معرفی و دانلود کتاب صوتی 23 راه مبارزه با تنبلی

عکس جلد کتاب صوتی 23 راه مبارزه با تنبلی
قیمت:
17000 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 23 راه مبارزه با تنبلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 23 راه مبارزه با تنبلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی 23 راه مبارزه با تنبلی

کتاب صوتی 23 راه مبارزه با تنبلی اثر اس جی اسکات، راهکارها و شیوه‌های مفیدی به افرادی که در انجام کارهایشان دچار مشکل می‌شوند و آن‌ها را به تعویق می‌اندازند، ارائه می‌کند.

شاید بارها برایتان پیش آمده و از خود سوال پرسیده‌اید که چرا در انجام کارها تنبلی می‌کنیم؟ دائما کارهایمان را به عقب می‌اندازیم؟ همه‌ی انسان‌ها در زندگی تجربه تنبلی و بی‌حالی را داشته‌اند، اما بعضی افراد وجود دارند که تنبلی و به تعویق انداختن کارها برایشان تبدیل به یک عادت خطرناک شده است و زندگی شاد و ایده‌آل را از آن‌ها گرفته است. از این گذشته، به تعویق انداختن کارها اثری فزاینده نیز دارد. حتی وقتی که بالاخره موفق می‌شوید کاری را به انجام برسانید، چند کار دیگر سر راه‌تان سبز می‌شوند تا جای آن را بگیرند. فرقی نمی‌کند که چقدر سخت‌کوش باشید، به نظر می‌رسد چرخه‌ی کارهایی که باید انجام شوند پایان‌ناپذیر است.

اس جی اسکات (S. J. Scott) در کتاب صوتی 23 راه مبارزه با تنبلی (23anti procrastination habits)، راهکارهایی را در اختیار آن دسته از افرادی قرار می‌دهد که همیشه در انجام دادن مرتب کارها و پروژ‌ه‌هایشان با مشکلاتی مواجه هستند و به شما اطمینان می‌دهد که با استفاده از راهکارهای ارائه شده در این کتاب صوتی می‌توانید، به طور جدی بر تنبلی غلبه کرده و زندگی روزانه‌تان را دچار تغییرات مثبتی کنید. غلبه بر تنبلی آن‌قدرها هم دشوار نیست. شما فقط باید عادت‌های مردمان موفق را در زندگی روزمره‌ی خود به کار گیرید. این مردمان هم محدودیت‌ها و ترس‌هایی همانند شما دارند، اما توانسته‌اند به کار موفق خود ادامه دهند زیرا به خود آموخته‌اند که چگونه باید بر تنبلی غلبه کنند.

این کتاب به 23 راه جذاب و کاربردی برای مبارزه با تنبلی اشاره می‌کند و به شما می‌آموزد که چگونه از این راه‌ها در زندگی‌تان استفاده کنید تا باورهای محدود کننده خود را کنار زده و ریشه‌های تنبلی و به تعویق انداختن کارها را برای همیشه بخشکانید. پس تردید را کنار بگذارید و این کتاب را بشنوید، از نقشه قدم به قدم آن استفاده کنید تا دیگر تنبلی نتواند شما را فلج کند و از خواسته‌هایتان دور کند.

اس جی اسکات نویسنده و وبلاگ‌نویس در نیوجرسی به دنیا آمد. وی تحصیلات خود را با اخذ مدرک روانشناسی از کالج به پایان رساند. او تا به امروز چیزی حدود 30 کتاب را به چاپ رسانده و آثارش به 12 زبان زنده دنیا ترجمه شده است و همین دلیل سبب سرشناس شدن این نویسنده در سطح جهان شده است. این نویسنده می‌کوشد تا در کتاب‌های خود با ارائه راهکارها و تاکتیک‌های علمی و اثبات شده مخاطبان خود را در جهت بهبود شرایط زندگی‌شان کمک کند.

در قسمتی از کتاب صوتی 23 راه مبارزه با تنبلی می‌شنویم:

این عادت‌ها هستند که مشخص می‌کنند افراد چه هویتی دارند و به چه چیزهایی می‌توانند دست پیدا کنند. نکته‌ی جالبی که در رابطه با عادت‌ها وجود دارد، این است که تمامی عادت‌هایی که در زندگی با آن‌ها روبرو هستیم، ساختار یکسانی دارند. همه‌ی ما در برهه‌ای از زمان وسوسه می‌شویم که کارهای خود را به تعویق بیندازیم و این مسئله هنگامی که با کارهای سخت روبرو می‌شویم بسیار طبیعی است. اگر بخواهیم راز در کنترل گرفتن امور را برای شما بگویم: در واقع شما باید کشف کنین که دلیل به تعویق انداختن آن کار چیست؟

کاری اضافه نکنید بلکه تنها آن را جایگزین کنید. وقتی مسئولیت جدیدی به شما سپرده می‌شود، سعی کنید در مقابل وسوسه اضافه کردن آن کار به لیست انبوه کارهای انجام نشده، آن را با کار دیگری جایگزین کنید.

در واقع هنگامی که شما کارهای خود را اولویت‌بندی نمی‌کنید، در واقع آن روز را به طور کامل به باد داده‌اید. و در نتیجه باعث می‌شود که انجام آن کار سود خوبی را نصیب شما نکند. در حقیقت هنگامی شما می‌توانید به نهایت سوددهی برسید که بتوانید توانایی خودتان را در تشخیص پروژه‌هایی که می‌تواند شما را به آن چیزی که می‌خواهید برساند و پروژه‌هایی که شما را از اهدافتان دور می‌کند افزایش بدهید.

وقتی هدفی را برای خودتان تعیین می‌کنید، باید دقت داشته باشید که این هدف در راستای خواسته‌های خودتان باشد.
همواره اهداف اجرایی، بسیار مهم تر از اهداف نتیجه هستند. در واقع مهم‌ترین نکته‌ای که وجود دارد، این است که شما بتوانید عادت سخت کوشی و رسیدن به نتیجه را طی فعالیت‌های روزانه در خودتان به وجود بیاورید. وقتی کاری را مهم نمی‌دانید به تعویق انداختن آن آسان می‌شود. اما باید بدانید که چنین نگرشی می‌تواند تاثیر منفی روی پروژه‌های شما داشته باشد. در واقع زمانی فرا می‌رسد که باید تصمیم بگیرید می‌خواهید آن کار را انجام دهید و یا آن را به شخص دیگری بسپارید.

همان طور که گفته شد، یکی از عواملی که باعث می‌شود افراد کارهای خودشان را به تعویق بیندازند، احساس سردرگمی و مشغله‌ی ذهنی آن هاست. مطمئنا وقتی نگران صدها چیز دیگر هستید، سخت خواهد بود که روی پروژه مورد نظرتان تمرکز کنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
بخش اول
8 دقیقه
بخش دوم
10 دقیقه
بخش سوم
5 دقیقه
بخش چهارم
9 دقیقه
بخش پنجم
6 دقیقه
بخش ششم
15 دقیقه
بخش هفتم
9 دقیقه
بخش هشتم
9 دقیقه
بخش نهم
10 دقیقه
بخش دهم
14 دقیقه
بخش یازدهم
12 دقیقه
بخش دوازدهم
10 دقیقه
بخش سیزدهم
12 دقیقه
بخش چهاردهم
6 دقیقه
بخش پانزدهم
8 دقیقه
بخش شانزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی 23 راه مبارزه با تنبلی
نویسنده
گویندهونوس صفری
ناشر صوتی آگاه باشیم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۳۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
17000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی 23 راه مبارزه با تنبلی

آریا جمشیدی
۱۳۹۸/۴/۳۰
خوب چیز انقلابی اینجا نیست‌. خلاصه مختصری از تکنیکهای افزایش بهره وری با چند تا مثال. مستقیما در مورد تنبلی نیست بلکه عاداتی که زندگیتو راحتتر میکنه مثل راه‌هایی برای گرفتن فکرها و ایده هاتون در لحظه تا مغزتون تمرکز کنه روی انجام اون عمل.
Morteza Nasiri
۱۴۰۱/۴/۲۵
اگر هنوز از سستی و اهمال کاری رنج میبرید، کتاب ۲۳ راه مبارزه با تنبلی اثر اس جی اسکات بیست و سه روش رو به ترتیب و با تمرین مرحله به مرحله شرح میدهد.
Hafez Shirazi
۱۴۰۰/۴/۸
براى کسایى که برنامه هایى براى انجام دادن در فکرشون دارن ولى انگیزه اى ندارن و مرتب انجام اون‌ها رو به تعویق و روزهاى آینده موکول مى کنن خیلى خوب و عالیه
ادریس نعمتی
۱۴۰۰/۱/۶
کتاب خیلی خوبیه. به شرط اینکه ۲۳ روش رو خلاصه وار بنویسید و سعی کنید تا جایی که میتونین اونا رو انجام بدین. موفق باشین😊😊
Mona abad
۱۴۰۱/۸/۹
تنبلی رو ناتوانی در برنامه ریزی و داشتن عادتهای نادرست و به دردنخور میدونه و با این نگرش، راه حلهای کاربردی ارائه میده
Ali Sareminia
۱۴۰۰/۴/۱۰
خیلی صدای گوینده خوب بود
آهنگ وایکینگی اسکاتلندی اول فایل‌ها هم خیلی زیباست 🌹
Nasser Ziaee
۱۳۹۹/۶/۵
کتاب بسیار عالی.
اگر طبق کتاب را کارها را دقیق انجام دهید.... قطعا به معجزات آن خواهید رسید.....
Samira Noorishirazi
۱۴۰۰/۱۲/۲۸
اگر به تمرین‌ها و موعظه‌های کتاب عمل کنیم بسیار کتاب خوبی است
مهدی دمیرچی
۱۴۰۱/۹/۱۷
اطلاعات مناسبی برای غلبه بر نقص تنبلی داره
SasaN AndeH
۱۴۰۰/۸/۲۸
کتاب خوبیه ارزش گوش دادن رو واره
Moharram Shafizadeh
۱۳۹۹/۷/۸
برای شروع انگیزه خوبیه. البته اگر به گفته‌های کتاب عمل بشه.
Beh Beh
۱۳۹۹/۳/۳۱
کتاب بدی نیس. اما لطفا دیگه ازین گوینده استفاده نکنید😐
مرتضی ابراهیمی
۱۴۰۰/۱۰/۲۲
کتاب کمک کننده‌ای است
آرزو مهربان
۱۴۰۰/۱۰/۵
عالی پیشنهاد میکنم حتما گوش کنید
امیر محمد ذاکر
۱۳۹۹/۹/۱۳
عالی بود کتاب خیلی مفید بود
مشاهده همه نظرات 15

راهنمای مطالعه کتاب صوتی 23 راه مبارزه با تنبلی

برای دریافت کتاب صوتی 23 راه مبارزه با تنبلی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.