معرفی و دانلود کتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما: سیری متعالی به سوی احیای فیزیکی، احساسی و روحی

عکس جلد کتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما: سیری متعالی به سوی احیای فیزیکی، احساسی و روحی
قیمت:
38000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما: سیری متعالی به سوی احیای فیزیکی، احساسی و روحی

کتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما نوشتهٔ الیزابت کلر پرافیت و پاتریشیا آر. اسپادارو، راه‌های تقویت مراکز انرژی در بدن را با زبانی ساده بیان کرده است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا سفر شفابخشی به درون خود داشته باشید و از طریق آن بتوانید گره‌های انرژی خود را باز کنید و به آرامش روحی و جسمی برسید.

درباره کتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما:

شاید این نکته را شنیده باشید که تمامی جهان ازجمله کره زمین و سایر کهکشان‌ها و همه آن چیزهایی که در عالم هستی وجود دارند، بخش‌هایی از یک انرژی کل هستند. انرژی به‌طورکلی دارای دو بار مثبت و منفی است که این بار می‌تواند در وجود هر انسانی نسبت به دیگری متفاوت باشد. انرژی‌ها در وجود تمامی اشیا، گیاهان و حیوانات وجود دارند و مرتب بین آن‌ها در جریان هستند.

وجود انرژی مثبت در وجود یک انسان نشان‌دهنده این موضوع است که هیچ گره‌ی انرژی در او نیست. در نتیجه او همیشه در حال عشق دادن است و هیچ حس کینه یا حسادتی در وجود او دیده نمی‌شود. این انسان‌ها همیشه دوست دارند برای خود و اطرافیانشان مفید باشند و در روند سیر کمال در مسیر خرد گام بردارند. این انسان‌های «متعالی» بارهای منفی وجود خود را به مثبت تبدیل می‌کنند و تمام سعی‌شان بر این است که زشتی‌ها، دورویی‌ها، بدی‌ها و جنگ‌ها را از وجود خود دور کنند.

برای پاک‌کردن انرژی‌های منفی از وجودتان، نیاز نیست تخصص یا مهارت خاصی داشته باشید. اما اگر برای اولین‌بار است که قصد دارید وجودتان را تنها با انرژی مثبت پر کنید، به یک راهنما نیاز دارید. کتاب هفت مرکز انرژی در بدن شما (Your Seven Energy Centers) به‌عنوان یک راهنما می‌تواند شما را به آرامش و حس خوب در زندگی برساند.

در آغاز این کتاب تمامی مراکز انرژی یا همان «چاکراها» به شما معرفی می‌شوند. پس از توضیح آن‌ها با استفاده از فرکانس مخصوص همان چاکرا به شما کمک می‌شود تا بتوانید روح خود را پرورش دهید و در مسیر کمال گام بردارید.

الیزابت کلر پرافیت (Elizabeth Clare Prophet) نویسنده و مدرس معنوی آمریکایی و پاتریشیا آر. اسپادارو (Patricia R Spadaro) سعی کردند در این کتاب به بهترین نحو مراکز انرژی را به شما بشناسانند و کمک کنند تا بتوانید گره‌های بسته چاکراهای خود را باز کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما:

- آنچه در مورد این کتاب بسیار زیباست این است که می‌تواند در مورد احیا و آرامش درونی با همه صحبت کند. (Magical Blend Magazine)
- این کتاب کمکی برای شما برای یک سفر شفابخش و منحصر به فرد به درون است. (آن لوئیز گیتلمن - نویسنده آمریکایی و طرفدار طب جایگزین)

کتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های خودسازی و انرژی درمانی علاقه دارید، کتاب «هفت مرکز انرژی در بدن شما» برای شما مفید خواهد بود.

جملات برگزیده کتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما:

- بزرگ‌ترین هدیه‌ای که می‌توانید به دیگران بدهید این است که از آنچه درونتان است به آن‌ها ببخشید.
- انسان می‌تواند موهبت‌هایی مانند هوش و استعداد و سایر کیفیت‌های مثبتی را که آفریدگار به او عطا فرموده، با دیگران تقسیم کند.
- هرچه بیشتر بخشش کنیم، انرژی بیشتری در ما جریان می‌یابد که به سمتمان باز خواهد گشت.
- بعضی اوقات بدون هیچ چشم‌داشتی به دیگران نیکی کنید.
- وقتی انسان با قلبش فکر می‌کند، در حقیقت خودش است.
- مهم این نیست که زیاد بیندیشیم مهم آن است که زیاد عشق بورزیم. پس کاری را انجام دهید که شما را هرچه بیشتر به عشق ورزیدن متمایل کند.

در بخشی از کتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما می‌شنویم:

بسیاری از ما این‌گونه بار نیامده‌ایم که بتوانیم نقش رهبری را بیاموزیم و آن را خود تقویت کنیم. الگوهای ما مدیران بوده‌اند نه مربیان. بخشی از خواسته‌های اجتماعی در این هزاره، باید با تقویت و ابراز بعد مؤنث وجودمان صورت پذیرد. آن قسمت از وجود ما که وظیفه‌ای شکل‌دهی ارتباط‌ها، مربیگری و کار گروهی را برعهده دارد. برای شروع بهترین راه این است که با اطراف خود به‌خوبی ارتباط برقرار کنیم و وجود خود و دیگران را موهبتی بدانیم که باید ارج نهاده شوند. به‌عنوان‌مثال هر روز می‌توانید سراغ کسی بروید و از او به لحاظ نقطهٔ مثبتی که دارد، تقدیر کنید. نقطهٔ مثبت می‌تواند انجام کاری خوب و یا داشتن چهره‌ای بشاش و نورانی باشد. هرچه بیشتر نقاط مثبت را در اشخاص قوت بخشیم، احتمال تکرار اعمال مثبت از جانب آن‌ها بیشتر می‌گردد. برعکس اگر بیشتر به نقاط منفی آن‌ها بپردازیم، این اعتقاد را در آن‌ها به وجود می‌آوریم که فقط قادر به انجام اعمال منفی هستند که در نتیجه آن‌ها همان روند را تکرار خواهند کرد. علاوه بر این، هرچه بیشتر یاد بگیریم که عشق بورزیم و خودمان را دوست داشته باشیم، توانسته‌ایم عشق بیشتر را در جهان منتشر کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
نمونه سه
3 دقیقه
مقدمه
14 دقیقه
بخش یک: همبستگی سه عنصر بدن، فکر و روح
20 دقیقه
بخش دو: علم جریان انرژی
14 دقیقه
بخش سه: اولین مرکز انرژی؛ چاکرای بنیادی انتهای ستون فقرات
17 دقیقه
بخش سه / قسمت دو
20 دقیقه
بخش سه/ قسمت سه
17 دقیقه
بخش چهار: دومین مرکز انرژی؛ نشستگاه روح
18 دقیقه
بخش چهار / قسمت دو
16 دقیقه
بخش پنج: سومین مرکز انرژی؛ شبکه‌ی خورشیدی
16 دقیقه
بخش پنج / قسمت دو
26 دقیقه
بخش پنج / قسمت سه
19 دقیقه
بخش شش: چهارمین مرکز انرژی؛ قلب
30 دقیقه
بخش شش / قسمت دو
14 دقیقه
بخش هفت: پنجمین مرکز انرژی؛ گلو
25 دقیقه
بخش هفت / قسمت دو
24 دقیقه
بخش هشت: ششمین مرکز انرژی؛ چشم سوم
18 دقیقه
بخش هشت / قسمت دو
22 دقیقه
بخش نه: هفتمین مرکز انرژی؛ فرق سر یا تاج
16 دقیقه
بخش نه / قسمت دو
21 دقیقه
بخش ده: بستن چاکراها
20 دقیقه
بخش یازده: راه‌های متعالی برای رسیدن به شفای کامل
26 دقیقه
بخش دوازده: داروهای گیاهی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما: سیری متعالی به سوی احیای فیزیکی، احساسی و روحی
نویسنده،
مترجمشیفته وجدی
گویندهحجت یوسفی
ناشر چاپینشر پیکان
ناشر صوتیانتشارات موج کتاب
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۵۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه صوتی
38000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما

محمد پوران دوست
۱۴۰۱/۱۲/۸
با سلام. از کتاب بسیار لذت بردم. گوینده خیلی خوب عمل کرده و مسائل رو خوب بیان کرده بود‌. خود کتاب بسیار مفید بود توضیحاتش کامل بود ترتیب رو خوب چنده بود و توضیحات مربوط رو خوب داده بود. این کتاب به معرفی چاکراه‌ها راه باز سازی شون و مشکلاتی که در اثر بسته بودن اونها به وجود میاد پرراخته بود و خیلی عالی بود
دریا
۱۴۰۱/۸/۲۱
کتاب جامعی هست
تمام چاکرا‌های بدن رو همراه با تمام خصوصیاتشون از جمله مشکلاتی که به خاطر مسدود بودنشون برای بدن ایجاد میشه و منفعت‌هایی که با کار کردن روشون میتونیم به دست بیاریم و ارتباط هر چاکرا با اعضای بدن و خلق و خوی انسان رو توضیح میده
من واقعا لذت بردم
از شما و گوینده محترم سپاسگزارم. ‌
مهرناز اسکندری
۱۴۰۱/۸/۶
بسیار عالی بهترین کتابی که تا حالا گوش دام گوینده عالی مطالب کامل وعالی هیچ مبهمی وجود ندارد من که لذت بردم واقعا دلم می‌خواد هزار بار گوش بدم واقعا بخرید وگوش بدهید ارزش گوش دادن دارد فوقالعاده هزار بار مفید است
لیلا اسکندری
۱۴۰۱/۸/۱۹
بسیار عالی بود و به ما می‌آموزد که تمامی بیماریهای جسمی و یا روحی روانی ما می‌تواند بعلت عدم گردش انرژی در چاکراهها و یا مسدود بودن تعدادی از آن‌ها و یا ضعیف بودن انرژی در آن‌ها باشد.
احد علی زاده
۱۴۰۱/۱۱/۱۱
کتاب خیلی خوبیه و صدای گوینده و سرعت بیانش هم نرمال است و میشه خوب روی جملات تمرکز کرد ولی بهتر است قبلاً در مورد چاکراها اطلاعات ابتدایی داشته باشید تا بهتر مطالب درک بشوند.
لارا فرزاد
۱۴۰۱/۳/۲۰
کتاب بسیار مفیدی هست. نشون میده تک تک عکس العمل‌های ما به محیط بیرونی و درونی خودمون سرشار از حکمت هست. یاد میگیریم چطور خود و دیگران رو بپذیریم و حالمون بهتر بشه.
Sara Saadat
۱۴۰۰/۱۰/۲۱
کتاب بسیار آموزنده و خوبی هست همه اطلاعات درباره چاکرا و نحوه فعال کردن آن‌ها را میدهد و اینکه در کل بسیار کامل و آموزنده سپاسگزارم
Hoseyn
۱۴۰۲/۷/۳
زندگی بر پایه چاکرا‌ها و چاکراها بر اساس افکار واقعا خیلی بهم کمک کرد تا درونم رو بشناسم و اون نیمه تاریک او مبهمم رو روشنایی ببخشم
مهراج مرتضی پور
۱۴۰۲/۱/۷
کتاب صوتی فوق‌العاده با بیان عالی و دوست داشتنی، پیشنهاد میکنم حتما به تمرینات کتاب اهمیت بدید. نتایج تمرینات پاسخ زندگیست...
Mona Shafiei
۱۴۰۱/۱/۱۸
سلام. به نظرم کتاب خوب و قابل تامل بود. گوش کردنشو به همه توصیه میکنم. گویندگی خوبی هم داشت. موفق باشید.
محمد حسین میمندی
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
بدن خودتون رو بهتر میشناسید و روی اخلاقتون تسلط بیشتری میتونید داشته باشید خیلی عالی بود این کتاب.
داود
۱۴۰۲/۹/۶
درود بر همگان. اگر از این کتاب در زندگی روزمره استفاده شود قطعا تاثیر بسزایی خواهد داشت
سامان فردرحیمی
۱۴۰۱/۱۱/۱۳
خیلی عالی با صدای عالی خوانده شده و اطلاعات خوبی از چاکراها و مراکز انرژی میده بهتون
الی روحی
۱۴۰۱/۱/۳
باسلام
شکر خداوندی بر بانیان این کتاب ومن
بخونید مفیده آموزه‌های با ارزشی داره.
سیما
۱۴۰۲/۸/۲۰
اطلاعاتی لاازم برای کسانی که میخوان از مبانی ابتدای چاکراها اطلاع داشته باشند
مشاهده همه نظرات 25

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما

برای دریافت کتاب صوتی هفت مرکز انرژی در بدن شما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.