معرفی و دانلود کتاب صوتی راز: آنچه رهبران بزرگ می‌دانند و انجام می‌دهند

عکس جلد کتاب صوتی راز: آنچه رهبران بزرگ می‌دانند و انجام می‌دهند
قیمت:
23000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی راز: آنچه رهبران بزرگ می‌دانند و انجام می‌دهند

در کتاب صوتی راز نوشته‌ی کن بلانچارد و مارک میلر، شما با تمام آنچه که رهبران و مدیران بزرگ و موفق دنیا می‌دانند و آن‌ها را به کار می‌گیرند، آشنا می‌شوید. این کتاب پرفروش کمک‌تان می‌کند مهارت‌های خود و گروه‌تان را ارتقا دهید و شرکت یا سازمان‌تان را به رشد و موفقیت غیرقابل باوری برسانید.

درباره‌ی کتاب صوتی راز:

کن بلانچارد و مارک میلر از برجسته‌ترین و مهم‌ترین مدیران و رهبران دنیا به شمار می‌روند و کتاب راز (The secret) را بر مبنای سال‌ها فعالیت و کسب تجربه در این عرصه به رشته‌ی تحریر درآورده‌اند. این دو در قالب داستانی جذاب خصوصیات رهبری را به مدیر جدیدی که به تازگی به ارتقاء رتبه دست یافته است، می‌آموزند. به اعتقاد آنان تمام چیزها به رهبری بستگی دارد.

اگر بخواهید مهم‌ترین ویژگی‌ بهترین رهبران جهان را بگویید، باید این‌گونه بیان کنید: آن‌ها با نقاط قوت و ضعف خود به خوبی آشنا هستند و درصدد تقویت و جبران آن‌ها برمی‌آیند. رهبران خدمت‌گزار از چندین خصوصیت ویژه برخوردارند: آینده‌نگری را بلدند، خوب می‌دانند اعضای تیم‌شان را چطور در یک فعالیت درگیر و به رشد آن‌ها کمک کنند. پیوسته به دنبال نوآوری و خلاقیت هستند، می‌دانند چگونه به ارزش‌گذاری نتایج و روابط بپردازند و خودشان به سمبلی از ارزش‌ها تبدیل شوند.

این کتاب از نخستین زمان انتشار در سال 2004 به بیش از 20 زبان ترجمه شده و 500 هزار نسخه در دنیا به فروش رسیده است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی راز:

- اگر راز را بشناسید، هم در روابط و هم در نتایج موفق می‌شوید. این یک حرکت عالی در زندگی شما از موفقیت به سوی معنا و مفهوم است. (Bob Buford)

- وقتی راز را یاد می‌گیرید، آن را برای خودتان نگه ندارید. آن را به اشتراک بگذارید و همراه با افراد خود به کار بگیرید. راز در زندگی و عملکرد آن‌ها تغییر ایجاد خواهد کرد. (Donald G. Soderquist)

- برای اینکه یک رهبر بزرگ باشید، لازم نیست سن زیادی داشته باشید. راز نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید پایه و اساس رهبری خدمتگزار و قدرتمند را در همان اوایل کارتان قرار دهید تا تأثیر خود را به حداکثر برسانید. (Claire Diaz-Ortiz)

- چالش من با شما ساده است: راز را بیاموزید و سپس آن را اعمال کنید. اگر چنین کنید، رهبری و زندگی شما برای همیشه تغییر می‌کند. (John C. Maxwell)

کتاب صوتی راز برای چه کسانی مناسب است؟

مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها و افرادی که قصد دارند کسب‌وکاری راه‌اندازی کنند، مخاطبان این کتاب هستند.

با نویسندگان کتاب صوتی راز بیشتر آشنا شویم:

کن بلانچارد (Kenneth H Blanchard) نویسنده و سخنران حرفه‌ای عرصه موفقیت، مدرک کارشناسی خود را در سال 1961 در رشته فلسفه دریافت کرد، در سال 1963 مدرک کارشناسی ارشدش را در رشته جامعه‌شناسی از دانشگاه کولگیت و در سال 1967 از دانشگاه کورنل مدرک دکترا در رشته آموزش و رهبری گرفت.

او یکی از مهم‌ترین و شاخص‌ترین نویسندگان در عرصه مدیریت به شمار می‌رود و کتاب‌های زیادی در این زمینه به چاپ رسانده است. کن بلانچارد مدیریت ارشد شرکت‌های بلانچارد را که مجموعه‌ای بین‌المللی در عرصه مدیریت و مشاوره است، بر عهده دارد. او این شرکت را به همراه همسرش مارجوری در سال 1979 در سن‌دیگو بنا نهاد.

از دیگر آثار او می‌توان به «عذرخواهی یک دقیقه‌ای، کمک به مردم برای برنده شدن در کار، گفت‌وگو با مدیر یک دقیقه‌ای، چه کسی تغییر را کشت، شیوه نهنگ، رهبری و مدیر یک دقیقه‌ای و...» اشاره کرد.

نویسنده آثار پرفروش و رهبر حوزه تجارت، مارک میلر (Mark Miller) نیز کار خود را در سال 1977 به صورت پاره‌وقت در شرکت چیک-فیل-ای شروع کرد. در سال 1978 عضو نیروهای شرکتی انبارداری و تحویل نامه شد. از آن دوره به بعد، در حوزه ارتباطات، رضایت کیفی، عملیات میدانی، رضایت مشتریان و آموزش و پیشرفت فعالیت می‌کند.

اکنون میلر در جایگاه معاون رئیس‌جمهور آمریکا در بخش اثربخشی سازمانی مشغول کار است. در دوران همکاری او با شرکت چیک-فیل-ای، مقدار فروش سالانه آنان به بیش از 5 میلیارد دلار رسید. این شرکت، امروز بیش از 1750 رستوران در 39 ایالت و منطقه کلمبیا دارد.

در بخشی از کتاب صوتی راز می‌شنویم:

دبی هفته جدید را با کار کردن روی سوالات جف شروع کرد. او می‌دانست که در قسمت آینده‌نگری خوب کار نکرده است. تداوم همکاری با فروشندگان و درخواست‌های مشتریان تنها آینده‌ای بود که دنبال می‌کرد. می‌دانست که این مقولات هم اهمیت دارند اما مدل خدمت جف سطح بالاتری از تفکر و رهبری را ارائه می‌کرد.

رهبران زیادی به ذهن دبی خطور کردند که قادر به آینده‌نگری و جهت‌یابی بودند. خیلی از آن‌ها اشخاص مشهور تاریخی بودند مثل جان اف کندی و آرزوی او برای رفتن انسان به ماه. مارتین لوترکینگ و رویای برابری نژادی تمام انسان‌ها. مادر ترزا و بینش آسایش تمام مردمان ستم‌دیده در هند. همان طور که به بینش قانع‌کننده فکر می‌کرد یکی از اولین سخنرانی‌های جف در بدو ورودش به شرکت را به خاطر آورد.

در آن سخنرانی جف گفته بود که حرفه آن‌ها فروش نیست بلکه حرفه آن‌ها خدمت به مشتری و برآورده کردن درخواست‌های آن‌ها بود. خدمت؟ او راجع به خدمت همیشگی صحبت کرد و حالا او به من آموزش می‌دهد که رهبران بزرگ خدمت می‌کنند. متوجه اهمیت موضوع خدمت برای او می‌شوم.

دبی می‌خواست به تمام سوالات جواب بدهد. در حال پاسخ‌دهی بود که جنیفر یکی از افراد گروه برای حل مشکلی به دفتر او آمد. دبی در ابتدا می‌خواست که این مسئله را سریعاً حل کند اما لحظه‌ای مکث کرد و فکر کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
14 دقیقه
پیشگفتار
18 دقیقه
قرار ملاقات
13 دقیقه
راز
4 دقیقه
یک روش متفاوت
13 دقیقه
می‌خواهید به کجا برسید؟
9 دقیقه
مهم‌ترین اصل چیست؟
19 دقیقه
مکالمه‌ای خوشایند
16 دقیقه
بینشی اثرگذار
11 دقیقه
چگونه می‌توان بهتر عمل کرد؟
13 دقیقه
موفقیت چیست؟
18 دقیقه
اعتبار شما چگونه است؟
7 دقیقه
رهبران در حال خدمت به دیگران
12 دقیقه
اجازه بدهید به مرور مباحث بپردازیم
7 دقیقه
شغل جدید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی راز: آنچه رهبران بزرگ می‌دانند و انجام می‌دهند
نویسنده،
مترجمآرش صدر
گویندهاعظم حبیبی، فرزانه فائزی، مهیار ستاری، حامد بیطرفان، محسن زرآبادی پور، معصومه عزیز محمدی، گلسانا احمدی، علی غفاری
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
23000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی راز

حمید با
۱۴۰۱/۸/۱۹
نظراتی فوق العاده وتخصصی برای شروع مدیریت. فقط کمی تمرین و اجرا.
سینا جزایری
۱۴۰۱/۱۱/۲۶
قشنگ بود
گوش دادن بهش لذتبخش و آموزنده بود
jafar morady
۱۴۰۰/۹/۲۰
خیلی هم عالی بود
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی راز

برای دریافت کتاب صوتی راز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.