معرفی و دانلود کتاب صوتی به دنبال بنیانگذاران رم

عکس جلد کتاب صوتی به دنبال بنیانگذاران رم
قیمت:
۲۴۰۰۰ تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به دنبال بنیانگذاران رم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به دنبال بنیانگذاران رم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی به دنبال بنیانگذاران رم

کتاب صوتی به دنبال بنیانگذاران رم اثر فیلیپ کاستژون، شما را به دل حوادث و ماجراهای پرهیجانی می‌برد که برای بنیان‌گذاران یکی از امپراتوری‌های تاریخی مهم جهان رخ داده است.

با شنیدن کتاب صوتی (Surles traces des fondateurs de Rome) فرصت پیدا می‌کنید تا با تاریخ و اساطیر رم و تمدن ایتالیای باستان آشنا شوید و به چگونگی شکل‌گیری حکومتی چنین عظیم پی ببرید.

تمدن روم باستان از قرن هشتم قبل از میلاد در شبه‌ جزیره ایتالیا شکل گرفت و در کنار دریای مدیترانه و به مرکزیت شهر رم چنان گسترش پیدا کرد که در قرن اول و دوم میلادی به یکی از بزرگ‌ترین امپراتوری‌های باستان تبدیل گشت.

روم باستان مرکز یکی از بزرگ‌ترین و قدرتمندترین امپراطوری‌های تاریخ بود. با مرکز خود در ایتالیای امروز، امپراطوری روم تمام منطقه مدیترانه را فتح کرد و نفوذ خود را به خاورمیانه، شمال آفریقا، اروپای غربی و مرکزی گسترش داد. بین سال‌های 100 تا 200 بعد از میلاد به اوج قدرت خود رسید. پس از آن امپراتوری روم شروع به فروپاشی کرد، زیرا برای حکمرانی بیش از حد بزرگ شده بود. امپراطوری روم غربی در سال 476 بعد از میلاد، هنگامی که قبایل ژرمن حمله کردند، به پایان رسید. امپراتوری روم شرقی برای قرن‌ها ادامه یافت.

انسان‌ها در طول تاریخ شاهد ظهور و افول امپراتوری‌ها و پادشاهان زیادی بودند که امپراتوری رم نیز از این قائده مستثنی نبوده است. امپراتوری عظیم که مرکز یکی از بزرگ‌ترین و قدرتمندترین امپراتوری‌‌های تاریخ بود. امپراتوری رم که محدوده وسیعی از سرزمین‌های اروپا، آفریقا و خاورمیانه را در کنترل خود داشت. 

شاید شما هم تاکنون افسانه اسب چوبی را در نبرد شهر تروآ شنیده‌اید. هلن ملکه سرزمین اسپارت دزدیده می‌شود و جنگ تروآ آغاز می‌شود. مهاجمان این شهر را محاصره می‌کنند. نبرد سال‌ها طول می‌کشد ولی شهر تسلیم نمی‌شود. مهاجمان اسپارت اسب چوبی بزرگی می‌سازند و… نبرد شهر تروآ و داستان بنیانگذاران شهر رم از مشهورترین داستان‌های اسطوره‌ای غرب است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
فصل اول: فرار از تروا
۱۳ دقیقه
فصل دوم: از جزیره‌ای به جزیره‌ای
۱۲ دقیقه
فصل سوم: پایین تا جهنم
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: خدا و زن پاک دامن
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: فرزندان ماده گرگ
۹ دقیقه
فصل ششم: رمولوس رم را پایه‌گذاری می‌کند
۱۱ دقیقه
فصل هفتم: ربودن دختران سابینی
۱۱ دقیقه
فصل هشتم: شاه خردمند نوما
۱۱ دقیقه
فصل نهم: هوراسیا و کوریاس
۱۳ دقیقه
فصل دهم: تارکوینیوس متکبر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی به دنبال بنیانگذاران رم
نویسنده
مترجمشورا منزوی
گویندهسعید مرزبالی
ناشر چاپیانتشارات ققنوس
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۵۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی تاریخی، فلسفی و اجتماعی، کتاب‌های تاریخ جهان
قیمت نسخه صوتی
۲۴۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی به دنبال بنیانگذاران رم

محمد باقری
۱۳۹۸/۴/۱
در مورد تخیلی بودنش خب شاید روایت‌های باستانی اکثرا آمیخته با افسانه هاست و از این لحاظ اشکالی بهش وارد نیست ولی بنظر ناقص میاد!!!
فرامرز دلاور
۱۳۹۷/۵/۲۷
این که کتاب تاریخی نیست. کتاب افسانه و اساطیر است. ایکاش در معرفی کتاب ذکر میکردید تا کسی به گمان کتاب تاریخ فریب نخورد!!!
ابوالفضل قاسمی
۱۳۹۹/۷/۲۴
کتاب خیلی خوبی بود لازم به ذکر است که اکثر کتاب‌های تاریخی با افسانه‌ها آمیخته هستند مثل داستان بزرگ شدن کورش کبیر
Afroz Dabagh
۱۳۹۷/۹/۳۰
جالب نبود زیاد ازحد تخیلی وتاریخی نیست
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی به دنبال بنیانگذاران رم

برای دریافت کتاب صوتی به دنبال بنیانگذاران رم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.