معرفی و دانلود کتاب قصه فقر به سر رسید: چگونه وزن مالی خود را بالا ببریم؟

عکس جلد کتاب قصه فقر به سر رسید: چگونه وزن مالی خود را بالا ببریم؟
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قصه فقر به سر رسید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه فقر به سر رسید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه فقر به سر رسید: چگونه وزن مالی خود را بالا ببریم؟

فقیر بودن بس است! با خواندن این کتاب مصمم خواهید شد که به فردی ثروتمند تبدیل شوید. کتاب قصه فقر به سر رسید مجموعه‌مقالاتی از رابرت کیوساکی و کیم کیوساکی است که شما را از فقر می‌رهاند و برای متولد شدن در زندگی جدید یاری می‌کند.

درباره‌ی کتاب قصه فقر به سر رسید

شاید تاکنون به این فکر نکرده‌اید که ثروتمند شدن چقدر آسان است. احتمالاً تصورتان همیشه این بوده که رسیدن به موفقیت نیازمند قدم‌های بزرگ و کارهای خارق‌العاده است؛ اما کتاب قصهٔ فقر به سر رسید به شما می‌آموزد که چه راه ساده‌ای در پیش رو دارید. این اثر که حاصل سال‌ها تجربه‌ از رابرت کیوساکی و کیم کیوساکی است، راهنمایی مفید و ارزشمند برای ثروتمند شدن به‌شمار می‌رود.

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) و کیم کیوساکی (Kim Kiyosaki) معتقدند در دنیای امروز، ثروتمند‌ها به ثروت بیشتری دست پیدا می‌کنند؛ زیرا رازورمز این کار را می‌دانند. کتاب قصهٔ فقر به سر رسید نیز همان اثری است که راز موفقیت و ثروت را در اختیار شما می‌گذارد تا از آن استفاده کنید.

دنیای امروز، دنیای تکنولوژی و شبکه‌های اجتماعی است. در چنین جهانی، ارزهای دیجیتال نیز از شهرت و استقبال کم‌نظیری برخوردار شده‌اند. این بستر برای کسانی که از هوش اقتصادی برخوردارند و دانش کافی در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری دارند، به فرصتی تبدیل شده است تا دارایی خود را افزایش دهند. در کتاب قصه فقر به سر رسید می‌آموزید چگونه کسب‌وکار خود را راه بیندازید و به درآمدی برسید که هیچ‌گاه حتی به آن فکر نمی‌کردید. دیگر باید زندگی در فقر را کنار بگذارید و زندگی جدیدی را شروع کنید. این کتاب با ارائه‌ی موضوعاتی چون «سه راه برای افزایش اعتماد به نفس مالی»، «مشاوره بگیرید اما خودتان فکر کنید»، «سه دلیل برای ایجاد یک کسب‌وکار» و «هفت راه برای شروع یک کسب‌وکار بدون ترک شغل» شما را آماده‌ی شروع کسب‌وکاری جدید و درآمدزا می‌کند.

کتاب قصه فقر به سر رسید مناسب چه کسانی است؟

کتاب قصه فقر به سر رسید به تمام کسانی پیشنهاد می‌شود که می‌خواهند طعم ثروت و موفقیت را در زندگی خود بچشند و کسب‌وکاری جدید را آغاز کنند.

با رابرت کیوساکی و کیم کیوساکی بیشتر آشنا شویم

رابرت کیوساکی و کیم کیوساکی، زوج شناخته‌شده‌ای هستند که در زمینه‌ی آموزش راه‌های رسیدن به ثروت فعالیت دارند. کتاب رابرت کیوساکی به نام «پدر پولدار، پدر بی‌پول» همان اثری بود که او را به شهرت جهانی رساند و به نویسنده‌ای مطرح تبدیل کرد. از دیگر کتاب‌های رابرت کیوساکی و کیم کیوساکی می‌توان به «هزینه‌ها را درز نگیرید»، «رازهای غلبه بر باورهای محدودکننده»، «شاهراه کارآفرینی» و «کسب‌وکار در قرن بیست و یکم» اشاره کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب قصه فقر به سر رسید

  • ما باید مالک ثروت و دارایی خودمان باشیم نه اینکه ثروت و دارایی مالک ما باشد
  • آنچه لازم است پیکار با فقر نیست، بلکه درک و فهم و شناخت نیروهای مولد ثروت اهمیت زیادی دارد.
  • من آفریننده خداوندی دولتمند و مهربانم، پس باید دل و جرئتش را داشته باشم که همواره توانگر باشم.
  • همه باید توانگر باشند، زیرا توانگری به آن‌ها آزادی عمل می‌دهد؛ توانگری برای رشد و کمال معنوی یک ضرورت است.

در بخشی از کتاب قصه فقر به سر رسید می‌خوانیم

من مثل فالگیرهای دوره گرد یک گوی بلورین ندارم و تظاهر نمی‌کنم که می‌دانم شرط‌بندی روی هر نامزد ریاست‌جمهوری یا شکلی از حکومت واقعاً آینده پیش‌فرض این هزاره‌ها را تغییر می‌دهد یا خیر.

با این حال، یک چیز را می‌دانم این است که مطمئن‌ترین راه برای پیشرفت همان چیزی است که همیشه بوده است: درک قوانین بازی پول و توانایی اینکه تا جایی که می‌توانید با آنها بازی کنید.

امروزه، هزاره‌ها به طور فزاینده‌ای در بازی پول و سرمایه‌گذاری بازنده هستند. سؤال این است که چگونه می‌توانند برنده شوند؟

حقیقتی که هرگز تغییر نخواهد کرد این است که همیشه در زندگی و تجارت برنده و بازنده وجود دارد؛ اما آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که تفاوت بین این دو چیست؟ آیا این فقط شانس است یا چیز دیگری در کار است؟

در تجربه من، یک ویژگی متمایز وجود دارد که برندگان از آن برخوردارند و بازنده‌ها از آن برخوردار نیستند (یک نوع نگاه خاص به جهان). این بدان معنا نیست که برندگان هرگز شکست نمی‌خورند. همه ناخواسته کارهایی را در زندگی انجام می‌دهند؛ اما تفاوت بین بازنده‌ها و برنده‌ها اغلب در نحوه برخورد آنها با شکست است؛ بنابراین موفقیت با طرز فکر شروع می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
آموزش در مقابل مشاوره: تفاوت را بدانید
سه راه برای افزایش اعتماد به نفس مالی
جریان نقدی چیست و چرا جریان نقدی همیشه پادشاه است؟
مشاوره بگیرید اما خودتان فکر کنید
سه دلیل برای ایجاد یک کسب و کار
مبارزه و مواجهه با ترس برای آزادی مالی
بودجه‌بندی پول به روش زن پولدار
سه دلیل برای اینکه هر زنی باید ترس را بپذیرد
آیا نسل هزاره‌ها، بازندۀ بازی هستند؟
هفت راه برای شروع یک کسب و کار بدون ترک شغل
آموزش‌های نخ‌نمای مالی
شما به نیروی کمکی نیاز دارید!
چرا ثروتمندان بازی پول را در هر شرایطی انجام می‌دهند

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه فقر به سر رسید: چگونه وزن مالی خود را بالا ببریم؟
نویسنده،
مترجمابوالفضل طاهریان ریزی
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۲۸
زبانفارسی
شابک978-622-284-253-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قصه فقر به سر رسید

ح ق
۱۴۰۱/۷/۱۳
فعلاکه بسیار نامفهوم و بد گفته
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب قصه فقر به سر رسید

برای دریافت کتاب قصه فقر به سر رسید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.