معرفی و دانلود کتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی

عکس جلد کتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی
قیمت:
۴۸۰۰۰ تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی

کتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی اثر وین دایر، برای کسانی‌ست که تصمیم دارند مسیر زندگی خود را به سوی موفقیت و آرامش حرکت دهند و زندگی هدفمند و بامعناتری داشته باشند.

کتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی (10secrets for success and inner peace) دربردانده‌ی 10 روش است که می‌تواند به عنوان آموزش‌های پایه در زندگی مورد استفاده قرار بگیرند و تاثیر فوق‌العاده‌ای روی زندگی افراد داشته باشند. این روش‌ها به صورت برنامه‌ای روزانه و عملی ارائه می‌شود. برنامه‌ای که حس ضعف و بی‌کفایتی را از زندگی مخاطبانش از بین می‌برد. برای شروع باید دارای ذهنی باشید که پذیرای همه‌چیز است و به هیچ‌چیز وابسته نیست. با این شروع می‌توانید به سرزمین اسرارآمیز سعادت و خوشبختی قدم بگذارید.

دایر درباره این کتاب می‌گوید: این کتاب را نوشتم تا به افراد کمک کنم که احساس ضعف و بی‌کفایتی را از زندگی خود پاک کنند و بتوانند آرامش حقیقی که کلید اصلی موفقیت است را بدست بیاورند، راهکارهای این کتاب را با ذهنی باز و پذیرا گوش بدهید و آن‌ها را عملی کنید.

دکتر وین دایر (Wayne Dyer) به عنوان یکی از نام‌آورترین نویسندگان و سخنوران در زمینه گسترش شخصیت به شمار می‌آید و بیش از 30 کتاب از وی چاپ شده و در صدها برنامه تلویزیونی و رادیویی شرکت داشته است، بارها گفته در زندگی خود، هر کاری را که دلش خواسته، به انجام رسانیده و پس از این هم به همان شیوه رفتار خواهد کرد. وی بر تمام ناتوانی‌های منش خود طوری چیره شده که می‌تواند خستگی، سرماخوردگی و حتی دردهای جسمانی خود را نیز با نیروی اراده از بین ببرد. اکثر کتب وین دایر، حول محور «معنویت» و «عرفان» نگاشته شده است. مشهورترین کتاب وی با عنوان «قلمرو اشتباهات شما» در سال 1976 منتشر و به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ تبدیل شد.

در قسمتی از کتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی می‌شنویم:

«داشتن ذهنی باز که پذیرای همه چیز باشد و به چیزی وابسته نباشد، آن‌قدرها هم ساده نیست، زیرا شما در طول زندگیتان تحت تأثیر شرطی‌سازی‌ها قرار گرفته‌اید و افکار و اندیشه‌های کنونی شما تحت تأثیر محیط جغرافیایی، عقاید و باورهای مذهبی نیاکان، رنگ پوست، شکل و حالت چشم‌ها، موضع‌گیری سیاسی والدین‌تان، قد و قواره، جنسیت، مدارسی که برایتان انتخاب شده و پیشه پدران‌تان شکل گرفته است؛ البته این فهرست تمام عوامل محیطی را در برنمی‌گیرد.

شما با توانایی‌ها و استعدادهای نامحدودی متولد شده‌اید. بسیاری از حق انتخاب‌ها و اختیارهایتان به صورت ناشناخته و دست نخورده باقی می‌مانند؛ چون همان برنامه شرطی‌سازی، که ما امیدواریم از حُسن نیت برخوردار باشد، به گونه‌ای طراحی شده که شما را با مسائل اصولی و فرهنگی سرپرست‌هایتان هماهنگ کند. به احتمال زیاد، شما هیچ‌گونه مجال و فرصتی برای مخالفت با برنامه‌ریزی‌های فرهنگی و اجتماعی‌ای که از پیش برای زندگیتان طراحی و تنظیم شده، در اختیار نداشته‌اید.

احتمال دارد برخی از بزرگسالان و افراد بالغ شما را تشویق کرده باشند که ذهن و فکری باز و پذیرا داشته باشید، اما اگر با خودتان صادق باشید، می‌دانید که فلسفه شخصی شما در زندگی، عقاید مذهبی و طرز لباس پوشیدن، زبان و حتی شیوه بیان‌تان، همگی، نقش‌ها و کارکردهایی هستند که جامعه و پدران‌تان با صلاح‌دید خود شایستگی آن را برایتان رقم زده‌اند. چنانچه شما با این شرطی‌سازیِ از پیش تعیین شده مخالفت کرده و جار و جنجال به راه انداخته باشید، شاید حتی کسی با صراحت و قاطعیت، مصرّانه از شما خواسته تا تک‌روی را کنار بگذارید و رفتارتان را با افراد دیگر هماهنگ سازید و کارها را به همان شیوه‌های پیشین انجام دهید. به این ترتیب ذهن باز، که پذیرای ایده‌های جدید است، جای خود را به هماهنگی و سازگاری با دیگران می‌دهد».

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۷ دقیقه
مقدمه
۲۱ دقیقه
راز اول
۲۱ دقیقه
راز دوم
۱۸ دقیقه
راز سوم
۲۱ دقیقه
راز چهارم
۱۸ دقیقه
راز پنجم
۲۱ دقیقه
راز ششم
۱۹ دقیقه
راز هفتم
۱۸ دقیقه
راز هشتم
۱۰ دقیقه
راز نهم
۱۹ دقیقه
راز دهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی
نویسنده
مترجمشقایق قندهاری
گویندهدانیال معنوی
ناشر چاپیانتشارات ققنوس
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی

الناز فخیمی
۱۳۹۸/۱/۲۸
سلام دوستان خوبم من این کتاب رو خوندم خیلی عالیه
۱۰فصله وهرفصل درباره یک راز گفته مثلا یکی ازرازهاش میگه ک چطوری شمادیگ وابسته به دنیا وحتی افراد نباشید. توقع تون رو بیارین پایین و حتی خیلی چیزهای دیگ ک کمک میکنه ۱۰۰درصد درزندگی تون ارامش داشته باشید حتی باخوندن یکبار زندگی تون ودرونتون دگرگون میشه
پیشنهادمیکنم حتما بخونید عالیه یکی ازبهترین کتاب‌هایی ک دکتروین دایرنوشتند
سیما شرفخواه
۱۴۰۰/۳/۲۰
وین دایر مث همیشه عالی و پر محتوا.. اگر گرفتار احساس نا امیدی و تنهایی. شدید گوش کردن به این کتاب و توصیه میکنم.. در بخش دهم جمله‌ای مث دعا. داره ک فک میکنم اگر در روز به عنوان ذکر ازش استفاده کنید بسیار اثر بخش خواهر بود 🌹🌹🌹
Ali Kheiri
۱۳۹۸/۲/۲۶
کتاب بسیار خوبی هست ولی من به شما در کنار این کتاب، کتاب (خود مقدس شما) رو هم پیشنهاد میکنم. این ۲ کتاب مکمل همدیگه هستند. همچنین کتاب (هنر خواب بینی اثر کارلوس کاستاندا) هم عالیه تو این زمینه
Saba TA
۱۳۹۸/۲/۲۹
من چاپی این کتاب رو خوندم، خیلی خیلی عالیه، اگر دنبال یک کتاب کم حجم و پر محتوا هستید که دی تون رو به زندگی قشنگ تر کنه، حتما این کتاب رو بخونید
امین رضائی
۱۴۰۱/۹/۷
در این کتاب در یکی از رازهایی که بیان کرده درباره اهمیت سکوت مطالب بسیار با ارزشی رو بیان کرده واقعا ارزش داره که چندین بار به آن گوش داد. در کل این کتاب فوق العاده است. صدای گوینده هم بسیار عالی است.
محبوبه یارضوی
۱۴۰۰/۶/۲۵
کتاب فوق العاده‌ای بود واز شنیدن این کتاب لذت بردم پیشنهاد میدم حتما گوش کنید منکه چندین بار فایلهارو گوش دادم وسعی میکنم درزندگی این رازها رو به کار بگیرم تابه هدفم برسم
احمد کماسی
۱۴۰۰/۱/۱۹
هفده سال پیش خوندمش خیلی برام جالب بود باعث شد کتابای دیگرش رو هم بخرم و بخونم سال ۲۰۱۵ از این جهان رخت بر بست خدا رحمتش کند با ندای درون من همخوانی داشت
محمد حسن رضایی
۱۳۹۹/۹/۳
سخنان خود را در پیرامون زندگی ربط داده و خود افراد را در عمل انجام شده قرار می‌دهد. و بسیار باسواد و علم به روز می‌باشد. تشکر از شما
هما راستین
۱۳۹۹/۸/۴
من کتاب چاپ‌ای‌اش را مطالعه کردم همه کتاب‌های آقای وین دایر عالی هستن چقدر الان بشر به این دیدگاه احتیاج دارد
فرزانه ح
۱۳۹۸/۳/۳۰
این کتاب فوق العاده ست. از اون کتابهاییست که همیشه باید همراه آدم باشه. حجم کم اما محتوی بسیار عالی
Masi Nika
۱۴۰۱/۵/۲۳
کتاب خوبی بود ساده روان. درباره صدایه گوینده خوب بود ولی من سرعت خوانش و کم کردم تا بعضی از فصلها رو بفهمم
آزاده بیرانوند
۱۳۹۸/۲/۲۹
من شخصا ب کتابهایی ک مضمون روحانی و معنوی دارن خوشم نمیاد پشیمونم ک خریدمش
مال من نیست
من کسایی مث دارن هاردی و ناپلئون هیل رو میپسندم
مریم حسینی
۱۳۹۸/۲/۶
سلام کتابی بسیار بسیار عالی، باراهکارهای عملی ساده، با خوانش خیلی عالی... ممنون کتابراه
سید مهدی پورموسوی طرقبه
۱۴۰۱/۵/۱۱
ارزش وین دایر رو میشه از بزرگی اسم شاگرداش فهمید
کافیه یکی از کتاباش رو بخونی تا عاشقش بشی
Azade Namvar
۱۴۰۰/۳/۳۱
واقعا عالی بیشتر از پنج بار گوش دادم چقدر قشنگ از منه برتر میگه و مارو مطمعن میکنه ک تواناییم
مشاهده همه نظرات ۲۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی

برای دریافت کتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.