معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های پریان: هدیه‌ای از پری گل‌ها

عکس جلد کتاب قصه‌های پریان: هدیه‌ای از پری گل‌ها
قیمت:
۵۷۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های پریان: هدیه‌ای از پری گل‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های پریان: هدیه‌ای از پری گل‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های پریان: هدیه‌ای از پری گل‌ها

کتاب قصه‌های پریان: هدیه‌ای از پری گل‌ها داستانی‌ست تخیلی و کودکانه که در آن با مفاهیم کمک و مهربانی آشنا می‌شویم. پری گل‌ها مسئولیت مراقبت از همه‌ی گل‌های روی زمین را بر عهده دارد و باغچه‌ی لوسی را که کوتوله‌های بدجنس آن را خراب کرده‌اند، بازسازی کرده است. اما آیا لوسی می‌تواند از گل‌های باغچه‌اش در برابر شیطنت مجدد کوتوله‌ها محافظت کند؟ گفتنی‌ست این داستان یکی از جلدهای مجموعه داستان کودک قصه‌های پریان است.

درباره مجموعه کتاب قصه های پریان:

مجموعه کتاب قصه‌های پریان داستان‌هایی کودکانه به قلم جمعی از نویسندگان اوم بوک است. این اثر با تصویرگری فوق‌العاده در قالب داستان‌هایی تخیلی عمیق‌ترین مفاهیم انسانی را برای کودکان ترسیم می‌کند. در هر قصه با پری‌های مهربانی همراه می‌شویم که در سرزمین پریان ساکن هستند و به هرکسی که به یاری آن‌ها نیاز داشته باشد، کمک می‌کنند. در دل هر قصه، پیام آموزشی خاصی همچون شجاعت، طمع نکردن، یاری رساندن به دیگری و... نهفته است.

کتاب قصه های پریان: هدیه‌ای از پری گل‌ها چه کسانی است؟

کودکان 6 تا 10 سال می‌توانند از کتاب قصه‌های پریان: هدیه‌ای از پری گل‌ها (Fairy Stories: The Gift of Fairy Flower) بهره‌مند شوند.

در بخشی از کتاب قصه های پریان: هدیه‌ای از پری گل‌ها می‌خوانیم:

لوسی با رضایت بسیار گفت: «اوه، خیلی ممنونم!»

پری گل‌ها به لوسی هشدار داد: «خطر هنوز رفع نشده. شیطان بدکار دوباره برمی‌گردد تا باغ تو را خراب کند. لوسی فریاد زد: «آه، حالا باید چه کاری بکنیم؟»

- «این گل‌ها و گیاهان را در باغ بکار.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های پریان: هدیه‌ای از پری گل‌ها
نویسنده
مترجمزهرا آزاد
ناشر چاپیانتشارات فرشته
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۸
زبانفارسی
شابک978-622-7805-04-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۵۷۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های پریان: هدیه‌ای از پری گل‌ها

برای دریافت کتاب قصه‌های پریان: هدیه‌ای از پری گل‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.