معرفی و دانلود کتاب پاسخ

عکس جلد کتاب پاسخ
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پاسخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پاسخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پاسخ

کتاب پاسخ نوشته جان آساراف و موری اسمیت، دربارۀ قانون جذب و آخرین دستاوردهای علم اعصاب و روان برای ارتقا و رشد هر کسب‌‌وکاری است.

همه به دنبال پاسخ سؤال‌های مهم زندگی به‌ خصوص در زمینه‌ی کسب‌وکار، رهایی مالی و چگونگی تبدیل زندگی به یک شاهکار هستند. کتاب پاسخ (The answer)، اولین و تنها کتابی است که به شما یاد می‌دهد چگونه هر سه قانون جذب، بارداری و عمل را با هم به کار بگیرید تا بلافاصله چیزهایی فوق‌العاده در کسب‌وکارتان به وجود بیاورید! جان اساراف (John Assaraf) و موری اسمیت (Murry Smith) یک عمر تجربه‌ی بسیار اثر بخش را در این کتاب پرمحتوا جا داده‌اند. اگر کسب‌وکارتان در حد تصویر ذهنی آرمانی‌تان نیست، این کتاب و این فلسفه است که باید بخوانید، یاد بگیرید و انجام بدهید تا به رشدی قابل‌ پیش‌بینی و بی‌وقفه دست پیدا کنید.

فیلم «راز» در سال ۲۰۰۶ و به دست گروهی استرالیایی ساخته شد. فکر اصلی این فیلم از راندا برن بود که خود، حدود یک سال و نیم پیش از ساخت فیلم با قانون جذب آشنا شده و با استفاده از آن زندگی خود را متحول کرده بود. برن می‌خواست با ساختن یک فیلم مستند، این قانون (که به گفته‌ی او قدرتمندترین قانون جهان است) و کاربردش را به همگان معرفی کند.

قانون جذب در طول تاریخ از زبان عده‌ای کثیر و به بیان‌هایی متنوع مطرح شده و در موارد زیادی هم به مفهوم آن، بدون ذکر عنوان قانون جذب اشاره شده است. این قانون را به‌ طور کلی و ساده می‌توان به این صورت بیان کرد: «هر چیزی که افکار غالب شخص را تشکیل بدهد، به سوی او جذب می‌شود و در زندگی‌اش رخ خواهد داد.» یا آن‌ طور که ارل نایتینگل گفته: «شما همان چیزی می‌شوید که بیشتر مواقع راجع به آن فکر می‌کنید.»

جان اساراف با لقب «بچه‌ی خیابانی» شناخته می‌شود و همین نام را بر یکی از شرکت‌هایی هم که تأسیس کرده گذاشته است. او بیش از ۲۵ سال در حال جستجو و یافتن راز موفقیت هم در کسب‌وکار و هم در زندگی بوده است. جان که در نوجوانی مشکل کمبود اعتماد به نفس داشت، زندگی‌ای را در پیش گرفته بود که عاقبتش یا به زندان منجر می‌شد یا سردخانه. او در دورانی از زندگی‌اش عضو دسته‌های خلافکار خیابانی شده بود و به همین دلیل است که لقب «بچه‌ی خیابانی» را به خود داده است.

اساراف پس از مهاجرت به کانادا و در جستجو برای غلبه بر مشکلاتی که بر سر راه دست پیدا کردن به خواسته‌هایش وجود داشت، متوجه شور و شوقی فراوان نسبت به مطالعه‌ی مغز انسان و فیزیک کوانتوم و ارتباط آن با دستیابی به موفقیت در کار و زندگی خود شد.

نخستین کتاب جان اساراف، راهنمای یک بچه‌ی خیابانی برای همه‌چیز داشتن نام داشت که در آن خلاصه‌ای از آموخته‌هایش برای رسیدن به موفقیت همه‌ جانبه را بیان می‌کرد. موفقیت فیلم و کتاب راز شهرت بیشتری برایش به همراه آورد و به‌ خصوص مفهوم «ویژن بورد» یا تابلوی تصویر ذهنی را با نام او پیوند داد. او به‌ عنوان یکی از استادان راز به برنامه‌های اُپرا، لری کینگ و اِلِن دوجِنِرِس هم دعوت شد و مخاطبان بیشتری پیدا کرد. اساراف به دنبال موفقیت کتاب جدیدش با نام پاسخ در سال ۲۰۰۸، کتاب اولش را هم با تجدید نظر و تغییرات کامل و این بار با نام همه‌ چیز داشتن بار دیگر به بازار عرضه کرد.

در بخشی از کتاب پاسخ می‌خوانید:

یکی از قوانین طبیعت این است که زور، همیشه خنثی می‌شود. اگر این روند را هل بدهید، آن هم در مقابل شما را هل خواهد داد. باید به هر ایده، فرصت و مهلتی را که برای جوانه زدن و رشد نیاز دارد بدهید. باید فرصت بدهید ریشه بدهد و منابع را به‌ موقع پیدا کند. همین حالا بی‌صبری را کنار بگذارید. به جایش شروع کنید به اعتماد کردن به کاردانی خودتان و جهان اطرافتان. پی ببرید این جهان، آماده و راغب است که هر چه را می‌خواهید به شما بدهد؛ اما وقتی این کار را می‌کند که برایتان واضح باشد چه می‌خواهید و صبر کافی هم داشته باشید که جهان کارش را انجام بدهد.

این روند، یک جزء دیگر هم دارد. برای رشد بذر، کافی نیست فقط آن را بکارید و منتظر بشوید. در حالی‌ که می‌گذارید بذر در خاک حاصل‌خیز کارش را انجام بدهد، شما هم باید کارتان را انجام بدهید.

میلیون‌ها نفری که فیلم راز را دیده‌اند، دست‌ کم تا حدی با قانون جذب آشنا شده‌اند. اما بخشی از آن هست که به نظر می‌رسد خیلی‌ها متوجه آن نشده‌اند. قانون جذب نمی‌تواند اثر کند، مگر این‌ که از قانون عمل هم پیروی کنید.

اگر از جایتان بلند نشوید و کاری نکنید، منطقی نیست که منتظر باشید اتفاق خاصی بیفتد. بعد از کاشتن، آب می‌دهید، علف‌های هرز را می‌کَنید... از باغچه‌تان مراقبت می‌کنید. شما نمی‌توانید کار بذر را برایش انجام بدهید و شما گیاه را رشد نمی‌دهید. اما شما باید کار خودتان را انجام بدهید تا مطمئن شوید محیط و منابع لازم را در اختیار دارد که هر چه را لازم است جذب کند.

پس کار شما چیست؟ این چیزی است که در فصل‌های آخر این کتاب به سراغش خواهیم رفت. برایتان توضیح خواهیم داد که این کندن علف هرز و آب دادن، سناریوی کسب‌وکار رؤیایی‌تان چگونه خواهد بود.

فهرست مطالب کتاب

مجموعه کتاب‌های «تعالیم آموزگاران راز»
معرفی جان اساراف
از میان گفته‌های جان اساراف
تمجید از این کتاب
مقدمه: پاسخ
۱. داخل جعبه: ماجرای جان
۲. به دنبال یافتن این‌که دنیا چگونه عمل می‌کند
۳. قانون جذب
۴. عالم درون مغزتان
۵. چگونه ذهن‌تان را تغییر دهید
۶. کسب‌وکار رؤیایی شما
۷. روند باز شرطی کردن عصبی
۸. سؤالات معمول درباره‌ی باز شرطی کردن عصبی
۹. موارد مهم: سرگذشت موری
۱۰. تصویر ذهنی، تمرکز، عمل
۱۱. مشتری ایده‌آل شما
۱۲. نوآوری در کسب‌وکار
۱۳. پیدا کردن دی. ان. اِیِ کسب‌وکارتان
۱۴. دست پیدا کردن به مشتریان ایده‌آل
۱۵. بزرگ‌اندیشی
جمع‌بندی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پاسخ
نویسنده،
مترجمافشین ابراهیمی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۹۶
زبانفارسی
شابک978-964-236-404-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پاسخ

محمد طاهری
۱۴۰۰/۱۱/۲۹
این کتاب بی نظیره، توصیه میکنم حتما مطالعه کنید. جان آسارف در فیلم راز هم حضور داشت فردیست که عملا از زیر صفر شروع کرده و این کتاب ماحصل تجربیات زندگی شخصی خودشه.
faride sheikh
۱۳۹۸/۷/۳۰
من کتاب چاپی رو خوندم. عالی بود. توصیه میکنم حتما بخونید و چند بار مرور کنید. توصیه می‌کنم تا کتابراه آثار جان اساراف به فرمت صوتی دربیاره.
amin amini
۱۳۹۷/۹/۱۶
کسی که بتونه هم این کتاب و هم کتاب (بخواهید تا داده شود) اثر استرهیکس رو بخونه و باهم تلفیق کنه و تو زندگیش استفاده کنه ارزش داره که این کتابو بخره
فاطمه عظیمی
۱۳۹۷/۱۰/۱۷
بسیارعالی وجامع تونستم جواب بعضی ازسوالاتم روواضح پیداکنم که برام ارزش حیاتی داشتن
Arash Safari
۱۳۹۷/۵/۲۸
ارزش خوندن داره
مطالب جدیدی داخلش هست
ایمان دلشاد
۱۴۰۰/۴/۲۰
بسیار کتاب عالی. کلا جان آساراف کتاب‌ها و ویدیو هاش بی نظیر هستش
Mohamad Khorami
۱۳۹۷/۱۲/۲۲
باید کتاب عالی‌ای باشه، حتما در لیستم میذارم بخونم
محبوب نامی
۱۳۹۷/۱۱/۲۳
نسخه نمونه روخوندم خیلی روم اثرگذاشت خیلی قشنگ توضیح داده بود
Sam Abdul
۱۴۰۰/۹/۱۲
عالی عالی.... مطالب بسیار جامع و مفید....
مریم بنده زاده
۱۴۰۰/۳/۲۳
کتاب فوق العاده‌ای هست پیشنهاد می‌کنم حتما بخوانید
امین اسفندیاری
۱۳۹۷/۱۲/۲۶
این کتاب قانون جذب رو علمی توضیح داد. خیلی عالیه
اتنا اتنا
۱۳۹۹/۴/۳
کتاب خوبی بووووود
zahra salari
۱۳۹۸/۳/۳۱
کتاب مفید و کاربردی
مشاهده همه نظرات ۱۳

راهنمای مطالعه کتاب پاسخ

برای دریافت کتاب پاسخ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.