معرفی و دانلود کتاب صوتی سیر عشق

عکس جلد کتاب صوتی سیر عشق
قیمت:
۳۶۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سیر عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سیر عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سیر عشق

کتاب صوتی سیر عشق اثر معروف آلن دوباتن، داستان زوجی جوان را روایت می‌کند که رابطه‌ای عاشقانه دارند اما به مرور ازدواج‌شان دچار بحران‌های ریز و درشتی می‌شود و باید با کمک و درک همدیگر از پس مشکلات‌شان بربیایند. رمانی جذاب، خردمندانه و شبیه به زندگی که مطالعه‌ی آن به تمام کسانی که به عشق اعتقاد دارند، پیشنهاد می‌شود.

درباره کتاب صوتی سیر عشق:

معمولاً داستان‌های عاشقانه با شوری آتشین آغاز می‌شوند و هر دو طرف رابطه به همدیگر قول می‌دهند که از پس تمام مشکلات بربیایند. اما در کتاب صوتی سیر عششق (The course of love) با رمانی مواجه خواهید شد که به شما می‌گوید در روزهای ابتدایی رابطه و عشق، همه انسان‌ها هیجانات خاص و شیرینی را تجربه می‌کنند، اما واقعا کسی می‌داند که در آینده چه اتفاق‌هایی خواهد افتاد؟

ربیع و کرستن دو شخصیت اصلی رمان سیر عشق هستند که در طول داستان، عاشق همدیگر می‌شوند، اما بعد از مدتی می‌فهمند که باید سختی‌ها، ناملایمات و لحظات خوب و بد زندگی را در کنار هم بچشند. هر دوی آن‌ها بعد از ازدواج با حقیقت زندگی مواجه می‌شوند. قهر و آشتی را در زندگی مشترک‌شان تجربه می‌کنند، بر سر مسائل بی‌اهمیت با یکدیگر مدام بحث می‌کنند و همواره به دنبال یک مقصر در دعواهایشان هستند.

اما بعد از مدتی متوجه می‌شوند که چه چیزهایی را از یکدیگر یاد بگیرند و چه چیزهایی را با کمک هم حل و فصل کنند. بعد از مدتی فرزنددار می‌شوند و نقش و مسئولیت پدر و مادری را بر عهده می‌گیرند. مشکلات زناشویی نیز کم‌کم در رابطه‌شان پدیدار می‌شود، به یکدیگر اتهام خیانت می‌زنند و ناچار می‌شوند رازهایشان را برای همدیگر فاش کنند، اما سرانجام ورای احساسات و عشق، تمرین می‌کنند که چطور رابطه خود را برای درازمدت حفظ کنند و به آینده مشترک بیندیشند.

این یک داستان عاشقانه برای دنیای مدرن است؛ روایتی از زندگی روزمره و تصمیمات و رفتارهای کوچک و بی‌پایانی که زندگی مشترک دو نفر را می‌سازد.

کتاب صوتی سیر عشق چگونگی بقا و رشد عشق را در طولانی‌مدت مورد بررسی قرار می‌دهد. هنگام خواندن این داستان، شما با شخصیت‌های آن بسیار احساس همزادپنداری می‌کنید و در مورد تجربه‌های زندگی‌شان فکر خواهید کرد.

آلن دوباتن در نوشتن کتاب‌هایش سبکی مشخص دارد، قصه‌ای را روایت می‌کند و سپس به تحلیل آن از دیدگاه روانشناختی، فلسفی و ... می‌پردازد. در رمان سیر عشق نیز او در پی آن نیست که ارتباط عاشقانه بین دو نفر را شرح دهد، بلکه می‌خواهد همه‌ی فراز و نشیب‌ها، لحظات سخت و شرایط پیچیده میان آن دو را کندوکاو کند.

کتاب سیر عشق یک رمان عاشقانه به معنای واقعی است؛ اینکه فردی عاشق بتواند در رابطه عاطفی خود رشد کند و در دراز مدت آن را نگه دارد.

با آلن دوباتن بیشتر آشنا بشویم:

کمتر فیلسوفی را می‌شناسیم که بتوان فلسفه را به زندگی روزمره مردم پیوند بدهد و با زبانی ساده و باکیفیت، مفاهیم مهم انسانی همچون عشق، کار، هنر، سفر، دوستی و ... را بیان کند. آلن دوباتن (Alain de Botton) نویسنده، تهیه کننده تلویزیون و فیلسوفی سوئیسی است که با 50 سال سن در لندن زندگی می‌کند.

او تجربه نوشتن کتاب‌های داستانی و غیرداستانی زیادی را دارد، اما شهرتش به خاطر جستارنویسی‌ها و مقاله‌هایی است که ترکیبی از ایده‌های هنرمندان، فیلسوفان و دانشمندان با زندگی عادی مردم است. در واقع هدف این فیلسوف، بازگرداندن تفکر در مرکز زندگی است؛ یعنی جایی که به آن تعلق دارد.

آلن دوباتن با نوشتن کتاب جستارهایی در باب عشق و تسلی‌بخش‌های فلسفه در ایران و جهان مشهور شد. او در اولین کتاب خود یعنی جستارهایی در باب عشق، سبکی غیرمعمول را به کار گرفت و عناصر داستانی یک رمان را همراه با تاملات و تحلیل‌های غیر داستانی ترکیب کرد و باعث شد خوانندگان زیادی جذب آن بشوند.

آثار مهم و ترجمه شده این نویسنده سوئیسی شامل این موارد است: «دین برای خداناباوران، جستارهایی در باب عشق، تسلی‌بخشی‌های فلسفه، هنر سیر و سفر، پروست چگونه می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند، هنر چگونه می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند، خوشی‌ها و مصایب کار، سِیر عشق، در باب مشاهده و ادراک، یک هفته در فرودگاه، اضطراب منزلت(موقعیت) و مصیبت‌های شاغل بودن»

نکوداشت‌های کتاب صوتی سیر عشق:

- عشق موضوع مورد علاقه دوباتن است و او این بار نیز توانسته در رمان سیر عشق توانایی خود در این باره را نشان بدهد. (مجله نیویورک تایمز)

- هیچ نویسنده‌ای مانند آلن دوباتن پویا و خوش قریحه نیست و او توانسته در این اثر مانند کارهای قبلی‌اش، داستانی روشنگرانه و انسانی ارائه دهد. (شیکاگو تریبون)

- انتشار هر کتابی از دوباتن مسرت بخش و خوشحال کننده است. رمان سیر عشق به خطرات عشق در یک رابطه می‌پردازد. این فیلسوف حقیقت را برای عموم مردم به راحتی می‌نویسد. (وال استریت ژورنال)

- یک رمان هوشمندانه که از اولین جرقه‌های عشق تا نگهداری از فرزند و چالش‌های شغلی و بی‌حوصلگی‌های زن و شوهر را روایت می‌کند و این سوال پیش می‌آید که ما تحت فشارهای مختلف، با عقاید و احساسات خود چگونه مواجه می‌شویم؟ (سان فرانسیسکو کرونیکل)

- هوشمندانه و کنایه آمیز! موفقیت کتاب سیر عشق به خاطر داشتن شوخی طبعی خاص خودش، زیبایی جملات و احترام به هوش و درک مخاطب است. (نیویورکر)

- آلن دوباتن استعداد شگفت انگیزی برای پرداختن به سوژه‌هایی پرمحتوا، سرگرم کننده و حتی غیرعادی دارد. (سیاتل تایمز)

- یک مطالعه لذت بخش با نثری روشن و شوخ که به خوانندگان خود کمک می‌کند تا از پس مشکلات شخصی خود بربیایند. (هفتگی ناشران)

کتاب صوتی سیر عشق برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید رمان عاشقانه متفاوتی بشنوید که به شما درکی جدید از رابطه و عشق بدهد و در زندگی شخصی‌تان نیز کمک کننده باشد، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی سیر عشق می‌شنویم:

صبح یک روز شنبه است و در کافه‌ای نشسته‌اند که معمولا به آنجا می‌روند. خاگینه سفارش می‌دهند؛ راجع به هفته‌ی گذشته صحبت می‌کنند و روزنامه می‌خوانند.

امروز کرستن دارد مخمصه‌ای که دوستش شونا در آن گرفتار شده برای ربیع تعریف می‌کند. دوست پسر شونا الاستر، ناگهان برای کار به سنگاپور منتقل شده است و شونا نمی‌داند که باید دنبالش برود یا در مرکز جراحی دندان در اینورنسک که اخیرا در آن ترفیع گرفته، بماند. آن‌ها دوسال است که باهم هستند؛ هر طور حساب کنید، تصمیم واقعا مهم و سختی است اما روایت کرستن آنقدر کند و گاهی غیرخطی پیش می‌رود که ربیع هم زمان یک چشمش به خبرهای حوادث مندرج در دیلی رکورد است.

اخیرا از برخی جرایم عجیب و غریب و هولناک در مکان‌هایی پرده برداشته شده که اسامی خیلی شاعرانه‌ای هم دارند. مردی که معلم کمکی تاریخ بوده، سر همسرش را با شمشیری عتیقه در خانه‌ای در حومه لوخگلی از تنش جدا کرده درحالی که پلیس شهر آخترماختی در جست‌‌وجوی مردی پنجاه و چهار ساله است که از دختر شانزده ساله‌اش بچه‌ای دارد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۴ دقیقه
شیدایی‌ها
۲۳ دقیقه
شروع مقدس
۲۱ دقیقه
عاشق
۱۹ دقیقه
هم‌آغوشی و عشق
۲۸ دقیقه
درخواست ازدواج
۳۰ دقیقه
مسائل احمقانه
۱۳ دقیقه
قهرها و دلخوری‌ها
۲۵ دقیقه
مهار ذهن
۲۰ دقیقه
انتقال عواطف
۲۱ دقیقه
مقصر کلی
۲۳ دقیقه
یاد دادن و یاد گرفتن
۳۱ دقیقه
آموزه‌های عشق
۱۳ دقیقه
شیرینی آموزه‌های عشق
۲۹ دقیقه
حد و مرزهای عشق
۲۴ دقیقه
هم‌آغوشی و نقش پدر و مادری
۱۴ دقیقه
شان خانه‌داری
۱۹ دقیقه
خائن
۱۵ دقیقه
موافق
۲۵ دقیقه
مخالف
۱۴ دقیقه
تمایلات ناسازگار
۹ دقیقه
رازها
۳۳ دقیقه
نظریه‌ی دلبستگی
۲۸ دقیقه
بلوغ
۱۷ دقیقه
آماده‌ی ازدواج
۱۷ دقیقه
آینده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سیر عشق
نویسنده
مترجمزهرا باختری
گویندهآرمان سلطان زاده
ناشر چاپیانتشارات چترنگ
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۴۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۳۶۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سیر عشق

مریم اکبری
۱۳۹۹/۹/۲۵
با ریزبینی کامل مراحل مختلف عاشق شدن و ازدواج و زندگی بعد از آن را از نقطه نظر روانشناختی و فلسفی بررسی میکند. وقتی این کتاب را میخوانید انگار برای شما نوشته شده است. هر چند اینگونه کتابها سانسور شده هستند ولی ترجمه خوبی دارد و مفهوم را بطور کامل میرساند. به همه افراد مجرد و متاهل پیشنهاد میدم که بخوانند.
زهرا کربلایی
۱۴۰۰/۶/۴
بسیار عالی بود، واقعا مهارت گوینده ستودنی بود، چند تا نقش و با صداهای مختلف اجراکردن که بسیار به دل می‌نشست، خود کتاب هم که بی‌نظیر بود هر چه بگم کم گفتم، بارها و بارها باید این کتاب و گوش داد و نکاتش را در زندگی بکار برد واقعا ممنون از همه دست اندکاران، مترجم، گوینده، تنظیم کننده و کتابراه عزیز که این کتاب را توی مجموعه کتابهاشون داشتن 🥰👌🙏🏻🌺
Farkhonde safa
۱۴۰۰/۹/۲۷
نوشتار عالی، بیان احساسات کافی و خوانش فوق‌العاده‌ی راوی کتاب را بسیار دلنشین و گوشنواز کردند. مفاهیم و عبارات به حدی واضح و ملموس هستند که شنونده و خواننده غرق در مرور تجربیات مشترکشان با آن‌ها می‌شوند.
مصطفی سلطانیان
۱۴۰۰/۶/۲۲
کتاب بیشتر بر حال و هوای آقایان تاثیر دارد، به نحوی که یک خانم بیشتر می‌تواند خلقیات همسرش را درک کند با خواندن این کتاب، تا یک آقا بخواهد از آن کمک بگیرد.
ولی در مجموع کتاب خوبی است و شنیدن آن برایم خالی از لطف نبود
سوگند یونسی
۱۴۰۰/۲/۳
یکی از تاثیرگذارترین کتاب‌هایی بود که خوانده ام.
به نظرمن همه باید این کتاب را بخوانند و من فکر میکنم این کتاب میتواند زندگی‌های بسیاری را نجات دهد و باعث بلوغ فکری بیشتر میشود...
💙
تینا منصبی
۱۴۰۰/۹/۹
جزو کتاباییه که هم خود کتاب دارم هم صوتی شو خریدم. من راضی بودم ولی کاش تمام کتابای صوتی رو اقای میلاد فتوحی و هوتن شکیبا گویندگی میکردن!:))
آزاده سعیدی مطهر
۱۳۹۹/۹/۲۴
کتاب فوق العاده‌ای هست من دوبار گوش دادم و‌ الان دنبال کتابش هستم به تمامی زوجهای عاشق پیشنهاد میکنم. ممنون از کتابراه
ف هوشیار
۱۴۰۰/۹/۴
فعلا فصل اولشو گوش دادم ولی تا اینجا خیلی دوسش داشتم. صدای گوینده گیرایی داشتان رو بیشتر کرده. داستان خیلی واقعی پیش میره و اینو دوس دارم
مشاهده همه نظرات ۳۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سیر عشق

برای دریافت کتاب صوتی سیر عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.

داستان و رمان فلسفی خارجی، داستان و رمان روانشناسی خارجی، رمان روانشناسی، دانلود رمان روانشناختی، رمان فلسفی، دانلود رمان عاشقانه، رمان فلسفی و عاشقانه، رمان خارجی معروف، رمان معروف خارجی، دانلود رمان خارجی معروف، رمان عاشقانه فلسفی، دانلود رمان عاشقانه فلسفی، دانلود کتاب های آلن دوباتن، کتاب های آلن دوباتن، خرید کتاب آلن دوباتن، کتاب سیر عشق آلن دوباتن، کتاب سیر عشق قیمت، دانلود کتاب سیر عشق، دانلود کتاب سیر عشق ترجمه زهرا باختری، نقد کتاب سیر عشق، کتاب سیر عشق خرید، روابط زن و مرد، عشق، عشق در زندگی، شناخت عشق، فهم عشق، تعریف عشق، فلسفه عشق، عشق ورزیدن به همسر، داستان های روانشناختی، رمان های روانشناختی، دانلود رمان خارجی، دانلود داستان خارجی، رمان خارجی، داستان خارجی، The course of love، Alain de Botton، The School of Life Library، کتاب سیر عشق اثر دیگری از نویسنده کتاب جستارهایی در باب عشق، داستان های انگلیسی، ادبیات انگلستان، ادبیات بریتانیا