معرفی و دانلود کتاب صوتی 12 ستون موفقیت

عکس جلد کتاب صوتی 12 ستون موفقیت
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 12 ستون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 12 ستون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی 12 ستون موفقیت

اگر به دنبال تحولی عمیق در راه‌ورسم زندگی‌تان هستید، با آموزه‌های کتاب صوتی 12 ستون موفقیت به قلم جیم ران و کریس وایدنر همراه شوید تا راز رسیدن به شادکامی و موفقیت را بیاموزید و آرام‌آرام معجزه حیات را به چشم خود ببینید.

درباره کتاب صوتی 12 ستون موفقیت

فکرش را بکنید که یک روز در کنار جاده‌ای، ماشین‌تان ناگهان خراب شود. ابتدا حسابی اعصاب‌تان به هم می‌ریزد و گمان می‌کنید بدشانس‌ترین آدم روی زمین هستید. اما اگر این اتفاق سبب شروع یک آشنایی عجیب شود، آن وقت نظرتان چیست؟!

مایکل جونز روزی از روزها چنین پیشامدی برایش رخ می‌‌دهد. او برای پیدا کردن کمک، قدم‌زنان پیش می‌رود تا بالاخره به نزدیک‌ترین خانه می‌رسد. عمارتی مزرعه‌دار و بزرگ که نامش دوازده ستون است و مایکل با دیدن چارلی، سرایدار خانه، می‌تواند وارد آنجا شود و با کمک وی ماشینش را تعمیر کند. اما قسمت جذاب ماجرا آنجاست که چارلی کم‌کم راز ثروتمند و موفق شدن آقای دیویس، صاحب عمارت، را برایش بازگو می‌کند...

کتاب 12 ستون موفقیت (Twelve Pillars) راهنمایی مناسب برای افرادی‌ست که می‌خواهند راز جذاب و شنیدنی آقای دیویس را بدانند و قدم به قدم زندگی خود را به سطحی بالاتر و مطلوب‌تر برسانند. باید بدانید که با نشستن و دست‌روی‌دست گذاشتن هیچ کاری پیش نمی‌رود. اما اگر تلاش و امید را در برنامه‌ی زندگی خود بگنجانید، قطعاً به بهترین مدل خود تبدیل می‌شوید.

جیم ران و کریس وایدنر پس از سال‌ها کار و مطالعه در حوزه موفقیت و خودسازی، این کتاب دلنشین و مفید را برای شما نگاشته‌اند تا بتوانید در قالب داستانی سرگرم‌کننده و به دور قالب‌های خشک و کسالت‌بار، مهم‌ترین درس‌های زندگی‌تان را بیاموزید. درس‌هایی نظیر:

- به سلامت خود اهمیت بدهید.
- روابط عاطفی خود را سر و سامان دهید.
- از زمان استفاده‌ی صحیح داشته باشید و اهداف پیش‌رو را مدیریت کنید.
- بهترین و مناسب‌ترین افراد را برای مراودات روزانه انتخاب کنید.
- همواره طالب علم و دانش باشید.
- رشد مالی خود را همراه با رشد فردی‌تان پیش ببرید.
- ارتباطات خود گسترده‌تر کنید.
- و ...

پس با عمل به تمرینات کتاب 12 ستون موفقیت، و تجزیه و تحلیل مباحث و به کارگیری آن‌ها در لحظات گوناگون زندگی روزمره‌تان، به سوی خوشبختی حرکت کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی 12 ستون موفقیت

- کریس وایدنر یکی از بهترین سخنرانان امروز آمریکاست. او بسیار باانگیزه، طناز، تیزبین و سریع است.(برایان تریسی)
- جیم ران یکی از عمیق‌ترین متفکران و افرادی است که ذهن من را توسعه می‌دهد. (لس براون)
- جیم ران دارای سبک، ماهیت، جذابیت و ارتباط است و آنچه می‌گوید تفاوتی در ما ایجاد می‌کند. (مارک ویکتور هانسن)

کتاب صوتی 12 ستون موفقیت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال موفقیت شخصی و شغلی در زندگی‌تان هستید، آموزه‌های کتاب صوتی 12 ستون موفقیت را به هیچ وجه از دست ندهید.

با جیم ران و کریس وایدنر بیشتر آشنا شویم

جیم ران (Jim Rohn) یکی از مطرح‌ترین و محبوب‌ترین اساتید موفقیت در سال‌های اخیر است و همچنان آموزه‌هایش در صدر قرار دارند. او به خاطر سخنرانی‌های برترش در سطح جهان موفق شد در سال 1985 برنده جایزه انجمن ملی سخنرانان CPAE شود. به علاوه در سال 2004 توانست جایزه استاد تأثیرگذار انجمن سخنرانان ملی را دریافت کند.

همچنین کارهای ران تأثیرِ مستقیمی بر آفرینش و گسترش افراد دیگری که در صنعت توسعه شخصی فعالیت داشتند، همچون: «آنتونی رابینز، مارک ویکتر هنسن، برایان تریسی و جک کنفیلد» داشت. برخی از مهم‌ترین آثار او عبارتند از: «جادوی کار پاره وقت، پنج قطعه‌ی اصلی از پازل زندگی، هفت کلید طلایی ثروتمند شدن، معجزه در درون توست، دوازده ستون موفقیت، فصل‌های زندگی و فرزانگی»

یکی دیگر از نویسندگان و سخنرانان انگیزشی، کریس وایدنر (Chris Widener) نام دارد. او تاکنون چندین کتاب در زمینه انگیزه درونی و تجارت نوشته و یکی از اعضای انجمن سخنرانان انگیزشی در آمریکاست.

وایدنر بنیانگذار و رئیس یکی از شرکت‌های توسعه شخصی و موفقیت در جهان به شمار می‌رود و در حوزه فروش و مدیریت نیز تخصص دارد. این نویسنده پرفروش آمریکایی برای اولین بار در سال 1988 وارد حوزه سخنرانی شد و تاکنون توانسته اجراهای مختلفی در این خصوص داشته باشد.

برخی از کتاب‌های کریس وایدنر عبارتند از: «فرشته‌ درون، زندگی رویایی‌تان را خلق کنید، بالاتر از همه، قوانین رهبری، مرد واقعی و...»

در بخشی از کتاب صوتی 12 ستون موفقیت می‌شنویم

زمان، تلاش، تصور و خیال باید پیوسته به کار گرفته شوند تا هر رابطه‌ای رشد کند. بله! درمورد ستون سوم موفقیت خوشحالم که سوال کردید. زیرا که بهترین زمینه برای بحث است. ستون سوم موفقیت درمورد موهبت روابط است. موهبت روابط به چه معنی‌ست؟

آقای دیویس می‌گوید: بهترین هدیه‌ای که می‌تواند نصیب هر کسی شود، موهبتی‌ست که از سوی دیگران می‌رسد. رابطه‌ها گاهی با سختی همراه است اما جزئی از لذت‌های زندگی هستند.

مایکل گفت: درست است. روابط گاهی با سختی همراه می‌شود.

- مایکل روابط در زندگی بیانگر زیباترین فرازها هستند و به همان اندازه می‌تواند عذاب‌آورترین قوانین زندگی باشد. بستگی دارد وارد کدام بشوی. به همین دلیل گفتم که بحث بسیار خوبی است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲ دقیقه
معرفی
۷ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
فصل اول: رویایی شانسی
۱۳ دقیقه
فصل دوم: سلامت زندگی کنید
۱۱ دقیقه
فصل سوم: موهبت روابط
۱۳ دقیقه
فصل چهارم: دستیابی به اهداف
۶ دقیقه
فصل پنجم: استفاده بهینه از وقت
۲۱ دقیقه
فصل ششم: بهترین افراد را برای هم‌نشینی انتخاب کنید
۱۵ دقیقه
فصل هفتم: تمام طول عمر آموزنده باشید
۱۲ دقیقه
فصل هشتم: همه زندگی فروش است
۱۰ دقیقه
فصل نهم: رشد مالی وابسته به رشد فردی است
۱۰ دقیقه
فصل دهم: ارتباط زمینه‌ای متعارف از درک مشترک را همراه دارد
۱۰ دقیقه
فصل یازدهم: در دنیا همیشه به وجود رهبری بزرگ نیاز است
۱۶ دقیقه
فصل دوازدهم: یادگاری از خود به جای بگذارید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی 12 ستون موفقیت
نویسنده،
مترجمالناز قاضی
گویندهامیررضا علی زاده
ناشر چاپیانتشارات فرشته
ناشر صوتیانتشارات رمانو
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی 12 ستون موفقیت

Yasan Dovoodi
۱۴۰۱/۷/۲۱
این کتاب یکی از بهترین کتاب‌های جیم ران است
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی 12 ستون موفقیت

برای دریافت کتاب صوتی 12 ستون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.