معرفی و دانلود کتاب صوتی هر چیزی که به فکرتان رسید را باور نکنید: چرا افکار منشا شروع و پایان رنج‌ها هستند؟

عکس جلد کتاب صوتی هر چیزی که به فکرتان رسید را باور نکنید: چرا افکار منشا شروع و پایان رنج‌ها هستند؟
قیمت:
68000 تومان - 12.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هر چیزی که به فکرتان رسید را باور نکنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هر چیزی که به فکرتان رسید را باور نکنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هر چیزی که به فکرتان رسید را باور نکنید: چرا افکار منشا شروع و پایان رنج‌ها هستند؟

چگونه می‌توانیم بدون جمله‌های انگیزشی بر استرس و اضطراب غلبه کنیم؟ کتاب صوتی هر چیزی که به فکرتان رسید را باور نکنید اثر پرفروش جوزف انگوین است که با ارائه بینشی نو نسبت به زندگی، شما را در مسیر غلبه بر مشکلات یاری می‌دهد و می‌تواند نقطه پایانی بر تمام چالش‌هایتان باشد.

درباره‌ی کتاب صوتی هر چیزی که به فکرتان رسید را باور نکنید

«ما چیزی جز افکارمان نیستیم.» این جمله ادعای بزرگی است که هر روز به روش‌های مختلف در مقابل ما قرار می‌گیرد و می‌خواهد تغییر زندگی را ابتدا از ذهنمان شروع کنیم. در این دیدگاه تنها کاری که باید انجام دهیم شناسایی ایده‌های اشتباه یا تحریف شده و جایگزینی آن‌ها با سبک فکری سالم است. اما چنین هدفی واقعا قابل دسترسی است؟ آیا به منابع کافی برای دگرگونی باورهایمان نیاز داریم؟ کتاب صوتی هر چیزی که به فکرتان رسید را باور نکنید (Don't Believe Everything You Think) به تمام سوالات شما در این مورد پاسخ می‌دهد.

جوزف انگوین (Joseph Nguyen) نویسنده‌ی این اثر در عقیده‌ای کاملا متفاوت، باور دارد مشکل اصلی نه از چیستی افکار ما بلکه از میزان زمانی است که به آن‌ها اختصاص می‌دهیم. ما انسان‌های مدرن هر روز بیشتر از قبل مورد هجوم تبلیغاتی قرار می‌گیریم که ذهنمان را به بازی می‌گیرند و لحظه‌ای فکرمان را بدون موضوعی برای اندیشیدن رها نمی‌کنند. مدارس کودکانمان را دائما به تفکر تشویق می‌نکند و بیشتر دولت‌ها تقریبا هیچ سرمایه‌گذاری خاصی بر جسم یا احساسات شهروندانشان انجام نمی‌دهند.

البته تقلیل انسان به افکارش موضوع جدیدی نیست و معمولا عقیده‌ی فیلسوفانی مانند دکارت یا کانت مبانی چنین سیاست‌ها یا عقیده‌هایی قرار می‌گیرند. تنها تفاوت زمانه‌ی زیست ما در تریبون‌های متعددی است که طرفداران این اندیشه دراختیار دارند. آن‌ها دائما از احساسات سلب صلاحیت می‌کنند زیرا معتقدند توجه به عواطف، تصمیم‌گیری افراد را مختل می‌سازد. اما اگر همین عواطفی که ما همیشه در حال سرکوب آن‌ها هستیم مایه‌ی نجاتمان باشند چه؟ آیا ممکن است آنچه قرن‌ها جزئی کم‌ارزش در وجود آدمی تصور شده راه نجات ما از گرداب افکارمان باشد؟

کتاب صوتی هرچیزی که به فکرتان رسید را باور نکنید با ارائه چهارچوبی جدید از انسان به سردرگمی‌های ما جواب می‌دهد. این اثر در راه‌حلی ساده -آنقدر ساده که باور کردنش سخت به‌نظر می‌رسد- از ما می‌خواهد به قلبمان نگاه کنیم و قدرت احساسات را به افکارمان اضافه کنیم. شاید فکر کنید ایده‌ی نویسنده تکراری است، اما ترجمه تنها اثرش به بیش از هفده زبان دنیا ثابت می‌کند حرف‌های جدیدی برای گفتن دارد! این کتاب شنیدنی که توسط نشر صوتی رادیو مثبت در اختیارتان قرار گرفته بینشی نو را برای پیوند ذهن و قلب به ما عرضه می‌کند. آیا راهکارهای جوزف انگوین همانقدر که ادعا می‌کند راهگشاست؟ برای فهمیدن جواب راهی جز به‌کار بستن آن‌ها نداریم.

کتاب صوتی هر چیزی که به فکرتان رسید را باور نکنید مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید ماهیت افکار و چگونگی عملکرد آن‌ها را بشناسید این اثر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی هر چیزی که به فکرتان رسید را باور نکنید می‌شنویم

این محتوای افکار نیست که باعث ایجاد استرس در ما میشه، بلکه میزان افکاریه که خودمون رو در اون غرق می‌کنیم. میزانی افکار ارتباط مستقیمی با استرس و بقیه‌ی هیجانات منفی‌ای داره که در اون لحظه خاص تجربه می‌کنیم. وقتی به شدت درگیر اضطراب، خشم، استرس، درماندگی یا هر هیجان منفی دیگه‌ای هستید باید بدونید که در گرداب افکار غرق شدید و شدت اون احساسات ناخوشایند ارتباط تنگاتنگی با میزان افکار شما داره. پس این محتوای افکار نیست که باعث رنج ما میشه، بلکه مدت زمانیه که غرق افکاریم.

به‌طور خلاصه باید گفت ما مجبور نیستیم تفکر مثبت داشته باشیم تا بتونیم عشق، شادی، سعادت و عواطف خوشایند رو تجربه کنیم چون ماهیت طبیعی ما اقتضا می‌کنه که این احساسات رو به‌طور پیش‌فرض داشته باشیم. فقط موقعی نمی‌تونیم اون عواطف مثبت رو تجربه کنیم که غرق افکارمون شدیم. در این حالت مسیر مستقیم هوش نامحدود رو سد می‌کنیم و احساساتی مثل استرس، اضطراب، افسردگی و ترس وجود ما رو دربرمی‌گیره... .

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
18 دقیقه
بخش اول
18 دقیقه
بخش دوم
18 دقیقه
بخش سوم
17 دقیقه
بخش چهارم
18 دقیقه
بخش پنجم
20 دقیقه
بخش ششم
16 دقیقه
بخش هفتم
16 دقیقه
بخش هشتم
16 دقیقه
بخش نهم
17 دقیقه
بخش دهم
15 دقیقه
بخش یازدهم
16 دقیقه
بخش دوازدهم
9 دقیقه
بخش سیزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هر چیزی که به فکرتان رسید را باور نکنید: چرا افکار منشا شروع و پایان رنج‌ها هستند؟
نویسنده
مترجماعظم جمالی
گویندهاعظم حبیبی، حجت یوسفی
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۳۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
68000 ت - 12.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هر چیزی که به فکرتان رسید را باور نکنید

برای دریافت کتاب صوتی هر چیزی که به فکرتان رسید را باور نکنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.