱۲
سرگرم کننده جذاب
Mahtig shehni
۱۴۰۱/۵/۲۳
یاد نوجونیم افتادم
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی راز پرونده مختومه

برای دریافت کتاب صوتی راز پرونده مختومه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.